TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:40 Tom a Jerry [i] 07:50 Zlaté dieťa [i] 09:40 Teória veľkého tresku IV. 2-3/24 [i] 10:35 Ľudia zajtrajška 15-16/22 [i] 12:30 Policajtom proti svojej vôli [i] 14:10 Norbit [i] 16:20 Slunce, seno, jahody [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Expresná zásielka [i] 22:20 Zelený sršeň [i] 01:00 Norbit [i] 02:35 Policajtom proti svojej vôli [i] 04:00 Teória veľkého tresku IV. 2/24 [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dôležitosť tradícií 4/20 [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Hra na skrývačku [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Materská škola [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:40 Bol raz jeden život [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:35 Robin Hood I 4/13 [i] 10:20 PARK [i] 11:20 Na krok od neba: Deň svätca 3/12 [i] 12:15 Na krok od neba: Skúška ohňom 4/12 [i] 13:10 Tiene lásky 4/10 [i] 14:50 NAJ dedinka Slovenska [i] 15:50 Fetiše televízie: Spravodajstvo [i] 16:20 Danielle Steelová: Hviezda [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Marbella [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ruky bozkávam 4/8 [i] 21:45 Fontána pre Zuzanu II [i] 23:40 Ruky bozkávam 4/8 [i] 01:00 Fontána pre Zuzanu II [i] 02:50 Na krok od neba: Deň svätca 3/12 [i] 03:45 Na krok od neba: Skúška ohňom 4/12 [i] 04:40 Robin Hood I 4/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Polícia [i] 07:15 Život a krása našich hôr [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Noc v archíve: Vychovávam, vychovávaš, vychovávame... [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Izba naivného deda [i] 11:45 Vertigo to zariadi [i] 12:20 Bakalári [i] 13:40 Magazín FIFA [i] 14:05 Paralympijský magazín [i] 14:40 Sú krajiny... [i] 16:10 Zlatá rybka [i] 17:10 GEN.Sk: Oľga Feldeková [i] 17:25 Integrácia [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:55 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIZÁVITKY [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Hudobníci: MARTIN BURLAS [i] 20:15 George Harrison: Život v materiálnom svete 1/2 [i] 21:45 George Harrison: Život v materiálnom svete 2/2 [i] 23:35 LETNÉ KINO klub: Jakob klamár [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:00 Gumkáči IV. [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 09:25 Simpsonovci XI. 1,2 [i] 10:20 SVET PODĽA EVELYN: Ako uloviť boháča 5 [i] 10:55 Dovidenia, stará mama! 6 [i] 11:40 Hoď svišťom: Lavína, Vianoce 15,16/16 [i] 13:05 Talentovaná Katelin [i] 14:55 27 šiat [i] 17:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Honba na čarodejnice [i] 22:40 Udri a zdrhni! [i] 00:45 Rocky V [i] 03:05 Diablov uzol [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov III. [i] 06:20 DA VINCI [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 10:05 DA VINCI [i] 11:55 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 14:05 Nora Robertsová: Na pravé poludnie [i] 16:05 Príbeh Paris Hilton [i] 17:55 Áno, šéfe! USA V. 9,10 [i] 19:55 KOLABS 11 [i] 20:35 Diablov uzol [i] 22:55 Nahí v raji III. 6,7 [i] 00:50 Svadobný obrad [i] 02:30 Prísľuby z Východu [i] 04:10 Ničitelia mýtov III. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 23 [i] 07:30 Bez hranic II. 11 [i] 08:30 Bez hranic II. 12 [i] 09:30 Medium V. 18 [i] 10:20 Medium V. 19 [i] 11:15 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 1 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 2 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 14:55 Zločin I. 1 [i] 15:50 Zločin I. 2 [i] 16:45 Mysli jako on 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 23:00 Underworld: Probuzení 1 [i] 00:35 Zločin I. 1 [i] 01:35 Havaj 5-0 III. 10 [i] 02:25 Havaj 5-0 III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 6): Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy 73 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část 22 [i] 07:15 Odpadlická autodílna (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 08:10 Lovci odpadu (Series 1) 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 11 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 12 [i] 09:55 Poklady z garáží (Series 1): Zlatá trofej 8 [i] 10:20 Poklady z garáží (Series 1): Pavouci, dort a sběratelské kusy 9 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 6 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 7 [i] 12:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 8 [i] 13:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 9 [i] 13:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 10 [i] 13:55 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 11 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (Series 5): Hotovo 15 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 7 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (Series 2): Nejvýkonnější přehrada na světě 1 [i] 18:05 Bořiči mýtů (Series 10): Raketový muž 238 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 5 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Nejsou žádní svatí 1 [i] 21:00 Velká láska k autům (Series 2) 1 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): Odpálkuj 6 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 23:00 Likvidátor (Series 1) 4 [i] 23:30 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Všude kolem uličníci 9 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Zmetci ve výrobě 10 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Nejsou žádní svatí 1 [i] 02:40 Velká láska k autům (Series 2) 1 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): Odpálkuj 6 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 04:20 Likvidátor (Series 1) 4 [i] 04:45 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Jak se Kudla přepočítal [i] 07:05 Dobrodružství Huckleberryho Finna: Jak jsme osvobozovali Jima 2/2 [i] 08:15 Ohnivé ženy mezi námi [i] 09:20 Toulky za cechy a řemesly 5/8 [i] 09:50 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Dieta 5/13 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Prsten kohouta Alektrya [i] 14:10 Princezna Kazi [i] 14:35 Vzpurní svědkové [i] 15:55 Fenomén Meryčka [i] 16:50 Vinnetou - Rudý gentleman [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Nezkrotná Angelika [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:35 Zloděj [i] 00:35 Světáci [i] 01:30 Dance Life Tour 2012 [i] 02:15 Po stopách hvězd [i] 02:40 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Sváteční slovo arcibiskupa Simeona [i] 03:15 Objektiv [i] 03:45 Toulavá kamera [i] 04:15 Malá farma [i] 04:40 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 17 [i] 06:10 Angličtina pro nejmenší 18 [i] 06:20 Malý rytíř Trenk [i] 06:45 Polo [i] 06:50 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Tonička z města růží a hudby 9/13 [i] 09:15 Dobrodružství z půdy: Pomůcka velkého Čecha 10/13 [i] 09:30 Náš venkov: Babičky [i] 10:00 Ta naša kapela [i] 10:25 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 2/2 [i] 11:20 Letecké katastrofy: V zajetí rychlosti [i] 12:05 Paměť stromů: Stromy pohádek a tajemných sil [i] 12:25 Ozvěny Tichomoří [i] 12:55 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 13:05 Dramatické příběhy z divočiny: Slůně [i] 13:55 Můj život jako pes [i] 15:35 Putování za bílými baribaly [i] 16:30 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 17:25 Supi - skrytý půvab mrchožroutů [i] 18:15 Na cestě po Bali [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Království oceánů: Modré hlubiny [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Musíme si pomáhat [i] 22:00 Planeta Teror [i] 23:40 8 Mile [i] 01:30 Na místě zločinu: Tanec smrti [i] 02:20 Čaj pro třetího [i] 02:50 Ochránce [i] 03:15 Folklorika [i] 03:55 Radost v Chotouni [i] 04:20 Divnopis [i] 04:25 Zlato Gemelčičky [i] 04:45 Zámek Olešnice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Lišákoviny [i] 06:15 Senzační Spiderman 21 [i] 06:40 Chlupatá rota 4 [i] 07:10 Robot a příšerka 18 [i] 07:40 Tom a Jerry III 24 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 5 [i] 08:40 O šesti labutích [i] 10:35 Z pekla štěstí 1 [i] 11:45 Velký táta [i] 13:30 Výměna manželek [i] 14:55 Listopadová romance [i] 17:30 Přes noc třicítkou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hunger Games [i] 23:10 Sabotáž [i] 01:20 Nebezpečné hry 2 [i] 02:55 Dr. House VIII: Na vědomost se dává 15 [i] 04:00 Redakce II: Tříděný odpad 10 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Seraf 5 [i] 06:40 Friends: Emma má dilema [i] 07:10 Autosalon [i] 08:25 Vinaři: Nová generace 8 [i] 09:45 Utta Danella: Měsíc na jezeře [i] 11:50 Můj auťák Brouk [i] 14:05 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i] 16:20 Přístav: Tichá hospoda 32 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:50 Stíny minulosti [i] 00:50 Záhadná žena 6: Hra [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Karavan šou 2 [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia I. 17/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe II. 3-4/22 [i] 14:05 Bolesti slávnych IV. 1-2/16 [i] 15:55 Dobrodružstvo v Afrike [i] 20:00 Svadobná kaplnka [i] 22:00 Leto v Portugalsku [i] 00:00 Nevera z lásky [i] 01:50 Dobrodružstvo v Afrike [i] 04:45 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 McBride: Vylaďte si vraždu0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 9 [i] 12:50 Odvážný Crusoe 10 [i] 13:35 Zrozeni z moře0 [i] 15:35 Dračí doupě0 [i] 17:20 Temný bojovník0 [i] 18:55 eXistenZ0 [i] 20:30 Šestý den0 [i] 22:30 Věc: Počátek0 [i] 00:10 Duchové Marsu0 [i] 01:45 Na život a na smrt0 [i] 03:40 Gang Story0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Závody GT [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:45 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 3 [i] 06:00 Budapešťské podzemí 1 [i] 06:30 Malé kamery pro velké záběry 1 [i] 07:00 Tajemné cesty stěhovavých ptáků0 [i] 08:05 Zázraky v říši zvířat 1 [i] 09:05 Jurské bojiště 9 [i] 10:00 Vzdušní dřevorubci 9 [i] 11:00 The Truth Behind ...: Bermudský trojuhelník 3 [i] 12:00 Věda kolem nás 3 [i] 12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 7 [i] 13:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 8 [i] 14:00 Vesmír: Mimozemské zvuky 9 [i] 14:55 Mystery Of Matter 1 [i] 16:00 Čína: Poklady Nefritového císařství0 [i] 17:00 Tajemství deníku Anny Frankové0 [i] 18:05 Utajený šéf - USA 3 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 4 [i] 20:00 Biblické rány 1 [i] 21:00 Vzestup nacistické strany 9 [i] 22:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 3 [i] 22:55 Druhá světová válka barevně a v HD 9