TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. [i] 10:35 Dva a pol chlapa IV. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 8-9/23 [i] 11:55 Kobra 11 XI. 1-2/10 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13-14/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Láska z nebies [i] 22:35 Ohnivý kuře [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13-14/24 [i] 02:25 Tajomstvo kruhu čarodejníc 9/22 [i] 03:30 Kobra 11 XI. 1-2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Dom Rietvelda a Schröderovej v Utrechte - architekt a jeho múza, Holandsko [i] 08:45 Poklady sveta: Hortove domy v Bruseli - pod sklenenými baldachýnmi, Belgicko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová I 5/6 [i] 10:05 Largo 12/39 [i] 10:55 Duel [i] 11:25 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Tú ženu treba zachrániť 5/16 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Krv neoklame 6/16 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley V.: V mihu oka 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Goa -katedrály v džungli, India [i] 16:40 Poklady sveta: Himaláje - horská dráha do Darjeelingu, cesta do oblakov, India [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 6/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pre pár dolárov naviac [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Dvadsaťpäť pravidiel 3/24 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Prijateľná strata 4/24 [i] 00:00 Inšpektor Lynley V.: V mihu oka 1/2 [i] 00:45 Largo 12/39 [i] 01:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:10 Extrémni experti [i] 03:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Tú ženu treba zachrániť 5/16 [i] 04:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Krv neoklame 6/16 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Velikáni dejín [i] 07:40 Úžasná veda III. [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 08:55 Ambulancia: Kmeňové bunky - šanca v liečbe detskej mozgovej obrny [i] 09:20 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Ježko [i] 09:30 Bola raz jedna planéta: Nadmerný rybolov [i] 09:55 Pán Tau I.: Pán Tau a tisíc kúziel [i] 10:30 Herecké legendy: Ivan Mistrík [i] 10:45 Amok [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Zo Šale do Močenka [i] 13:00 Japonská mozaika VIII 5/6 [i] 13:20 Japonská mozaika VIII 6/6 [i] 13:45 Milan Rastislav Štefánik [i] 14:10 Cyklopotulky [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:40 Rio 2016- profily: Marián Kovačócy - streľba [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Domino a jeho kamaráti [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Úžasná veda III. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Divoký Baltik: Pobrežie [i] 20:30 Po Brazílii s Michaelom Palinom 3/4 [i] 21:25 LETNÉ KINO: Bezo mňa [i] 23:00 Andrea za hranicou [i] 23:30 Berlín Alexanderplatz [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Liečiteľ [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Ako poslušný pes [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 11:00 DVOJIČKY 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 9 [i] 15:25 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Áno, šéfe! 11 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Neskrotná [i] 22:30 Kosti XI. 4 [i] 23:30 Klamári 6 [i] 00:30 Spravodlivosť v krvi V. 5 [i] 01:30 KRIMI 02:00 NOVINY TV JOJ 02:50 Áno, šéfe! 11 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Liečiteľ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Ako poslušný pes [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 21 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 5,6 [i] 09:25 Futurama VII. 13/13 [i] 09:50 Ninja Factor 3 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 4 [i] 12:00 Klamári 5 [i] 13:15 DA VINCI [i] 14:00 X Factor Veľká Británia XII. 11 [i] 16:00 Ninja Factor 3 [i] 16:30 Futurama VII. 13/13 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 20 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 21 [i] 18:55 Simpsonovci XXIII. 7,8 [i] 19:55 DVOJIČKY 8 [i] 20:45 Párna a nepárna [i] 23:05 Poručík Backstrom 5 [i] 00:00 Mafstory VI.: Vo víne je pravda, Prcova nevesta 12,13 [i] 02:00 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 02:50 DVOJIČKY 8 [i] 03:25 Poručík Backstrom 5 [i] 04:10 Mafstory VI.: Prcova nevesta 13 [i] 04:45 Fórky, vtipky XXI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Ranč Heartland III. 7 [i] 08:05 Medium V. 3 [i] 09:00 Medium V. 4 [i] 09:55 Jak prosté III. 16 [i] 10:50 Reign Ii. 12 [i] 11:40 Medium V. 3 [i] 12:35 Ranč Heartland III. 7 [i] 13:30 Reign Ii. 12 [i] 14:20 Jak prosté III. 16 [i] 15:15 Medium V. 4 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 8 [i] 17:05 Reign Ii. 13 [i] 18:00 Jak prosté III. 17 [i] 19:00 Medium V. 5 [i] 20:00 Medium V. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 22:00 Jak prosté IV. 20 [i] 23:00 Vražedná práva II. 4 [i] 00:00 Hannibal I. 10 [i] 00:55 Jak prosté IV. 20 [i] 01:50 Vražedná práva II. 4 [i] 02:35 Hannibal I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 52 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Motocyklové vodní lyže 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 14 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nejhorší plány 8 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Posilovací stroje 13 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Skotsko 15 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 12:35 Extrémní stroje (Series 1): Tajfun 6 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (Series 2): Nejvýkonnější přehrada na světě 1 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (Series 2): Nejdelší tunel na světě 2 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (Series 2): Raketa na Mars 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nejhorší plány 8 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Posilovací stroje 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 6): Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny 66 [i] 20:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Leť, sokole, leť 8 [i] 21:00 Velká láska k autům (Series 2) 2 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nezvyklá silnice 14 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 14 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajská věž 3 [i] 00:55 Bezplatná jízda (Series 1) 2 [i] 01:50 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Leť, sokole, leť 8 [i] 02:40 Velká láska k autům (Series 2) 2 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): KTM X-Bow 9 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 19): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Drahý můj Jiří Grossmann [i] 10:55 Sanitka 9/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau a tisíc kouzel 13/33 [i] 14:00 Věšák [i] 14:45 Doktorka Quinnová IV [i] 15:30 Kojak V [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Poklad na Stříbrném jezeře [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 22:45 Kriminálka Paříž [i] 23:35 Banánové perličky [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Toulky za cechy a řemesly 3/8 [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Tygří ostrov [i] 09:20 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 1/2 [i] 10:10 Barevná třicátá léta: Americká dobrodružství [i] 11:00 Náš venkov: Správci skanzenu [i] 11:30 Ta naša kapela [i] 11:55 Terezské údolí [i] 12:25 Krásy evropského pobřeží: Slzy, hvězdy a dech [i] 12:35 Tajemství švýcarských hodinek [i] 13:25 Největší přírodní katastrofy: Smrtonosné cyklóny [i] 14:15 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 3/5 [i] 14:45 Kuba před revolucí - ráj mafie [i] 15:40 Zbraně 2. světové války 4/5 [i] 16:30 Klenoty naší krajiny: Moravský kras [i] 16:55 Klenoty naší krajiny: Beskydy [i] 17:20 Až na kraj světa: Cesta do [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ježek [i] 19:00 Příběhy zvědavých přírodovědců 3/10 [i] 19:25 Příběhy domů: Zámek Nové Město nad [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Rozmanitý západ [i] 20:55 Na cestě po jižní Jamajce [i] 21:25 Nadějné vyhlídky [i] 23:30 Matrjoški 9/10 [i] 00:15 QUEER TANGO ARGENTINO [i] 00:40 Na místě zločinu: Vrah v uniformě [i] 01:35 Cesty víry: Jan a mušle [i] 02:00 Osamělí bojovníci [i] 02:25 V zajetí železné opony [i] 02:40 Intolerance [i] 03:05 Život s mistrem [i] 03:25 Divočina bez hranic [i] 03:50 Doubrava [i] 04:10 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Redakce II: Boxerský zápas 3 [i] 10:15 Comeback: Lupiči [i] 10:50 Comeback: Zdravý a nemocný [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 15 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Nesnáze v Malé Číně 13 [i] 13:40 Dr. House VII: Jít dál 23 [i] 14:40 Dr. House VIII: Dvacet vicodinů 1 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle není konec 567 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Objížďka 16 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 16 [i] 18:50 Hospoda: Učedník 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Mentalista VII: Stříbrný kufřík 5 [i] 22:35 Neznámý svůdce [i] 00:45 Dr. House VII: Jít dál 23 [i] 01:45 Dr. House VIII: Dvacet vicodinů 1 [i] 03:00 Redakce II: Boxerský zápas 3 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle není konec 567 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 X-Men: Zrada 7 [i] 06:50 Nexo Knights: Moc a magie [i] 07:20 M*A*S*H 157 [i] 08:10 M*A*S*H 158 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Jenom hra 1 [i] 11:10 Policie Hamburk VII: Narušitelé večírků 29 [i] 12:05 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i] 13:10 Castle na zabití III: Bomba 16 [i] 14:05 Julie Lescautová II: Revolver na úvěr 6 [i] 16:10 Přístav: Zátoka Open 22 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Košt 7 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Mnichov: Jenom hra 1 [i] 02:25 Policie Hamburk VII: Narušitelé večírků 29 [i] 03:10 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 153 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 137/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:25 Frasier [i] 11:30 Velvet 19-20 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 155-156/172 [i] 16:45 Indická nevesta 228-229 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House II. 19-20/24 [i] 21:30 Velvet 21-22 [i] 23:05 Bostonské vraždy III. 15/15 [i] 00:00 Krok za krokom [i] 00:55 2 baby na mizine [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Karavan šou 2 [i] 02:25 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 More lásky 117-118/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Poslední templář 1 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Merlinův učeň0 [i] 13:45 Merlinův učeň0 [i] 15:20 Špinavej Joe0