TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:10 Dva a pol chlapa III. [i] 11:05 Teória veľkého tresku III. 4-5/23 [i] 12:00 Kobra 11 XX. 13-14/16 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 9-10/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 21:35 Dobre vedieť! [i] 22:40 Okresní přebor 7-8/16 [i] 23:55 Sekerovci [i] 00:30 Mrcha učiteľka I. 5-6/13 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 9/24 [i] 02:00 Tajomstvo kruhu čarodejníc 7/22 [i] 02:40 Dva a pol chlapa III. [i] 03:25 Kobra 11 XX. 13-14/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Rosemary a Thymeová I 3/6 [i] 10:00 Largo 10/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Do skorého videnia, kapitán 1/16 [i] 13:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Sused 2/16 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley V.: Čínske steny 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Univerzita Caracas - sen o betóe, Venezuela [i] 16:40 Poklady sveta: Willemstad - malý Amsterdam v Karibskom mori, Holandské Antily [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 4/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ľudovít II. [i] 22:35 Labyrint 3/7 [i] 23:35 Inšpektor Lynley V.: Čínske steny 1/2 [i] 00:25 Ľudovít II. [i] 02:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Do skorého videnia, kapitán 1/16 [i] 03:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Sused 2/16 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 V chalúpke a za chalúpkou [i] 07:25 Velikáni dejín [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIVEDA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neprimeraná jazda [i] 08:50 Životodarné tepny Zeme [i] 09:05 Ambulancia: "Skrutka s kyselinou mliečnou"- riešenie plochej nohy [i] 09:30 Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Motýlik [i] 09:35 Bola raz jedna planéta: Chudoba vo svete [i] 10:00 Pán Tau I.: Pán Tau a taxikár [i] 10:35 Herecké legendy: Ivan Mistrík [i] 10:55 Sedem svedkov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Farmárska revue [i] 12:50 Japonská mozaika VIII 3/6 [i] 13:10 Japonská mozaika VIII 4/6 [i] 13:35 Pripomíname si Juraja Steinera: Ráčte vstúpiť [i] 14:10 Cyklopotulky [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 18:15 Rio 2016- profily: Richard Nagy - plávanie [i] 18:20 Expedícia Červené more [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIVEDA [i] 19:05 Seržant Murko [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Úžasná veda III. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:10 Stalin vo farbe [i] 21:10 GEN.sk: Jozef Jablonický [i] 21:20 HiSTORY [i] 21:30 LETNÉ KINO: Rozchod Nadera a Simin [i] 23:25 Andrea za hranicou [i] 23:55 Berlín Alexanderplatz [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: To nie je môj syn [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Náhradník [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 11:00 DVOJIČKY 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 7 [i] 15:20 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Áno, šéfe! 9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČERT NIKDY NESPÍ: Nezoberieš si ho!; Kúpeľné manželstvo [i] 22:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:35 V.I.P. vraždy: S.E.D.M.O.R.O. 7 [i] 01:00 Klamári 4 [i] 02:00 Spravodlivosť v krvi V. 3 [i] 03:00 Áno, šéfe! 9 [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Náhradník [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: To nie je môj syn [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 06:30 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 KOLABS 8 [i] 09:00 Futurama VII. 11 [i] 09:30 Ninja Factor 1/27 [i] 09:55 Fórky, vtipky XXI. [i] 10:25 Ničitelia mýtov: Špeciál z pošty [i] 11:45 DA VINCI [i] 13:30 X Factor Veľká Británia XII. 9 [i] 15:35 Ninja Factor 1/27 [i] 16:05 Futurama VII. 11 [i] 16:35 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 7,8 [i] 19:00 Simpsonovci XXIII. 3,4 [i] 19:55 DVOJIČKY 6 [i] 20:45 Prometheus [i] 23:10 Rocky III [i] 01:15 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 02:20 DVOJIČKY 6 [i] 02:55 Medzi životom a smrťou 7,8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 20 [i] 07:30 Ranč Heartland III. 5 [i] 08:25 Medium Iv. 14 [i] 09:20 Medium Iv. 15 [i] 10:10 Jak prosté III. 14 [i] 11:00 Reign Ii. 10 [i] 11:45 Medium Iv. 14 [i] 12:40 Ranč Heartland III. 5 [i] 13:35 Reign Ii. 10 [i] 14:25 Jak prosté III. 14 [i] 15:15 Medium Iv. 15 [i] 16:10 Ranč Heartland III. 6 [i] 17:05 Reign Ii. 11 [i] 18:00 Jak prosté III. 15 [i] 19:00 Medium V. 1 [i] 20:00 Medium V. 2 [i] 21:00 Jak prosté IV. 20 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 5 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 01:45 Jak prosté IV. 20 [i] 02:30 Vzpomínky IV. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Naftové bratrstvo (Series 1): Strašlivý Snowram 5 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Speciál o sérii IndyCar 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Pistolnický souboj 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Schwarzův tým 11 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Mexiko 13 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 12:35 Lovci jedů (Series 1): Tekuté zlato 1 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 2): To se snadno řekne 8 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 2): Strach z neznáma 9 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 2): Roj 10 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Pistolnický souboj 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Schwarzův tým 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 51 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 10 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Srdce temnoty 7 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1) 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 12 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Boj o území 14 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Nové začátky 14 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 10 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 03:30 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Lucra LC470 7 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Chalupa je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Okouzlení VIII [i] 10:45 Než se zvedne opona [i] 11:30 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau a taxikář 11/33 [i] 13:55 Věšák [i] 14:40 Doktorka Quinnová III [i] 15:30 Kojak V [i] 16:25 Cestománie [i] 16:55 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Domina [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 22:45 Kriminalista [i] 23:50 Kriminálka Paříž [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Široká duše [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Největší přírodní katastrofy: Smrtonosné cyklóny [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 09:25 Přístav ve Vancouveru [i] 10:15 Zbraně 2. světové války 4/5 [i] 11:00 Letecké katastrofy: Přistání v [i] 11:50 Cesty víry: Jan a mušle [i] 12:15 Československý filmový týdeník 1966 1104/2379 [i] 12:30 Soluňský Čížek [i] 13:20 Kaple - duše rodů: Náměšť 3/5 [i] 13:45 Krásy evropského pobřeží: Slzy, hvězdy a dech [i] 13:55 Věda na vlastní kůži 47/50 [i] 14:45 Stroje - to je moje! [i] 14:55 Barevná třicátá léta: Americká dobrodružství [i] 15:45 2000 let britské historie: Lidská síla [i] 16:30 Tajemství 2. sv. války: Nacistické drancování Evropy [i] 17:25 Tygří ostrov [i] 18:15 Na cestě po Mauriciu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neobyčejné ženy: Martha [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 1/2 [i] 20:50 Továrny dneška II.: Tesla model S [i] 21:40 Víkend na Zuydcoote [i] 23:40 Souboj s Antikristem [i] 01:00 Queer: Ich bin queer Berliner [i] 01:30 Stroje - to je moje! [i] 01:35 Boj o náves [i] 02:00 Intolerance [i] 02:30 V zajetí železné opony [i] 02:40 Na samotě s divočákem [i] 02:55 Divočina bez hranic [i] 03:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:45 Babylon [i] 04:05 Okouzlení VIII [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Redakce II: Radioaktivní den 1 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Švýcarský řez 11 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 13 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Šipka času 11 [i] 13:40 Dr. House VII: Poslední pokušení 19 [i] 14:40 Dr. House VII: Změny 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Padni, komu padni 565 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Kanárek 14 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 14 [i] 18:50 Hospoda: Reklama 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vratné lahve [i] 22:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Ve skrytu [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Zneuctěná 20 [i] 00:25 Dr. House VII: Poslední pokušení 19 [i] 01:25 Dr. House VII: Změny 20 [i] 02:25 Kolotoč [i] 03:00 Redakce II: Radioaktivní den 1 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Padni, komu padni 565 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 X-Men: Schopnosti 5 [i] 06:50 Nexo Knights: Černý rytíř [i] 07:20 M*A*S*H 155 [i] 08:10 M*A*S*H 156 [i] 09:05 Místo činu: Brémy: Stíny minulosti 8 [i] 11:05 Policie Hamburk VII: Tvrdí chlapi 27 [i] 12:05 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 13:10 Castle na zabití III: Smolné štěstí 14 [i] 14:05 Julie Lescautová II: Křest nováčků 4 [i] 16:15 Přístav: Díky, Terezo 20 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Sumec 6 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Brémy: Stíny minulosti 8 [i] 02:30 Policie Hamburk VII: Tvrdí chlapi 27 [i] 03:15 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 151 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 135/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:10 Frasier [i] 11:20 Leto v Bavorsku [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 151-152/172 [i] 16:40 Indická nevesta 224-225 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 2 baby na mizine [i] 19:30 Dr. House II. 15/24 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House II. 16/24 [i] 21:30 Velvet 17-18 [i] 23:10 Bostonské vraždy III. 13/15 [i] 00:05 Krok za krokom [i] 01:05 2 baby na mizine [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Karavan šou [i] 02:35 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 More lásky 113-114/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 10 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Bláznivá škola0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivá svatba0 [i] 13:40 Emperor0 [i] 15:30 Merlinův učeň0 [i] 17:10 Merlinův učeň0 [i] 18:45 Není úniku0 [i] 20:30 Brilantní plán0 [i] 22:15 Sbal prachy a vypadni0