TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. 11-12/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XV. 3-4/14 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 01:15 Tajomstvo kruhu čarodejníc 18/22 [i] 02:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 03:25 Kobra 11 XV. 3-4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Baňa Zollverein - od uhlia k umeniu, Nemecko [i] 08:45 Poklady sveta: Lamu - magické mesto z kameňa, Keňa [i] 09:05 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 10:00 Largo 23/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Môj brat vrahom 11/20 [i] 13:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V priamom prenose 12/20 [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Smrteľný úraz 6/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Ľadovec Aletsch - zrod a zanikanie, Švajčiarsko [i] 16:40 Poklady sveta: Vila Tugendhat - život v umeleckom diele, Česko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 5/10 [i] 21:50 Búrka [i] 23:35 Súboj s časom: Smrteľný úraz 6/24 [i] 00:20 Largo 23/39 [i] 01:10 NAJ dedinka Slovenska [i] 02:10 Extrémni experti [i] 03:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Môj brat vrahom 11/20 [i] 04:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V priamom prenose 12/20 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy - Hírek [i] 05:10 Dobré ráno,dobrý večer [i] 05:25 Letokruhy [i] 05:55 Viera Bálinthová - Herečka bez javiska [i] 06:30 MA-TEL-KO [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Pre Terezku [i] 07:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HEAD IN THE CLOUDS [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Jánošíkove dni 2015 [i] 08:50 Kamenné pastorále [i] 09:20 Bola raz jedna planéta: Zdravie a vzdelanie [i] 09:45 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a Aladinova lampa [i] 10:15 Herecké legendy: Emília Vášáryová [i] 10:25 Klietka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Universum: Tajomstvá čmeliakov [i] 13:35 Trezor [i] 14:00 Pamätník slovenskej literatúry [i] 14:30 VAT: Priemyselné procesy inak [i] 15:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Lietajúci mních [i] 15:55 HiSTORY [i] 16:00 Super - zmysly: V noci [i] 16:35 Super - zmysly: Na zemi [i] 17:05 Správy - Hírek [i] 17:15 Hurá na letný byt: Mariage 1/2 [i] 18:20 Futbal - poháre (predkolo): FC Spartak Trnava - Austria Viedeň [i] 18:45 Večerníček: Pre Terezku [i] 20:30 Môžem si zapáliť? [i] 21:20 HiSTORY [i] 21:30 LETNÉ KINO: Legenda o suramskej pevnosti [i] 22:50 Polícia [i] 23:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný [i] 23:10 5. pluk - Misia Afganistan [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Ruleta [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarka [i] 09:55 Profesionáli: Vražda [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Vtierka Castle IV. 20 [i] 14:55 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Kosti XI. 10 [i] 23:00 V.I.P. vraždy: Na falošnú nôtu 11 [i] 00:25 Klamári II. 2 [i] 01:25 Spravodlivosť v krvi V. 14 [i] 02:25 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ničitelia mýtov III. 11 [i] 06:30 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci X. 7,8 [i] 09:25 Futurama VIII. 11 [i] 09:55 Ninja Factor II. 14 [i] 10:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 13 [i] 12:05 Klamári II. 1/22 [i] 13:15 X Factor Veľká Británia XII. 28 [i] 15:30 Ninja Factor II. 14 [i] 16:00 Futurama VIII. 11 [i] 16:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 3 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 4 [i] 18:45 Simpsonovci X. 9,10 [i] 19:45 Profesionáli: Bordel 7 [i] 20:45 Bozk smrti [i] 22:50 Nebezpečné lety 3 [i] 23:50 Vikingovia 3 [i] 00:50 V službách KGB II. 3 [i] 01:45 American Horror Story: Útočisko 4 [i] 02:25 Ničitelia mýtov III. 12 [i] 03:15 Nebezpečné lety 3 [i] 04:00 KRIMI 04:25 Uletená rodinka 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 25 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 08:30 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 09:25 Ranč Heartland III. 18 [i] 10:25 Bez hranic I. 3 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 12:20 Ranč Heartland III. 18 [i] 13:15 Sestra Hawthornová III. 1 [i] 14:10 Bez hranic I. 3 [i] 15:10 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 1 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 2 [i] 17:55 Bez hranic I. 4 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 00:00 Jak prosté IV. 22 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (13. Řada) 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (6. Řada) 76 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 227 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 19 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada) 24 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada) 11 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 10 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 2 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 1 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 2 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 19 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada) 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (6. Řada) 77 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 21:00 Úlovky ze zapadákova (2. Řada) 10 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 3 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (1. Řada) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 10 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (1. Řada) 5 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 02:40 Úlovky ze zapadákova (2. Řada) 10 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (1. Řada) 3 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (1. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (1. Řada) 8 [i] 04:45 Rození obchodníci (1. Řada) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Komici na jedničku [i] 10:45 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a Aladinova lampa 24/33 [i] 13:55 Kdo chce kam [i] 14:40 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vlak dětství a naděje: Trápení kocoura Žolyho 3/6 [i] 21:00 Hop nebo trop [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Taggart [i] 00:30 Kingová [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo faráře Miroslava Kubíčka [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Putování za bílými baribaly [i] 09:20 Divnopis [i] 09:30 To je vražda, napsala: Keltská hádanka [i] 10:55 Království hraček [i] 11:25 Království oceánů: Písky a podmořské lesy [i] 12:20 Porodnice Třetí říše [i] 13:10 Dobrodružství z půdy: Tonička z města růží a hudby 9/13 [i] 13:25 Dobrodružství z půdy: Pomůcka velkého Čecha 10/13 [i] 13:40 Na pomoc životu - diabetes [i] 13:55 Příběhy domů: Dům U zlaté studny [i] 14:15 Spiklenec [i] 15:00 2000 let britské historie: Špinavé peníze [i] 15:45 Tenkrát na Balkáně [i] 16:40 Továrny dneška II.: Gumpert Apollo [i] 17:25 Zapomenuté výpravy: Indus-Harámoš 1970 [i] 17:50 Směr rovník: Rovníková Afrika 6/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 9,10/12 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh [i] 21:30 Bumerang [i] 23:10 Na místě zločinu: Riskantní sázka [i] 00:00 Tajemství 2. sv. války: Zvláštní úkol - Chaos a zkáza [i] 00:55 Sestřička Jackie V: Srdce 9/10 [i] 01:20 Ta naša kapela [i] 01:50 Vesnicopis [i] 02:10 Slabší v ofsajdu [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:45 Na konci světa [i] 03:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:20 Skály a sutě Jeseníků [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Redakce III: Kdo s koho 1 [i] 10:15 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 2 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Vražedná čísla VI: Katův paradox 1 [i] 13:40 Dr. House VIII: Všichni umřou 22 [i] 14:35 Dr. House VIII: Labutí píseň 23 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Překvapení za překvapením 578 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Najdi letadlo 3 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VII 3 [i] 18:50 Hospoda: Věštba 29 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Sliby chyby [i] 21:00 Comeback: Simonina volba [i] 21:30 Domácí mazlíček [i] 23:35 Černá listina III: Džin č. 43 4 [i] 00:30 Dr. House VIII: Všichni umřou 22 [i] 01:30 Dr. House VIII: Labutí píseň 23 [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 Redakce II: Hladovkář 12 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Překvapení za překvapením 578 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Sfinga 10 [i] 06:45 Elfové [i] 07:15 M*A*S*H 168 [i] 08:10 M*A*S*H 169 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Pokusní králíčci 12 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Outsider 7 [i] 12:05 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 13:10 Castle na zabití IV: Hlavní je hlava 3 [i] 14:05 Julie Lescautová III: Mrtvý ze stavby 4 [i] 16:10 Přístav: Spiklenci 37 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Mišák vs. Godzilla 4 [i] 20:45 Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky [i] 22:50 Ano, šéfe! [i] 00:05 Jetelín: Mišák vs. Godzilla 4 [i] 00:35 Prostřeno! [i] 01:30 Místo činu: Mnichov: Pokusní králíčci 12 [i] 03:20 Policie Hamburk VIII: Outsider 7 [i] 04:05 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 More lásky 137-138/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 151/183 [i] 07:05 Velvet II. 3 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 5-6 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 7-8/238 [i] 16:50 Indická nevesta 248-249 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 14/24 [i] 20:30 Vymenené životy 7-8 [i] 22:30 Velvet II. 4 [i] 23:20 Bostonské vraždy IV. 9/16 [i] 00:15 Krok za krokom [i] 01:05 2 baby na mizine [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:10 Karavan šou 3 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Vějíř lady Windermerové0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černovous0 [i] 13:30 Černovous0 [i] 15:00 600 kilo zlata0 [i] 16:40 Bílá hraběnka0