TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:45 Najužitočnejší hráč 2 [i] 09:25 Škorpión II. 7-8/25 [i] 11:15 Moje bláznivé dvojča [i] 13:20 Rýchlo a zbesilo [i] 15:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 ZOO [i] 23:20 Swordfish: Operácia Haker [i] 01:15 Nepriateľ pod ochranou [i] 03:00 Škorpión II. 7-8/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Domino a jeho kamaráti: Lietajúca panvica a robot [i] 06:15 Malý medvedík [i] 06:25 Seržant Murko [i] 06:35 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Najlepšia priateľka [i] 07:20 Prasiatko Peppa I: Papagáj Polly [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:40 Bol raz jeden život [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:35 Safari: Parfum 6/13 [i] 09:05 Safari: Podzemná chodba 7/13 [i] 09:35 Jazdi Hlavou: Motorkári [i] 09:45 Otvorené nebo: Tunisko [i] 10:40 Slovensko v obrazoch [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:30 Danielle Steelová: Ocko [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 14:50 Katka [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rudolph Valentino 1/2 [i] 22:05 Rudolph Valentino 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 01:30 Rudolph Valentino 1/2 [i] 03:10 Rudolph Valentino 2/2 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Hrad Beckov [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 07:30 Televíkend [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Slávnostná sv. omša [i] 11:30 Família: Iné farby života [i] 12:05 Šuster,drž sa kopyta! [i] 13:30 Návraty k hereckým legendám: Juraj Kukura [i] 14:00 Ktosi je za dverami [i] 14:55 Parkúr - Grand Prix [i] 15:55 Chuťovky z "Tourovky" [i] 16:00 Cyklistika - Tour de France [i] 20:00 Futbal - Fortuna liga: 1. FC Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce [i] 22:15 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 5/8 [i] 23:10 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 6/8 [i] 00:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:00 Khumba [i] 08:45 Rozprávková jazda [i] 09:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:30 Paralelné svety [i] 13:45 Útok na Spojené štáty [i] 15:45 Príbehy na dobrú noc [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Wolverine [i] 23:40 Výchovný tábor [i] 01:50 Premature: Prebudím sa včera [i] 03:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:30 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:25 Simpsonovci XXIII. 11,12 [i] 10:35 Láska vo hviezdach 5,6 [i] 12:40 Peklo v raji [i] 14:30 Doktor Strange [i] 16:10 Megapresuny II. 19,20,21 [i] 17:40 Policajt v Afrike [i] 19:55 KOLABS 10 [i] 20:35 Pod toskánskym slnkom [i] 22:35 Už ani slovo [i] 00:40 Policajt v Afrike [i] 02:50 Výchovný tábor [i] 04:25 Megapresuny II. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 20 [i] 07:55 Charlieho andílci I. 7 [i] 08:45 Charlieho andílci I. 8 [i] 09:35 Havaj 5-0 III. 8 [i] 10:30 Havaj 5-0 III. 9 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 13:10 Grand Hotel III. 7 [i] 14:05 Grand Hotel III. 8 [i] 15:00 Bez hranic II. 9 [i] 16:00 Bez hranic II. 10 [i] 17:05 Medium V. 16 [i] 18:00 Medium V. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 21:00 Hitch: Lék pro moderního muže 1 [i] 23:15 Myšlenky zločince X. 9 [i] 00:15 Jak prosté IV. 20 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 02:50 Bez hranic II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): 1 000 koní 7 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 2): DeLorean 13 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 4 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): Kalifornské smlouvy 17 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3): Neporažen 18 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 15:20 Naftové bratrstvo (Series 1): Na mizině během Sema 6 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Weismann MF5 7 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Lamborghini Aventador 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 19:00 Připásáni (Series 1): Džungle El Camino Real, Panama 2 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 4 [i] 21:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2): Norsko 6 [i] 22:00 Říční příšery: desítka největších [i] 23:00 Říční monstra (Series 8): Ostrá jako břitva 1 [i] 00:00 Muž velkých ryb (Series 1): Oblast řeky Amazonky 1 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Jedno malé spláchnutí pro člověka 6 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 4 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 03:30 Připásáni (Series 1): Džungle El Camino Real, Panama 2 [i] 04:20 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Bolkoviny [i] 07:15 Kde bydlely princezny [i] 07:35 Po stopách hvězd [i] 08:00 Slovácko sa nesúdí: Zabijačka 7/12 [i] 08:35 Slovácko sa nesúdí: Medvěd 8/12 [i] 09:05 Úsměvy Evy Sadkové [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Poste restante: Láska na dobírku 4/7 [i] 12:00 Dneska to konečně ro edeme [i] 13:05 Pohádka pro housle a violu [i] 14:15 O zlatém pokladu [i] 15:30 Robinsonka [i] 16:50 Komici na jedničku [i] 17:45 Ohnivé ženy mezi námi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Pupendo [i] 22:05 Na dvoře je kůň, šéfe! [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 23:20 Komisař Moulin [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:30 Žiješ jenom 2x [i] 02:55 Postřehy odjinud [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:25 Chalupa je hra [i] 03:50 Zahrada je hra [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Vyzkoušejte si... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neobyčejné ženy: Martha [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 15 [i] 06:10 Angličtina pro nejmenší 16 [i] 06:20 Malý rytíř Trenk [i] 06:45 Polo [i] 06:55 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy 8/13 [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1966 1105/2379 [i] 09:30 Hledání ztraceného času: Život v lázních [i] 09:50 Kaple - duše rodů: Valtice 4/5 [i] 10:20 New York - nejmenší operní dům na světě [i] 11:15 Dramatické příběhy z divočiny: Slůně [i] 12:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 4/5 [i] 12:40 Deset století architektury: Santiniho Zelená Hora [i] 12:55 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 7,8/12 [i] 13:45 Sváteční slovo arcibiskupa Simeona [i] 13:50 Cesty víry: Svatý Dionisios z [i] 14:20 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 15:10 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Konstantin Veliký 5/6 [i] 16:05 Na cestě po jižní Jamajce [i] 16:30 Až na kraj světa: Tajemství černých faraonů [i] 17:25 Jižní Pacifik: Oceán ostrovů [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Žďárské vrchy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Vítkovice kolem světa [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 3/4 [i] 21:45 Poloviční šance [i] 23:35 Gangster z Manchesteru [i] 01:10 Salamandr 9/12 [i] 02:00 Salamandr 10/12 [i] 02:45 Otcem proti své vůli [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:25 Intolerance [i] 03:55 V Beskydách straší [i] 04:10 Divnopis [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Senzační Spiderman 20 [i] 06:20 Chlupatá rota 3 [i] 06:45 Robot a příšerka 17 [i] 07:15 Tom a Jerry III 23 [i] 07:45 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 4 [i] 08:05 Univerzita pro příšerky [i] 10:00 Gympl s (r)učením omezeným: Dlouhá noc 85 [i] 11:25 Třetí skoba pro Kocoura [i] 13:10 Dokonalý gentleman [i] 15:35 Vratné lahve [i] 17:45 Láska z pasáže [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Slušný chlapec 14 [i] 21:30 Kriminálka Anděl II: Miluj bližního svého 15 [i] 22:40 Charlieho andílci [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas XV: Kupčení s hrůzou 14 [i] 01:35 Yes Man [i] 03:15 Áčko: Moje dítě není hlupák [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Dlouhá noc 85 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Pomsta 11 [i] 06:35 Star Wars: Příběhy droidů: Let tisíciletého sokola [i] 07:05 Největší tankové bitvy III: Michael Wittmann 2 [i] 08:05 Vinaři: Košt 7 [i] 09:15 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 11:10 Big Ben I: Selská svatba 9 [i] 13:15 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i] 15:25 Přístav: Líbej mě! 26 [i] 16:50 Rozpal to, šéfe! [i] 17:35 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Všechny moje lásky: Světlo v temnotách 24 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Záhadná minulost [i] 00:45 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 01:50 Vegas I: Výlet do Hollywoodu 17 [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Karavan šou 2 [i] 06:15 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia I. 16/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy III. 18-19/24 [i] 14:10 Kráska a zviera I. 21-22/22 [i] 16:00 Leto v Marrákeši [i] 18:00 Vysnívané šťastie [i] 20:00 Žena cestovateľa v čase [i] 22:05 Neublíž mojej dcére [i] 00:05 Žena cestovateľa v čase [i] 01:55 Vysnívané šťastie [i] 03:20 Neublíž mojej dcére [i] 04:55 More lásky 121-122/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 5 [i] 06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Odvážný Crusoe 7 [i] 07:15 Odvážný Crusoe 8 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 7 [i] 12:20 Ďáblova pouta 1 [i] 13:55 Ďáblova pouta 2 [i] 15:35 Kevin ze severu0 [i] 17:20 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 18:55 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 20:30 Astronaut0 [i] 22:15 U-Turn0 [i] 00:20 Americké psycho0 [i] 02:00 Sedm psychopatů0 [i] 03:40 Barneyho ženy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 11:30 Závody GT [i] 12:15 Fotbal [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 2 [i] 06:00 Bence a další zvláštní osobnosti0 [i] 06:30 Devátý život kočky divoké 1 [i] 07:00 Pán Karpat0 [i] 08:00 Velká pětka Jižní Ameriky 4 [i] 08:30 Velká pětka Jižní Ameriky 5 [i] 09:00 Jurské bojiště 8 [i] 09:50 Mravenci vědí všechno 8 [i] 10:05 Vzdušní dřevorubci 8 [i] 11:00 The Truth Behind ...: Archa 2 [i] 12:00 Věda kolem nás 2 [i] 12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 5 [i] 13:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 6 [i] 14:00 Vesmír: Velikosti, vzdálenosti, rychlost 8 [i] 14:50 Šokující příběh elektřiny 3 [i] 16:00 ČÍNA: Zakázané město 2 [i] 17:00 Armáda duchů0 [i] 18:05 Utajený šéf - USA 1 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 2 [i] 20:00 Amerika před Kolumbem 2 [i] 21:00 Vzestup nacistické strany 8 [i] 22:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 2 [i] 22:55 Druhá světová válka barevně a v HD 8 [i] 23:55 Vietnamská váka, Historie a důsledky 1 [i] 00:50 Bible: Historie 6 [i] 01:50 Co formuje člověka: Oheň, uhlí a ropa 8 [i] 02:15 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 2