Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. 9-10/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XV. 1-2/14 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bláznivá, hlúpa láska [i] 23:05 Ohnivý kuře [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i] 02:05 Tajomstvo kruhu čarodejníc 17/22 [i] 02:45 Dva a pol chlapa IV. [i] 03:30 Kobra 11 XV. 1-2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:40 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Chicken Itza - tajomstvo zániku Mayov, Mexiko [i] 08:45 Poklady sveta: Puebla - mesto kostolov a "chrobákov", Mexiko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová II: Na falošnej stope [i] 10:00 Largo 22/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V rukách únoscu 9/20 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Pavúk 10/20 [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Lili 5/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Baňa Zollverein - od uhlia k umeniu, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta: Lamu - magické mesto z kameňa, Keňa [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Vtedy na západe [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Ohňostroj márnosti 7/24 [i] 23:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Lekcie morálky 8/24 [i] 00:30 Súboj s časom: Lili 5/24 [i] 01:15 Largo 22/39 [i] 02:00 Extrémni experti [i] 02:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V rukách únoscu 9/20 [i] 03:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Pavúk 10/20 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Domino a jeho kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - KOLOTOČ SEN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 08:55 Ambulancia: Retencia - neovládateľný mechúr [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Ozdravenie podnebia [i] 09:45 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a rosnička [i] 10:15 Herecké legendy: Emília Vášáryová [i] 10:30 Čudné dievča [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 POPULUDNIE S ROZHLASOM: Dobré ráno,dobrý večer [i] 12:35 Letokruhy [i] 13:05 MA-TEL-KO [i] 13:35 Viera Bálinthová - Herečka bez javiska [i] 14:20 Aplauz [i] 14:30 Prima volta, secunda volta [i] 15:00 Súrodenci: Chrappovci [i] 15:30 Viktor Lukáč [i] 15:45 Haló,tu Bratislava [i] 16:15 Správy - Hírek [i] 16:25 Obrátená pyramída [i] 16:45 Rááádio [i] 17:15 Pyramída plná piesní [i] 18:00 Vtipnejší vyhráva: Rozhlas [i] 18:45 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - KOLOTOČ SEN [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dariny Laščiakovej [i] 20:10 Pod pyramídou [i] 20:35 Universum: Tajomstvá čmeliakov [i] 21:30 LETNÉ KINO: Farba granátového jablka [i] 22:40 BJD 2015: Fourplay (USA) [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Aplauz [i] 00:45 Prima volta, secunda volta [i] 01:15 Súrodenci: Chrappovci [i] 01:40 Viktor Lukáč [i] 01:55 Haló,tu Bratislava [i] 02:20 Obrátená pyramída [i] 02:40 Hudba zvukov [i] 03:10 Pyramída plná piesní [i] 03:55 Z histórie jedného orchestra [i] 04:35 Pod pyramídou [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Nymfa [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Strýko [i] 09:55 Profesionáli: Mních [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Vtierka Castle IV. 19 [i] 14:55 Vraždy v Midsomeri IX. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Snežné psy [i] 22:45 Kosti XI. 9 [i] 23:45 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 6 [i] 00:40 Klamári II. 1/22 [i] 01:40 Spravodlivosť v krvi V. 13 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Strýko [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov III. 10 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci X. 5,6 [i] 09:25 Futurama VIII. 10 [i] 09:55 Ninja Factor II. 13 [i] 10:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 12 [i] 12:05 Klamári 13/13 [i] 13:15 X Factor Veľká Británia XII. 27 [i] 15:30 Ninja Factor II. 13 [i] 16:00 Futurama VIII. 10 [i] 16:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 2 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 3 [i] 18:45 Simpsonovci X. 7,8 [i] 19:45 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 20:45 Dvojníci [i] 23:00 Poručík Backstrom 7 [i] 23:55 Vikingovia 2 [i] 01:00 V službách KGB II. 2 [i] 02:00 American Horror Story: Útočisko 3 [i] 02:35 Ničitelia mýtov III. 11 [i] 03:30 Poručík Backstrom 7 [i] 04:10 Vikingovia 2 [i] 04:55 Uletená rodinka 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ranč Heartland III. 17 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 08:45 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 09:40 Bez hranic I. 2 [i] 10:40 Reign Ii. 22 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 12:25 Ranč Heartland III. 17 [i] 13:20 Reign Ii. 22 [i] 14:10 Bez hranic I. 2 [i] 15:10 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 16:05 Ranč Heartland III. 18 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 1 [i] 17:55 Bez hranic I. 3 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 22:00 Jak prosté IV. 22 [i] 23:00 Vražedná práva II. 6 [i] 00:00 Hannibal I. 12 [i] 00:55 Jak prosté IV. 22 [i] 01:50 Vražedná práva II. 6 [i] 02:35 Hannibal I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (13. Řada) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (6. Řada) 75 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 226 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 18 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada) 23 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada) 10 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 9 [i] 12:35 Extrémní stroje (1. Řada) 7 [i] 13:30 Jak fungují stroje (1. Řada) 1 [i] 14:25 Jak fungují stroje (1. Řada) 2 [i] 15:20 Jak fungují stroje (1. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 18 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada) 23 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (6. Řada) 76 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada) 2 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 4 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (1. Řada) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 8 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (1. Řada) 5 [i] 00:55 Bezplatná jízda (1. Řada) 4 [i] 01:50 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada) 2 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 4 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (1. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (1. Řada) 6 [i] 04:45 Rození obchodníci (1. Řada) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Fenomén Meryčka [i] 10:50 Vlak dětství a naděje: Malý muž a velká žena 2/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a rosnička 23/33 [i] 13:55 A máte nás holky v hrsti [i] 14:40 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Old Shatterhand [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Kriminálka Paříž [i] 23:50 Banánové perličky [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Květná zahrada [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Supi - skrytý půvab mrchožroutů [i] 09:20 1936: Nacistický olympijský sen [i] 10:15 Kamikaze v barvě 1/2 [i] 10:55 Kamikaze v barvě 2/2 [i] 11:40 Náš venkov: Babičky [i] 12:05 Ta naša kapela [i] 12:35 O černé hraběnce z Milotic [i] 12:45 Odhalený doping ruských atletů [i] 13:20 Sedm divů Brazílie [i] 14:20 Největší přírodní katastrofy: Tornáda [i] 15:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 5/5 [i] 15:35 Haiti bez naděje? [i] 16:30 Porodnice Třetí říše [i] 17:20 Až na kraj světa: Ztracený svět [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 O loupežnické hospodě na Blažkově [i] 19:05 Příběhy zvědavých přírodovědců 5/10 [i] 19:25 Příběhy domů: Poslední ze všech...? [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Petrohrad, Benátky severu [i] 20:55 Na cestě po Rio de Janeiru [i] 21:25 Lady Jane [i] 23:40 Matrjoški II 1/10 [i] 00:35 Queer: Buenos Artes [i] 01:00 Na místě zločinu: Tanec smrti [i] 01:55 Cesty víry: Nezapomeň na chudé [i] 02:30 Není droga jako droga [i] 02:55 Divnopis [i] 03:00 Život na zámku [i] 03:15 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:35 Ze ZOO do ZOO [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Redakce II: Nevěra 13 [i] 10:15 Comeback: Giganti [i] 10:50 Comeback: Zlatá rybka [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 1 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Vražedná čísla V: Anděl a ďáblové 23 [i] 13:40 Dr. House VIII: Post mortem 20 [i] 14:35 Dr. House VIII: Vydržet 21 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamínek pro štěstí 577 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Minulost, přítomnost a budoucnost 2 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VII 2 [i] 18:50 Hospoda: Nekuřácký den 28 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Mentalista VII: Žlutý dům 7 [i] 22:35 Vysoká hra patriotů [i] 00:55 Dr. House VIII: Post mortem 20 [i] 01:50 Dr. House VIII: Vydržet 21 [i] 03:05 Redakce II: Obtěžování 11 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamínek pro štěstí 577 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel I: Kolize 9 [i] 06:35 Friends: Grandhotel [i] 07:05 M*A*S*H 167 [i] 07:50 M*A*S*H 168 [i] 08:40 Místo činu: Mnichov: Zakázaná vášeň 11 [i] 10:40 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 12:50 Castle na zabití IV: Hrdinové a zločinci 2 [i] 13:50 Julie Lescautová III: Rej masek 3 [i] 16:15 Přístav: Rozvedená hospoda 36 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Jindra home alone 3 [i] 20:45 Vinaři: Špačci 11 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Telebazar [i] 00:20 Jetelín: Jindra home alone 3 [i] 00:50 Prostřeno! [i] 01:45 Místo činu: Mnichov: Zakázaná vášeň 11 [i] 03:35 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 More lásky 135-136/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 150/183 [i] 07:05 Velvet II. 2 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Vymenené životy 3-4 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 5-6/238 [i] 16:40 Indická nevesta 246-247 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 13/24 [i] 20:30 Vymenené životy 5-6 [i] 22:30 Velvet II. 3 [i] 23:20 Bostonské vraždy IV. 8/16 [i] 00:15 Krok za krokom [i] 01:05 2 baby na mizine [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:05 Karavan šou 3 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Děti deště0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 La Bamba0 [i] 13:55 Zorro0 [i] 15:55 Černovous0 [i] 17:20 Černovous0 [i] 18:50 600 kilo zlata0 [i] 20:30 Zážeh0