TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 10-11/23 [i] 11:55 Kobra 11 XI. 3-4/10 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15-16/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15-16/24 [i] 02:05 Tajomstvo kruhu čarodejníc 10/22 [i] 02:45 Dva a pol chlapa IV. [i] 03:05 Kobra 11 XI. 3-4/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Goa -katedrály v džungli, India [i] 08:45 Poklady sveta: Himaláje - horská dráha do Darjeelingu, cesta do oblakov, India [i] 09:05 Rosemary a Thymeová I 6/6 [i] 10:05 Largo 13/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Medzi životom a smrťou 7/16 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Šialený strach 8/16 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley V.: V mihu oka 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Fátehpúr Síkrí - opustené miesto Veľkého Mogula, India [i] 16:40 Poklady sveta: Yosemitský národný park - zázrak prírody v premenách ročných období, USA [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 3/10 [i] 21:55 Prevrat [i] 23:25 Inšpektor Lynley V.: V mihu oka 2/2 [i] 00:10 Largo 13/39 [i] 00:55 NAJ dedinka Slovenska [i] 01:55 Extrémni experti [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Medzi životom a smrťou 7/16 [i] 03:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Šialený strach 8/16 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Velikáni dejín [i] 07:45 Úžasná veda III. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - SOON LEARNT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Hrochoť [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Vtáčence [i] 09:30 Bola raz jedna planéta: Podnebie [i] 09:55 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau sa vracia [i] 10:25 Herecké legendy: Ivan Mistrík [i] 10:40 Jennie Gerhardtová [i] 12:25 Divoký Baltik: Pobrežie [i] 13:15 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 13:50 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:00 Cyklistika - Tour de France [i] 17:30 Futbal - poháre (predkolo): FK Jelgava - Slovan Bratislava [i] 18:15 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:20 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Rio 2016- profily: Erik Varga - streľba [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Veľký, väčší, najväčší: Metro [i] 20:30 Pekelní baníci z Potosi [i] 21:25 LETNÉ KINO: Prosba k Bohu [i] 22:55 Polícia [i] 23:10 Andrea za hranicou [i] 23:35 Berlín Alexanderplatz [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Doplácam na rodičov [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Lenivec [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 11:00 DVOJIČKY 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 10 [i] 15:25 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Áno, šéfe! 12 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Kameňák 3 [i] 00:20 Klamári 7 [i] 01:20 Spravodlivosť v krvi V. 6 [i] 02:20 KRIMI 02:50 Áno, šéfe! 12 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ: Doplácam na rodičov [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Lenivec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 7,8 [i] 09:25 Futurama VIII. 1/13 [i] 09:50 Ninja Factor 4 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 5 [i] 12:00 Klamári 6 [i] 13:15 DA VINCI [i] 14:00 X Factor Veľká Británia XII. 12 [i] 16:00 Ninja Factor 4 [i] 16:30 Futurama VIII. 1/13 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 21 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 22 [i] 18:55 Simpsonovci XXIII. 9,10 [i] 19:55 DVOJIČKY 9 [i] 20:45 Smrtonosná pasca 3 [i] 23:25 Nebezpečné lety 1/8 [i] 00:40 Mafstory VI.: Honelník, Feďovo dedičstvo 14,15 [i] 02:25 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 03:15 DVOJIČKY 9 [i] 03:50 Nebezpečné lety 1/8 [i] 04:50 Fórky, vtipky XXI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ranč Heartland III. 8 [i] 07:55 Medium V. 5 [i] 08:50 Medium V. 6 [i] 09:45 Jak prosté III. 17 [i] 10:40 Reign Ii. 13 [i] 11:35 Medium V. 5 [i] 12:30 Ranč Heartland III. 8 [i] 13:25 Reign Ii. 13 [i] 14:20 Jak prosté III. 17 [i] 15:15 Medium V. 6 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 9 [i] 17:05 Reign Ii. 14 [i] 18:00 Jak prosté III. 18 [i] 19:00 Medium V. 9 [i] 20:00 Medium V. 10 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 716 - MATRYOSHKA PART 2 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 00:00 Jak prosté IV. 20 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 6): Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny 66 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Ještě nižší spotřeba/ochrana při nárazu 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 15 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 2): Sahara 1 - část 1 1 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Jackpot 16 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Návrat do divočiny 2 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vítejte u Brownových 3 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 6): Pružiny/dlažební kostky/piána 67 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 8 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 8 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Překvapení ve sklepě 23 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 15 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Souboj v New Orleans 8 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vega poháněná oxidem dusným 3 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 8 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 8 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Překvapení ve sklepě 23 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Tesla Model S 10 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 19): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Komici na jedničku [i] 10:50 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau se vrací 14/33 [i] 13:50 Věšák [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka: Milovník žen a atraktivní lékař 10/11 [i] 21:00 Hop nebo trop [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Taggart [i] 23:40 Motiv II [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:10 Objektiv [i] 01:40 Toulavá kamera [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzla přírody: Vodní světy 4/4 [i] 09:20 Válka kytovců - kosatky útočí [i] 10:10 Zbraně 2. světové války 4/5 [i] 11:00 Sladké mámení [i] 12:10 Dobrodružství z půdy: Architektův diamant 5/13 [i] 12:25 Dobrodružství z půdy: Nález z moře 6/13 [i] 12:40 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 13:00 Příběhy domů: Lékárna U Zlaté koruny [i] 13:20 Mýtus jménem Rommel: Válečník [i] 14:05 2000 let britské historie: Lidská síla [i] 14:50 Letecké katastrofy: Přistání v [i] 15:35 Stroje - to je moje! [i] 15:45 Továrny dneška II.: Tesla model S [i] 16:30 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Povstání v Judeji 4/6 [i] 17:25 Zapomenuté výpravy: Vítkovice kolem světa [i] 17:50 Směr rovník: Útesy hojnosti 4/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 5,6/12 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Nikdo není tak slepý [i] 21:40 Krásno [i] 23:35 Na místě zločinu: Rodinná tajemství [i] 00:30 Tajemství 2. sv. války: Nacistické drancování Evropy [i] 01:20 Sestřička Jackie V: Poučné okamžiky 7/10 [i] 01:50 Ta naša kapela [i] 02:15 Stroje - to je moje! [i] 02:20 Děti bez minulosti [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:00 Ryžoviště [i] 03:20 Intolerance [i] 03:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Redakce II: Spisovatel 4 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 16 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Sběratel bot 14 [i] 13:40 Dr. House VIII: Transplantace 2 [i] 14:40 Dr. House VIII: Diagnóza: altruista 3 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej člověk 568 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Hlavní podezřelý 17 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 17 [i] 18:50 Hospoda: Bezdomovec 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Modelka [i] 21:00 Comeback: Lexa a porno [i] 21:30 Žába k zulíbání [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Otrávený motiv 22 [i] 00:35 Dr. House VIII: Transplantace 2 [i] 01:30 Dr. House VIII: Diagnóza: altruista 3 [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:00 Redakce II: Spisovatel 4 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej člověk 568 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 X-Men: Ztraceni 8 [i] 06:50 Star Wars: Příběhy droidů [i] 07:20 M*A*S*H 158 [i] 08:10 M*A*S*H 159 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Smrt tovaryše 2 [i] 11:10 Policie Hamburk VII: V pasti 30 [i] 12:10 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 13:10 Castle na zabití III: Odpočítávání 17 [i] 14:05 Julie Lescautová II: Vrah z parkoviště 7 [i] 16:10 Přístav: Kočka 23 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:25 Prostřeno! [i] 00:15 Místo činu: Mnichov: Smrt tovaryše 2 [i] 02:00 Policie Hamburk VII: V pasti 30 [i] 02:45 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 154 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 138/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:25 Frasier [i] 11:30 Velvet 21-22 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 157-158/172 [i] 16:50 Indická nevesta 230-231 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House II. 21-22/24 [i] 21:30 Velvet 23-24 [i] 23:10 Bostonské vraždy IV. 1/16 [i] 00:05 Krok za krokom [i] 01:00 2 baby na mizine [i] 01:45 Frasier [i] 02:10 Karavan šou 2 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 More lásky 119-120/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Poslední templář 2 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu: Poslední dostih0 [i] 13:35 Špinavej Joe0 [i] 15:10 Utrpení0 [i] 17:05 Atentát v Ambassadoru0 [i] 19:00 Open Road0 [i] 20:30 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 22:30 Jakub lhář0 [i] 00:30 Dominion 6 [i] 01:20 Krvelačný netvor0 [i] 02:45 Mořská bestie0 [i] 04:10 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:50 Skoky na lyžích [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Atletika [i] 00:00 Rallye [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Fotbal