Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:20 Tom a Jerry [i] 09:00 Malý Herkules [i] 10:40 Teória veľkého tresku IV. 15-16/24 [i] 11:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 13:30 Ženích na odstrel [i] 15:35 Slunce, seno a pár facek [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dospeláci [i] 22:35 Gladiátor [i] 01:45 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 03:10 Dospeláci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Svet v obrazoch [i] 05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Pre Terezku [i] 06:45 Malý medvedík [i] 06:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:20 Prasiatko Peppa I: Ocko stratil okuliare [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Záhradníčenie [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:45 Bol raz jeden život [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Robin Hood I: Turecká chrípka 5/13 [i] 10:25 PARK [i] 11:25 Na krok od neba: Otrávený srnec 5/12 [i] 12:20 Na krok od neba: Honba za pokladom 6/12 [i] 13:20 Tiene lásky 5/10 [i] 14:45 NAJ dedinka Slovenska [i] 15:50 Fetiše televízie: Hlásateľky [i] 16:20 Danielle Steelová: Raz za život [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Singapur [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ruky bozkávam 5/8 [i] 21:45 Dar [i] 23:25 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) USA - Čína [i] 01:45 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Rusko - Argentína [i] 03:00 OH RIO 2016: PLÁVANIE: finále [i] 04:30 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Venezuela - Srbsko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 HiSTORY [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 07:20 Polícia [i] 07:35 Kolónie nad vodami [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Cyklopotulky [i] 09:05 Stále rýchlejšie [i] 10:00 Brazília: Prebudený gigant [i] 11:00 OH RIO 2016: OTVÁRACÍ CEREMONIÁL [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (ženy) Brazília - Nórsko [i] 15:05 OH RIO 2016: CYKLISTIKA: preteky jednotlivcov [i] 16:00 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová puška - ženy (finále) [i] 16:30 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL [i] 17:00 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) USA - Portoriko [i] 18:10 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL [i] 18:40 OH RIO 2016: CYKLISTIKA: preteky jednotlivcov [i] 19:00 OH RIO 2016: PLÁVANIE: rozplavby [i] 19:15 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži) Austrália - Francúzsko [i] 19:55 OH RIO 2016: CYKLISTIKA: preteky jednotlivcov [i] 20:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:45 OH RIO 2016: ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová pištoľ - muži finále [i] 22:15 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 22:20 OH RIO 2016: DŽUDO: finále 48 kg (ž) + 60 kg (m) [i] 22:40 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 22:45 OH RIO 2016: ŠERM: kord (ž) - finále [i] 23:15 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Rusko - Argentína [i] 00:00 OH RIO 2016: VZPIERANIE: 48 kg (ženy) [i] 00:45 OH RIO 2016: LUKOSTREĽBA: družstvá muži - finále [i] 01:40 OH RIO 2016: HÁDZANÁ (ženy) Rumunsko - Angola [i] 02:40 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL [i] 03:35 OH RIO 2016: VOLEJBAL (ženy) Srbsko - Taliansko [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:55 Rozprávková jazda [i] 08:45 Simpsonovci XI. 3,4 [i] 09:50 SVET PODĽA EVELYN: Alica rodí [i] 10:25 Dovidenia, stará mama! [i] 11:10 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky, Čierna perla 3,4 [i] 12:40 Denník ľadovej princeznej [i] 14:45 Zamestnanec mesiaca [i] 17:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Oceľová päsť [i] 23:25 Strašná haluz [i] 01:10 Rocky Balboa [i] 03:20 Sexuálny škandál na škole! [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 13 [i] 06:35 DA VINCI [i] 07:40 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie II. [i] 10:00 Talianski fašisti vo farbe 1/2 [i] 11:30 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i] 13:30 Nora Robertsová: Vražedná nevinnosť [i] 15:40 Právo byť otcom [i] 17:40 Áno, šéfe! USA V. 11,12 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 20:35 Sexuálny škandál na škole! [i] 22:25 Nahí v raji III. 8/8 [i] 23:25 Adam hľadá Evu 1/11 [i] 00:20 Črepiny [i] 01:45 Záložníci 3,4 [i] 02:25 Na doraz [i] 03:55 Prvé oddelenie II. [i] 04:15 Ničitelia mýtov III. 14,15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zločin I. 3 [i] 07:55 Bez hranic III. 1 [i] 08:50 Bez hranic III. 2 [i] 09:45 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 3 [i] 10:40 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 4 [i] 11:35 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 5 [i] 12:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 6 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 15:15 Zločin I. 3 [i] 16:10 Zločin II. 1 [i] 17:05 Tajnosti a lži I. 1 [i] 18:00 Tajnosti a lži I. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 13 [i] 23:05 Nespoutaný Django 1 [i] 02:05 Tajnosti a lži I. 1 [i] 02:50 Tajnosti a lži I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (6. Řada) 78 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (3. Řada) 23 [i] 07:15 Odpadlická autodílna (1. Řada) 6 [i] 08:10 Lovci odpadu (1. Řada) 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 13 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 14 [i] 09:55 Poklady z garáží (2. Řada) 1 [i] 10:20 Poklady z garáží (2. Řada) 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 11 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 12 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 1 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 2 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 3 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 4 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 5 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 6 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 16 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 1 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (2. Řada) 2 [i] 18:05 Bořiči mýtů (10. Řada) 239 [i] 19:00 Jak fungují stroje (1. Řada) 6 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 2 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 2 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 1 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada) 1 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada) 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 11 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 12 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 2 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 2 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 1 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada) 1 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Svatba [i] 06:45 Malá Dorritka 1/2 [i] 07:50 Velká sázka o malé pivo [i] 09:20 Toulky za cechy a řemesly 6/8 [i] 09:50 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Pivař 6/13 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Královny kouzelného lesa [i] 14:10 Smrt a Blažená paní [i] 15:30 Příběhy slavných... Oldřich Nový [i] 16:25 Old Shatterhand [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Angelika a sultán [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:50 Rozchod [i] 00:15 Světáci [i] 01:05 Evergreeny Gustava Broma [i] 01:35 Po stopách hvězd [i] 02:05 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Sváteční slovo faráře Miroslava Kubíčka [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:00 Chalupa je hra [i] 03:25 Pod pokličkou [i] 03:50 Zahrada je hra [i] 04:15 Objektiv [i] 04:40 Toulavá kamera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Největší přírodní katastrofy: Extrémní počasí [i] 06:45 Dramatické příběhy z divočiny: Malá surikata [i] 07:35 Dobrodružství z půdy: Trumf prastrýce Otty 11/13 [i] 07:55 Království oceánů: Písky a podmořské lesy [i] 08:45 Paměť stromů: Stromy s "nej" [i] 09:10 Letecké katastrofy: Nedorozumění [i] 09:55 Sláva vítězům [i] 10:10 1936: Nacistický olympijský sen [i] 11:05 Odhalený doping ruských atletů [i] 11:40 Kruhy osudu Olgy Fikotové-Connolly [i] 12:40 Zátopek [i] 13:30 Na cestě po Rio de Janeiru [i] 14:00 Vodní pólo: Srbsko - Maďarsko [i] 14:35 Házená: Norsko - Brazílie [i] 16:00 Tenis [i] 16:35 Volejbal: Čína - Nizozemsko [i] 17:00 Tenis [i] 20:00 Fotbal: FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 [i] 22:00 Plážový volejbal [i] 22:30 Basketbal: Brazílie - Austrálie [i] 00:00 Basketbal: Čína - USA [i] 01:45 Stolní tenis [i] 02:00 Tenis [i] 03:10 Fotbal: Brazílie - Švédsko [i] 03:25 Tenis [i] 04:00 Plážový volejbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:30 Senzační Spiderman 23 [i] 06:55 Chlupatá rota 6 [i] 07:20 Robot a příšerka 20 [i] 07:50 Tom a Jerry III 26 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 7 [i] 08:40 O zlaté huse [i] 10:35 Z pekla štěstí 2 [i] 11:45 Jsem agent [i] 13:35 Výměna manželek [i] 14:50 Nic nás nerozdělí [i] 17:15 Kouzelná romance [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hunger Games: Vražedná pomsta [i] 23:15 Útěk z MS-1 [i] 01:05 Nebezpečné hry 3 [i] 03:20 Redakce III: Kdo s koho 1 [i] 04:10 Redakce III: Lázně 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Pokračovatel 12 [i] 06:55 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 2/2 [i] 07:25 Autosalon [i] 08:45 Vinaři: Cimbál 10 [i] 10:10 Utta Danella: Druhá Eva [i] 12:10 Risknem to s Polly [i] 14:05 Vraždy v Midsomeru VI: Draví ptáci [i] 16:20 Přístav: Pozornost podniku 39 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Slunce, seno, jahody [i] 21:50 Burácení [i] 23:50 Záhadná žena 7: Na první pohled [i] 01:35 Naše rodinná svatba [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru VI: Draví ptáci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Karavan šou 3 [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia I. 19/22 [i] 11:45 Doktorka Zoe II. 5/22 [i] 13:20 Bolesti slávnych IV. 5-6/16 [i] 15:10 Erin Brockovichová [i] 17:50 Smrtonosný sľub [i] 20:00 Hra na lásku [i] 22:00 Leto na Long Islande [i] 00:00 Erin Brockovichová [i] 02:20 Hra na lásku [i] 03:45 Smrtonosný sľub [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 11 [i] 12:50 Odvážný Crusoe 12 [i] 13:35 Ostrov pokladů0 [i] 15:00 Ostrov pokladů0 [i] 16:35 Falešný casting0 [i] 18:00 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 19:30 Btiva o Gallipoli 1 [i] 20:30 Pan Pip0 [i] 22:20 Arthur Newman0 [i] 23:55 Hatfieldovi a McCoyovi 1 [i] 01:40 Teror0 [i] 03:05 Já a ty0 [i] 04:35 Sex nebo život!0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Rallye [i] 06:30 Motokros [i] 07:00 Sport Insiders [i] 07:30 Rally [i] 08:00 Motokros [i] 08:35 Watts [i] 09:00 Rally [i] 09:30 Motokros [i] 10:00 Fotbal [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Motokros [i] 13:30 Watts [i] 13:55 Zprávy [i] 14:05 Sport Insiders [i] 14:30 Rally [i] 15:00 Motokros [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Fotbal [i] 18:10 Zprávy [i] 18:15 Going for Gold [i] 18:30 Jezdectví [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Fightsport Superkombat [i] 23:00 Zprávy [i] 23:10 Skoky na lyžích [i] 00:30 Rally [i] 01:05 Sport Insiders [i] 01:30 Watts [i] 03:00 Fightsport Superkombat [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální historie 1 [i] 05:45 Dobrý den, Malto 3 [i] 06:00 Přírodní ostrovy pokladů 1 [i] 07:00 Zázračné lesy0 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 3 [i] 09:05 Jurské bojiště 11 [i] 10:00 Jak se točila Afrika0 [i] 11:00 Autem napříč Amerikou 2 [i] 12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 11 [i] 13:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 12 [i] 14:00 Tajemství černých děr0 [i] 15:00 Mystery Of Matter 3 [i] 16:00 Civilizace v dějinách 1 [i] 17:00 Připraveni vyrazit 1 [i] 17:30 Vzdušní dřevorubci 1 [i] 18:20 Utajený šéf - USA 7 [i] 19:10 Utajený šéf - USA 8 [i] 20:00 Biblické rány 3 [i] 21:00 Elitní jednotky 1 [i] 22:00 Henry Kissinger - tajemství supermoci0