TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa V. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 5-6/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 12:55 Kobra 11 XVI. 4-5/15 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 21:35 Dobre vedieť! [i] 22:40 Okresní přebor 15-16/16 [i] 00:00 Sekerovci [i] 00:35 Mrcha učiteľka I. 13/13 [i] 01:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 01:50 Dva a pol chlapa V. [i] 02:30 Mrcha učiteľka I. 13/13 [i] 02:50 Sekerovci [i] 03:25 Kobra 11 XVI. 4-5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: štvrťfinále [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Tsingy de Bemahara - v krajine Gondwana, Madagaskar [i] 08:45 Poklady sveta: Brémy: Radnica a Roland. Bašty občianskych slobôd. Nemecko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 10:05 Largo 30/39 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Obete násilia [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Na konci s dychom [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Vražda, láska a iné závislosti 13/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta: Ambohimanga pahorok kráľov, Madagaskar [i] 16:35 Rosemary a Thymeová III: Čaša ticha [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 "Nestyda" [i] 22:00 Labyrint 7/7 [i] 23:00 Súboj s časom: Vražda, láska a iné závislosti 13/24 [i] 23:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) [i] 01:45 OH RIO 2016: ATLETIKA: 3 finále [i] 03:50 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 OH RIO 2016: Plážový volejbal - štvrťfinále - ženy [i] 06:00 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: Atletika - 2 finále [i] 16:30 OH RIO 2016: Rýchlostná kanoistika [i] 17:10 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 17:25 OH RIO 2016: Volejbal - muži [i] 18:20 OH RIO 2016: Hádzaná - muži [i] 19:00 OH RIO 2016: Gymnastika - finále kruhy [i] 19:30 OH RIO 2016: Volejbal - muži [i] 19:45 OH RIO 2016: Gymnastika - kladina [i] 20:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:15 OH RIO 2016: Gymnastika - preskok muži [i] 21:45 OH RIO 2016: Plážový volejbal - štvrťfinále [i] 22:30 OH RIO 2016: Zápasenie - 85 kg gréckorímsky štýl [i] 22:45 OH RIO 2016: Hádzaná - muži [i] 23:30 OH RIO 2016: Zápasenie - 130 kg gréckorímsky štýl [i] 23:45 OH RIO 2016: Volejbal - muži [i] 00:30 OH RIO 2016: Vzpieranie - 105 kg muži [i] 01:40 OH RIO 2016: Volejbal - muži [i] 03:15 OH RIO 2016: Dráhová cyklistika - omnium - muži [i] 03:30 OH RIO 2016: Basketbal - muži [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Zúfalá manželka [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Chce ma zničiť [i] 09:55 Profesionáli: Vodná kríza [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle V. 7 [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 21:45 POLICAJTI V AKCII [i] 22:45 V.I.P. vraždy: Recept na smrť 14 [i] 00:10 Klamári II. 7 [i] 01:10 Spravodlivosť v krvi V. 19 [i] 02:10 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Chce ma zničiť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Ničitelia mýtov IV. 7 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Kutyil s.r.o.: Asistentka Tünde 4 [i] 09:20 Futurama VI. 5 [i] 09:50 Ninja Factor II. 21 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Ničitelia mýtov: Odhalenie [i] 12:05 Ničitelia mýtov 2 [i] 13:30 Kardashianky a ich rodina VII. 11,12 [i] 15:25 Ninja Factor II. 21 [i] 15:55 Futurama VI. 5 [i] 16:25 Star Wars Rebeli 6 [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 16,17/17 [i] 18:40 Simpsonovci X. 23/23 [i] 19:15 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 19:40 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 20:35 Vykonávateľ [i] 22:40 Bod v nekonečne [i] 00:40 American Horror Story: Útočisko 9 [i] 01:30 Ničitelia mýtov III. 24,25 [i] 03:10 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 03:50 Uletená rodinka II. 7,8 [i] 04:30 Ja, človek 1/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 31 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 08:35 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 09:30 Ranč Heartland IV. 7 [i] 10:25 Bez hranic I. 10 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 12:20 Ranč Heartland IV. 7 [i] 13:15 Sestra Hawthornová III. 8 [i] 14:10 Bez hranic I. 10 [i] 15:10 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 8 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 9 [i] 17:55 Bez hranic II. 1 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 21:00 Jak prosté IV. 24 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 9 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 00:00 Dost 1 [i] 02:10 Jak prosté IV. 24 [i] 02:55 Vzpomínky IV. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 162 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 26 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 5 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 5 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 17 [i] 12:35 Lovci jedů (1. Řada) 5 [i] 13:30 Velká láska k autům (1. Řada) 7 [i] 14:25 Velká láska k autům (2. Řada) 1 [i] 15:20 Velká láska k autům (2. Řada) 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 26 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 17 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 6 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 14 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 22:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 1 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada) 2 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. řada: Speciály) (5. Řada) 2 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 14 [i] 02:40 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 03:30 Lovci jedů (1. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (2. Řada) 10 [i] 04:45 Rození obchodníci (2. Řada) 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Zajímavosti z regionů [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Okouzlení VIII [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Miluji Tě [i] 10:35 Hlavní výhra [i] 11:25 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau na pionýrském táboře 31/33 [i] 13:55 Bolkoviny [i] 14:40 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 V hlavní roli [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Kriminalista [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:30 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Holubí andante [i] 02:45 Sváteční slovo faráře Starokatolické církve Pavla Cepka [i] 02:55 Jak se vede, sousede? [i] 03:35 Zahrada je hra [i] 04:00 Designtrend [i] 04:10 Magie v ulicích [i] 04:30 Banánové perličky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Plážový volejbal [i] 05:50 Vodní pólo: USA - Itálie [i] 07:10 Házená: Norsko - Rumunsko [i] 08:40 Házená: Černá Hora - Brazílie [i] 09:10 Pozemní hokej [i] 10:25 Stolní tenis [i] 11:10 Basketbal: Srbsko - Čína [i] 12:55 Plážový volejbal [i] 13:30 Badminton [i] 14:00 Plavání [i] 16:10 Badminton [i] 17:30 Pozemní hokej [i] 19:15 Badminton [i] 19:30 Házená: Francie - Dánsko [i] 21:00 Plážový volejbal [i] 22:50 Volejbal: Polsko - Kuba [i] 00:00 Basketbal: Španělsko - Argentina [i] 01:45 Stolní tenis [i] 03:30 Házená: Chorvatsko - Tunisko [i] 04:00 Plážový volejbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Redakce III: Květinový vrah 8 [i] 10:15 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 9 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: Ultimatum 8 [i] 13:40 Beze stopy 13, 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Vítej doma, bráško 585 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Ďábelská trojice 10 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VII 10 [i] 18:50 Hospoda: Umělec 36 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ženy v pokušení [i] 22:45 Lovci zločinců IV: Panoptikum 1 [i] 23:50 Černá listina III: Králové silnic č.108 8 [i] 00:40 Beze stopy 13, 14 [i] 03:05 Redakce III: Květinový vrah 8 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Vítej doma, bráško 585 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel II: Padá hvězda 8 [i] 06:45 Star Wars: Padawanská hrozba [i] 07:15 M*A*S*H 175 [i] 08:10 M*A*S*H 176 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Včera nebyl den 19 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Virtuální světy 14 [i] 12:05 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 13:10 Castle na zabití IV: V poutech 10 [i] 14:05 Julie Lescautová III: Případ eutanazie 11 [i] 16:10 Přístav: Kozel 48 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Meta teta 9 [i] 20:45 Vinaři: Lovecká sezóna 14 [i] 22:00 TOP STAR magazín [i] 23:15 Jste to, co jíte [i] 00:20 Jetelín: Meta teta 9 [i] 00:50 Prostřeno! [i] 01:50 Místo činu: Mnichov: Včera nebyl den 19 [i] 03:35 Policie Hamburk VIII: Virtuální světy 14 [i] 04:20 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 151-152/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 159-160/183 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:15 Leto na Islande [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Keď budeš moja 21-22/238 [i] 16:40 Indická nevesta 262-263 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 2 baby na mizine [i] 19:30 Dr. House III. 23/24 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 17-18 [i] 22:35 Velvet II. 9 [i] 23:25 Bostonské vraždy IV. 14/16 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:10 2 baby na mizine [i] 01:50 Karavan šou 3 [i] 02:15 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 10 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Zmatená duše0 [i] 13:40 Králova přízeň0 [i] 15:35 Tut 1 [i] 17:05 Dopis Pro Krále0 [i] 18:55 Philomena0 [i] 20:30 Obviněn0 [i] 22:20 Limit0 [i] 23:45 Krvavý stát0 [i] 01:05 Ruské peklo0 [i] 02:35 Agent z vesmíru0 [i] 04:00 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Watts [i] 08:25 Olympijské hry [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:55 Olympijské hry [i] 12:00 Fotbal [i] 13:50 Zprávy [i] 13:55 Olympijské hry [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Watts [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Olympijské hry [i] 20:45 Fotbal [i] 21:55 Olympijské hry [i] 22:00 Watts [i] 22:15 Fotbal [i] 22:45 Watts [i] 22:50 Zprávy [i] 22:55 Olympijské hry [i] 23:00 Fotbal [i] 00:25 Olympijské hry [i] 00:30 Watts [i] 01:25 Olympijské hry [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 4 [i] 05:30 Biozóna 1 [i] 06:00 Výprava za bauxitem0 [i] 07:00 Sportovní vozy 11 [i] 08:00 Brutální fyzika II 1 [i] 09:00 Města vybudovaná na odpadcích 5 [i] 10:00 Utajený šéf 4 [i] 11:00 Utajený šéf 5 [i] 12:00 Utajený šéf 6 [i] 13:00 Evoluce: Příběh člověka 3 [i] 14:00 Génius 3 [i]