TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Koleso šťastia [i] 10:05 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 19-20/23 [i] 12:00 Kobra 11 XII. 1-2/10 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23-24/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ide len o sex [i] 22:40 Ohnivý kuře [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23-24/24 [i] 02:45 Tajomstvo kruhu čarodejníc 13/22 [i] 03:25 Kobra 11 XII. 1-2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:40 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Stzellig Michael - hraničný kameň sveta, Írsko [i] 08:45 Poklady sveta: Ohrid - svet farieb a kult obrazov, Macedónsko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 10:00 Largo 17/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Venturiho omyly 15/16 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Preteky s časom 16/16 [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Butrind - miesto slávností a odpočinku v antike, Albánsko [i] 16:40 Poklady sveta: Sintra - večný sen o svetovej ríši, Portugalsko [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dobrý, zlý a škaredý [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Manhattanské modlidby 5/24 [i] 23:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Emily v sieti 6/24 [i] 00:30 Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 2/2 [i] 01:15 Largo 17/39 [i] 02:00 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Venturiho omyly 15/16 [i] 03:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Preteky s časom 16/16 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Úžasná veda III. [i] 07:40 Malý medvedík [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRAVÝ ĽAVÁK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Lacková [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Bola raz jedna planéta: Recyklácia [i] 09:55 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a rodinná oslava [i] 10:25 Herecké legendy: Leopold Haverl [i] 10:35 Barón [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Rasová hygiena [i] 13:25 Tlmočník [i] 14:30 VAT: Slovenské ionové centrum [i] 14:55 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Krvavá grófka [i] 15:50 Super - zmysly: Mimoľudské zmysly [i] 16:20 Okná vesmíru dokorán: Slnko a iné exoty [i] 16:45 Bakalárske návraty 1997: Tri sudičky [i] 17:10 Marcela Laiferová - Svadobná kytica [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRAVÝ ĽAVÁK [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Úžasná veda III. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Divoký Baltik: Lesy a planiny [i] 20:30 Po Brazílii s Michaelom Palinom 4/4 [i] 21:30 LETNÉ KINO: Päť večerov [i] 23:10 Andrea za hranicou [i] 23:35 Rímska ríša: Lov [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ: Sestrička [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Motorkár [i] 10:00 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 10:50 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:20 Vtierka Castle IV. 14 [i] 15:20 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 INKOGNITO [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Doba ľadová 3 [i] 22:30 Kosti XI. 6 [i] 23:30 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 4 [i] 00:35 Klamári 10 [i] 01:35 Spravodlivosť v krvi V. 9 [i] 02:30 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:40 INKOGNITO [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Motorkár [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 17,18 [i] 09:25 Futurama VIII. 5 [i] 09:50 Ninja Factor 8 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 8 [i] 12:00 Klamári 9 [i] 13:10 X Factor Veľká Británia XII. 17,18 [i] 16:05 Ninja Factor 8 [i] 16:35 Futurama VIII. 5 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 24 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 25/25 [i] 18:55 Simpsonovci XXIII. 19,20 [i] 19:50 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 20:45 Choď na to! [i] 23:00 Poručík Backstrom 6 [i] 23:55 Mafstory VI.: Kšeft storočia, Molnárovci na mizine 18,19 [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 3 [i] 02:50 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 03:35 Poručík Backstrom 6 [i] 04:15 Mafstory VI.: Kšeft storočia 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 21 [i] 07:30 Ranč Heartland III. 12 [i] 08:25 Medium V. 18 [i] 09:20 Medium V. 19 [i] 10:15 Jak prosté III. 21 [i] 11:05 Reign Ii. 17 [i] 11:55 Medium V. 18 [i] 12:50 Ranč Heartland III. 12 [i] 13:45 Reign Ii. 17 [i] 14:35 Jak prosté III. 21 [i] 15:25 Medium V. 19 [i] 16:20 Ranč Heartland III. 13 [i] 17:15 Reign Ii. 18 [i] 18:05 Jak prosté III. 22 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 21:55 Jak prosté IV. 21 [i] 22:55 Vražedná práva II. 5 [i] 23:55 Hannibal I. 11 [i] 00:55 Jak prosté IV. 21 [i] 01:50 Vražedná práva II. 5 [i] 02:35 Hannibal I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 6): Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky 70 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 10): Bořiči ztracených mýtů 221 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 19 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Terapie škvárem 13 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Znuděný 18 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 2): Patagonie - část 1 5 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 12:35 Extrémní stroje (Series 1): Gemini, Black Marlin, Viper 8 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (Series 2): Nejvyšší most na světě 4 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (Series 2): Dokonalý fotbalový stadion 5 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (Series 2): Výletní lodě třídy Oasis 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Terapie škvárem 13 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Znuděný 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 6): Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky 71 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (Series 3): Krátký VW Bus 1 [i] 21:00 Velká láska k autům (Series 2): Triumfální Stag 3 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Letiště Kensai 4 [i] 00:55 Bezplatná jízda (Series 1) 3 [i] 01:50 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (Series 3): Krátký VW Bus 1 [i] 02:40 Velká láska k autům (Series 2): Triumfální Stag 3 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Superperformance GT40 14 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 19) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Božský skeptik [i] 10:45 Sanitka: Havárie letadla v Suchdole u 11/11 [i] 11:40 Deštník [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a rodinná slavnost 18/33 [i] 13:55 Věšák [i] 14:30 Doktorka Quinnová IV [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Vinnetou - Rudý gentleman [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Kriminálka Paříž [i] 23:25 Banánové perličky [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Manéž Bolka Polívky [i] 01:30 Toulky za cechy a řemesly 4/8 [i] 01:55 Český Krumlov [i] 02:15 Dobré ráno 04:45 Kluci v akci - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sloni - špionáž ve stádu [i] 09:20 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 2/2 [i] 10:15 Barevná třicátá léta: Konec jedné éry [i] 11:05 Náš venkov: Svítit na cestu [i] 11:30 Ta naša kapela [i] 12:00 Den D-IKEM aneb narodit se podruhé [i] 12:20 New York - nejmenší operní dům na světě [i] 13:15 Největší přírodní katastrofy: Pekelné hurikány [i] 14:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 4/5 [i] 14:35 Cesta za sny našich dětí [i] 15:40 Zbraně 2. světové války 5/5 [i] 16:30 Klenoty naší krajiny: Třeboňsko [i] 16:55 Klenoty naší krajiny: Žďárské vrchy [i] 17:20 Až na kraj světa: Tajemství černých faraonů [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jasoň červenooký [i] 19:05 Příběhy zvědavých přírodovědců: Životní strategie aneb O ptácích v 4/10 [i] 19:25 Příběhy domů: Lékárna U Zlaté koruny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 20:55 Na cestě po Bali [i] 21:25 Effi Briestová [i] 23:20 Matrjoški 10/10 [i] 00:10 Queer: Riga [i] 00:40 Na místě zločinu: Rodinná tajemství [i] 01:30 Cesty víry: Svatý Dionisios z [i] 01:55 Padající květináč [i] 02:25 Folklorika [i] 02:50 A kdo je tady flákač? [i] 03:15 Divnopis [i] 03:25 Hraje vám... Moravanka Jana [i] 03:55 Brněnské městské parky [i] 04:15 Těšínský zázrak [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce II: Nebezpečné ulice 8 [i] 10:15 Comeback: Modelka [i] 10:50 Comeback: Lexa a porno [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 20 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Minuta po půlnoci 18 [i] 13:40 Dr. House VIII: Útěky 10 [i] 14:40 Dr. House VIII: Kdo je bez viny 11 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj mezi námi 572 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Berlín 21 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 21 [i] 18:50 Hospoda: Vynálezce 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Mentalista VII: Zelený signál 6 [i] 22:35 Úhel pohledu [i] 00:20 Dr. House VIII: Útěky 10 [i] 01:15 Dr. House VIII: Kdo je bez viny 11 [i] 02:15 Áčko: Sám si vařím, sám si peru! [i] 03:00 Redakce II: Nebezpečné ulice 8 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj mezi námi 572 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel I: Oběti 2 [i] 06:45 Friends: Utajená oslava [i] 07:15 M*A*S*H 162 [i] 08:10 M*A*S*H 163 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Malíček 6 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Past 3 [i] 12:05 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 13:05 Castle na zabití III: Univerzitní šampion 21 [i] 14:05 Julie Lescautová II: Touha po pomstě 11 [i] 16:10 Přístav: Bursíkovy brikety 29 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Bomba 9 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Mnichov: Malíček 6 [i] 02:35 Policie Hamburk VIII: Past 3 [i] 03:20 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 158 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 142/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Seinfeld [i] 11:35 Velvet 27-28 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 165-166/172 [i] 16:45 Indická nevesta 238-239 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 5-6/24 [i] 21:30 Velvet 29-30 [i] 23:10 Bostonské vraždy IV. 4/16 [i] 00:05 Krok za krokom [i] 01:00 2 baby na mizine [i] 01:40 Seinfeld [i] 02:05 Karavan šou 2 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 06:00 Big Screen 11 [i]