TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:10 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:05 Teória veľkého tresku III. 12-13/23 [i] 12:00 Kobra 11 XI. 5-6/10 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17-18/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 10 pravidel jak sbalit holku [i] 22:35 Okresní přebor 7-8/16 [i] 23:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17-18/24 [i] 01:35 Dva a pol chlapa IV. [i] 02:20 Okresní přebor 7-8/16 [i] 03:10 Kobra 11 XI. 5-6/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Fátehpúr Síkrí - opustené miesto Veľkého Mogula, India [i] 08:45 Poklady sveta: Yosemitský národný park - zázrak prírody v premenách ročných období, USA [i] 09:05 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i] 10:05 Largo 14/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Autobus 9/16 [i] 13:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Médium 10/16 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:30 Inšpektor Lynley VI.: Cesta do pekla 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Sieň nezávislosti vo Filadelfii - hlas slobody, USA [i] 16:40 Poklady sveta: Veľká koralová bariéra - raj v mori, Austrália [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:25 Fetiše televízie: Televízne postavičky [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:10 James Bond: Goldfinger [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Largo 14/39 [i] 01:50 James Bond: Goldfinger [i] 03:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Autobus 9/16 [i] 04:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Médium 10/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:30 Malý medvedík [i] 07:40 Domino a jeho kamaráti [i] 07:45 Úžasná veda III. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŠKOLA PO ŠKOLE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ambulancia: Robotické operácie - vyšší stupeň chirurgickej liečby v urológii [i] 08:55 Ambulancia: Očné "muchy" - problémy starnúcich očí [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Poľnohospodárstvo [i] 09:50 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a Robinson [i] 10:20 Stalo sa v našom mestečku [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:00 Veľký, väčší, najväčší: Metro [i] 12:50 Pekelní baníci z Potosi [i] 13:50 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:00 Cyklistika - Tour de France [i] 17:40 Rio 2016- profily: Danka Barteková - streľba [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:55 Futbal - ME žien do 19 rokov [i] 21:00 Návraty koní [i] 21:30 LETNÉ KINO: Svoj medzi cudzími [i] 23:00 Andrea za hranicou [i] 23:25 Rímska ríša: Sprisahanie [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Sklamanie [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Šetrila som ako sprostá [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 11:00 DVOJIČKY 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Vtierka Castle IV. 11 [i] 15:00 Neskrotná [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Áno, šéfe! 13 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 00:40 O 28 týždňov [i] 02:50 Áno, šéfe! 13 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ: Šetrila som ako sprostá [i] 04:30 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 9,10 [i] 09:25 Futurama VIII. 2 [i] 09:50 Ninja Factor 5 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 6 [i] 12:00 Klamári 7 [i] 13:15 DA VINCI [i] 14:00 X Factor Veľká Británia XII. 13 [i] 16:30 Ninja Factor 5 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 22 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 23 [i] 19:00 Simpsonovci XXIII. 11,12 [i] 19:55 DVOJIČKY 10 [i] 20:45 Paralelné svety [i] 23:00 Nahí v raji III. 4,5 [i] 00:55 Črepiny [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 24,25 [i] 03:50 DVOJIČKY 10 [i] 04:20 Črepiny [i] 04:50 Futurama VIII. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ranč Heartland III. 9 [i] 07:55 Medium V. 9 [i] 08:50 Medium V. 10 [i] 09:45 Jak prosté III. 18 [i] 10:40 Reign Ii. 14 [i] 11:35 Medium V. 9 [i] 12:30 Ranč Heartland III. 9 [i] 13:25 Reign Ii. 14 [i] 14:20 Jak prosté III. 18 [i] 15:15 Medium V. 10 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 10 [i] 17:05 Reign Ii. 15 [i] 18:00 Jak prosté III. 19 [i] 19:00 Medium V. 11 [i] 20:00 Medium V. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev VII 2 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev VII 3 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev VII 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 6): Pružiny/dlažební kostky/piána 67 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Kaňonem s lepicí páskou 18 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 16 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Dohodnem se? 15 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 2): Sahara 2 - část 2 2 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): Na horší časy 2 [i] 13:30 Připásáni (Series 1): Souostroví Kodiak, Aljaška 4 [i] 14:25 Připásáni (Series 1): Great Smoky Mountains, Severní Karolína 6 [i] 15:20 Připásáni (Series 1): Pohoří Chugach Mountains, Aljaška 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Dohodnem se? 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 6): Lana/kulečníkové stoly/plachetnice 68 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (Series 1): Region hladovění 10 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (Series 5): Pálení whiskey 2 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 5 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 16 [i] 00:00 Poslední hraničáři [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Nouzové přistávací těleso 1 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Těhotná parašutistka 2 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (Series 1): Region hladovění 10 [i] 02:40 Načerno pálený alkohol (Series 5): Pálení whiskey 2 [i] 03:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 5 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Superformance MKIII 11 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 19): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Z Divadélka pod věží [i] 10:50 Sanitka: Milovník žen a atraktivní lékař 10/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau a Robinson 15/33 [i] 13:50 V porodnici [i] 14:10 Doktorka Quinnová IV [i] 14:55 Záchranáři [i] 15:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulky za cechy a řemesly 4/8 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Princezna a písař [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:05 Široká duše [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 3/5 [i] 09:00 Tajemství švýcarských hodinek [i] 09:55 Cestománie [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Klenoty naší krajiny: Moravský kras [i] 10:55 Klenoty naší krajiny: Beskydy [i] 11:20 Podivuhodné přírodní úkazy II. 3/3 [i] 12:10 Krásy evropského pobřeží: Napněte všechny plachty [i] 12:20 Kuba před revolucí - ráj mafie [i] 13:15 Příběhy zvědavých přírodovědců: Životní strategie aneb O ptácích v 4/10 [i] 13:35 Směr rovník: Útesy hojnosti 4/6 [i] 14:30 Tunisko. Dech pouště [i] 15:00 Mýtus jménem Rommel: Válečník [i] 15:45 Barevná třicátá léta: Konec jedné éry [i] 16:35 Věda na vlastní kůži 48/50 [i] 17:30 Největší přírodní katastrofy: Pekelné hurikány [i] 18:15 Kaple - duše rodů: Náměšť 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství z půdy: Architektův diamant 5/13 [i] 19:05 Dobrodružství z půdy: Nález z moře 6/13 [i] 19:25 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rodina je základ státu [i] 21:50 Svatba mezi citróny [i] 23:40 Salamandr 9/12 [i] 00:30 Salamandr 10/12 [i] 01:15 2000 let britské historie: Lidská síla [i] 02:00 Náš venkov: Správci skanzenu [i] 02:30 Divnopis [i] 02:35 Škola hrou a prohrou [i] 03:00 Ta kobylka vychrtlá [i] 03:15 Intolerance "Honiti je naše potěšení" [i] 03:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce II: Slavný spolužák 5 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Messenger 13 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 17 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Vinný-nevinný 15 [i] 13:40 Dr. House VIII: Riskantní podnik 4 [i] 14:40 Dr. House VIII: Zpověď 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej důl 569 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Hledej! 18 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 18 [i] 18:50 Hospoda: Stávka 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Univerzita pro příšerky [i] 22:20 Safe [i] 00:15 Mentalista VII: Stříbrný kufřík 5 [i] 01:10 Dr. House VIII: Riskantní podnik 4 [i] 02:05 Dr. House VIII: Zpověď 5 [i] 03:05 Redakce II: Slavný spolužák 5 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej důl 569 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Odhalení 9 [i] 06:40 Star Wars: Příběhy droidů: Krize na Coruscantu [i] 07:10 M*A*S*H 159 [i] 07:55 M*A*S*H 160 [i] 08:50 Místo činu: Mnichov: Vánice 3 [i] 10:55 Policie Hamburk VIII: Loď snů 1 [i] 11:55 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 12:55 Castle na zabití III: Se sekerou v zádech 18 [i] 13:55 Julie Lescautová II: Ženy v nebezpečí 8 [i] 16:10 Přístav: Tisíc SMS 24 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 22:20 Vetřelci [i] 01:20 Prostřeno! [i] 02:10 Místo činu: Mnichov: Vánice 3 [i] 03:50 Policie Hamburk VIII: Loď snů 1 [i] 04:35 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Sila 155 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 139/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:20 Frasier [i] 11:30 Velvet 23-24 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 159-160/172 [i] 16:45 Indická nevesta 232-233 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House II. 23-24/24 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová I. 10-12/24 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:10 2 baby na mizine [i] 01:50 Frasier [i] 02:15 Sherlock a Watsonová I. 10-12/24 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Expert na vraždu: Poslední dostih0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý0 [i] 13:35 Není úniku0 [i] 15:20 Open Road0 [i] 16:50 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 18:20 Kupec benátský0 [i] 20:30 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 22:00 Spirit0 [i] 23:40 7 pod nulou0 [i] 01:10 Mořská bestie0 [i] 02:35 Píseční žraloci0 [i] 04:05 Mistři magie0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Watts [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Sports Insiders [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Atletika [i] 23:15 Jezdectví [i] 00:15 Rallye [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Výprava za bauxitem0 [i] 06:00 Průvodce po synagogách 5 [i] 06:30 Biozóna 5 [i] 07:00 Motorshow 5 [i] 07:30 Díla z garáže 5 [i] 08:00 HungaRock z prvni ruky 15 [i] 09:10 Celníci v akci 9 [i] 10:05 Jak skvěle fotografovat 5 [i] 10:35 Nákladné delikatesy: Sýr 5 [i] 11:05 Okouzlující Středomoří 1 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 8