TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 6-7/23 [i] 11:55 Kobra 11 XX. 15-16/16 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11-12/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život 17-18/26 [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11-12/24 [i] 01:30 Tajomstvo kruhu čarodejníc 8/22 [i] 02:10 Dva a pol chlapa III. [i] 02:50 Teória veľkého tresku III. 6-7/23 [i] 03:25 Kobra 11 XX. 15-16/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:05 Rosemary a Thymeová I 4/6 [i] 10:05 Largo 11/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Farba pleti 3/16 [i] 13:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pomsta chutí najlepšie za studena 4/16 [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley V.: Čínske steny 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Dom Rietvelda a Schröderovej v Utrechte - architekt a jeho múza, Holandsko [i] 16:40 Poklady sveta: Hortove domy v Bruseli - pod sklenenými baldachýnmi, Belgicko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 5/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:40 Slovensko chutí [i] 22:10 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 1. časť 3/8 [i] 23:05 Kapitán Cain II.: Kain a Ábel 2. časť 4/8 [i] 00:00 Inšpektor Lynley V.: Čínske steny 2/2 [i] 00:45 Largo 11/39 [i] 01:30 Cestou necestou: Thasos [i] 02:00 Extrémni experti [i] 02:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Farba pleti 3/16 [i] 03:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pomsta chutí najlepšie za studena 4/16 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Velikáni dejín [i] 07:40 Úžasná veda III. [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZÁKLADNÁ ŠKOLA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 08:55 Ambulancia: Katarakta, už nestraší [i] 09:20 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Rybka [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Lesy sveta [i] 09:50 Pán Tau I.: Hľadá sa Pán Tau [i] 10:25 Herecké legendy: Ivan Mistrík [i] 10:40 Dvakrát do tej istej rieky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Stalin vo farbe [i] 13:30 Subjektív: Vojtech Zamarovský [i] 14:25 VAT: Ako sa stať pilotom [i] 14:55 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Matej Korvín a smutná kráľovná [i] 15:50 Super - zmysly: Hmat [i] 16:15 Okná vesmíru dokorán: Tajomstvo obrov [i] 16:50 Futbal - ME žien do 19 rokov [i] 19:00 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 19:05 Malý medvedík [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZÁKLADNÁ ŠKOLA [i] 19:20 Seržant Murko [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:10 Vojnové denníky 2/4 [i] 21:05 Gen.sk: Imrich Kružliak [i] 21:20 LETNÉ KINO: 13 [i] 22:50 Andrea za hranicou [i] 23:15 Berlín Alexanderplatz [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ: Prekliaty po otcovi [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Sama si ešte decko [i] 10:15 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 11:00 DVOJIČKY 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 8 [i] 15:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Áno, šéfe! 10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Kosti XI. 3 [i] 23:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 2 [i] 00:00 Klamári 5 [i] 01:05 Spravodlivosť v krvi V. 4 [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:55 Áno, šéfe! 10 [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Prekliaty po otcovi [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Sama si ešte decko [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 3,4 [i] 09:25 Futurama VII. 12 [i] 09:50 Ninja Factor 2 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 3 [i] 12:00 Klamári 4 [i] 13:15 DA VINCI [i] 14:00 X Factor Veľká Británia XII. 10 [i] 16:00 Ninja Factor 2 [i] 16:30 Futurama VII. 12 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 19 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 20 [i] 18:55 Simpsonovci XXIII. 5,6 [i] 19:55 DVOJIČKY 7 [i] 20:45 Mortdecai: Grandiózny prípad [i] 22:55 Letecké katastrofy XI. 12 [i] 00:00 Mafstory VI.: Nečakaná návšteva, Zmiznutý Banán 10,11 [i] 02:00 Ničitelia mýtov II. 21 [i] 02:50 DVOJIČKY 7 [i] 03:30 Letecké katastrofy XI. 12 [i] 04:15 Mafstory VI.: Zmiznutý Banán 11 [i] 04:50 Fórky, vtipky XXI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ranč Heartland III. 6 [i] 08:00 Medium V. 1 [i] 08:55 Medium V. 2 [i] 09:50 Jak prosté III. 15 [i] 10:45 Reign Ii. 11 [i] 11:40 Medium V. 1 [i] 12:35 Ranč Heartland III. 6 [i] 13:30 Reign Ii. 11 [i] 14:25 Jak prosté III. 15 [i] 15:20 Medium V. 2 [i] 16:15 Ranč Heartland III. 7 [i] 17:10 Reign Ii. 12 [i] 18:00 Jak prosté III. 16 [i] 19:00 Medium V. 3 [i] 20:00 Medium V. 4 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 8 [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 9 [i] 00:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 02:30 Myšlenky zločince X. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 51 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Bitva pohlaví, 2. kolo 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Drtivý úder 7 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Blázinec 12 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Island 14 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (Series 1) 7 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (Series 1): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Drtivý úder 7 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Blázinec 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 52 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 7 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Hotovo 15 [i] 22:00 Kletba zamrzlého zlata (Series 1): Vetřelci z Terrarosa 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zátah 13 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 13 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 7 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Hotovo 15 [i] 03:30 Kletba zamrzlého zlata (Series 1): Vetřelci z Terrarosa 2 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Chevrolet Corvette Stingray 8 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Záchranáři [i] 10:45 Malý pitaval z velkého města [i] 11:40 Výhra [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Hledá se pan Tau 12/33 [i] 13:55 Věšák [i] 14:40 Doktorka Quinnová IV [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 9/11 [i] 21:00 Byl jednou jeden dům: Obvaziště Boccaccio 5/5 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:20 Kriminálka Paříž [i] 23:05 Kriminalista [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Až na kraj světa: Cesta do [i] 09:20 Podivuhodné přírodní úkazy II. 3/3 [i] 10:15 Dramatické příběhy z divočiny: Opičí mládě [i] 11:10 Směr rovník: Útesy hojnosti 4/6 [i] 12:00 Tajemství 2. sv. války: Nacistické drancování Evropy [i] 12:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Povstání v Judeji 4/6 [i] 13:50 Mýtus jménem Rommel: Válečník [i] 14:35 Inspirace dobrem [i] 15:30 Příběhy zvědavých přírodovědců 3/10 [i] 15:50 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 5,6/12 [i] 16:40 Kouzla přírody: Vodní světy 4/4 [i] 17:30 Válka kytovců - kosatky útočí [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: Bez dokladů přes Kavkaz [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Paměť stromů: Stromy klášterů a poutních míst [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Vždycky je tu něco [i] 21:35 Tobruk [i] 23:20 Sestřička Jackie V: Poučné okamžiky 7/10 [i] 23:45 Meč 2/2 [i] 00:40 Kolik šancí tolik životů [i] 01:35 Jdi do kláštera [i] 02:30 Tuningovaná společnost [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Intolerance [i] 03:35 Cestovatel farmářem [i] 03:50 Divočina bez hranic [i] 04:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce II: Výpověď 2 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Otázka víry 12 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 14 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Podfuk 12 [i] 13:40 Dr. House VII: Náprava 21 [i] 14:40 Dr. House VII: Přesčasy 22 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Horší už to nebude 566 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Poté 15 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 15 [i] 18:50 Hospoda: Šťastné a veselé 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Messenger 13 [i] 21:35 Čas pracuje pro vraha [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Traumatické zranění 21 [i] 00:20 Dr. House VII: Náprava 21 [i] 01:15 Dr. House VII: Přesčasy 22 [i] 02:15 Áčko: Pomoc! Nechci do školy! [i] 03:05 Redakce II: Výpověď 2 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Horší už to nebude 566 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Srážka 6 [i] 06:40 Nexo Knights: Kniha naprostého zla [i] 07:10 M*A*S*H 156 [i] 07:55 M*A*S*H 157 [i] 08:50 Místo činu: Brémy: Řeznická láska 9 [i] 10:50 Policie Hamburk VII: Zdání klame 28 [i] 11:50 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 12:55 Castle na zabití III: Poslední hřebíček 15 [i] 13:55 Julie Lescautová II: Mrtvola na kolejích 5 [i] 16:10 Přístav: Nechci dítě 21 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sherlock: Reichenbašský pád [i] 22:05 Češi na cestách [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:50 Místo činu: Brémy: Řeznická láska 9 [i] 01:35 Policie Hamburk VII: Zdání klame 28 [i] 02:20 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 03:10 Lady XXL [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 152 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 136/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Frasier [i] 11:35 Velvet 17-18 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 153-154/172 [i] 16:50 Indická nevesta 226-227 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House II. 17-18/24 [i] 21:30 Velvet 19-20