TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa V. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. 23-24/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XV. 13/13 [i] 14:00 Kobra 11 XVI. 1/15 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 18:25 Reflex [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 01:10 Tajomstvo kruhu čarodejníc 22/22 [i] 01:50 Dva a pol chlapa V. [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 03:25 Kobra 11 XV. 13/13 [i] 04:10 Kobra 11 XVI. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Brazília - Japonsko [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Wismar a Stralsund - nerovnako rovní, Nemecko [i] 08:45 Poklady sveta: Údolie stredného Ríma - mýtus a vodná cesta, Nemecko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová III: V kláštornej záhrade [i] 10:05 Largo 28/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Ozbrojený a veľmi nebezpečný . [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Osamelí 11/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Sassi di Matera - tam, kde i dnes žijú v jaskyniach, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta: Head -Smashed - In - priepasť mŕtvych bizónov, Kanada [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 6/10 [i] 21:50 Pod kožou [i] 23:25 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Španielsko - Nigéria [i] 01:45 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Taliansko - Mexiko [i] 03:00 OH RIO 2016: PLÁVANIE: finále [i] 04:45 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Taliansko - Mexiko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL [i] 05:50 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Katar - Tunisko [i] 15:05 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Irán - Kuba [i] 16:00 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Irán - Kuba [i] 16:20 OH RIO 2016: VESLOVANIE: 4 finále [i] 17:00 OH RIO 2016: STOLNÝ TENIS: dvojhra (muži) - semifinále [i] 17:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 17:30 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: C2 (m) + K1 (ž) - semifinále [i] 19:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 19:10 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: C2 (m) - finále [i] 19:40 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 19:55 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: K1 (ženy) - finále [i] 20:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:35 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:30 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: viacboj (ženy) - finále [i] 22:55 OH RIO 2016: LUKOSTREĽBA: ženy - finále [i] 23:10 OH RIO 2016: DŽUDO: 78 kg (ž) + 100 kg (m) - finále [i] 23:30 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: ľub. malokalibrovka 3 x 40 (ž) - finále [i] 00:00 OH RIO 2016: RAGBY: muži - finále [i] 00:30 OH RIO 2016: DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: šprint družstiev (muži) - finále [i] 00:40 OH RIO 2016: ŠERM: kord družstvá (ženy) - finále [i] 02:30 OH RIO 2016: STOLNÝ TENIS: dvojhra (muži) - finále [i] 03:30 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Litva - Argentína [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Nie si otcom [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Musíš pribrať [i] 09:50 Profesionáli: Reklama [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Vtierka Castle V. 4 [i] 13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 HOKEJOVÁ EXHIBÍCIA [i] 23:00 V.I.P. vraždy: Bežné rituály 13 [i] 00:30 Klamári II. 6 [i] 01:20 Spravodlivosť v krvi V. 18 [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ: Musíš pribrať [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Nie si otcom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 4 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci X. 17,18 [i] 09:25 Futurama VI. 3 [i] 09:55 Ninja Factor II. 19 [i] 10:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 17 [i] 12:00 Klamári II. 5 [i] 13:15 Kardashianky a ich rodina VII. 7,8 [i] 15:15 Ninja Factor II. 19 [i] 15:40 Futurama VI. 3 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 4 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 7 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 8 [i] 18:40 Simpsonovci X. 19,20 [i] 19:40 Profesionáli: Batman 12 [i] 20:35 Largo Winch [i] 22:50 Nebezpečné lety 4 [i] 23:50 Vikingovia 6 [i] 00:50 V slulžbách KGB II. 6 [i] 01:55 American Horror Story: Útočisko 8 [i] 02:30 Ničitelia mýtov III. 20 [i] 03:20 Profesionáli: Batman 12 [i] 04:00 Vikingovia 6 [i] 04:45 Uletená rodinka II. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 29 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 08:35 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 09:30 Ranč Heartland IV. 5 [i] 10:25 Bez hranic I. 8 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 12:20 Ranč Heartland IV. 5 [i] 13:15 Sestra Hawthornová III. 6 [i] 14:10 Bez hranic I. 8 [i] 15:10 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 6 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 7 [i] 17:55 Bez hranic I. 9 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 00:00 Jak prosté IV. 23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 19 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 232 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 24 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 3 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 3 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 15 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 3 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 4 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 5 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 13 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 24 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 4 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 1 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 2 [i] 21:00 Úlovky ze zapadákova (2. Řada) 11 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 5 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (1. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 9 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 12 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (1. Řada) 6 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 1 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 2 [i] 02:40 Úlovky ze zapadákova (2. Řada) 11 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (1. Řada) 5 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (1. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (2. Řada) 6 [i] 04:45 Rození obchodníci (2. Řada) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Události v regionech [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Okouzlení VIII [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Komici na jedničku [i] 10:45 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Noc v safari 29/33 [i] 13:55 Hlavní výhra [i] 14:45 Doktorka Quinnová IV [i] 15:30 Kojak V [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vlak dětství a naděje: Moje druhá první láska 5/6 [i] 21:00 Hop nebo trop [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Taggart [i] 23:10 Kingová [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Banánové rybičky [i] 01:00 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Padající květináč [i] 02:25 Přes nový práh [i] 02:50 Designtrend [i] 03:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:25 Malá farma [i] 03:50 Velká holka [i] 04:45 Sváteční slovo olomouckého děkana Ladislava Šviráka [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Fotbal: Dánsko - Brazílie [i] 06:40 Basketbal: Austrálie - USA [i] 08:25 Stolní tenis [i] 09:25 Tenis [i] 10:40 Plážový volejbal [i] 12:30 Golf [i] 13:00 Badminton [i] 15:00 Stolní tenis [i] 17:00 Plážový volejbal [i] 18:50 Tenis [i] 20:30 Plážový volejbal [i] 21:00 Tenis [i] 01:00 Ragby [i] 01:30 Stolní tenis [i] 02:45 Házená: Slovinsko - Švédsko [i] 03:30 Basketbal: Litva - Argentina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Redakce III: Technoparty 6 [i] 10:05 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 7 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: Říše snů 6 [i] 13:40 Beze stopy 9, 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Boží mlýny melou pomalu 583 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Alibi 8 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VII 8 [i] 18:50 Hospoda: Zloděj 34 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Taneční [i] 21:00 Comeback: Heavy Christmas [i] 21:30 Benga v záloze [i] 23:40 Černá listina III: Zal Bin Hasaan č.31 7 [i] 00:40 Beze stopy 8, 9 [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:05 Redakce III: Technoparty 6 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Boží mlýny melou pomalu 583 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Když blesk uhodí dvakrát 4 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů [i] 07:10 M*A*S*H 173 [i] 08:00 M*A*S*H 174 [i] 08:55 Místo činu: Mnichov: Ztráta volnosti 17 [i] 10:55 Policie Hamburk VIII: Podvedení 12 [i] 11:55 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 12:55 Castle na zabití IV: Hotel plný vzpomínek 8 [i] 13:55 Julie Lescautová III: Zločin v soudním paláci 9 [i] 16:10 Přístav: Náš báječný rozvod 44 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Šikulové 8 [i] 20:45 Rosamunde Pilcher: Nečekaná láska [i] 22:50 Ano, šéfe! [i] 00:05 Jetelín: Šikulové 8 [i] 00:35 Prostřeno! [i] 01:35 Místo činu: Mnichov: Ztráta volnosti 17 [i] 03:20 Policie Hamburk VIII: Podvedení 12 [i] 04:05 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 147-148/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 157/183 [i] 07:05 Velvet II. 7 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 13-14 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 17-18/238 [i] 16:50 Indická nevesta 258-259 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 20/24 [i] 20:30 Vymenené životy 15-16 [i] 22:30 Velvet II. 8 [i] 23:25 Bostonské vraždy IV. 13/16 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:15 2 baby na mizine [i] 01:55 Karavan šou 3 [i] 02:20 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Družička v utajení0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ta záležitost s Gray0 [i] 13:40 Angelika0 [i] 15:35 Dohola0 [i] 17:05 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 18:50 Není úniku0 [i] 20:30 3 dny na zabití0 [i] 22:20 Předtucha0 [i] 00:00 Dominion 1 [i] 00:45 Zkáza Ecobanu0 [i] 02:05 Mistři magie0 [i] 04:00 Příběh mého syna0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:35 Superbiky [i] 09:15 Superbiky [i] 10:00 Superbiky [i] 10:45 Superbiky [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 13:55 Zprávy [i] 14:05 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:15 Snooker [i] 20:35 Cyklistika [i] 22:00 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:05 Superbiky [i] 23:45 Superbiky [i] 00:30 Superbiky [i] 01:00 Superbiky [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 2 [i] 05:30 Jeden den z životě 8 [i] 06:00 Oceánští obři0 [i] 06:30 Záblesky 4 [i] 07:00 Sportovní vozy 9 [i] 08:05 Brutální fyzika 3 [i] 09:05 Města vybudovaná na odpadcích 3