TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Koleso šťastia [i] 10:05 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 21-22/23 [i] 12:00 Kobra 11 XII. 3-4/10 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1-2/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1-2/24 [i] 02:05 Tajomstvo kruhu čarodejníc 14/22 [i] 02:45 Dva a pol chlapa IV. [i] 03:25 Kobra 11 XII. 3-4/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:40 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Butrind - miesto slávností a odpočinku v antike, Albánsko [i] 08:45 Poklady sveta: Sintra - večný sen o svetovej ríši, Portugalsko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 10:00 Largo 18/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Zločin na univerzite 1/20 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dvojitý život 2/20 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Svedkyňa 1/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Porto - impresie zo spurného mesta, Portugalsko [i] 16:40 Poklady sveta: Angra de Heroismo Azory a objavenie sveta, Portugalsko [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 4/10 [i] 21:55 Paolo Borsellino: 57 dní [i] 23:35 Súboj s časom: Svedkyňa 1/24 [i] 00:25 Largo 18/39 [i] 01:10 NAJ dedinka Slovenska [i] 02:10 Extrémni experti [i] 03:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Zločin na univerzite 1/20 [i] 04:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dvojitý život 2/20 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Úžasná veda III. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - LEFT AND RICHT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Malé Trakany [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Lasica [i] 09:35 Bola raz jedna planéta: Ženy vo svete [i] 10:00 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau ide do práce [i] 10:30 Herecké legendy: Leopold Haverl [i] 10:40 Stratený list [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Divoký Baltik: Lesy a planiny [i] 13:25 Po Brazílii s Michaelom Palinom 4/4 [i] 14:35 VAT: Priemyselné procesy inak [i] 15:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Muránska Venuša - Mária Séčiová [i] 16:00 Super - zmysly: Šiesty zmysel [i] 16:25 Okná vesmíru dokorán: Stretneme sa v nekonečne [i] 16:55 Bakalárske návraty: Náhodná známosť [i] 17:15 Beáta Dubasová - Dievča z reklamy [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Ján Cikker [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:50 Futbal - poháre (predkolo): Austria Viedeň - FC Spartak Trnava [i] 21:00 Púť vody [i] 21:25 LETNÉ KINO: Príbuzenstvo [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Andrea za hranicou [i] 23:45 Rímska ríša: Vrtkavá šťastena [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Rozbitý nos [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Pre sestru urobím všetko! [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 11:00 Profesionáli: Semafor 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:25 Vtierka Castle IV. 15 [i] 15:20 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 INKOGNITO [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Kosti XI. 7 [i] 23:00 V.I.P. vraždy: Krása na export 9 [i] 00:25 Klamári 11 [i] 01:25 Spravodlivosť v krvi V. 10 [i] 02:25 KRIMI 03:00 INKOGNITO [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Rozbitý nos [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Pre sestru urobím všetko! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov III. 3 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 19,20 [i] 09:25 Futurama VIII. 6 [i] 09:50 Ninja Factor 9 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 9 [i] 12:00 Klamári 10 [i] 13:15 X Factor Veľká Británia XII. 19,20 [i] 16:05 Ninja Factor 9 [i] 16:35 Futurama VIII. 6 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 25/25 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 1/24 [i] 18:55 Simpsonovci XXIII. 21,22/22 [i] 19:50 Profesionáli: Semafor 2 [i] 20:45 Ochranca [i] 23:35 Nebezpečné lety 2 [i] 00:50 Mafstory VI.: Molnárovci v kríze, Exekútor 20,21 [i] 02:45 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 03:35 Profesionáli: Semafor 2 [i] 04:05 Nebezpečné lety 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 22 [i] 07:30 Ranč Heartland III. 13 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 09:20 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 10:15 Jak prosté III. 22 [i] 11:05 Reign Ii. 18 [i] 11:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 12:45 Ranč Heartland III. 13 [i] 13:40 Reign Ii. 18 [i] 14:30 Jak prosté III. 22 [i] 15:20 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 14 [i] 17:05 Reign Ii. 19 [i] 18:00 Jak prosté III. 23 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 717 - REVENGE DEFERRED [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 00:00 Jak prosté IV. 21 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 6): Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky 71 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 10): Náhodné zbraně 222 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 20 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kalhoty pro pumu 14 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Vítězná série 19 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 2): Patagonie - část 2 6 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (Series 1): Probuzení kletby 1 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký náklad 5 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Výpravy na smetiště 6 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Sami doma 7 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kalhoty pro pumu 14 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Vítězná série 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 6): Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě 72 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 9 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 9 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Za dveřmi 1 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Neúspěch 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Trvalý strážný 9 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Thunderbird a Superbird 4 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 9 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 9 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Za dveřmi 1 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Neúspěch 2 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Porsche 918 Spider 15 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 19): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Komici na jedničku [i] 10:50 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau jde do práce 19/33 [i] 13:55 Věšák [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vlak dětství a naděje: Sněhurčina smrt 1/6 [i] 21:00 Hop nebo trop [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Taggart [i] 00:30 Kingová [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:15 Dobré ráno 04:45 Sváteční slovo arcibiskupa Simeona [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Jaguáři zrozeni pro svobodu [i] 09:20 Království oceánů: Modré hlubiny [i] 10:15 Klukanda [i] 11:35 Zbraně 2. světové války 5/5 [i] 12:25 Dobrodružství z půdy: Ludmilina památka 7/13 [i] 12:40 Dobrodružství z půdy 8/13 [i] 12:55 Na pomoc životu - Problematické těžké astma [i] 13:15 Příběhy domů: Poslední ze všech...? [i] 13:35 Ten, který prohrál [i] 14:20 2000 let britské historie: Revoluce [i] 15:05 Letecké katastrofy: Zápas se smrtí [i] 15:50 Továrny dneška II.: Lexus LFA [i] 16:35 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Konstantin Veliký 5/6 [i] 17:25 Zapomenuté výpravy: Na Elgon s [i] 17:50 Směr rovník: Andské paradoxy 5/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 7,8/12 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 To je vražda, napsala: Keltská hádanka [i] 21:30 Pravidla lži [i] 23:30 Na místě zločinu: Tanec smrti [i] 00:25 Tajemství 2. sv. války: Zkáza křižníku Scharnhorst [i] 01:15 Sestřička Jackie V: Zapomeň na to 8/10 [i] 01:45 Ta naša kapela [i] 02:10 Padající květináč [i] 02:40 Člověk společenský [i] 02:55 Folklorika [i] 03:25 Uchem jehly [i] 03:50 Duchovní cesta umělce Otmara Olivy [i] 04:10 Neratov [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Redakce II: Hovězí spojka 9 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 21 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Práva zvířat 19 [i] 13:40 Dr. House VIII: Chase 12 [i] 14:40 Dr. House VIII: Pán domu 13 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Blecho, kde jsi? 573 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Pomsta 22 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 22 [i] 18:50 Hospoda: Bomba 24 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Giganti [i] 21:00 Comeback: Zlatá rybka [i] 21:35 Ledově ostří [i] 23:20 Černá listina III: Krmič Trolů č.38 1 [i] 00:20 Dr. House VIII: Chase 12 [i] 01:15 Dr. House VIII: Pán domu 13 [i] 02:15 Áčko: Doktor řekl: Zapomeň na své dítě ! [i] 03:05 Redakce II: Hovězí spojka 9 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Blecho, kde jsi? 573 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Stíny 3 [i] 06:45 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:15 M*A*S*H 163 [i] 08:10 M*A*S*H 164 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Vražedný Oktoberfest 7 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Souboj srdcí 4 [i] 12:05 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 13:10 Castle na zabití III: Milovat a zemřít v L. A. 22 [i] 14:05 Julie Lescautová II: Cely smrti 12 [i] 16:10 Přístav: Had na prsou 30 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Zrada a láska [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:25 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Mnichov: Vražedný Oktoberfest 7 [i] 02:05 Policie Hamburk VIII: Souboj srdcí 4 [i] 02:50 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 More lásky 127-128/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 143-144/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:25 Seinfeld [i] 11:30 Velvet 29-30 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 167-169/172 [i] 17:45 Indická nevesta 240 [i] 18:15 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 7-8/24 [i] 21:30 Velvet 31-32 [i] 23:15 Bostonské vraždy IV. 5/16 [i] 00:10 Krok za krokom [i] 00:35 2 baby na mizine [i] 01:25 Seinfeld [i] 01:45 Karavan šou 2 [i] 02:10 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Instruktor Schmidt0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti0 [i] 13:35 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 15:20 Dohola0 [i] 16:55 Měsíc 440 [i] 18:40 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 20:30 Rivalové0