Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Tom a Jerry [i] 07:15 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 09:00 Teória veľkého tresku V. 3-4/24 [i] 09:50 Let's Dance 4 [i] 11:55 Trhák pána Bowfingera [i] 13:50 Vymedzený čas [i] 16:05 Slunce, seno, erotika [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vo štvorici po opici 3 [i] 22:40 Dostaň ho tam! [i] 01:00 Výlet s mamou [i] 02:30 Dostaň ho tam! [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pingu [i] 07:10 Calimero [i] 07:20 Prasiatko Peppa I: Tajomstvá [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Púšťanie šarkana [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:45 Bol raz jeden život [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Robin Hood I: Prídel pre dozorcu daní 6/13 [i] 10:30 PARK [i] 11:25 Na krok od neba: Zachránený z vody 7/12 [i] 12:20 Na krok od neba: Skok do prázdna 8/12 [i] 13:20 Tiene lásky 6/10 [i] 14:50 NAJ dedinka Slovenska [i] 15:50 Fetiše televízie: Góly, body, televízia [i] 16:20 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Sicília [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ruky bozkávam 6/8 [i] 21:40 Komorník [i] 23:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Španielsko - Litva [i] 01:45 OH RIO 2016: ATLETIKA [i] 04:20 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Brazília - Taliansko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (ženy) Južná Kórea - Francúzsko [i] 06:20 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Slovinsko - Nemecko [i] 15:05 OH RIO 2016: ATLETIKA [i] 16:00 OH RIO 2016: ATLETIKA [i] 17:00 OH RIO 2016: VESLOVANIE: 4 finále [i] 17:40 OH RIO 2016: BASKETBAL (ženy) Austrália - Bielorusko [i] 18:20 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: osemfinále [i] 19:00 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: rýchlopaľná pištoľ (ženy) - finále [i] 19:30 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Chorvátsko - Francúzsko [i] 20:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:15 OH RIO 2016: TENIS: finále ženy [i] 23:15 OH RIO 2016: DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: keirin (ženy) - finále [i] 23:25 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: skeet (muži) - finále [i] 00:00 OH RIO 2016: VZPIERANIE: 94 kg (m) [i] 01:40 OH RIO 2016: DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: stíhačka družstiev (ženy) - finále [i] 01:50 OH RIO 2016: GYMNASTIKA - TRAMPOLÍNA: muži - finále [i] 02:15 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) [i] 03:00 OH RIO 2016: PLÁVANIE: finále [i] 04:10 OH RIO 2016: FUTBAL: štvrťfinále - 2. polčas [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:00 NOVIN TV JOJ 08:05 Gumkáči VI. [i] 08:25 Simpsonovci XI. 5,6,7 [i] 09:50 SVET PODĽA EVELYN: Smrteľná diagnóza [i] 10:25 Dovidenia, stará mama! [i] 11:10 Hoď svišťom: Svadba, Tehotná! 5,6 [i] 12:50 Tajomstvo opatrovateľky [i] 14:55 Largo Winch [i] 17:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ja, Frankenstein [i] 22:30 To bol zajtra žúr [i] 00:35 Bod v nekonečne [i] 02:35 KRIMI 03:05 Posadnutý sexom [i] 04:30 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Fórky, vtipky XXI. [i] 06:00 Ničitelia mýtov III. 21 [i] 06:50 Ničitelia mýtov IV. 6 [i] 07:40 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie II. [i] 10:00 Talianski fašisti vo farbe 2/2 [i] 11:20 Diablovo pokušenie [i] 13:30 Dobrodružstvo v tábore [i] 15:45 Umenie zapadnúť [i] 17:35 Áno, šéfe! USA V. 13,14 [i] 19:30 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i] 20:35 Tajomstvo opatrovateľky [i] 22:25 Adam hľadá Evu 2,3 [i] 00:15 Črepiny [i] 01:40 Záložníci 7,8 [i] 02:20 Ničitelia mýtov III. 22 [i] 03:10 Mimo zákon [i] 04:40 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:15 Cesty života I. 31 [i] 07:45 Bez hranic III. 4 [i] 08:45 Bez hranic III. 5 [i] 09:40 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 7 [i] 10:35 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 8 [i] 11:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 9 [i] 12:25 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 10 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 15:10 Zločin II. 2 [i] 16:10 Zločin II. 3 [i] 17:05 Tajnosti a lži I. 5 [i] 18:00 Tajnosti a lži I. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 23:00 HOSTEL III. 1 [i] 00:40 Tajnosti a lži I. 5 [i] 01:40 Tajnosti a lži I. 6 [i] 02:25 Havaj 5-0 III. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 6 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (3. Řada) 24 [i] 07:15 Odpadlická autodílna (1. Řada) 7 [i] 08:10 Lovci odpadu (1. Řada) 7 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 15 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 16 [i] 09:55 Poklady z garáží (2. Řada) 3 [i] 10:20 Poklady z garáží (2. Řada) 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 1 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 2 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 7 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 8 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 9 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 10 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 11 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 12 [i] 14:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 1 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 2 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (2. Řada) 3 [i] 18:05 Bořiči mýtů (10. Řada) 240 [i] 19:00 Jak fungují stroje (1. Řada) 7 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 3 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 3 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 2 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada) 3 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada) 4 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 13 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 14 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 3 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 3 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 2 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada) 3 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Události v regionech [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Křeček [i] 06:45 Malá Dorritka 2/2 [i] 08:00 Nejlepší kšeft mýho života [i] 09:30 Toulky za cechy a řemesly 7/8 [i] 10:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Přepadovka 7/13 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hrad stínů [i] 14:00 O brokátové růži a slavíku z perleti [i] 14:50 Skládačka [i] 16:00 Portrét krásné Dámy [i] 16:55 Vinnetou a míšenka Apanači [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty [i] 21:00 Sissi [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:45 Příští rok ve stejnou dobu [i] 00:40 Světáci [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:10 Po stopách hvězd [i] 02:40 Žiješ jenom 2x [i] 03:05 Sváteční slovo olomouckého děkana Ladislava Šviráka [i] 03:10 Magie v ulicích III. [i] 03:30 Pomeranč [i] 04:20 Vzhůru dolů! [i] 04:40 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Basketbal: USA - Srbsko [i] 07:35 Volejbal: USA - Itálie [i] 08:40 Pozemní hokej: Německo - Nizozemsko [i] 09:40 Házená: Černá Hora - Norsko [i] 10:40 Plážový volejbal [i] 12:30 Golf [i] 13:30 Badminton [i] 14:30 Házená: Slovinsko - Německo [i] 16:00 Plážový volejbal [i] 17:00 Fotbal: FC Zbrojovka Brno - FK Teplice [i] 19:15 Basketbal: Argentina - Brazílie [i] 21:00 Plážový volejbal [i] 21:50 Tenis [i] 00:00 Basketbal: Španělsko - Litva [i] 01:45 Fotbal [i] 03:00 Pozemní hokej: Velká Británie - USA [i] 04:00 Volejbal: Brazílie - Itálie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Lišákoviny [i] 06:00 Senzační Spiderman 25 [i] 06:25 Chlupatá rota 8 [i] 06:55 Robot a příšerka 22 [i] 07:20 Tom a Jerry III 28 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 9 [i] 08:15 Chladné srdce [i] 10:10 Z pekla štěstí 3 [i] 11:15 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 13:30 Výměna manželek [i] 14:55 Non-Stop [i] 17:10 Arthur [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hunger Games: Síla vzdoru 1.část [i] 22:45 Síla úderu [i] 00:35 Nebezpečné hry 4 [i] 02:25 Beze stopy 10, 11 [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel II: V pasti 6 [i] 06:50 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant [i] 07:20 Autosalon [i] 08:40 Vinaři: Vinobraní 12 [i] 09:55 Utta Danella: Léto šťastného blázna [i] 11:55 Smrt a život Charlieho St. Clouda [i] 14:05 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i] 16:20 Přístav: Modelka na půl úvazku 46 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Slunce, seno a pár facek [i] 22:35 Případ nevěrné Kláry [i] 00:35 Záhadná žena 8: Tajemství Divokého západu [i] 02:25 Nejdelší den 1/2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Karavan šou 3 [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia I. 21/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe II. 6-7/22 [i] 13:55 Bolesti slávnych IV. 9-10/16 [i] 15:50 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 20:00 Príležitosť milovať [i] 22:00 Leto na Islande [i] 00:00 Philadelphia [i] 02:10 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 McBride: Padlý idol0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 12:35 Odvážný Crusoe 13 [i] 13:20 Novodobí Robinsoni0 [i] 15:00 Počátek Země Nezemě0 [i] 16:20 Počátek Země Nezemě0 [i] 17:45 Agent z Panamy0 [i] 19:30 Btiva o Gallipoli 2 [i] 20:30 Zakázané království0 [i] 22:10 Superbad0 [i] 00:00 Hatfieldovi a McCoyovi 2 [i] 01:40 Ruské peklo0 [i] 03:05 Ruce od krve0 [i] 04:35 Holky na tahu0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:35 Superbiky [i] 09:15 Superbiky [i] 10:00 Superbiky [i] 10:45 Superbiky [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Zprávy [i] 14:10 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:15 Snooker [i] 20:35 Cyklistika [i] 22:05 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:05 Superbiky [i] 23:30 Superbiky [i] 00:00 Superbiky [i] 00:45 Superbiky [i] 01:30 Superbiky [i] 02:15 Superbiky [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální historie 3 [i] 05:45 Dobrý den, Malto 5 [i] 06:00 Přírodní ostrovy pokladů 3 [i] 07:00 Zrozen k létání0 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 5 [i] 09:05 Vzbuďme mamuty0 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 2 [i] 11:00 Pěšky podél Nilu 1 [i] 12:00 Ledové kamiony 1 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 1 [i] 14:00 Lidské limity 1 [i] 15:00 Jak vznikaly kontinenty? 1 [i] 16:00 Civilizace v dějinách 3 [i] 17:00 Připraveni vyrazit 3 [i] 17:30 Vzdušní dřevorubci 3 [i] 18:20 Utajený šéf - USA 11 [i] 19:10 Utajený šéf - USA 12 [i] 20:00 Kartáginci, kteří předběhli Kolomba0 [i] 21:00 Elitní jednotky 3 [i] 22:00 42 způsobů, jak zabít Hitlera0 [i] 23:00 Druhá světová válka barevně a v HD 13 [i] 00:00 ISIS: islámský stát0 [i] 01:00 Biblická pravidla 4 [i] 01:50 Temná strana internetu 1 [i] 02:20 42 způsobů, jak zabít Hitlera0 [i] 03:15 Druhá světová válka barevně a v HD 13 [i] 04:15 Touha po vědění: Proč nás baví sex?0 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Trosečníci [i] 07:30 Flintstoneovi & WWE: Mela doby kamenné [i] 08:25 Avengers: Age of Ultron [i] 10:45 Poslední mejdan [i] 12:30 EXODUS: Bohové a králové [i] 15:00 Nástupce