TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:40 Dobrodružstvo malej pandy [i] 09:15 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 11:10 Ohnivý kuře [i] 13:35 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 15:40 Vo štvorici po Slovensku [i] 16:50 Dobre vedieť! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Elitný zabijak [i] 22:35 ZOO [i] 00:15 Nemilosrdná spravodlivosť [i] 01:50 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 03:35 Nemilosrdná spravodlivosť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Robin Hood I: Turecká chrípka 5/13 [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Pingu [i] 07:20 Calimero [i] 07:30 Prasiatko Peppa I: Štikútanie [i] 07:40 Prasiatko Peppa I: Bicykle [i] 07:45 Garfield IV. [i] 07:55 Bol raz jeden život [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Safari: Biela pani 10/13 [i] 09:25 Safari 11/13 [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 10:00 Otvorené nebo: Portugalsko [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 Danielle Steelová: Raz za život [i] 13:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vražda na fare [i] 15:00 Kto odchádza v daždi [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Matka, pomôž mi 1/4 [i] 22:00 Matka, pomôž mi 2/4 [i] 23:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Španielsko - Chorvátsko [i] 01:45 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Francúzsko - Tunisko [i] 03:00 OH RIO 2016: Plávanie - finále [i] 04:50 OH RIO 2016: Volejbal - muži [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 05:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Francúzsko - Taliansko [i] 16:00 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová pištoľ (ženy) - finále [i] 16:30 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (muži) Dánsko - Argentína [i] 17:30 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: kvalifikácia C1 - 1. jazda [i] 18:20 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: kvalifikácia K1 - 1. jazda [i] 19:15 OH RIO 2016: PLÁVANIE: rozplavby [i] 19:30 OH RIO 2016: VODNÝ SLALOM: kvalifikácia C1 - 2. jazda [i] 20:10 OH RIO 2016: PLÁVANIE: rozplavby [i] 20:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:35 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:30 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: trap (ženy) [i] 22:00 OH RIO 2016: CYKLISTIKA: preteky jednotlivkýň (ženy) [i] 22:20 OH RIO 2016: DŽUDO: finále - 52 kg (ž) + 66 kg (m) [i] 22:40 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 22:45 OH RIO 2016: ŠERM: fleuret (muži) - finále [i] 23:15 OH RIO 2016: LUKOSTREĽBA: družstvá (ženy) - finále [i] 23:30 OH RIO 2016: SKOKY DO VODY: synchro doska (ženy) - finále [i] 00:00 OH RIO 2016: VZPIERANIE: do 56 kg (muži) + 53 kg (ženy) [i] 01:40 OH RIO 2016: VOLEJBAL (muži) Rusko - Kuba [i] 03:15 OH RIO 2016: Hádzaná - muži [i] 04:20 OH RIO 2016: Plážový volejbal [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 Psy vo vesmíre [i] 09:05 Rozprávková jazda [i] 09:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:20 Oceľová päsť [i] 13:00 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 15:20 Nebezpečná rýchlosť [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 12 kôl: Opäť v akcii [i] 23:00 Zamrznutá zem [i] 01:20 Strašná haluz [i] 03:05 Spoveď ambicióznej mrchy [i] 04:25 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:30 Simpsonovci X. 11,12 [i] 10:50 Láska vo hviezdach 9,10 [i] 12:55 Právo byť otcom [i] 14:45 Ultimate Avengers: Konečná pomsta 2 [i] 16:10 Megapresuny II. 25,26/26 [i] 17:15 Podvodníci [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 2 [i] 20:35 Zamestnanec mesiaca [i] 22:50 Spoveď ambicióznej mrchy [i] 00:50 Ultimate Avengers: Konečná pomsta 2 [i] 02:15 Zamrznutá zem [i] 03:55 Láska vo hviezdach 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zločin II. 1 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 08:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 09:40 Havaj 5-0 III. 12 [i] 10:35 Havaj 5-0 III. 13 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 13:20 Grand Hotel III. 11 [i] 14:15 Grand Hotel III. 12 [i] 15:10 Bez hranic III. 1 [i] 16:10 Bez hranic III. 2 [i] 17:05 Tajnosti a lži I. 3 [i] 18:00 Tajnosti a lži I. 4 [i] 19:00 Zločin I. 3 [i] 20:00 Zločin II. 1 [i] 21:00 Seznam nežádoucích 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince X. 13 [i] 23:40 Jak prosté IV. 22 [i] 00:40 Tajnosti a lži I. 3 [i] 01:40 Tajnosti a lži I. 4 [i] 02:25 Jak prosté IV. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (1. Řada) 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 5 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada) 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada) 12 [i] 08:10 Rození obchodníci (11. Řada) 11 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (2. Řada) 4 [i] 09:55 Království skládek (1. Řada) 1 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 12 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (1. Řada) 1 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 2 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada) 11 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada) 12 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 1 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 2 [i] 15:20 Divoká jízda (1. Řada) 1 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (1. Řada) 6 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 9 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 4 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 1 [i] 20:00 Bezplatná jízda (1. Řada) 6 [i] 21:00 Dark Woods Justice (1. Řada) 1 [i] 22:00 Krvaví lvi: vychováni pro kulku [i] 23:00 Říční monstra (8. Řada) 3 [i] 00:00 Muž velkých ryb (1. Řada) 3 [i] 00:55 Hon na nestvůry (1. Řada) 1 [i] 01:50 Bezplatná jízda (1. Řada) 6 [i] 02:40 Rození obchodníci (12. Řada) 4 [i] 03:30 Krvaví lvi: vychováni pro kulku [i] 04:20 Říční monstra (8. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Z metropole [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Banánové rybičky [i] 07:10 Kde bydlely princezny [i] 07:30 Po stopách hvězd [i] 08:00 Slovácko sa nesúdí: Odplata 11/12 [i] 08:30 Slovácko sa nesúdí: Poslední vůle 12/12 [i] 09:05 Úsměvy Gustava Oplustila [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Poste restante: Zase doma 6/7 [i] 11:55 Každý má šanci [i] 13:05 Ošklivá princezna [i] 14:00 O líném Honzovi [i] 14:40 MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 16:25 Komici na jedničku [i] 17:20 Nejlepší kšeft mýho života [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Černí baroni [i] 21:45 Veni, vidi, vici [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 23:30 Komisař Moulin [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Beat Street 2011 [i] 02:50 Hobby naší doby - letní speciál [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Postřehy odjinud [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Fotbal: Německo - Austrálie [i] 07:00 Basketbal: Čína - USA [i] 08:45 Tenis [i] 11:00 Plážový volejbal [i] 12:50 Fotbal: Německo - Austrálie [i] 14:00 Stolní tenis [i] 14:30 Volejbal: Francie - Itálie [i] 16:15 Stolní tenis [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:30 Stolní tenis [i] 18:45 Cyklistika [i] 21:35 Stolní tenis [i] 23:15 Studio fotbal - Dohráno [i] 00:00 Stolní tenis [i] 02:00 Tenis [i] 04:00 Plážový volejbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:15 Senzační Spiderman 24 [i] 06:40 Chlupatá rota 7 [i] 07:05 Robot a příšerka 21 [i] 07:30 Tom a Jerry III 27 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 8 [i] 08:20 Babe: Galantní prasátko [i] 10:10 Gympl s (r)učením omezeným: Podraz 87 [i] 11:35 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 13:10 Vertical Limit [i] 15:45 Bobule [i] 17:45 Kamarád do deště [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Noční taxi 4 [i] 21:35 Kriminálka Anděl III: Klíč 5 [i] 22:45 Křižovatka smrti [i] 00:45 Beze stopy 2 [i] 01:40 Jsem agent [i] 03:15 Áčko: Mluví se mnou autisti [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Podraz 87 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Zdrcení 13 [i] 06:40 Elfové: Temnou cestou [i] 07:10 Vinaři: Špačci 11 [i] 08:30 Mumie [i] 11:05 Big Ben I: Hledá se tělo 11 [i] 13:10 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž [i] 15:25 Přístav: Zavřeno! 40 [i] 16:50 Rozpal to, šéfe! [i] 17:35 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Všechny moje lásky: Spolek 26 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Planeta opic [i] 01:15 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 02:20 Vegas I: Hříchy minulosti 19 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Karavan šou 3 [i] 06:15 Andre [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia I. 20/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy III. 22-23/24 [i] 14:05 Bolesti slávnych IV. 7-8/16 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov [i] 17:55 Hra na lásku [i] 20:00 Láska cez internet [i] 22:30 Skutočný príbeh: Neprávom odsúdený [i] 00:15 Láska cez internet [i] 02:20 Skutočný príbeh: Neprávom odsúdený [i] 03:45 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Odvážný Crusoe 11 [i] 07:15 Odvážný Crusoe 12 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Btiva o Gallipoli 1 [i] 13:05 Big Screen 10 [i] 13:20 Tajnosti a lži0 [i] 15:40 Ať to stojí, co to stojí0 [i] 17:15 Pan Pip0 [i] 19:05 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 20:30 Po přečtení spalte0 [i] 22:05 Teror0 [i] 23:35 Noční jízda0 [i] 01:00 Dům na konci ulice0 [i] 02:30 Sex nebo život!0 [i] 04:00 Vítejte ve Wellville0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Motokros [i] 08:00 Rallye [i] 08:35 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:25 Zprávy [i] 12:35 Motokros [i] 13:00 Motokros [i] 14:00 Motokros [i] 15:00 Motokros [i] 16:00 Motokros [i] 17:00 Motokros [i] 18:00 MS cestovních vozů [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Going for Gold [i] 19:00 MS cestovních vozů [i] 20:00 MS cestovních vozů [i] 21:05 Motokros [i] 21:30 Motokros [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:05 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:45 Motokros [i] 04:30 Motokros [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální historie 2 [i] 05:45 Dobrý den, Malto 4 [i] 06:00 Přírodní ostrovy pokladů 2 [i] 07:00 Polární svět0 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 4 [i] 09:05 Jurské bojiště 12 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 1 [i] 11:00 Autem napříč Amerikou 3 [i] 12:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 13 [i] 13:00 Cukr, sladký zabiják0 [i] 13:55 Mezinárodní vesmírná stanice0 [i] 15:00 Opravdu potřebujeme měsíc?0 [i] 16:00 Civilizace v dějinách 2 [i] 17:00 Připraveni vyrazit 2 [i] 17:30 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 18:20 Utajený šéf - USA 9 [i] 19:10 Utajený šéf - USA 10 [i] 20:00 Ivan Hrozný0 [i] 21:00 Elitní jednotky 2 [i] 22:00 Muž, který prolomil Hitlerův kód0 [i] 22:55 Druhá světová válka barevně a v HD 12 [i] 23:55 Klu-Klux-Klan0 [i] 00:55 Biblická pravidla 3 [i] 01:50 Co formuje člověka 12 [i] 02:15 Muž, který prolomil Hitlerův kód0 [i] 03:05 Druhá světová válka barevně a v HD 12 [i] 04:05 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8