Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa V. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 7-8/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 12:55 Kobra 11 XVI. 6-7/15 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:25 Rodinné prípady [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 01:20 Dva a pol chlapa V. [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 02:45 Sekerovci [i] 03:25 Kobra 11 XVI. 6-7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: muži - štvrťfinále [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Ambohimanga pahorok kráľov, Madagaskar [i] 08:50 Poklady sveta: Val de Boi - údolie, lifan a iné tajomstvá, Španielsko [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Largo 31/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Márny únik [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Chceme mier , nie vojnu [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:30 Súboj s časom: Tvrdenie proti tvrdeniu 14/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Antická Olympia. Pre česť a olivovú ratolesť. Grécko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Katedrála svätého Jakuba v Šibeniku. Kamenný pohľad. Chorvátsko [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Kapitán Cain II.: Boh, Kén a tí ostatní 8/8 [i] 23:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 23:45 OH RIO 2016: BASKETBAL (ženy): štvrťfinále [i] 01:30 OH RIO 2016: ATLETIKA [i] 03:50 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (ženy): štvrťfinále [i] 04:20 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: semifinále (muži) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 OH RIO 2016: Hádzaná - muži [i] 06:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:20 OH RIO 2016: Rýchlostná kanoistika [i] 15:45 OH RIO 2016: Atletika [i] 17:40 OH RIO 2016: Volejbal - ženy - štvrťfinále [i] 19:00 OH RIO 2016: Gymnastika - bradlá - muži - finále [i] 19:30 OH RIO 2016: Basketbal - ženy - štvrťfinále [i] 19:45 OH RIO 2016: Gymnastika - prostné - ženy - finále [i] 20:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:15 OH RIO 2016: Gymnastika - hrazda - muži - finále [i] 21:45 OH RIO 2016: Synchronizované plávanie - dvojice - finále [i] 22:15 OH RIO 2016: Plážový volejbal - semifinále - ženy [i] 00:00 OH RIO 2016: Vzpieranie - nad 105 kg muži [i] 01:40 OH RIO 2016: Zápasenie - 98 kg GR [i] 01:55 OH RIO 2016: Dráhová cyklistika - keirin + šprint ženy - finále [i] 02:15 OH RIO 2016: Box - 60 kg - finále [i] 02:30 OH RIO 2016: Skoky do vody - doska - muži - finále [i] 03:00 OH RIO 2016: Volejbal - ženy - štvrťfinále [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Dohoda [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Ani plot ju nezastavil [i] 09:55 Profesionáli: Miňo opäť policajtom [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle V. 8 [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Con Air [i] 23:10 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 8 [i] 00:05 Klamári II. 8 [i] 01:05 Spravodlivosť v krvi V. 20 [i] 02:00 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Ani plot ju nezastavil [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 8 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci X. 23/23 [i] 09:25 Futurama VI. 6 [i] 09:55 Ninja Factor II. 22 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:10 Spravodlivosť v krvi V. 19 [i] 12:00 Klamári II. 7 [i] 13:15 Kardashianky a ich rodina VII. 13,14 [i] 15:10 Ninja Factor II. 22 [i] 15:40 Futurama VI. 6 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 7 [i] 16:40 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 9 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 10 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 2,3 [i] 19:35 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 20:30 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 22:50 Letecké katastrofy XII. 3 [i] 23:50 Vikingovia 7 [i] 00:50 V službách KGB II. 7 [i] 01:45 American Horror Story: Útočisko 10 [i] 02:25 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 03:10 Letecké katastrofy XII. 3 [i] 03:55 Vikingovia 7 [i] 04:40 Uletená rodinka II. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 32 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 08:35 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 09:30 Ranč Heartland IV. 8 [i] 10:25 Bez hranic II. 1 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 12:20 Ranč Heartland IV. 8 [i] 13:15 Sestra Hawthornová III. 9 [i] 14:10 Bez hranic II. 1 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 9 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 10 [i] 17:55 Bez hranic II. 2 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 19 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 16 [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 17 [i] 00:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 19 [i] 02:30 Bez hranic II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 163 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 27 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 6 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 6 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 18 [i] 12:35 Království skládek (1. Řada) 2 [i] 13:30 Bořiči mýtů (10. Řada) 227 [i] 14:25 Bořiči mýtů (10. Řada) 228 [i] 15:20 Bořiči mýtů (10. Řada) 229 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 27 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 18 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 7 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 21:00 Lovci jedů (1. Řada) 3 [i] 22:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 4 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 3 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 02:40 Lovci jedů (1. Řada) 3 [i] 03:30 Zlato z Beringova moře (1. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (2. Řada) 12 [i] 04:45 Rození obchodníci (2. Řada) 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kde bydlely princezny [i] 05:20 Události v regionech [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Okouzlení VIII [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Záchranáři [i] 10:45 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: A která je ta pravá? 32/33 [i] 13:55 Bolkoviny [i] 14:40 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Vlak dětství a naděje: Návrat domů 6/6 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:00 Hop nebo trop [i] 23:20 Kriminálka Paříž [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kde bydlely princezny [i] 02:15 Jak se vede, sousede? [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:20 Chalupa je hra [i] 03:40 Designtrend [i] 03:55 Království za koně [i] 04:15 Po stopách hvězd [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Vodní pólo [i] 07:00 Volejbal: Brazílie - Francie [i] 09:25 Basketbal: Španělsko - Argentina [i] 11:10 Házená: Chorvatsko - Tunisko [i] 11:40 Plážový volejbal [i] 13:30 Badminton [i] 15:00 Volejbal [i] 17:00 Badminton [i] 18:30 Házená [i] 20:10 Pozemní hokej [i] 20:40 Fotbal: Liga mistrů UEFA [i] 23:00 Plážový volejbal [i] 23:45 Basketbal [i] 01:30 Házená [i] 03:00 Stolní tenis [i] 04:00 Plážový volejbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Redakce III: Tajemný rytíř 9 [i] 10:15 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 10 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:50 Vražedná čísla VI: Podvod 9 [i] 13:45 Beze stopy 15, 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Každý účet se musí zaplatit 586 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Epidemie 11 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VII 11 [i] 18:50 Hospoda: Fór 37 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Panenka 9 [i] 21:35 Druhý tah pěšcem [i] 23:15 Černá listina III: Ředitel č.24 9 [i] 00:10 Beze stopy 15, 16 [i] 02:05 Áčko: Pomozte mi najít moje dítě [i] 03:05 Redakce III: Tajemný rytíř 9 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Každý účet se musí zaplatit 586 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Včera přítel, dneska nepřítel 9 [i] 06:40 Star Wars: Impérium útočí [i] 07:10 M*A*S*H 176 [i] 07:55 M*A*S*H 177 [i] 08:50 Místo činu: Mnichov: Vražda v synagoze 20 [i] 10:55 Policie Hamburk VIII: Armáda lásky 15 [i] 11:55 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 12:55 Castle na zabití IV: Dokud nás smrt nerozdělí 11 [i] 13:55 Julie Lescautová III: Dávná láska 12 [i] 16:10 Přístav: Vítej, zlatý hattricku 49 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Záhada zmizelé kašny 10 [i] 20:45 Návrat Růžového pantera [i] 23:15 Češi na cestách [i] 00:05 Jetelín: Záhada zmizelé kašny 10 [i] 00:35 Prostřeno! [i] 01:30 Místo činu: Mnichov: Vražda v synagoze 20 [i] 03:20 Policie Hamburk VIII: Armáda lásky 15 [i] 04:05 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 153-154/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 161/183 [i] 07:05 Velvet II. 9 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 17-18 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Keď budeš moja 23-24/238 [i] 16:50 Indická nevesta 264-265 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 24/24 [i] 20:30 Vymenené životy 19-20 [i] 22:35 Velvet II. 10 [i] 23:30 Bostonské vraždy IV. 15/16 [i] 00:25 Krok za krokom [i] 01:15 2 baby na mizine [i] 01:55 Karavan šou 4 [i] 02:20 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kupec benátský0 [i] 14:15 Philomena0 [i] 15:55 Merlinův učeň0 [i] 17:25 Merlinův učeň0 [i] 18:50 Maska zrcadla0 [i] 20:30 Dominion 2 [i] 21:15 Agent z vesmíru0 [i] 22:45 Hostel II0 [i] 00:20 Riddick0 [i] 02:20 Krvavý stát0 [i] 03:40 Utrpení0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:25 Olympijské hry [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Watts [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:50 Zprávy [i] 13:55 Olympijské hry [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:10 Olympijské hry [i] 20:15 Fotbal [i] 21:55 Olympijské hry [i] 22:00 Fotbal [i] 22:50 Zprávy [i] 22:55 Olympijské hry [i] 23:00 Box [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:25 Olympijské hry [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 5 [i] 05:30 Biozóna 2 [i] 06:00 Život hada0 [i] 07:00 Sportovní vozy 12 [i] 08:00 Brutální fyzika II 2 [i] 09:00 Jak se to dělá: terasa z akátového dřeva a paštikový krém 1 [i] 09:10 Města vybudovaná na odpadcích 1 [i] 10:10 Utajený šéf - USA 1 [i] 11:05 Utajený šéf - USA 2 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 3 [i] 13:00 Tajemství kostí 1 [i] 14:00 Génius 4