TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:40 Dostaňte agentov Brucea a Lloyda [i] 09:00 Škorpión II. 9-10/25 [i] 10:55 Zelený sršeň [i] 13:25 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 15:35 Vo štvorici po Slovensku [i] 16:40 Ohnivý kuře [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 ZOO [i] 23:15 Dvojitý úder [i] 01:10 Expresná zásielka [i] 02:30 Dvojitý úder [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 PARK [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Pingu [i] 07:15 Calimero [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Mamička pracuje [i] 07:35 Prasiatko Peppa I: Prehadzovaná [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:50 Bol raz jeden život [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:45 Safari: Tajná svadba 8/13 [i] 09:15 Safari: Dvojník 9/13 [i] 09:50 Otvorené nebo: Omán [i] 10:45 Slovensko v obrazoch [i] 11:15 Svet v obrazoch [i] 11:35 Danielle Steelová: Hviezda [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 15:00 Havrania cesta [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 1/2 [i] 22:00 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 2/2 [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 01:20 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 1/2 [i] 02:55 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu 2/2 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Slovenský raj [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Svetové stretnutie mládeže v Krakove [i] 12:15 Vladyka [i] 12:45 Konôpka [i] 13:50 Návraty k hereckým legendám: Ctibor Filčík [i] 14:25 Ktosi je za dverami [i] 15:05 Folkl. festival . Východná [i] 16:10 Jánošíkove dni 2015 [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: FO ŽP Šport Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava [i] 18:55 Ženský futbal do 19 rokov: Finále [i] 20:45 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 7/8 [i] 21:40 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 8/8 [i] 22:40 LETNÉ KINO klub: Ivan Hrozný 1 [i] 00:10 Ivan Hrozný 2 [i] 01:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:00 Thor: Legendy Valhally [i] 08:45 Rozprávková jazda [i] 09:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:05 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:30 Úžasný hotel Marigold [i] 14:10 Piráti Karibiku: Na konci sveta [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vojak 3 [i] 22:40 Muž v ohni [i] 02:00 Udri a zdrhni! [i] 03:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:35 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 DA VINCI [i] 05:30 Prvé oddelenie II. [i] 05:50 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:25 Simpsonovci X. 1,2/23 [i] 10:35 Láska vo hviezdach 7,8 [i] 12:35 Príbeh Paris Hilton [i] 14:30 Iron Man [i] 16:20 Megapresuny II. 22,23,24 [i] 17:40 Miliónový chrobák [i] 19:55 KOLABS 12/12 [i] 20:35 27 šiat [i] 22:50 Chilli, sex a samba [i] 00:45 Miliónový chrobák [i] 02:45 Muž v ohni [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Cesty života I. 24 [i] 07:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 08:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 09:35 Havaj 5-0 III. 10 [i] 10:30 Havaj 5-0 III. 11 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 13:15 Grand Hotel III. 9 [i] 14:10 Grand Hotel III. 10 [i] 15:05 Bez hranic II. 11 [i] 16:05 Bez hranic II. 12 [i] 17:05 Medium V. 18 [i] 18:00 Medium V. 19 [i] 19:00 Zločin I. 1 [i] 20:00 Zločin I. 2 [i] 21:00 Mysli jako on 1 [i] 23:15 Myšlenky zločince X. 11 [i] 00:15 Jak prosté IV. 21 [i] 01:10 Medium V. 18 [i] 02:05 Medium V. 19 [i] 02:50 Jak prosté IV. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Leť, sokole, leť 8 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 2): Skrýš 3 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 2): Corvette 14 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 6 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Skrytý poklad 3 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): Překročit hranici 19 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3) 20 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Pole Position 10 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 15:20 Naftové bratrstvo (Series 1): Pekelné Camino 1 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Jaguar F-Type 9 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 19:00 Připásáni (Series 1): Pohoří Chugach Mountains, Aljaška 3 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 5 [i] 21:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2): Gobi 1 [i] 22:00 Pekelná silnice Ruska [i] 23:00 Říční monstra (Series 8): Teror v ráji 2 [i] 00:00 Muž velkých ryb (Series 1): Mongolsko 2 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Staré časy, staré způsoby 8 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 5 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 03:30 Připásáni (Series 1): Pohoří Chugach Mountains, Aljaška 3 [i] 04:20 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Šaty dělaj' člověka [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Bolkoviny [i] 07:10 Kde bydlely princezny [i] 07:30 Po stopách hvězd [i] 08:00 Slovácko sa nesúdí: Hlt za tři krejcary 9/12 [i] 08:30 Slovácko sa nesúdí: Janek Vyskoč, kozí vrah 10/12 [i] 09:05 Úsměvy Jana Teplého [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Poste restante: Přepadení 5/7 [i] 11:55 Smršť [i] 13:05 Motanice [i] 14:10 O třech stříbrných hřebenech [i] 14:55 Pozdní léto [i] 16:25 Komici na jedničku [i] 17:20 Velká sázka o malé pivo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Tankový prapor [i] 21:20 V tomhle zámku straší, šéfe! [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Poslední zastávka smrt [i] 23:35 Komisař Moulin [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:50 Hobby naší doby - letní speciál [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Vzhůru dolů! [i] 04:00 Přes nový práh [i] 04:25 Malá farma [i] 04:55 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 19 [i] 06:10 Angličtina pro nejmenší 20 [i] 06:20 Malý rytíř Trenk [i] 06:45 Polo [i] 06:50 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show V [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1106/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Osmičky na vodě [i] 09:30 Kaple - duše rodů: Konopiště 5/5 [i] 10:00 Světový den mládeže [i] 12:05 Zoologická v africkém stylu [i] 12:15 Sedm divů Brazílie [i] 13:15 Dramatické příběhy z divočiny: Malá surikata [i] 14:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 5/5 [i] 14:35 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 9,10/12 [i] 15:25 Sváteční slovo faráře Miroslava [i] 15:30 Cesty víry: Nezapomeň na chudé [i] 16:05 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 17:00 Až na kraj světa: Ztracený svět [i] 17:50 Olympie - místo zrodu olympijských her [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Zapomenuté výpravy: Na Elgon s [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 4/4 [i] 21:35 Kdo nastaví kůži [i] 23:20 Moje reinkarnace [i] 00:45 Salamandr 11/12 [i] 01:25 Salamandr 12/12 [i] 02:15 Čaj pro třetího [i] 02:40 Ochránce [i] 03:10 Případ pro ombudsmana [i] 03:25 Doupovský underground [i] 03:55 Uchem jehly [i] 04:20 Ta naša kapela [i] 04:45 Moravští bratři v Suchdole [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Lišákoviny [i] 06:00 Senzační Spiderman 22 [i] 06:25 Chlupatá rota 5 [i] 06:55 Robot a příšerka 19 [i] 07:25 Tom a Jerry III 25 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 6 [i] 08:15 Máma mezi Marťany [i] 10:00 Gympl s (r)učením omezeným: Ctirad a Šárka 86 [i] 11:25 Stav ztroskotání [i] 13:00 Mise na Mars [i] 15:25 Plán hry [i] 17:45 Vítr v kapse [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 21:35 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 22:45 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 00:50 Kriminálka New York IX: Seth a Apep [i] 01:50 Áčko: Pusťte mě do Anglie [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Ctirad a Šárka 86 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel I: Poskok 6 [i] 06:35 Friends: Přátelé džungle [i] 07:05 Největší tankové bitvy III: Bitva o Vietnam: Povstání 3 [i] 08:05 Vinaři: Bomba 9 [i] 09:15 Flynn Carsen 3: Jidášův kalich [i] 11:10 Big Ben I: Smrt v křoví 10 [i] 13:15 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 15:25 Přístav: Jedna nula 33 [i] 16:50 Rozpal to, šéfe! [i] 17:35 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Všechny moje lásky: Na lásku není nikdy pozdě 25 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Skryté zločiny [i] 00:40 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 01:50 Vegas I: Ničemové 18 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Karavan šou 3 [i] 06:20 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia I. 18/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy III. 20-21/24 [i] 14:05 Bolesti slávnych IV. 3-4/16 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky [i] 17:55 Svadobná kaplnka [i] 20:00 Vášnivý tanec [i] 22:35 Zradná myseľ [i] 00:35 Vášnivý tanec [i] 02:35 Zradná myseľ [i] 04:05 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 4 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Odvážný Crusoe 9 [i] 07:15 Odvážný Crusoe 10 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Falešná láska0 [i] 13:40 Pohled na lásku0 [i] 15:15 Malcolm X0 [i] 18:25 Šestý den0 [i] 20:30 Na život a na smrt0 [i] 22:30 Pouta války0 [i] 00:55 Gang Story0 [i] 02:30 Dealer0 [i] 03:55 Nitro0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:30 Závody GT [i] 12:15 Závody GT [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:45 Fotbal [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 4 [i] 06:00 Budapešťské podzemí 2 [i] 06:30 Malé kamery pro velké záběry 2 [i] 07:00 Jed, který zabíjí i léčí0 [i] 08:05 Zázraky v říši zvířat 2 [i] 09:05 Jurské bojiště 10 [i] 10:00 Vzdušní dřevorubci 10 [i] 10:50 Autem napříč Amerikou 1 [i] 12:00 Věda kolem nás 4 [i] 12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 9 [i] 13:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 10 [i] 14:00 Vesmír: Naše místo v Mléčné dráze 10 [i] 14:55 Mystery Of Matter 2 [i] 16:00 Neznámá historie Velké čínské zdi0 [i] 17:00 Až nastane soudný den0 [i] 18:00 Utajený šéf - USA 5 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 6 [i] 20:00 Biblické rány 2 [i] 21:00 Vzestup nacistické strany 10 [i] 22:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 4 [i] 22:55 Druhá světová válka barevně a v HD 10 [i] 23:55 Vietnamská váka, Historie a důsledky 3 [i] 00:50 Biblická pravidla 1 [i] 01:40 Co formuje člověka 10 [i] 02:05 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 4 [i] 03:00 Druhá světová válka barevně a v HD 10 [i]