TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. 7-8/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XII. 9-10/10 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život 5-6/26 [i] 23:30 Rodinné prípady [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 01:30 Tajomstvo kruhu čarodejníc 16/22 [i] 02:10 Dva a pol chlapa IV. [i] 02:50 Sekerovci [i] 03:25 Kobra 11 XII. 9-10/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Baku - v krajine ohňa, Azerbajdžan [i] 08:45 Poklady sveta: Wachau - usmievavá krajina, Rakúsko [i] 09:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Largo 21/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Prostné 7/20 [i] 13:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Netvor na prvej strane 8/20 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Bol to pekár 4/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Chicken Itza - tajomstvo zániku Mayov, Mexiko [i] 16:40 Poklady sveta: Puebla - mesto kostolov a "chrobákov", Mexiko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Na falošnej stope [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Kapitán Cain II.: Súboj 7/8 [i] 22:55 Moje rómske deti [i] 23:50 Súboj s časom: Bol to pekár 4/24 [i] 00:35 Largo 21/39 [i] 01:25 Cestou necestou: Marbella [i] 01:45 Kapitán Cain II.: Súboj 7/8 [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Prostné 7/20 [i] 03:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Netvor na prvej strane 8/20 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Domino a jeho kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SNY A SPÁNOK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 08:55 Ambulancia: Keď sa „odtrhne rameno“ [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Domy a mestá [i] 09:45 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a veľký ples [i] 10:15 Herecké legendy: Emília Vášáryová [i] 10:25 Prefíkaná vdova [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:40 Nano-revolúcia: Viac než ľudské [i] 13:30 Svetozár Hurban-Vajanský - 100. výročie úmrtia: Portréty a profily [i] 13:55 Turčianski zemani dnes [i] 14:25 Trezor [i] 15:00 VAT: Digitálne rozhlasové vysielanie [i] 15:25 "Baro Mariben" - Veľká vojna [i] 16:00 Super - zmysly: Na oblohe [i] 16:30 Okná vesmíru dokorán: Dostatočne šialený nápad [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:05 Romaria [i] 18:00 Primáška [i] 18:15 Família: Família - Belasé motýle [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:55 Malý medvedík [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 To ta trať [i] 20:20 Večera s Havranom: Rómsky holokaust [i] 21:35 Ružové sny [i] 22:55 Ó, roma mulatínen [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Sledovačka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Lev nie je pes! [i] 10:00 Profesionáli: Mama a Žeňa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Vtierka Castle IV. 18 [i] 14:55 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Susedská hliadka [i] 22:55 Kosti XI. 8 [i] 23:55 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 5 [i] 00:50 Klamári 13/13 [i] 01:50 Spravodlivosť v krvi V. 12 [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Lev nie je pes! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci X. 3,4 [i] 09:25 Futurama VIII. 9 [i] 09:55 Ninja Factor II. 12 [i] 10:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 11 [i] 12:05 Klamári 12 [i] 13:15 X Factor Veľká Británia XII. 25,26 [i] 15:40 Ninja Factor II. 12 [i] 16:05 Futurama VIII. 9 [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 2 [i] 18:35 Simpsonovci X. 5,6 [i] 19:35 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 20:35 Vojak 3 [i] 22:25 Letecké katastrofy XII. 1/13 [i] 23:25 Vikingovia 1/9 [i] 00:25 V službách KGB II. 1/13 [i] 01:25 American Horror Story: Útočisko 2 [i] 02:15 Ničitelia mýtov III. 10 [i] 03:00 Letecké katastrofy XII. 1/13 [i] 03:45 Vikingovia 1/9 [i] 04:30 Uletená rodinka 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ranč Heartland III. 16 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 08:50 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 09:45 Bez hranic I. 1 [i] 10:45 Reign Ii. 21 [i] 11:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 12:25 Ranč Heartland III. 16 [i] 13:20 Reign Ii. 21 [i] 14:15 Bez hranic I. 1 [i] 15:15 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 17 [i] 17:05 Reign Ii. 22 [i] 17:55 Bez hranic I. 2 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 12 [i] 23:50 Myšlenky zločince X. 13 [i] 00:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 02:25 Myšlenky zločince X. 12 [i] 03:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (6. Řada) 74 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 225 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 17 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada) 22 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada) 9 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 8 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (1. Řada) 14 [i] 13:30 Bořiči mýtů (10. Řada) 221 [i] 14:25 Bořiči mýtů (10. Řada) 222 [i] 15:20 Bořiči mýtů (10. Řada) 223 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 17 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada) 22 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (6. Řada) 75 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 21:00 Lovci jedů (1. Řada) 1 [i] 22:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada) 5 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 1 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 02:40 Lovci jedů (1. Řada) 1 [i] 03:30 Zlato z Beringova moře (1. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (1. Řada) 4 [i] 04:45 Rození obchodníci (1. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Záchranáři [i] 10:45 Malý pitaval z velkého města [i] 11:40 Svatba [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a velký ples 22/33 [i] 13:55 Bolkoviny [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vlak dětství a naděje: Malý muž a velká žena 2/6 [i] 21:00 Hop nebo trop [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:20 Kriminálka Paříž [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Toulky za cechy a řemesly 5/8 [i] 01:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kde bydlely princezny [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Až na kraj světa: Ztracený svět [i] 09:20 Mustangové [i] 11:25 Dramatické příběhy z divočiny: Malá surikata [i] 12:15 Směr rovník: Rovníková Afrika 6/6 [i] 13:10 Tajemství 2. sv. války: Zvláštní úkol - Chaos a zkáza [i] 14:05 Mýtus jménem Rommel: Spiklenec [i] 14:50 Olympie - místo zrodu olympijských her [i] 15:40 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 9,10/12 [i] 16:30 Putování za bílými baribaly [i] 17:25 Království oceánů: Písky a podmořské lesy [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: Na Elgon s [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Paměť stromů: Stromy pohádek a tajemných sil [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 To je vražda, napsala: Konečně na svobodě [i] 21:30 Muži v říji [i] 23:30 Sestřička Jackie V: Srdce 9/10 [i] 23:55 Moje reinkarnace [i] 01:20 Cesta za sny našich dětí [i] 02:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:05 Schindlerova stodola [i] 03:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Redakce II: Hladovkář 12 [i] 10:15 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 24 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Vražedná čísla V: Perfektní zločiny 22 [i] 13:40 Dr. House VIII: Tělo a duše 18 [i] 14:35 Dr. House VIII: To slovo na R 19 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuju, sestřičko ! 576 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Atentát 1 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VII 1 [i] 18:45 Hospoda: Svačinka 27 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pohřbená zaživa 3 [i] 21:35 Partie krásného dragouna [i] 23:35 Černá listina III: Eli Matchett č.72 3 [i] 00:35 Dr. House VIII: Tělo a duše 18 [i] 01:35 Dr. House VIII: To slovo na R 19 [i] 02:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Já to nevzdám 575 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuju, sestřičko ! 576 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel I: Žraloci 8 [i] 06:35 Friends: Táborový ostrov [i] 07:05 M*A*S*H 166 [i] 07:50 M*A*S*H 167 [i] 08:45 Místo činu: Mnichov: Starý mrzout 10 [i] 10:50 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 12:55 Castle na zabití IV: Návrat 1 [i] 13:55 Julie Lescautová III: Na útěku 2 [i] 16:10 Přístav: Las Vegas 35 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Bobův recept na úspěch 2 [i] 20:45 Růžový panter [i] 23:15 Češi na cestách [i] 00:10 Jetelín: Bobův recept na úspěch 2 [i] 00:40 Prostřeno! [i] 01:35 Místo činu: Mnichov: Starý mrzout 10 [i] 03:20 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 More lásky 133-134/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 149/183 [i] 07:05 Velvet II. 1 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 1-2 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 3-4/238 [i] 16:50 Indická nevesta 244-245 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 12/24 [i] 20:30 Vymenené životy 3-4 [i] 22:30 Velvet II. 2 [i] 23:20 Bostonské vraždy IV. 7/16 [i] 00:15 Krok za krokom [i] 01:05 2 baby na mizine [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:05 Karavan šou 3 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Falešná láska0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dračí doupě0 [i] 13:50 Děti deště0 [i] 15:10 Ztracen v Arménii0 [i] 16:50 V rytmu soulu0 [i] 18:30 Věž smrti0 [i]