TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Tom a Jerry [i] 07:40 Zlodeji z Harvardu [i] 09:15 Môj partner z K-9 [i] 11:20 Ohnivý kuře [i] 13:40 Križovatka smrti [i] 15:40 Vo štvorici po Slovensku [i] 16:50 Dobre vedieť! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Wanted [i] 22:40 ZOO - FINÁLE SÉRIE [i] 00:30 Vo štvorici po opici 3 [i] 02:20 Križovatka smrti [i] 03:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: osemfinále [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Pingu [i] 07:20 Calimero [i] 07:30 Prasiatko Peppa I: Piknik [i] 07:35 Prasiatko Peppa I: Hudobné nástroje [i] 07:45 Garfield IV. [i] 07:55 Bol raz jeden život [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:50 Safari: Korunný svedok 12/13 [i] 09:20 Safari: Svadobná cesta 13/13 [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 10:00 Pobrežie Austrálie: Victoria [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 13:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Mŕtva v knižnici [i] 14:55 Noční jazdci [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Matka, pomôž mi 3/4 [i] 22:10 Matka, pomôž mi 4/4 [i] 23:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Austrália - Venezuela [i] 01:45 OH RIO 2016: ATLETIKA [i] 03:35 OH RIO 2016: Volejbal - ženy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (ženy) Brazília - Čierna Hora [i] 15:05 OH RIO 2016: ATLETIKA: maratón ženy [i] 16:00 OH RIO 2016: GOLF: muži (4. kolo) [i] 16:30 OH RIO 2016: BOX: 49 kg (muži) - finále [i] 16:45 OH RIO 2016: ATLETIKA: maratón ženy [i] 17:00 OH RIO 2016: TENIS: muži - finále [i] 19:30 OH RIO 2016: GOLF: muži (4. kolo) [i] 19:55 OH RIO 2016: GYMNASTIKA: prostné (muži) - finále [i] 20:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:15 OH RIO 2016: SKOKY DO VODY: doska (ženy) - finále [i] 22:10 OH RIO 2016: GOLF: muži (4. kolo) [i] 22:30 OH RIO 2016: ZÁPASENIE: 59 kg GR (muži) - finále [i] 22:45 OH RIO 2016: GYMNASTIKA: 3 finále [i] 23:30 OH RIO 2016: ZÁPASENIE: 75 kg GR (m) - finále [i] 23:45 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: štvrťfinále (ženy) [i] 00:30 OH RIO 2016: ŠPORT. STREĽBA: ľub. malokalibrovka 3 x 40 (m) - finále [i] 01:00 OH RIO 2016: VZPIERANIE: nad 75 kg (ženy) [i] 01:40 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Japonsko - Argentína [i] 03:15 OH RIO 2016: Hádzaná - ženy [i] 04:20 OH RIO 2016: Basketbal - muži [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:35 Oggy a šváby [i] 08:20 Pat a Mat [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:50 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 10:35 Dobrý ročník [i] 13:05 Ja, Frankenstein [i] 15:00 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 23:10 Vykonávateľ [i] 01:20 To bol zajtra žúr [i] 03:20 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov III. 22 [i] 05:50 Diablovo pokušenie [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:25 Simpsonovci X. 21,22 [i] 10:40 Láska vo hviezdach 11,12 [i] 12:45 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 13:55 Umenie zapadnúť [i] 15:45 Ultimate Avengers: Konečná pomsta [i] 17:15 Nezmieriteľní [i] 19:40 Kutyil s.r.o.: Asistentka Tünde 4 [i] 20:35 Nebezpečná korisť [i] 22:50 Do naha! [i] 00:50 Nezmieriteľní [i] 02:50 Ultimate Avengers: Konečná pomsta [i] 03:55 Kutyil s.r.o.: Asistentka Tünde 4 [i] 04:35 Prvé oddelenie II. [i] 04:55 Láska vo hviezdach 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zločin II. 3 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 09:40 Havaj 5-0 III. 14 [i] 10:30 Havaj 5-0 III. 15 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 13:15 Grand Hotel III. 13 [i] 14:10 Grand Hotel III. 14 [i] 15:10 Bez hranic III. 4 [i] 16:10 Bez hranic III. 5 [i] 17:05 Tajnosti a lži I. 7 [i] 18:00 Tajnosti a lži I. 8 [i] 18:55 Zločin II. 2 [i] 20:00 Zločin II. 3 [i] 21:00 Dost 1 [i] 23:10 Myšlenky zločince X. 15 [i] 00:05 Jak prosté IV. 23 [i] 01:00 Tajnosti a lži I. 7 [i] 01:55 Tajnosti a lži I. 8 [i] 02:40 Jak prosté IV. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (1. Řada) 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 7 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada) 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada) 13 [i] 08:10 Rození obchodníci (11. Řada) 12 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (2. Řada) 5 [i] 09:55 Království skládek (1. Řada) 2 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 13 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (1. Řada) 3 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 4 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada) 13 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada) 14 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 3 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 4 [i] 15:20 Divoká jízda (1. Řada) 2 [i] 16:15 Velká láska k autům (2. Řada) 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 2 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 5 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 2 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 1 [i] 21:00 Dark Woods Justice (1. Řada) 2 [i] 22:00 Toucan Nation [i] 23:00 Říční monstra (8. Řada) 4 [i] 00:00 Muž velkých ryb (1. Řada) 4 [i] 00:55 Hon na nestvůry (1. Řada) 2 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 1 [i] 02:40 Rození obchodníci (12. Řada) 5 [i] 03:30 Toucan Nation [i] 04:20 Říční monstra (8. Řada) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Z metropole [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:45 Po stopách hvězd [i] 07:10 Bez ženské a bez tabáku: Případ Kukta 1/4 [i] 08:10 Bez ženské a bez tabáku: Dobří chlapi 2/4 [i] 09:10 Úsměvy Borise Hybnera [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Poste restante: Poste restante 7/7 [i] 12:00 Pražská šestka [i] 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 14:00 Stříbrný a Ryšavec [i] 15:05 Sissi [i] 16:50 Komici na jedničku [i] 17:45 Kdo je kdo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Divnovlásky [i] 21:30 Chyťte doktora [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Komisař Moulin [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Diskodrom 2007 [i] 02:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:55 Žiješ jenom 2x [i] 03:20 Postřehy odjinud [i] 03:25 V kondici [i] 03:45 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:05 Šaty dělaj' člověka [i] 04:15 Přes nový práh [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Fotbal [i] 06:00 Basketbal: Španělsko - Litva [i] 07:45 Pozemní hokej: Velká Británie - USA [i] 08:45 Fotbal [i] 10:00 Volejbal: Brazílie - Itálie [i] 11:20 Fotbal [i] 12:00 Golf [i] 17:00 Tenis [i] 19:15 Basketbal: USA - Francie [i] 21:00 Golf [i] 21:10 Plážový volejbal [i] 22:50 Studio fotbal - Dohráno [i] 23:15 Tenis [i] 01:00 Házená: Černá Hora - Brazílie [i] 01:30 Pozemní hokej [i] 02:45 Stolní tenis [i] 03:30 Basketbal: Srbsko - Čína [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:05 Senzační Spiderman 26 [i] 06:35 Chlupatá rota 9 [i] 07:00 Robot a příšerka 23 [i] 07:30 Tom a Jerry III 29 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 10 [i] 08:30 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 10:10 Gympl s (r)učením omezeným: Trojka z chování 88 [i] 11:40 O zapomnětlivém černokněžníkovi [i] 13:40 Bláznivá střela : Z archivů policejního oddělení [i] 15:25 2Bobule [i] 17:35 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 21:35 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 22:50 Křižovatka smrti 2 [i] 00:35 Beze stopy 12 [i] 01:35 Arthur [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Trojka z chování 88 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Sám proti sobě 7 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí [i] 07:10 Vinaři: Tour de burčák 13 [i] 08:35 Mumie se vrací [i] 11:20 Big Ben I: Ruka ruku myje 12 [i] 13:25 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 15:40 Přístav: Dotočná 47 [i] 17:00 Šéf na grilu [i] 17:35 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Všechny moje lásky: Konečně otevřeno! 27 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Do nitra Planety opic [i] 00:50 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 01:55 Vegas I: Nesrovnané účty 20 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Karavan šou 4 [i] 06:05 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:25 Rebelka z predmestia I. 22/22 [i] 11:30 Roztomilé mrchy III., IV. 24/24,1/25 [i] 14:00 Bolesti slávnych IV. 11-12/16 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 17:55 Príležitosť milovať [i] 20:00 Veľký Gatsby [i] 22:40 Vráťte mi dieťa! [i] 00:50 Veľký Gatsby [i] 02:50 Vráťte mi dieťa! [i] 04:15 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Odvážný Crusoe 13 [i] 07:15 Big Screen 9 [i] 07:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Btiva o Gallipoli 2 [i] 13:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 14:25 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 15:45 Zmatená duše0 [i] 17:20 Zakázané království0 [i] 19:00 Tut 1 [i] 20:30 Králova přízeň0 [i] 22:25 Kupec benátský0 [i] 00:35 Superbad0 [i] 02:20 Pianistka0 [i] 04:25 Limit0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Tenis [i] 07:00 Snooker [i] 08:35 Superbiky [i] 09:00 Superbiky [i] 09:30 Superbiky [i] 10:15 Superbiky [i] 11:00 Superbiky [i] 11:45 Superbiky [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Zprávy [i] 14:10 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:15 Snooker [i] 20:35 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 23:30 Zprávy [i] 23:40 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Watts [i] 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální historie 4 [i] 05:45 Dobrý den, Malto 6 [i] 06:00 Přírodní ostrovy pokladů 4 [i] 07:00 Zázračná příroda 1 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 6 [i] 09:00 Mastodonti, obři z Doby ledové0 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 3 [i] 11:00 Pěšky podél Nilu 2 [i] 12:00 Ledové kamiony 2 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2 [i] 14:00 Lidské limity 2 [i] 15:00 Jak vznikaly kontinenty? 2 [i] 16:00 Tajné spisy Marka Pola0 [i] 17:00 Připraveni vyrazit 4 [i] 17:30 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 18:20 Utajený šéf - USA 13 [i] 19:10 Utajený šéf - USA 2 [i] 20:00 Jak Nero zachránil Řím0 [i] 21:00 Elitní jednotky 4 [i] 22:00 Ďábelské techniky0 [i] 23:35 Čtvrtý svět0 [i] 00:40 Biblická pravidla 5 [i] 01:35 Temná strana internetu 2 [i] 02:05 Ďábelské techniky0 [i] 03:30 Brutální historie 2 [i] 04:15 Nemilosrdní válečníci 1