TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa V. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. 17-18/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XV. 7-8/13 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 21:35 Dobre vedieť! [i] 22:40 Okresní přebor 13-14/16 [i] 23:55 Sekerovci [i] 00:30 Mrcha učiteľka I. 11-12/13 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 02:00 Tajomstvo kruhu čarodejníc 19/22 [i] 02:40 Dva a pol chlapa V. [i] 03:25 Kobra 11 XV. 7-8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Viedeň - mesto a kult smrti, Rakúsko [i] 08:45 Poklady sveta: Abu Mena - čakanie na posledný zázrak, Egypt [i] 09:05 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 10:00 Largo 25/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Krvavý kúpeľ 15/20 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Farby lásky 16/20 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Ohnivá pomsta 8/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Pražská terčovnica [i] 17:40 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 2Bobule [i] 22:00 Labyrint 6/7 [i] 23:00 Súboj s časom: Ohnivá pomsta 8/24 [i] 23:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) USA - Venezuela [i] 01:40 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 01:45 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Rusko - Južná Kórea [i] 03:00 OH RIO 2016: PLÁVANIE: finále [i] 04:00 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Brazília - Argentína [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (ženy) Južná Kórea - Švédsko [i] 16:00 OH RIO 2016: VOLEBAL (ženy) Čína - Taliansko [i] 17:00 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová puška (muži) - finále [i] 17:30 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: kvalifikácia C2 - 1. jazda [i] 18:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 18:10 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: kvalifikácia K1 (ženy) - 1. jazda [i] 19:05 OH RIO 2016: PLÁVANIE: rozplavby [i] 19:20 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: kvalifikácia C2 - 2. jazda [i] 19:50 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Japonsko - Kamerun [i] 20:00 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: trap (muži) - finále [i] 21:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 21:05 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 22:00 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: družstvá (muži) - finále [i] 23:40 OH RIO 2016: DŽUDO: finále 57 kg (ž) + 73 kg (m) [i] 00:00 OH RIO 2016: RUGBY: finále (ženy) [i] 00:30 OH RIO 2016: ŠERM šabľa (ženy) - finále [i] 01:00 OH RIO 2016: VZPIERANIE: 62 kg (muži) [i] 01:40 OH RIO 2016: VZPIERANIE: 58 kg (ženy) [i] 02:10 OH RIO 2016: SKOKY DO VODY: synchro veža (muži) - finále [i] 03:00 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (ženy) Angola - Čierna Hora [i] 03:35 OH RIO 2016: RUGBY (ženy) - o 3. miesto [i] 04:20 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Zlá poistka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Bez rešpektu [i] 10:00 Profesionáli: Narodeniny [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle V. 1/24 [i] 13:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČERT NIKDY NESPÍ: Bosorky, Dvojitá nevera [i] 22:00 POLICAJTI V AKCII [i] 23:05 V.I.P. vraždy: Brutálne žihadlo 12 [i] 00:30 Klamári II. 3 [i] 01:30 Spravodlivosť v krvi V. 15 [i] 02:25 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Bez rešpektu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Megapresuny II. 25,26/26 [i] 06:05 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:25 Kutyil s.r.o.: Vešiak 2 [i] 09:20 Futurama VIII. 13/13 [i] 09:50 Ninja Factor II. 16 [i] 10:15 Fórky, vtipky XXI. [i] 10:45 Ničitelia mýtov - Vystrihnuté zábery [i] 12:00 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 13:30 Kardashianky a ich rodina VII. 1,2/19 [i] 15:25 Ninja Factor II. 16 [i] 15:55 Futurama VIII. 13/13 [i] 16:25 Star Wars Rebeli 1/15 [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 14, 15 [i] 18:40 Simpsonovci X. 13,14 [i] 19:40 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 20:35 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 22:45 Rocky Balboa [i] 01:00 American Horror Story: Útočisko 5 [i] 01:55 Ničitelia mýtov III. 16,17 [i] 03:35 Uletená rodinka 9,10/10 [i] 04:40 Ničitelia mýtov III. 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Bez hranic I. 5 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 08:50 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 09:40 Ranč Heartland IV. 2 [i] 10:35 Bez hranic I. 5 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 12:20 Ranč Heartland IV. 2 [i] 13:15 Sestra Hawthornová III. 3 [i] 14:10 Bez hranic I. 5 [i] 15:10 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 3 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 4 [i] 17:55 Bez hranic I. 6 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 21:00 Jak prosté IV. 23 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 8 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 00:00 Seznam nežádoucích 1 [i] 01:40 Jak prosté IV. 23 [i] 02:30 Vzpomínky IV. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 229 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 21 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada) 26 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada) 13 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 12 [i] 12:35 Lovci jedů (1. Řada) 4 [i] 13:30 Velká láska k autům (1. Řada) 4 [i] 14:25 Velká láska k autům (1. Řada) 5 [i] 15:20 Velká láska k autům (1. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 21 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada) 26 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 1 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 13 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 22:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 6 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada) 1 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 13 [i] 02:40 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 03:30 Lovci jedů (1. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (1. Řada) 12 [i] 04:45 Rození obchodníci (1. Řada) 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Karlovy Vary, sadové město [i] 05:20 Zajímavosti z regionů [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Kdo chce kam [i] 10:35 A máte nás holky v hrsti [i] 11:20 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau odchází 26/33 [i] 13:55 Bolkoviny [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Rána z milosti [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:25 Banánové rybičky [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo olomouckého děkana Ladislava Šviráka [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Velká holka [i] 02:45 Život s motorkou [i] 03:10 Malá farma [i] 03:35 Přes nový práh [i] 04:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:20 Šaty dělaj' člověka [i] 04:30 Banánové perličky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Basketbal: Brazílie - Litva [i] 06:30 Ragby [i] 07:15 Stolní tenis [i] 09:15 Tenis [i] 11:15 Plážový volejbal [i] 13:05 Basketbal: Brazílie - Litva [i] 13:45 Ragby [i] 14:30 Volejbal: Čína - Itálie [i] 16:15 Tenis [i] 18:45 Stolní tenis [i] 19:00 Tenis [i] 21:30 Plážový volejbal [i] 23:00 Stolní tenis [i] 23:45 Tenis [i] 04:00 Ragby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce III: Myš 3 [i] 10:15 Kriminálka Anděl III: Noční taxi 4 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 4 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: Ruská ruleta 3 [i] 13:40 Beze stopy 3, 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska nepočká 580 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Jednou ničema 5 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VII 5 [i] 18:50 Hospoda: Léčitel 31 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 2Bobule [i] 22:20 Kriminálka Las Vegas XIII: Duchové minulosti [i] 23:15 Černá listina III: Arioch Cain č. 50 5 [i] 00:15 Beze stopy 3, 4 [i] 02:05 Áčko: Po povodni jsme na dně [i] 03:05 Redakce III: Myš 3 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska nepočká 580 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Návrat 1 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky [i] 07:10 M*A*S*H 170 [i] 07:55 M*A*S*H 171 [i] 08:50 Místo činu: Mnichov: Amnézie 14 [i] 10:55 Policie Hamburk VIII: Španělské sny 9 [i] 11:55 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 12:55 Castle na zabití IV: Pěst kapitalismu 5 [i] 13:55 Julie Lescautová III: Smrt v továrně 6 [i] 16:10 Přístav: Stříhání hlav 41 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Róza v nesnázích 5 [i] 20:45 Vinaři: Vinobraní 12 [i] 22:00 TOP STAR magazín [i] 23:15 Jste to, co jíte [i] 00:20 Jetelín: Róza v nesnázích 5 [i] 00:50 Prostřeno! [i] 01:50 Místo činu: Mnichov: Amnézie 14 [i] 03:35 Policie Hamburk VIII: Španělské sny 9 [i] 04:20 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 141-142/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 153-154/183 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Leto na Long Islande [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Keď budeš moja 11-12/238 [i] 16:40 Indická nevesta 252-253 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 2 baby na mizine [i] 19:30 Dr. House III. 17/24 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 9-10 [i] 22:30 Velvet II. 5 [i] 23:25 Bostonské vraždy IV. 10/16 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:10 2 baby na mizine [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:15 Karavan šou 3 [i] 02:40 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Otevřené srdce0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 12 [i] 12:20 Ať to stojí, co to stojí0 [i] 13:55 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 15:25 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 16:55 Dvě tváře lásky0 [i] 18:55 Po přečtení spalte0 [i] 20:30 Dům na konci ulice0 [i] 22:05 Němý svědek0 [i] 23:40 Pytel kostí 1 [i] 01:00 Pytel kostí 2 [i] 02:20 Vítejte ve Wellville0 [i] 04:20 Píseční žraloci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Motokros [i] 06:00 Watts [i] 07:00 Fotbal [i] 08:35 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 12:05 MS cestovních vozů [i] 12:45 MS cestovních vozů [i] 13:30 Sport Insiders [i] 14:00 Zprávy [i] 14:15 Snooker [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:55 Zprávy [i] 19:15 Snooker [i] 20:35 Skoky na lyžích [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:05 Motokros [i] 23:25 Motokros [i] 23:45 Watts [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 MS cestovních vozů [i] 02:15 MS cestovních vozů [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Fotbal [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Průvodce po synagogách 5 [i] 05:30 Jeden den z životě 5 [i] 06:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 06:30 Záblesky 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 6 [i] 08:00 HungaRock z prvni ruky 46 [i] 09:10 Celníci v akci 20 [i] 10:05 Jak připravit jídlo k servírování? 9 [i] 11:00 Globální logistika 3 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 4 [i] 13:00 Předpovědi konce 3 [i] 13:30 Předpovědi konce 4 [i] 14:00 Dějiny vědy 5 [i] 15:00 Pohřebiště 3 [i] 15:55 Zázraky v říši zvířat 3 [i] 17:00 Zázraky v říši zvířat 4 [i] 18:00 Asijské příběhy 1 [i] 18:30 Asijské příběhy 2