Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa V. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 1-2/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XVI. 2-3/15 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 14/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Slunce, seno, erotika [i] 23:05 Vo štvorici po Slovensku [i] 00:10 Okresní přebor 13-14/16 [i] 01:20 Ľudia zajtrajška 14/22 [i] 02:05 Dva a pol chlapa V. [i] 02:40 Okresní přebor 13-14/16 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 2-3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Francúzsko - Argentína [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Sassi di Matera - tam, kde i dnes žijú v jaskyniach, Nemecko [i] 08:45 Poklady sveta: Head -Smashed - In - priepasť mŕtvych bizónov, Kanada [i] 09:05 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 10:05 Largo 29/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: V tiesni [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Šťastná karta [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Starí priatelia 12/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Tsingy de Bemahara - v krajine Gondwana, Madagaskar [i] 16:40 Poklady sveta: Brémy: Radnica a Roland. Bašty občianskych slobôd. Nemecko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:25 Fetiše televízie: Góly, body, televízia [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:10 Radosť zo života: Peter Dubovský [i] 22:40 Radosť zo života: Jozef Psotka [i] 23:10 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) USA - Srbsko [i] 01:45 OH RIO 2016: ATLETIKA [i] 04:20 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: osemfinále (m + ž) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL [i] 05:50 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: ATLETIKA [i] 15:50 OH RIO 2016: VESLOVANIE: 4 finále [i] 16:30 OH RIO 2016: ŠPORT. STREĽBA: ľub. malokalibrovka pol. (m) - finále [i] 17:00 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL (osemfinále m + ž) [i] 17:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 18:00 OH RIO 2016: TENIS: semifinále - dvojhra (muži) [i] 20:00 OH RIO 2016: ŠPORT. STREĽBA: skeet (ženy) - finále [i] 21:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 21:05 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 22:00 OH RIO 2016: ATLETIKA: chôdza 20 km [i] 22:30 OH RIO 2016: LUKOSTREĽBA: muži - finále [i] 22:45 OH RIO 2016: DŽUDO: 78 kg (ž) + nad 100 kg (m) - finále [i] 23:05 OH RIO 2016: GYMNASTIKA - TRAMPOLÍNA: ženy - finále [i] 23:30 OH RIO 2016: DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: stíhacie preteky družstiev - finále [i] 23:50 OH RIO 2016: DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: šprint družstiev (ženy) - finále [i] 00:00 OH RIO 2016: ŠERM: fleuret družstvá (muži) - finále [i] 00:30 OH RIO 2016: VZPIERANIE: 85 kg (muži) + 75 kg (ženy) [i] 01:40 OH RIO 2016: TENIS: semifinále (muži) [i] 03:00 OH RIO 2016: PLÁVANIE: finále [i] 04:10 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Brazília - Južná Kórea [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Mladá milenka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Mohol ma zabiť [i] 09:55 Profesionáli: Raper [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 Vtierka Castle V. 5,6 [i] 14:20 John Carter [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Dobrý ročník [i] 23:10 Nebezpečná korisť [i] 01:30 Vidiecka farma [i] 03:20 KRIMI 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Mladá milenka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov III. 20 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 5 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci X. 19,20 [i] 09:25 Futurama VI. 4 [i] 09:55 Ninja Factor II. 20 [i] 10:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 18 [i] 12:00 Klamári II. 6 [i] 13:15 Kardashianky a ich rodina VII. 9,10 [i] 15:15 Ninja Factor II. 20 [i] 15:40 Futurama VI. 4 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 5 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 8 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 9 [i] 18:40 Simpsonovci X. 21,22 [i] 19:40 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 20:35 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 23:15 Posadnutý sexom [i] 01:20 Črepiny [i] 02:25 Záložníci 5,6 [i] 03:10 Ničitelia mýtov III. 21 [i] 04:00 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 04:35 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 30 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 08:30 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 09:25 Ranč Heartland IV. 6 [i] 10:25 Bez hranic I. 9 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 12:20 Ranč Heartland IV. 6 [i] 13:15 Sestra Hawthornová III. 7 [i] 14:10 Bez hranic I. 9 [i] 15:10 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 7 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 8 [i] 17:55 Bez hranic I. 10 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev VII 8 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev VII 9 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev VII 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 233 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 25 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 4 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 4 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 16 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 5 [i] 13:30 Říční monstra (7. Řada) 4 [i] 14:25 Říční monstra (7. Řada) 5 [i] 15:20 Říční monstra (8. Řada) 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 25 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 16 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 5 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 13 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 5 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 10 [i] 00:00 Lvi ze Sabi Sand: pokrevní bratři [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 13 [i] 02:40 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 5 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (2. Řada) 8 [i] 04:45 Rození obchodníci (2. Řada) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Události v regionech [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Okouzlení VIII [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Z Divadélka pod věží [i] 10:50 Vlak dětství a naděje: Moje druhá první láska 5/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a kouzelnice 30/33 [i] 13:55 Křeček [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV [i] 15:00 Záchranáři [i] 15:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulky za cechy a řemesly 7/8 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Lotrando a Zubejda [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Když člověk přichází do let... [i] 23:35 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Velká holka [i] 01:40 Evergreeny Gustava Broma [i] 02:10 Magie v ulicích [i] 02:30 Malá farma [i] 02:55 Móda-Extravagance-Manýry [i] 03:15 Šaty dělaj' člověka [i] 03:25 Designtrend [i] 03:40 Manéž Bolka Polívky [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Volejbal: Brazílie - USA [i] 07:15 Basketbal: Brazílie - Chorvatsko [i] 08:15 Ragby [i] 08:45 Stolní tenis [i] 10:00 Házená: Slovinsko - Švédsko [i] 10:45 Basketbal: Litva - Argentina [i] 12:30 Golf [i] 15:20 Vodní pólo: Chorvatsko - Itálie [i] 16:40 Plážový volejbal [i] 17:50 Fotbal: 1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň [i] 20:00 Tenis [i] 23:30 Plážový volejbal [i] 00:00 Basketbal: USA - Srbsko [i] 01:45 Volejbal: USA - Itálie [i] 04:00 Plážový volejbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Redakce III: Léčka 7 [i] 10:15 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 8 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:50 Vražedná čísla VI: Černý trh 7 [i] 13:40 Beze stopy 11, 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Výjimečný trest 584 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Instinkt 9 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VII 9 [i] 18:50 Hospoda: Hra 35 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Non-Stop [i] 22:25 Troja [i] 01:40 Mentalista VII: Nájemný vrah 8 [i] 02:55 Redakce III: Léčka 7 [i] 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Výjimečný trest 584 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Oheň a led 5 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Honba za holokrony [i] 07:10 M*A*S*H 174 [i] 08:00 M*A*S*H 175 [i] 08:50 Místo činu: Mnichov: Lovecká sezona 18 [i] 10:55 Policie Hamburk VIII: Hudba domu 13 [i] 11:55 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 12:55 Castle na zabití IV: Sniper 9 [i] 13:55 Julie Lescautová III: Žhář 10 [i] 16:10 Přístav: Že by láska 45 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mumie se vrací [i] 23:10 Vetřelec vs. Predátor [i] 01:05 Prostřeno! [i] 02:05 Místo činu: Mnichov: Lovecká sezona 18 [i] 03:50 Policie Hamburk VIII: Hudba domu 13 [i] 04:35 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 149-150/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 158/183 [i] 07:05 Velvet II. 8 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 15-16 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 19-20/238 [i] 16:50 Indická nevesta 260-261 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 21-22/24 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová I. 19-21/24 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:15 2 baby na mizine [i] 01:55 Seinfeld [i] 02:15 Sherlock a Watsonová I. 19-21/24 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Dohola0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Padlý idol0 [i] 13:30 Jako za starých časů0 [i] 15:15 Není úniku0 [i] 17:00 Předtucha0 [i] 18:40 3 dny na zabití0 [i] 20:30 Hatfieldovi a McCoyovi 2 [i] 22:10 Agent z Panamy0 [i] 00:00 Příběh mého syna0 [i] 02:00 Krvelačný netvor0 [i] 03:25 Pianistka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:35 Superbiky [i] 09:15 Superbiky [i] 10:00 Superbiky [i] 10:45 Superbiky [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Zprávy [i] 14:15 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:15 Snooker [i] 20:35 Cyklistika [i] 22:05 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:05 Superbiky [i] 23:45 Superbiky [i] 00:30 Superbiky [i] 01:00 Superbiky [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 3 [i] 05:30 Kamenná nářadí našich předků0 [i] 06:00 Zlato z dolu Rosia Montana 1 [i] 07:05 Sportovní vozy 10 [i] 08:05 Brutální fyzika 4 [i] 09:05 Města vybudovaná na odpadcích 4 [i] 10:00 Utajený šéf 1 [i] 11:00 Utajený šéf 2 [i] 12:00 Utajený šéf 3 [i] 13:00 Evoluce: Příběh člověka 2 [i] 14:00 Génius 2 [i] 15:00 Pohřebiště 7 [i] 16:00 Vietnamská váka, Historie a důsledky 3 [i] 17:00 Cukr, sladký zabiják0 [i] 18:00 Asijské příběhy 9 [i] 18:30 Asijské příběhy 10 [i] 19:00 Divoká planeta: Severní amerika 5 [i] 20:00 Evoluce: Příběh člověka 3 [i] 21:00 Génius 3 [i] 22:00 Těsné úniky 2. světové války 5 [i] 23:00 Až nastane soudný den0 [i] 00:00 Bájemi opředené zříceniny 3 [i] 01:05 Raději se bojte 11 [i] 02:00 Těsné úniky 2. světové války 5 [i] 03:00 Až nastane soudný den0 [i] 03:55 7 dní sexu 5 [i] 04:45 Divoké zločiny 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ztraceni navěky [i] 07:50 Tajný život Marilyn Monroe 1 [i] 09:15 Tajný život Marilyn Monroe 2 [i] 10:45 Anne z Green Gables [i] 12:15 Prezidentské volby [i] 14:15 Longwoodská legenda [i] 15:55 S tímto prstenem [i] 17:25 Filmy a filmové hvězdy VIII. 33 [i] 18:00 Hektorova cesta aneb hledání štěstí [i] 20:00 Hledání [i] 21:30 EXODUS: Bohové a králové