Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 15-16/23 [i] 12:00 Kobra 11 XI. 7-8/10 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19-20/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 21:35 Dobre vedieť! [i] 22:40 Okresní přebor 9-10/16 [i] 00:00 Sekerovci [i] 00:40 Mrcha učiteľka I. 7-8/13 [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 02:00 Tajomstvo kruhu čarodejníc 11/22 [i] 02:45 Dva a pol chlapa IV. [i] 03:25 Kobra 11 XI. 7-8/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i] 10:00 Largo 15/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pripravení zomrieť 11/16 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Osloboďte môjho syna! 12/16 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley VI.: Cesta do pekla 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Fraser Island - spiaca bohyňa, Austrália [i] 16:40 Poklady sveta: Bellinzona - brána do Talianska, Švajčiarsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Orfeus v podsvetí [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 "Vratné láhve" [i] 22:05 Labyrint 4/7 [i] 23:05 Inšpektor Lynley VI.: Cesta do pekla 2/2 [i] 23:50 Largo 15/39 [i] 00:40 "Vratné láhve" [i] 02:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pripravení zomrieť 11/16 [i] 03:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Osloboďte môjho syna! 12/16 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Domino a jeho kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÁ SMAJLIMISS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Biologická diverzita [i] 09:50 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a príliš veľký balón [i] 10:20 Herecké legendy: Leopold Haverl [i] 10:35 Veselé panie z Windsoru [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Cyklopotulky [i] 13:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 13:15 Farmárska revue [i] 13:50 Večera s Havranom: Havran na ceste [i] 15:15 VAT: 2000 tonový transferový lis [i] 15:45 Parkúr - Grand Prix [i] 16:50 Futbal - ME žien do 19 rokov [i] 19:00 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 19:05 Malý medvedík [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÁ SMAJLIMISS [i] 19:15 Seržant Murko [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Posledné dni Sovietskeho zväzu [i] 21:10 Gen.sk: Agneša Kalinová [i] 21:25 HiSTORY [i] 21:30 LETNÉ KINO: Otrokyňa lásky [i] 23:00 Andrea za hranicou [i] 23:30 Rímska ríša: Závet [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Kaderník [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Zbabelec [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 11:00 DVOJIČKY 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 12 [i] 15:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 INKOGNITO [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČERT NIKDY NESPÍ: Šikana, Láska na zabitie [i] 22:00 SPOVEĎ [i] 22:40 V.I.P. vraždy: Vytriedený odpad 8 [i] 00:05 Klamári 8 [i] 01:05 Spravodlivosť v krvi V. 7 [i] 02:05 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:30 INKOGNITO [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Zbabelec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Láska vo hviezdach 5,6 [i] 06:30 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 KOLABS 10 [i] 09:00 Futurama VIII. 3 [i] 09:25 Ninja Factor 6 [i] 09:55 Fórky, vtipky XXI. [i] 10:25 Ničitelia mýtov: Nákupny špeciál [i] 11:45 DA VINCI [i] 14:10 X Factor Veľká Británia XII. 14 [i] 15:40 Ninja Factor 6 [i] 16:10 Futurama VIII. 3 [i] 16:40 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 9,11 [i] 18:55 Simpsonovci XXIII. 15,16 [i] 19:50 DVOJIČKY 11 [i] 20:45 Útok na Spojené štáty [i] 22:45 Rocky IV [i] 00:40 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 01:45 DVOJIČKY 11 [i] 02:15 Medzi životom a smrťou 10,11,12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ranč Heartland III. 10 [i] 07:55 Medium V. 11 [i] 08:50 Medium V. 12 [i] 09:45 Jak prosté III. 19 [i] 10:40 Reign Ii. 15 [i] 11:35 Medium V. 11 [i] 12:30 Ranč Heartland III. 10 [i] 13:25 Reign Ii. 15 [i] 14:20 Jak prosté III. 19 [i] 15:15 Medium Iv. 14 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 11 [i] 17:05 Reign Ii. 16 [i] 18:00 Jak prosté III. 20 [i] 19:00 Medium V. 16 [i] 20:00 Medium V. 17 [i] 21:00 Jak prosté IV. 21 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 6 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 01:50 Jak prosté IV. 21 [i] 02:35 Vzpomínky IV. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Naftové bratrstvo (Series 1): Na mizině během Sema 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Vymalovat výbuchem/Jak rozříznout loď 16 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 17 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Až na kůži 16 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 2): Panama - část 1 3 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 12:35 Lovci jedů (Series 1): Minové pole 2 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 2): Pustina 13 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 2): Nejtemnější hodina 16 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Až na kůži 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 6): Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny 69 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 11 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Láska v džungli 11 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 2) 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Psi za volantem 17 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Hotovo 15 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Udělej to nebo zemři 15 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 11 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 03:30 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Koenigsegg One 12 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 19): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pohádková Dobříš [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Okouzlení VIII [i] 10:50 Než se zvedne opona [i] 11:30 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a příliš velký balón 16/33 [i] 13:55 Věšák [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 20:55 Nikdo neměl diabetes [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Kriminalista [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Dobrovolný dárce hlasu [i] 02:40 Sváteční slovo arcibiskupa Simeona [i] 02:45 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Největší přírodní katastrofy: Pekelné hurikány [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 09:25 Továrny dneška II.: Tesla model S [i] 10:10 Zbraně 2. světové války 5/5 [i] 11:00 Inspirace dobrem [i] 11:55 Letecké katastrofy: Zápas se smrtí [i] 12:40 Cesty víry: Svatý Dionisios z [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1966 1105/2379 [i] 13:20 Kaple - duše rodů: Valtice 4/5 [i] 13:45 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 13:50 Věda na vlastní kůži 48/50 [i] 14:45 Barevná třicátá léta: Konec jedné éry [i] 15:35 2000 let britské historie: Revoluce [i] 16:20 Tajemství 2. sv. války: Zkáza křižníku Scharnhorst [i] 17:15 Zoologická v africkém stylu [i] 17:25 Sloni - špionáž ve stádu [i] 18:15 Na cestě po jižní Jamajce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Postřehy odjinud [i] 20:10 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 2/2 [i] 21:05 Kuba před revolucí - ráj mafie [i] 22:00 Nebuďte policajta [i] 23:35 Piráti od Černého moře [i] 00:30 Prokletí [i] 01:30 QUEER TANGO ARGENTINO [i] 01:55 Rajské zahrady II [i] 02:15 Počesku [i] 02:25 Postel s výhledem [i] 02:50 Pod lisem lásky [i] 03:30 Folklorika [i] 04:10 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Redakce II: Iberský válečník 6 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Slušný chlapec 14 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 18 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Kryj mě! 16 [i] 13:40 Dr. House VIII: Rodiče 6 [i] 14:40 Dr. House VIII: Mrtvý a pohřbený 7 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jen formální manželství 570 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Bouře 19 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 19 [i] 18:50 Hospoda: Prvorodič 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Příběh kmotra [i] 22:20 Kriminálka Las Vegas XIII: Nečekaný obrat [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Hudební intermezzo 23 [i] 00:25 Dr. House VIII: Rodiče 6 [i] 01:20 Dr. House VIII: Mrtvý a pohřbený 7 [i] 02:20 Áčko: Je mi 13 a piju ! [i] 03:05 Redakce II: Iberský válečník 6 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jen formální manželství 570 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Osud 12 [i] 06:35 Star Wars: Příběhy droidů: Vítězství na Geonosisu [i] 07:05 M*A*S*H 160 [i] 07:50 M*A*S*H 161 [i] 08:45 Místo činu: Mnichov: Anděl smrti 4 [i] 10:45 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 12:55 Castle na zabití III: Smrtelné přelíčení 19 [i] 13:50 Julie Lescautová II: Obchod s dětmi 9 [i] 16:10 Přístav: Dost bylo švestek 27 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Nová generace 8 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 00:05 Prostřeno! [i] 01:05 Místo činu: Mnichov: Anděl smrti 4 [i] 02:55 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 156 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 140/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:10 Frasier [i] 11:20 Leto v Marrákeši [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 161-162/172 [i] 16:40 Indická nevesta 234-235 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 2 baby na mizine [i] 19:30 Dr. House III. 1/24 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House III. 2/24 [i] 21:30 Velvet 25-26 [i] 23:10 Bostonské vraždy IV. 2/16 [i] 00:00 Krok za krokom [i] 01:00 2 baby na mizine [i] 01:40 Frasier [i] 02:05 Karavan šou 2 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 More lásky 123-124/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 8 [i] 06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Láska přichází zvolna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Vyletět z hnízda0 [i] 13:30 Kevin ze severu0 [i] 15:20 Supernova0 [i] 16:50 Supernova0 [i] 18:20 Pokrevní pouto0 [i] 20:30 Sedm psychopatů0 [i] 22:15 Krvavý stát0 [i] 23:40 U-Turn0 [i] 01:40 Archanděl0 [i] 02:25 Archanděl0 [i] 03:10 Archanděl0 [i] 03:55 Mnich0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 05:30 Atletika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Rallye [i] 11:30 Atletika [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Sports Insiders [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45