TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Koleso šťastia [i] 10:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku IV. 4-5/24 [i] 12:00 Kobra 11 XII. 7-8/10 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5-6/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 21:35 Dobre vedieť! [i] 22:40 Okresní přebor 11-12/16 [i] 23:55 Sekerovci [i] 00:30 Mrcha učiteľka I. 9-10/13 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 02:00 Tajomstvo kruhu čarodejníc 15/22 [i] 02:40 Dva a pol chlapa IV. [i] 03:25 Kobra 11 XII. 7-8/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Záhradná ríša Dessau - Wörlitz - užitočné v peknom, Nemecko [i] 08:45 Poklady sveta: Mccheta - zázračnica Nino, Gruzínsko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 10:00 Largo 20/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Stratená mŕtvola 5/20 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Žiadna nie je v bezpečí 6/20 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Stretávka 3/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Baku - v krajine ohňa, Azerbajdžan [i] 16:40 Poklady sveta: Wachau - usmievavá krajina, Rakúsko [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bobule [i] 22:00 Labyrint 5/7 [i] 22:55 Súboj s časom: Stretávka 3/24 [i] 23:40 Largo 20/39 [i] 00:25 Bobule [i] 02:00 Extrémni experti [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Stratená mŕtvola 5/20 [i] 03:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Žiadna nie je v bezpečí 6/20 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Domino a jeho kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - AGENT EMO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Ambulancia: Pomohla im oxygénoterapia - liečba komplikácií diabetu hyperbarickou oxygénoterapiou [i] 09:15 Bola raz jedna planéta: Obnoviteľné energie [i] 09:35 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a čierny dáždnik [i] 10:15 Herecké legendy: Emília Vášáryová [i] 10:25 Nebezpečné známosti [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Kráľovná horských riek [i] 13:05 Cesta do Compostely [i] 14:00 Fenomén Globsec [i] 14:35 VAT: FABLAB [i] 15:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Vasko nevinný [i] 16:00 Super - zmysly: Pod vodou [i] 16:25 Okná vesmíru dokorán: Naše najväčšie laboratórium [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Poraď si sám - Miro Žbirka [i] 17:35 Stena [i] 18:15 Majdan [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - AGENT EMO [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Vojnové denníky 4/4 [i] 20:35 Nano-revolúcia: Viac než ľudské [i] 21:30 HiSTORY [i] 21:35 LETNÉ KINO: Tiene zabudnutých predkov [i] 23:10 Maratón [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Kto je vinný? [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Mama ma bije [i] 10:00 Profesionáli: Kroner [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Vtierka Castle IV. 17 [i] 14:55 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČERT NIKDY NESPÍ: Divoká jazda, Udavač [i] 22:00 POLICAJTI V AKCII [i] 23:05 V.I.P. vraždy: Bez hlavy 10 [i] 00:35 Klamári 12 [i] 01:35 Spravodlivosť v krvi V. 11 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Mama ma bije [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie II. [i] 05:25 Megapresuny II. 22,23,24 [i] 06:30 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 KOLABS 12/12 [i] 09:00 Futurama VIII. 8 [i] 09:25 Ninja Factor II. 11 [i] 09:55 Fórky, vtipky XXI [i] 10:35 Ničitelia mýtov: Nadrozmerný špeciálny diel [i] 13:00 X Factor Veľká Británia XII. 23,24 [i] 15:55 Ninja Factor II. 11 [i] 16:20 Futurama VIII. 8 [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 12, 13 [i] 18:45 Simpsonovci X. 3,4 [i] 19:45 Profesionáli: Kroner 4 [i] 20:35 Honba na čarodejnice [i] 22:40 Rocky V [i] 00:50 American Horror Story: Útočisko 1/13 [i] 01:50 Ničitelia mýtov III. 8,9 [i] 03:30 Profesionáli: Kroner 4 [i] 04:10 Uletená rodinka 1,2/10 [i] 04:50 Fórky, vtipky XXI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ranč Heartland III. 15 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 08:50 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 09:45 Jak prosté III. 24 [i] 10:40 Reign Ii. 20 [i] 11:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 12:30 Ranč Heartland III. 15 [i] 13:25 Reign Ii. 20 [i] 14:20 Jak prosté III. 24 [i] 15:15 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 16 [i] 17:05 Reign Ii. 21 [i] 17:55 Bez hranic I. 1 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 21:00 Jak prosté IV. 22 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 23:55 Podsvětí 1 [i] 01:50 Jak prosté IV. 22 [i] 02:35 Vzpomínky IV. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Blokuj nebo hrej 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 224 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 16 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada) 21 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada) 8 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 7 [i] 12:35 Lovci jedů (1. Řada) 3 [i] 13:30 Velká láska k autům (1. Řada) 1 [i] 14:25 Velká láska k autům (1. Řada) 2 [i] 15:20 Velká láska k autům (1. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada) 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 16 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada) 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (6. Řada) 74 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 22:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 1 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 16 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada) 16 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 02:40 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 03:30 Lovci jedů (1. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (1. Řada) 2 [i] 04:45 Rození obchodníci (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Okouzlení VIII [i] 10:45 Než se zvedne opona [i] 11:30 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a černý deštník 21/33 [i] 13:55 Bolkoviny [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 20:55 Hodný chlapec [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo faráře Miroslava Kubíčka [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Walda [i] 02:40 Postřehy odjinud [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Největší přírodní katastrofy: Tornáda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 09:20 Divnopis [i] 09:30 Továrny dneška II.: Lexus LFA [i] 10:15 Porodnice Třetí říše [i] 11:10 Letecké katastrofy: V zajetí rychlosti [i] 11:55 O rybnikáři panu Krčínovi [i] 12:05 Československý filmový týdeník 1966 1106/2379 [i] 12:20 Kaple - duše rodů: Konopiště 5/5 [i] 12:45 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 12:50 Věda na vlastní kůži 49/50 [i] 13:45 Kamikaze v barvě 1/2 [i] 14:25 Kamikaze v barvě 2/2 [i] 15:10 2000 let britské historie: Špinavé peníze [i] 15:55 Tajemství 2. sv. války: Zvláštní úkol - Chaos a zkáza [i] 16:45 Supi - skrytý půvab mrchožroutů [i] 17:35 Odhalený doping ruských atletů [i] 18:15 Na cestě po Bali [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 1936: Nacistický olympijský sen [i] 20:55 Továrny dneška II.: Gumpert Apollo [i] 21:45 Mustangové [i] 23:45 Znamení Raka [i] 01:10 Queer: Riga [i] 01:40 Dítě jako bůh [i] 02:05 V zajetí železné opony [i] 02:20 Mladý muž ze staré školy [i] 02:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 02:55 Ze ZOO do ZOO [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:45 Babylon [i] 04:15 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce II: Obtěžování 11 [i] 10:15 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 23 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Vražedná čísla V: Vyrušený 21 [i] 13:40 Dr. House VIII: Zkouška odvahy 16 [i] 14:35 Dr. House VIII: Potřebujeme vajíčka 17 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Já to nevzdám 575 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Ať uděláš cokoli 24 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 24 [i] 18:50 Hospoda: Schůze 26 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bobule [i] 22:15 Kriminálka Las Vegas XIII: Nebát se [i] 23:15 Černá listina III: Marvin Gerard č.80 2 [i] 00:10 Dr. House VIII: Zkouška odvahy 16 [i] 01:05 Dr. House VIII: Potřebujeme vajíčka 17 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Lavina 7 [i] 06:35 Friends: Andreina velká chvíle [i] 07:05 M*A*S*H 165 [i] 07:50 M*A*S*H 166 [i] 08:45 Místo činu: Mnichov: Chlapec za oknem 9 [i] 10:50 Policie Hamburk VIII: Šachová partie 6 [i] 11:50 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 12:55 Castle na zabití III: Knock out 24 [i] 13:50 Julie Lescautová III: Loupež v supermarketu 1 [i] 16:10 Přístav: Hoří! 34 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Striptýz 1 [i] 20:45 Vinaři: Cimbál 10 [i] 22:05 TOP STAR magazín [i] 23:20 Jste to, co jíte [i] 00:25 Jetelín: Striptýz 1 [i] 00:55 Prostřeno! [i] 01:55 Místo činu: Mnichov: Chlapec za oknem 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 More lásky 131-132/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 147-148/183 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Leto v Portugalsku [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Keď budeš moja 1-2/238 [i] 16:35 Indická nevesta 242-243 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:25 2 baby na mizine [i] 19:30 Dr. House III. 11/24 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 1-2 [i] 22:30 Velvet II. 1 [i] 23:25 Bostonské vraždy IV. 6/16 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:15 2 baby na mizine [i] 01:55 Seinfeld [i] 02:15 Karavan šou 2 [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Pohled na lásku0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Malcolm X0 [i] 15:20 La Bamba0 [i] 17:10 Ztracen v Arménii0 [i] 18:50 V rytmu soulu0 [i] 20:30 Tajemné okno0 [i] 22:05 Věž smrti0 [i] 00:05 Ikona0 [i] 01:30 Ikona0 [i] 02:55 Tajemný muž0 [i] 04:35 Bullet0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:00