TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Koleso šťastia [i] 10:05 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 23/23 [i] 11:30 Teória veľkého tresku IV. 1/24 [i] 12:00 Kobra 11 XII. 5-6/10 [i] 14:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3-4/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Slunce, seno, jahody [i] 22:20 Vo štvorici po Slovensku [i] 23:35 Okresní přebor 9-10/16 [i] 00:55 Ľudia zajtrajška 12/22 [i] 01:30 Dva a pol chlapa IV. [i] 02:10 Okresní přebor 9-10/16 [i] 03:05 Sekerovci [i] 03:40 Kobra 11 XII. 5-6/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Porto - impresie zo spurného mesta, Portugalsko [i] 08:45 Poklady sveta: Angra de Heroismo Azory a objavenie sveta, Portugalsko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 10:00 Largo 19/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dokonalý plán 3/20 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dôležitosť tradícií 4/20 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Ostreľovač 2/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Záhradná ríša Dessau - Wörlitz - užitočné v peknom, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta: Mccheta - zázračnica Nino, Gruzínsko [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:30 Fetiše televízie: Spravodajstvo [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:10 James Bond: Thunderball [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Largo 19/39 [i] 02:10 James Bond: Thunderball [i] 04:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dokonalý plán 3/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Doma chutí najlepšie [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PAPUČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 08:55 Ambulancia: Pečeň v nebezpečenstve [i] 09:20 Bola raz jedna planéta: Práca detí [i] 09:45 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a päť hrušiek a tri jablká [i] 10:15 Herečka Viera Richterová jubiluje: Kristína [i] 11:25 Bakalárske návraty: Pasca [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Veľký, väčší, najväčší: Väznica [i] 13:30 Veľký tabak, mladé ciele [i] 14:35 VAT: Elektromobilita [i] 15:05 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Krásna chiméra Júlia Korponajová [i] 16:00 Super - zmysly: Vnútorné hodiny [i] 16:30 Okná vesmíru dokorán: Post scriptum [i] 17:05 Hudobné sny [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PAPUČKY [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Hudba Európy na Devíne [i] 20:40 LETNÉ KINO: Unavení slnkom [i] 23:00 Rímska ríša: Stratené légie [i] 23:45 Andrea za hranicou [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Nechaj ma, nič nebude [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Vojna súrodencov [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 11:00 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Vtierka Castle IV. 16 [i] 15:00 Doba ľadová 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 INKOGNITO [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Piráti Karibiku: Na konci sveta [i] 00:15 Ochranca [i] 03:15 Upírske denníky [i] 04:35 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 21,22/22 [i] 09:25 Futurama VIII. 7 [i] 09:50 Ninja Factor 10 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 10 [i] 12:00 Klamári 11 [i] 13:15 X Factor Veľká Británia XII. 21,22 [i] 16:05 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 1,2/2 [i] 18:55 Simpsonovci X. 1,2/23 [i] 19:50 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 20:45 Rodinné tajomstvo [i] 22:45 SPOVEĎ [i] 23:40 Črepiny [i] 00:55 Ničitelia mýtov III. 5,6 [i] 02:50 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 03:20 Glee IV. [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ranč Heartland III. 14 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 08:50 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 09:45 Jak prosté III. 23 [i] 10:40 Reign Ii. 19 [i] 11:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 12:30 Ranč Heartland III. 14 [i] 13:25 Reign Ii. 19 [i] 14:20 Jak prosté III. 23 [i] 15:15 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 15 [i] 17:05 Reign Ii. 20 [i] 18:00 Jak prosté III. 24 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev VII 4 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev VII 5 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev VII 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 6): Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě 72 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 10): Sanfranciské závody 223 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Opály/kaskadérská letadla/nugát 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Dohoda je uzavřena 20 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 2): Sibiř - část 1 7 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): V dobrém i zlém 3 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Venezuela 5 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Botswana 4 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Dohoda je uzavřena 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 6): Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy 73 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (Series 1): Braňte hranice 11 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (Series 5): Kdo chytá v žitě 3 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 6 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i] 00:00 Tragična lavina na Everestu [i] 00:55 V nejhorším případě (Series 1): Hořící automobil/Nehoda na lodi 1 [i] 01:20 V nejhorším případě (Series 1): Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes 2 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (Series 1): Braňte hranice 11 [i] 02:40 Načerno pálený alkohol (Series 5): Kdo chytá v žitě 3 [i] 03:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 6 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Aston Martin Vanquish 16 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 19): Meče, pontony, skříňové pendlovky 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Z Divadélka pod věží [i] 10:55 Vlak dětství a naděje: Sněhurčina smrt 1/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau a pět hrušek a tři jablka 20/33 [i] 13:50 Doktorka Quinnová IV [i] 14:40 Záchranáři [i] 15:30 Přehlídka dobré pohody 1980 [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulky za cechy a řemesly 5/8 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Duch nad zlato [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Dobrovolný dárce hlasu [i] 01:35 Bolkoviny [i] 02:20 Dobré ráno 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 4/5 [i] 09:00 New York - nejmenší operní dům na světě [i] 09:55 Elba stopami císaře [i] 10:35 Cestománie [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:10 Klenoty naší krajiny: Třeboňsko [i] 11:35 Klenoty naší krajiny: Žďárské vrchy [i] 12:00 Jak se žije zahradníkům podle [i] 12:15 Jižní Pacifik: Oceán ostrovů [i] 13:10 Příběhy zvědavých přírodovědců 5/10 [i] 13:25 Příběhy zvědavých přírodovědců 6/10 [i] 13:45 Směr rovník: Andské paradoxy 5/6 [i] 14:40 Madeira - historie ve víně [i] 15:10 Ten, který prohrál [i] 15:55 Kamikaze v barvě 1/2 [i] 16:35 Věda na vlastní kůži 49/50 [i] 17:30 Největší přírodní katastrofy: Tornáda [i] 18:15 Kaple - duše rodů: Valtice 4/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství z půdy: Ludmilina památka 7/13 [i] 19:10 Dobrodružství z půdy 8/13 [i] 19:25 Na pomoc životu - Problematické těžké astma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jako nikdy [i] 21:35 Živelná pohroma [i] 23:20 Salamandr 11/12 [i] 00:00 Salamandr 12/12 [i] 00:50 2000 let britské historie: Revoluce [i] 01:35 Náš venkov: Svítit na cestu [i] 02:00 Čaj pro třetího [i] 02:25 Pouť důvěry [i] 02:55 Uchem jehly [i] 03:20 Ráj i peklo Sicílie [i] 03:40 Dialog [i] 03:55 Počesku [i] 04:05 Venkov zvenku [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce II: Tříděný odpad 10 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Legionář 16 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 22 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Pátý člověk 20 [i] 13:40 Dr. House VIII: Láska je slepá 14 [i] 14:40 Dr. House VIII: Na vědomost se dává 15 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Třetí míza 574 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Dvojité zaslepení 23 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 23 [i] 18:50 Hospoda: Dlužník 25 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Plán hry [i] 22:35 Poslední samuraj [i] 01:35 Mentalista VII: Zelený signál 6 [i] 02:30 Dr. House VIII: Láska je slepá 14 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Třetí míza 574 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Sportovci 4 [i] 06:50 Friends: Holky z venkova [i] 07:20 M*A*S*H 164 [i] 08:15 M*A*S*H 165 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Sen se rozplynul 8 [i] 11:10 Policie Hamburk VIII: Cizí dítě 5 [i] 12:10 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 13:10 Castle na zabití III: Soutěž krásy 23 [i] 14:10 Julie Lescautová II: Smrt vojáčka 13 [i] 16:10 Přístav: Kýč z lásky 31 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Flynn Carsen 3: Jidášův kalich [i] 22:20 Vetřelec 3 [i] 00:45 Prostřeno! [i] 01:45 Místo činu: Mnichov: Sen se rozplynul 8 [i] 03:30 Policie Hamburk VIII: Cizí dítě 5 [i] 04:15 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 More lásky 129-130/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 145-146/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:10 Seinfeld [i] 11:20 Velvet 31-32 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 170-172/172 [i] 17:40 Indická nevesta 241 [i] 18:10 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 9-10/24 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová I. 13-15/24 [i] 00:15 Krok za krokom [i] 00:45 2 baby na mizine [i] 01:25 Seinfeld [i] 01:50 Sherlock a Watsonová I. 13-15/24 [i] 03:50 Dr. House III. 10/24 [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Vylaďte si vraždu0 [i] 13:35 Opuštěný kaňon0 [i] 15:05 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 16:55 Den zrady0 [i] 18:35 Rivalové0 [i] 20:30 Temný bojovník0 [i] 22:05 Duchové Marsu0 [i] 23:40 Dokonalý únik0 [i] 01:15 Věc: Počátek0 [i] 02:50 Pevnost draků0 [i] 04:15 Rozsudek noci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Snooker [i] 22:00 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vojákův příběh0 [i] 06:00 Kamenná nářadí našich předků0 [i] 06:30 Biozóna 10 [i] 07:00 Motorshow 10 [i] 07:30 Šlápni na to! 5 [i] 08:00 HungaRock z prvni ruky 22 [i] 09:10 Celníci v akci 14 [i] 10:05 Jak připravit jídlo k servírování? 3 [i] 11:00 Tajemství Číny 3 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 13 [i] 12:50 Tajemný svět kvantové fyziky 2 [i] 14:00 Objevujeme Ameriky 4