Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa V. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. 13-14/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XV. 5-6/14 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Slunce, seno a pár facek [i] 23:15 Vo štvorici po Slovensku [i] 00:20 Okresní přebor 11-12/16 [i] 01:30 Ľudia zajtrajška 13/22 [i] 02:10 Dva a pol chlapa V. [i] 02:30 Okresní přebor 11-12/16 [i] 03:35 Kobra 11 XV. 5-6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Ľadovec Aletsch - zrod a zanikanie, Švajčiarsko [i] 08:45 Poklady sveta: Vila Tugendhat - život v umeleckom diele, Česko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 10:00 Largo 24/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Infikovaní 13/20 [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Legionár 14/20 [i] 14:25 Súboj s časom: Pokrvné puto 7/24 [i] 15:15 HiSTORY [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Viedeň - mesto a kult smrti, Rakúsko [i] 16:40 Poklady sveta: Abu Mena - čakanie na posledný zázrak, Egypt [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:30 Fetiše televízie: Hlásateľky [i] 22:00 Večerné správy RTVS [i] 22:10 James Bond: Žiješ len dvakrát [i] 00:05 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 01:00 OH RIO 2016: OTVÁRACÍ CEREMONIÁL [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Pre Terezku [i] 07:45 Doma chutí najlepšie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vadkerti talkshow: Bývalé hlásateľky [i] 09:15 Necelebrity: Mária Čemanová [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Technológie [i] 09:45 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a zlatý kufor [i] 10:15 Keby,keď tancovala... [i] 10:35 Oko za oko [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Veľký, väčší, najväčší: Veža [i] 13:40 Môžem si zapáliť? [i] 14:30 VAT: Pozinkovanie rúr pre strojárenskú techniku [i] 14:55 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Rytier a jeho pán [i] 15:50 HiSTORY [i] 16:00 Super - zmysly: Komunikácia [i] 16:30 Super - zmysly: Super - zmysly: Najväčšie divy zmyslového vnímania [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:05 Majdan [i] 17:30 Hurá na letný byt: Partia Baccaratu 2/2 [i] 18:45 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PLAJKO [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Profily - Nora Selecká [i] 19:50 Stále rýchlejšie [i] 20:45 Brazília: Prebudený gigant [i] 21:45 LETNÉ KINO: Ašik Kerib [i] 23:00 BJD 2015: Gregory Porter (USA) [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ: Obecná cesta [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Koketa [i] 10:00 Profesionáli: Batman [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Vtierka Castle IV. 21 [i] 14:55 Snežné psy [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Bozk smrti [i] 00:05 Dom hrôzy [i] 02:40 KRIMI 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Koketa [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Obecná cesta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov III. 12 [i] 06:05 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci X. 9,10 [i] 09:25 Futurama VIII. 12 [i] 09:55 Ninja Factor II. 15 [i] 10:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 14 [i] 12:05 Klamári II. 2 [i] 13:15 DA VINCI [i] 14:05 X FACTOR [i] 15:40 Ninja Factor II. 15 [i] 16:10 Futurama VIII. 12 [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 4 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 5 [i] 18:45 Simpsonovci X. 11,12 [i] 19:45 Profesionáli: Mních 8 [i] 20:45 Nebezpečná rýchlosť [i] 23:10 Podvodníci [i] 01:30 Črepiny [i] 02:40 Záložníci 1,2/13 [i] 03:20 Ničitelia mýtov III. 13 [i] 04:10 Profesionáli: Mních 8 [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Cesty života I. 26 [i] 07:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 08:40 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 09:35 Ranč Heartland IV. 1 [i] 10:30 Bez hranic I. 4 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 12:25 Ranč Heartland IV. 1 [i] 13:20 Sestra Hawthornová III. 2 [i] 14:15 Bez hranic I. 4 [i] 15:20 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 16:15 Ranč Heartland IV. 2 [i] 17:10 Sestra Hawthornová III. 3 [i] 18:05 Bez hranic I. 5 [i] 19:10 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev VII 6 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev VII 7 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev VII 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (6. Řada) 77 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 228 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 20 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada) 25 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada) 12 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 11 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 4 [i] 13:30 Říční monstra (7. Řada) 1 [i] 14:25 Říční monstra (7. Řada) 2 [i] 15:20 Říční monstra (7. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 20 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada) 25 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (6. Řada) 78 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 12 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 4 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 5 [i] 00:00 Šerpa [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 12 [i] 02:40 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 4 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (1. Řada) 10 [i] 04:45 Rození obchodníci (1. Řada) 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Z Divadélka pod věží [i] 10:55 Vlak dětství a naděje: Trápení kocoura Žolyho 3/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a zlatý kufr 25/33 [i] 13:55 Tatínek [i] 14:10 Doktorka Quinnová IV [i] 14:55 Záchranáři [i] 15:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulky za cechy a řemesly 6/8 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Královský slib [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Karel Gott opět ve Slaném [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:35 Walda [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 5/5 [i] 09:00 Můj život jako pes [i] 10:40 To je vražda, napsala: Konečně na svobodě [i] 12:05 Cestománie [i] 12:35 Postřehy odjinud [i] 12:40 Příběhy zvědavých přírodovědců 7/10 [i] 13:05 Příběhy zvědavých přírodovědců: Chladná krev aneb O čolcích 8/10 [i] 13:20 Vesnicopis [i] 13:45 Směr rovník: Rovníková Afrika 6/6 [i] 14:35 Ozvěny Tichomoří [i] 15:05 Spiklenec [i] 15:50 Kamikaze v barvě 2/2 [i] 16:35 Věda na vlastní kůži: Co dělat, když vás zasype lavina? 50/50 [i] 17:30 Největší přírodní katastrofy: Extrémní počasí [i] 18:15 Kaple - duše rodů: Konopiště 5/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství z půdy: Tonička z města růží a hudby 9/13 [i] 19:10 Dobrodružství z půdy: Pomůcka velkého Čecha 10/13 [i] 19:25 Na pomoc životu - diabetes [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zátopek [i] 21:00 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 21:55 Věra 68 [i] 23:25 Olympie - místo zrodu olympijských her [i] 00:20 Sedm divů Brazílie [i] 01:15 2000 let britské historie: Špinavé peníze [i] 02:00 Náš venkov: Babičky [i] 02:25 Hradišťské memento [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Světští [i] 03:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce III: Lázně 2 [i] 10:15 Kriminálka Anděl III: Pohřbená zaživa 3 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:50 Vražedná čísla VI: Přátelská smrt 2 [i] 13:45 Beze stopy 1, 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Silná trojka 579 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Neznámá byla žena 4 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VII 4 [i] 18:50 Hospoda: Úraz 30 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nic nás nerozdělí [i] 22:40 Nevyřízený účet [i] 00:40 Mentalista VII: Žlutý dům 7 [i] 01:40 Beze stopy 1 [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Redakce II: Nevěra 13 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Silná trojka 579 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Piráti 11 [i] 06:40 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 1/2 [i] 07:10 M*A*S*H 169 [i] 07:55 M*A*S*H 170 [i] 08:50 Místo činu: Mnichov: Zpěv neživých věcí 13 [i] 10:50 Policie Hamburk VIII: Otec v podezření 8 [i] 11:50 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 12:50 Castle na zabití IV: Romeo a Julie po čínsku 4 [i] 13:50 Julie Lescautová III: Past na policajta 5 [i] 16:10 Přístav: Letkiss 38 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mumie [i] 22:50 Vetřelec: Vzkříšení [i] 01:10 Prostřeno! [i] 02:10 Místo činu: Mnichov: Zpěv neživých věcí 13 [i] 03:55 Policie Hamburk VIII: Otec v podezření 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 More lásky 139-140/164 [i] 06:20 Tisíc a jedna noc 152/183 [i] 07:05 Velvet II. 4 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 7-8 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 9-10/238 [i] 16:45 Indická nevesta 250-251 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 15-16/24 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová I. 16-18/24 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:10 2 baby na mizine [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Sherlock a Watsonová I. 16-18/24 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho0 [i] 13:30 Bílá hraběnka0 [i] 15:45 Jasmíniny slzy0 [i] 17:20 Emperor0 [i] 19:05 Ruka mrtvého muže0 [i] 20:30 Hatfieldovi a McCoyovi 1 [i] 22:15 Noční jízda0 [i] 23:40 Východní přísliby0 [i] 01:20 Rozsudek noci0 [i] 03:05 Arthur Newman0 [i] 04:30 Já a ty0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Watts [i] 07:00 Sport Insiders [i] 08:00 Plavání [i] 08:35 Vzpírání [i] 09:30 Vzpírání [i] 10:30 Vzpírání [i] 11:30 Veslování [i] 12:30 Plavání [i] 13:00 Šerm [i] 14:05 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Atletika [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Watts [i] 18:45 Going for Gold [i] 19:00 Fotbal [i] 21:05 Veslování [i] 22:05 Plavání [i] 22:30 Rally [i] 23:00 Zprávy [i] 23:10 Fightsport Superkombat [i] 01:10 Watts [i] 01:30 Rally [i] 02:00 Watts [i] 03:00 Fightsport Superkombat [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Průvodce po synagogách 4 [i] 05:30 Jeden den z životě 4 [i] 06:00 Budapešťské podzemí 2 [i] 06:30 V síti 5 [i] 07:00 Sportovní vozy 5 [i] 08:00 HungaRock z prvni ruky 45 [i] 09:10 Celníci v akci 19 [i] 10:05 Jak připravit jídlo k servírování? 8 [i] 11:00 Globální logistika 2 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 16 [i] 13:00 Předpovědi konce 1 [i] 13:30 Předpovědi konce 2 [i] 14:00 Dějiny vědy 4 [i] 15:00 Pohřebiště 2 [i] 16:00 Vietnamská váka, Historie a důsledky 1 [i] 17:00 Vietnamská váka, Historie a důsledky 2 [i] 18:00 Celníci v akci 20 [i] 19:00 Tajemství papoušků0 [i] 20:00 Předpovědi konce 3 [i] 20:30 Předpovědi konce 4 [i] 21:00 Dějiny vědy 5 [i] 22:00 Poslední dny 6 [i] 23:00 Zbraně, jež změnily svět 4 [i] 00:00 Následky: Zrazeni Sluncem 4 [i] 01:00 Raději se bojte 6 [i] 02:00 Poslední dny 6 [i] 02:55 Zbraně, jež změnily svět 4 [i] 03:50 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Best of 7