Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa V. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. 19-20/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XV. 9-10/13 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život 7-8/26 [i] 23:30 Rodinné prípady [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 01:20 Tajomstvo kruhu čarodejníc 20/22 [i] 02:00 Dva a pol chlapa V. [i] 02:40 Sekerovci [i] 03:25 Kobra 11 XV. 9-10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Čína - Francúzsko [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:35 Poklady sveta: Samarkand - Timurove modré kopuly, Uzbekistan [i] 08:45 Poklady sveta: Historický prístav Hoi An, Vietnam [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Largo 26/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Smrť v cirkuse 17/20 [i] 13:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Úkryt monštra 18/20 [i] 14:35 Súboj s časom: Zlom 9/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Uluru - Ayers Rock, národný park Kata Tjuta, Austrália [i] 16:40 Poklady sveta: Kotorský záliv - fjord na Jadrane, Čierna Hora [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Materské radosti [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Superpohár: Real Madrid - FC Sevilla [i] 23:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Litva - Nigéria [i] 01:45 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 02:00 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Egypt - Švédsko [i] 03:00 OH RIO 2016: PLÁVANIE: finále [i] 04:50 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Argentína - Chorvátsko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Francúzsko - Katar [i] 16:00 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL [i] 16:35 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Francúzsko - Mexiko [i] 18:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 18:30 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: C1 (muži) - semifinále [i] 19:10 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 19:20 OH RIO 2016: PLÁVANIE: rozplavby [i] 20:05 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: C1 (muži) - finále [i] 20:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:45 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:40 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: družstvá (ženy) - finále [i] 22:50 OH RIO 2016: ŠERM: kord (muži) - finále [i] 23:20 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: rýchlopaľná pištoľ (ženy) - finále [i] 23:50 OH RIO 2016: SKOKY DO VODY: synchro veža (ženy) - finále [i] 00:20 OH RIO 2016: VZPIERANIE: 69 kg (muži) + 63 kg (ženy) [i] 01:40 OH RIO 2016: DŽUDO: finále - 63 kg (ženy) + 81 kg (muži) [i] 02:00 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL [i] 02:50 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Argentína - Chorvátsko [i] 04:20 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Brazília - Kanada [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Nepohodlný zamestnanec [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: S deckom na ulicu [i] 09:50 Profesionáli: Kanárik a špargľa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Vtierka Castle V. 2 [i] 13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Diabol nosí Pradu [i] 23:00 Kosti XI. 11 [i] 00:00 Klamári II. 4 [i] 01:05 Spravodlivosť v krvi V. 16 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: S deckom na ulicu [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci X. 13,14 [i] 09:25 Futurama VI. 1/16 [i] 09:55 Ninja Factor II. 17 [i] 10:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 15 [i] 12:00 Klamári II. 3 [i] 13:15 Kardashianky a ich rodina VII. 3,4 [i] 15:15 Ninja Factor II. 17 [i] 15:40 Futurama VI. 1/16 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 2 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 5 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 6 [i] 18:40 Simpsonovci X. 15,16 [i] 19:40 Profesionáli: Vražda 10 [i] 20:35 12 kôl: Opäť v akcii [i] 22:45 Letecké katastrofy XII. 2 [i] 23:45 Vikingovia 4 [i] 00:40 V slulžbách KGB II. 4 [i] 01:45 American Horror Story: Útočisko 6 [i] 02:20 Ničitelia mýtov III. 18 [i] 03:10 Letecké katastrofy XII. 2 [i] 03:55 Vikingovia 4 [i] 04:40 Uletená rodinka II. 1,2/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:15 Cesty života I. 27 [i] 07:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 08:40 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 09:35 Ranč Heartland IV. 3 [i] 10:30 Bez hranic I. 6 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 12:25 Ranč Heartland IV. 3 [i] 13:20 Sestra Hawthornová III. 4 [i] 14:15 Bez hranic I. 6 [i] 15:15 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 16:10 Ranč Heartland IV. 4 [i] 17:05 Sestra Hawthornová III. 5 [i] 18:00 Bez hranic I. 7 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 14 [i] 23:50 Myšlenky zločince X. 15 [i] 00:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 02:30 Myšlenky zločince X. 14 [i] 03:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 230 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 22 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 1 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 1 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 13 [i] 12:35 Království skládek (1. Řada) 1 [i] 13:30 Bořiči mýtů (10. Řada) 224 [i] 14:25 Bořiči mýtů (10. Řada) 225 [i] 15:20 Bořiči mýtů (10. Řada) 226 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 22 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 2 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 21:00 Lovci jedů (1. Řada) 2 [i] 22:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 3 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada) 6 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 2 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 02:40 Lovci jedů (1. Řada) 2 [i] 03:30 Zlato z Beringova moře (1. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (2. Řada) 2 [i] 04:45 Rození obchodníci (2. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kde bydlely princezny [i] 05:20 Události v regionech [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Okouzlení VIII [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Záchranáři [i] 10:40 Malý pitaval z velkého města [i] 11:40 Tatínek [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Poplach v oblacích 27/33 [i] 13:55 Bolkoviny [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vlak dětství a naděje: Válka si nevybírá 4/6 [i] 21:00 Hop nebo trop [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:20 Kriminálka Paříž [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kde bydlely princezny [i] 02:10 Pomeranč [i] 03:05 Přes nový práh [i] 03:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:50 Malá farma [i] 04:20 Po stopách hvězd [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Pozemní hokej: Německo - Indie [i] 06:30 Basketbal: Španělsko - USA [i] 07:40 Stolní tenis [i] 08:00 Vodní pólo: Chorvatsko - Černá [i] 09:00 Tenis [i] 13:15 Ragby [i] 14:30 Házená: Katar - Francie [i] 15:00 Plážový volejbal [i] 15:15 Házená: Katar - Francie [i] 15:45 Tenis [i] 18:45 Stolní tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:40 Real Madrid - Sevilla FC [i] 22:40 Plážový volejbal [i] 23:45 Tenis [i] 04:00 Volejbal: Brazílie - Kanada [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce III: Utajený koncert 4 [i] 10:15 Kriminálka Anděl III: Klíč 5 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 5 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: Autor neznámý 4 [i] 13:40 Beze stopy 5, 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám naději 581 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Vždy připraven 6 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VII 6 [i] 18:50 Hospoda: Záskok 32 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 21:35 Holka na zabití [i] 23:45 Černá listina III: Sir Crispin Crandall č.86 6 [i] 00:40 Beze stopy 5, 6 [i] 03:05 Redakce III: Utajený koncert 4 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám naději 581 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Tropický ráj 2 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Hrozba Sithů [i] 07:10 M*A*S*H 171 [i] 08:00 M*A*S*H 172 [i] 08:55 Místo činu: Mnichov: Útěk z vězení 15 [i] 10:55 Policie Hamburk VIII: Vražedný sport 10 [i] 11:55 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 12:55 Castle na zabití IV: Démoni 6 [i] 13:55 Julie Lescautová III: Případ Darzac 7 [i] 16:10 Přístav: PIDOS 42 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Cesta do nitra Bobovy duše 6 [i] 20:45 Clouseau na stopě [i] 23:05 Češi na cestách [i] 23:50 Jetelín: Cesta do nitra Bobovy duše 6 [i] 00:20 Prostřeno! [i] 01:20 Místo činu: Mnichov: Útěk z vězení 15 [i] 03:05 Policie Hamburk VIII: Vražedný sport 10 [i] 03:50 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 143-144/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 155/183 [i] 07:05 Velvet II. 5 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 9-10 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 13-14/238 [i] 16:50 Indická nevesta 254-255 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 18/24 [i] 20:30 Vymenené životy 11-12 [i] 22:30 Velvet II. 6 [i] 23:25 Bostonské vraždy IV. 11/16 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:10 2 baby na mizine [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Karavan šou 3 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 13 [i] 06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Svatební mrákoty0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dvě tváře lásky0 [i] 14:05 Ta záležitost s Gray0 [i] 15:40 D'Artagnanova dcera0 [i] 17:05 D'Artagnanova dcera0 [i] 18:35 Osvoboditel0 [i] 20:30 Dominion 1 [i] 21:15 Mořská bestie0 [i] 22:40 Hostel0 [i] 00:15 Píseční žraloci0 [i] 01:45 Blondýna na předpis0 [i] 03:10 Pytel kostí 1 [i] 04:30 Pytel kostí 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:30 Fotbal [i] 07:00 MS cestovních vozů [i] 07:45 MS cestovních vozů [i] 08:40 Watts [i] 09:30 Motokros [i] 10:00 Motokros [i] 10:30 Motokros [i] 11:00 Motokros [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:55 Zprávy [i] 14:05 Snooker [i] 16:00 Watts [i] 18:00 MS cestovních vozů [i] 18:30 MS cestovních vozů [i] 18:55 Zprávy [i] 19:15 Snooker [i] 20:35 Fotbal [i] 22:05 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Rallye [i] 00:05 MS cestovních vozů [i] 00:50 MS cestovních vozů [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 MS cestovních vozů [i] 03:45 MS cestovních vozů [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Průvodce po synagogách 6 [i] 05:30 Jeden den z životě 6 [i] 06:00 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 06:30 Záblesky 2 [i] 07:00 Sportovní vozy 7 [i] 08:05 Brutální fyzika 1 [i] 09:05 Města vybudovaná na odpadcích 1 [i] 10:00 Jak připravit jídlo k servírování? 10 [i] 11:00 Globální logistika 4 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 13 [i] 13:00 Předpovědi konce 5 [i] 13:30 Předpovědi konce 6 [i] 14:00 Dějiny vědy 6 [i] 15:00 Pohřebiště 4 [i] 15:55 Civilizace v dějinách 1 [i] 17:00 Civilizace v dějinách 2 [i] 18:00 Asijské příběhy 3 [i] 18:30 Asijské příběhy 4