TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:05 Tom a Jerry [i] 08:20 Hotel pre psov [i] 10:15 Teória veľkého tresku III. 14/23 [i] 10:40 Ľudia zajtrajška 13-14/22 [i] 12:30 Riskni to s Polly [i] 14:15 Bláznivý pohreb [i] 16:20 Moje bláznivé dvojča [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nepriateľ pod ochranou [i] 23:05 Ghost Rider [i] 01:10 Bláznivý pohreb [i] 02:45 Ghost Rider [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko chutí [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Pingu [i] 07:15 Calimero [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Kaluže plné blata [i] 07:35 Prasiatko Peppa I: Pán dinosaurus sa stratil [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:50 Bol raz jeden život [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:45 Robin Hood I 3/13 [i] 10:30 PARK [i] 11:15 Na krok od neba: Duch vlka 1/12 [i] 12:10 Na krok od neba: Fantóm z mlyna 2/12 [i] 13:10 Tiene lásky 3/10 [i] 14:50 NAJ dedinka Slovenska [i] 15:50 Fetiše televízie: Televízne postavičky [i] 16:20 Danielle Steelová: Ocko [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Khao Lak [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ruky bozkávam 3/8 [i] 21:40 Bedári [i] 23:50 Ruky bozkávam 3/8 [i] 01:05 Bedári [i] 03:15 Na krok od neba: Duch vlka 1/12 [i] 04:15 Na krok od neba: Fantóm z mlyna 2/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Polícia [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 07:15 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Ráčte vstúpiť do kina [i] 10:30 100. výročie narodenia blahorečenej sr. Zdenky [i] 12:10 Zdenka [i] 13:10 Ahoj, pútnik [i] 13:50 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:00 Cyklistika - Tour de France [i] 17:35 Z Medzeva do Kanady [i] 18:15 Perla Zamaguria [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISMOOTHIE [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Hudobníci: JURAJ HATRIK [i] 20:10 Doors - "When you're strange" [i] 21:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni anglickej speváčky Jamelie [i] 22:00 Borgiovci III. 9/10 [i] 22:45 Borgiovci III. 10/10 [i] 23:40 LETNÉ KINO klub: Nahý medzi vlkmi [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:55 Pat a Mat: Strom [i] 07:00 Rozprávková jazda [i] 08:00 Simpsonovci XXV. 21,22 [i] 08:50 SVET PODĽA EVELYN: Práca snov 4 [i] 09:35 Dovidenia, stará mama! 4,5 [i] 10:55 Hoď svišťom: Sexi mama, Syn alebo vnuk? 13,14 [i] 12:30 Pako mojich snov [i] 14:35 Pod toskánskym slnkom [i] 17:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Príbehy na dobrú noc [i] 22:40 Premature: Prebudím sa včera [i] 00:50 Rocky IV [i] 02:45 KRIMI 03:15 Mladí, krásni a skazení [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fórky, vtipky XXI. [i] 05:30 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 06:15 DA VINCI [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 10:05 DA VINCI [i] 11:55 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 14:00 Nora Robertsová: Prekliata zátoka [i] 16:00 Peklo v raji [i] 17:55 Áno, šéfe! USA V. 7,8 [i] 19:55 KOLABS 9 [i] 20:35 Kameňák 3 [i] 22:45 Ľudia ako my [i] 01:05 Črepiny [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 03:10 KOLABS 9 [i] 03:30 Dievča z budúcnosti [i] 04:55 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 19 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 08:45 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 09:40 Medium V. 16 [i] 10:35 Medium V. 17 [i] 11:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 19 [i] 12:25 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 20 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 15:10 Charlieho andílci I. 7 [i] 16:00 Charlieho andílci I. 8 [i] 16:50 Hitch: Lék pro moderního muže 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 8 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 23:00 Maximální riziko 1 [i] 00:55 Havaj 5-0 III. 8 [i] 01:50 Havaj 5-0 III. 9 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 6): Lana/kulečníkové stoly/plachetnice 68 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část 21 [i] 07:15 Odpadlická autodílna (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – (Díl 4) 2 [i] 08:10 Lovci odpadu (Series 1) 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Vúdú na prodej 9 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 10 [i] 09:55 Poklady z garáží (Series 1): Modlitba za zisk 6 [i] 10:20 Poklady z garáží (Series 1): Autodíly a kapsáři 7 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 10 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 12:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 2 [i] 13:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 3 [i] 13:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 4 [i] 13:55 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 5 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (Series 5): Boj o území 14 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 6 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (Series 2): Super ponorka amerického námořnictva 8 [i] 18:05 Bořiči mýtů (Series 10): Dobrovolnický speciál 237 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 4 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Když přijedou svatí 8 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): Kšeftování s auty 5 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 23:00 Likvidátor (Series 1) 3 [i] 23:30 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Destruktivní chutě 7 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Když přijedou svatí 8 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): Kšeftování s auty 5 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 04:20 Likvidátor (Series 1) 3 [i] 04:45 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Anynka a čert [i] 07:10 Dobrodružství Huckleberryho Finna: Král a vévoda 1/2 [i] 08:20 Ohnivé ženy se vracejí [i] 09:25 Toulky za cechy a řemesly 4/8 [i] 09:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Neděle 4/13 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Král a zloděj [i] 13:50 Povídavá pohádka [i] 14:15 Ztrácím tě, lásko [i] 15:40 Božský skeptik [i] 16:35 Poklad na Stříbrném jezeře [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty [i] 21:00 Angelika a král [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:40 Slečna Marplová VI [i] 00:10 Světáci [i] 01:00 Magický Špilberk [i] 01:55 Po stopách hvězd [i] 02:25 Žiješ jenom 2x [i] 02:50 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 02:55 Chalupa je hra [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:05 Vyzkoušejte si... [i] 04:30 Přes nový práh [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 13 [i] 06:10 Angličtina pro nejmenší 14 [i] 06:20 Malý rytíř Trenk [i] 06:40 Polo [i] 06:50 Raníček [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:10 Garfieldova show IV [i] 07:20 Pingu IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Ludmilina památka 7/13 [i] 09:15 Náš venkov: Svítit na cestu [i] 09:45 Ta naša kapela [i] 10:10 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 1/2 [i] 11:00 Letecké katastrofy: Zápas se smrtí [i] 11:45 Elba stopami císaře [i] 12:25 Paměť stromů: Nejen duby, buky, lípy [i] 12:45 Madeira - historie ve víně [i] 13:15 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 13:25 Dramatické příběhy z divočiny: Opičí mládě [i] 14:20 Klukanda [i] 15:40 Jaguáři zrozeni pro svobodu [i] 16:30 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 17:25 Sloni - špionáž ve stádu [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Třeboňsko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Válka kytovců - kosatky útočí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Je třeba zabít Sekala [i] 21:55 Studentský maraton 2016 [i] 02:00 Na místě zločinu: Rodinná tajemství [i] 02:55 Rozvod po česko-slovensku [i] 03:20 Intolerance [i] 03:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:05 Divnopis [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:10 Senzační Spiderman 19 [i] 06:35 Chlupatá rota 2 [i] 07:05 Robot a příšerka 16 [i] 07:35 Tom a Jerry III 22 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 3 [i] 08:30 Král zlodějů [i] 09:45 Princezna ze mlejna 3 [i] 10:50 Robot a Frank [i] 12:35 4 svatby [i] 13:30 4 svatby [i] 14:20 Jíst, meditovat, milovat [i] 17:15 Yes Man [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Andělé a démoni [i] 23:10 Glimmer Man [i] 00:55 Nebezpečné hry [i] 03:20 Áčko: Svědci na zabití [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 X-Men: Začátek konce 10 [i] 06:55 Star Wars: Příběhy droidů: Výprava do Mos Eisley [i] 07:25 Autosalon [i] 08:40 Vinaři: Sumec 6 [i] 10:10 Utta Danella: Černé zrcadlo [i] 12:10 Deník malého poseroutky [i] 14:05 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 16:20 Přístav: Mona Lisa ze Zátoky 25 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Indiana Jones a Poslední křížová výprava [i] 22:55 Červený drak [i] 01:30 Záhadná žena 5: Vykoupení [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smotánka [i] 05:25 Karavan šou 2 [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia I. 15/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe II. 1-2/22 [i] 14:05 Kráska a zviera I. 19-20/22 [i] 15:50 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 20:00 Vysnívané šťastie [i] 21:45 Leto v Marrákeši [i] 23:45 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 01:35 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 04:35 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 7 [i] 12:50 Odvážný Crusoe 8 [i] 13:35 Vyletět z hnízda0 [i] 15:00 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 16:35 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 18:35 Jakub lhář0 [i] 20:30 Spirit0 [i] 22:05 Americké psycho0 [i] 23:45 Agent z vesmíru0 [i] 01:15 Píseční žraloci0 [i] 02:45 7 pod nulou0 [i] 04:15 Ruské peklo0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:10 Zprávy [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:45 Watts [i] 21:00 Fotbal [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Atletika [i] 00:00 Rallye [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 1 [i] 06:00 Něco ve vodě 3 [i] 06:15 Mravenci vědí všechno 3 [i] 06:30 Hungarikum v divočině0 [i] 07:00 Dingové0 [i] 08:00 Velká pětka Jižní Ameriky 2 [i] 08:30 Velká pětka Jižní Ameriky 3 [i] 09:05 Jurské bojiště 7 [i] 09:55 Věda kolem nás 4 [i] 10:05 Vzdušní dřevorubci 7 [i] 11:00 The Truth Behind ...: Kruhy v obilí 1 [i] 12:00 Věda kolem nás 1 [i] 12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 3 [i] 13:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 4 [i] 14:00 Vesmír: Bůh a vesmír 7 [i] 14:50 Šokující příběh elektřiny 2 [i] 16:00 ČÍNA: Zakázané město 1 [i]