Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Koleso šťastia [i] 10:05 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 17-18/23 [i] 12:00 Kobra 11 XI. 9-10/10 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21-22/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život 3-4/26 [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21-22/24 [i] 01:30 Tajomstvo kruhu čarodejníc 12/22 [i] 02:10 Dva a pol chlapa IV. [i] 02:50 Mrcha učiteľka I. 7/13 [i] 03:25 Kobra 11 XI. 9-10/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Fraser Island - spiaca bohyňa, Austrália [i] 08:50 Poklady sveta: Bellinzona - brána do Talianska, Švajčiarsko [i] 09:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Largo 16/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: V zajatí 13/16 [i] 13:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Africká horúčka 14/16 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Stzellig Michael - hraničný kameň sveta, Írsko [i] 16:40 Poklady sveta: Ohrid - svet farieb a kult obrazov, Macedónsko [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Kapitán Cain II.: Ostrov 5/8 [i] 23:00 Kapitán Cain II.: Zlý chlapec 6/8 [i] 23:55 Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 1/2 [i] 00:45 Largo 16/39 [i] 01:35 Cestou necestou: Khao Lak [i] 02:05 Svet v obrazoch [i] 02:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: V zajatí 13/16 [i] 03:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Africká horúčka 14/16 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Úžasná veda III. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SMERY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 08:50 Ambulancia: Tuberkulóza dnes [i] 09:20 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Myška [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Podnebie a následky [i] 09:50 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a pes Kozopes [i] 10:20 Herecké legendy: Leopold Haverl [i] 10:30 Divá kačka [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Cyklopotulky [i] 12:50 Posledné dni Sovietskeho zväzu [i] 13:45 ...pravda si žiadala odvahu a on riskoval. Príbeh Mikuláša Mušinku [i] 14:35 VAT: Aerodynamický tunel [i] 15:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Deti Márie Terézie [i] 16:00 Super - zmysly: Čuch a Chuť [i] 16:25 Okná vesmíru dokorán: Väčšie ako hviezdy [i] 16:50 Bakalárske návraty [i] 17:15 Súrodenci Hečkovci [i] 17:40 HiSTORY [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SMERY [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Rasová hygiena [i] 20:35 Vojnové denníky 3/4 [i] 21:35 LETNÉ KINO: Nedokončená skladba pre mechanické piano [i] 23:15 Andrea za hranicou [i] 23:40 Rímska ríša: Arkham [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Študentky [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivá fešanda [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 11:00 DVOJIČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:25 Vtierka Castle IV. 13 [i] 15:25 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 INKOGNITO [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 "Černí baroni" [i] 23:00 Kosti XI. 5 [i] 00:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 3 [i] 01:05 Klamári 9 [i] 02:00 Spravodlivosť v krvi V. 8 [i] 03:00 KRIMI 03:25 INKOGNITO [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivá fešanda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Prvé oddelenie II. [i] 05:35 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 06:30 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 15,16 [i] 09:25 Futurama VIII. 4 [i] 09:50 Ninja Factor 7 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 7 [i] 12:00 Klamári 8 [i] 13:10 X Factor Veľká Británia XII. 15,16 [i] 16:35 Ninja Factor 7 [i] 17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 23 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 24 [i] 18:55 Simpsonovci XXIII. 17,18 [i] 19:50 DVOJIČKY 12/12 [i] 20:40 Wolverine [i] 23:20 Letecké katastrofy XI. 13/13 [i] 00:20 Mafstory VI.: Pozor na Kimlu!, Zázračný Milan 16,17 [i] 02:15 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 03:05 DVOJIČKY 12/12 [i] 03:40 Letecké katastrofy XI. 13/13 [i] 04:25 Futurama VIII. 4 [i] 04:45 Fórky, vtipky XXI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 2 [i] 07:10 Ranč Heartland III. 11 [i] 08:05 Medium V. 16 [i] 09:00 Medium V. 17 [i] 09:55 Jak prosté III. 20 [i] 10:50 Reign Ii. 16 [i] 11:45 Medium V. 16 [i] 12:40 Ranč Heartland III. 11 [i] 13:35 Reign Ii. 16 [i] 14:30 Jak prosté III. 20 [i] 15:25 Medium V. 17 [i] 16:20 Ranč Heartland III. 12 [i] 17:15 Reign Ii. 17 [i] 18:05 Jak prosté III. 21 [i] 19:00 Medium V. 18 [i] 20:00 Medium V. 19 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 8 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 11 [i] 00:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 8 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 02:35 Myšlenky zločince X. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 6): Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny 69 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Chaos automobilových honiček/dovádění zvířat 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 18 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Zoufalá řešení 17 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 2): Panama - část 2 4 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Pravé americké Camaro 13 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (Series 1): Zrezavělé '67 Camoro 2. část 12 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Zoufalá řešení 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 6): Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky 70 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 8 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Jackpot 16 [i] 22:00 Kletba zamrzlého zlata (Series 1): Duchové minulosti 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Neuvěřitelné 18 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (Series 1): Trest v Panamě 2 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 8 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Jackpot 16 [i] 03:30 Kletba zamrzlého zlata (Series 1): Duchové minulosti 3 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): BMW I8 13 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 19): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Záchranáři [i] 10:50 Malý pitaval z velkého města [i] 11:40 V porodnici [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a pes Kozopes 17/33 [i] 13:55 Věšák [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka: Havárie letadla v Suchdole u 11/11 [i] 21:00 Hop nebo trop [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:20 Kriminálka Paříž [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kde bydlely princezny [i] 02:15 Dobré ráno 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Až na kraj světa: Tajemství černých faraonů [i] 09:20 Jižní Pacifik: Oceán ostrovů [i] 10:15 Dramatické příběhy z divočiny: Slůně [i] 11:05 Směr rovník: Andské paradoxy 5/6 [i] 12:00 Kolik šancí tolik životů [i] 12:55 Tajemství 2. sv. války: Zkáza křižníku Scharnhorst [i] 13:45 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Konstantin Veliký 5/6 [i] 14:40 Mýtus jménem Rommel: Ten, který prohrál [i] 15:25 Příběhy zvědavých přírodovědců: Životní strategie aneb O ptácích v 4/10 [i] 15:45 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 7,8/12 [i] 16:35 Jaguáři zrozeni pro svobodu [i] 17:25 Království oceánů: Modré hlubiny [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: Vítkovice kolem světa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Paměť stromů: Nejen duby, buky, lípy [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad [i] 21:30 Čtyři slunce [i] 23:10 Sestřička Jackie V: Zapomeň na to 8/10 [i] 23:40 Gangster z Manchesteru [i] 01:20 Piráti od Černého moře [i] 02:15 Uchem jehly [i] 02:45 Dobrá káva v dobrém designu [i] 03:05 Pouť důvěry [i] 03:35 Folklorika [i] 03:55 Venkov 2022 [i] 04:20 Divnopis [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce II: Bývalý manžel 7 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Miluj bližního svého 15 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 19 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: První zákon 17 [i] 13:40 Dr. House VIII: Nebezpečí paranoie 8 [i] 14:40 Dr. House VIII: Lepší polovička 9 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno je jednou poprvé 571 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Honba za duchy 20 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 20 [i] 18:50 Hospoda: Fotbal 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Legionář 16 [i] 21:35 Noc klavíristy [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Její případ 24 [i] 00:20 Dr. House VIII: Nebezpečí paranoie 8 [i] 01:15 Dr. House VIII: Lepší polovička 9 [i] 02:15 Áčko: Útok na Ameriku - den poté [i] 03:05 Redakce II: Bývalý manžel 7 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno je jednou poprvé 571 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel I 1 [i] 06:45 Friends [i] 07:15 M*A*S*H 161 [i] 08:10 M*A*S*H 162 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Ztracené dítě 5 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Nový velitel 2 [i] 12:05 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 13:10 Castle na zabití III: Smrtící pizza 20 [i] 14:10 Julie Lescautová II: Případ z pouti 10 [i] 16:10 Přístav: Mobilofilové 28 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Inspektor se vrací [i] 22:05 Češi na cestách [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Mnichov: Ztracené dítě 5 [i] 01:45 Policie Hamburk VIII: Nový velitel 2 [i] 02:30 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 03:20 Jedině ona [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 157 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 141/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:25 Seinfeld [i] 11:30 Velvet 25-26 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 163-164/172 [i] 16:50 Indická nevesta 236-237 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House III. 3-4/24 [i] 21:30 Velvet 27-28 [i] 23:05 Bostonské vraždy IV. 3/16 [i] 00:00 Krok za krokom [i] 01:00 2 baby na mizine [i] 01:40 Seinfeld [i] 02:00 Karavan šou 2 [i] 02:25 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 More lásky 125-126/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Vánoce u Cartwrightů0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Malé ženy0 [i] 14:05 Pokrevní pouto0 [i] 16:15 Archanděl0 [i] 17:05 Archanděl0