TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:00 Tom a Jerry [i] 08:30 Najužitočnejší hráč Sur [i] 10:35 Škorpión II. 5-6/25 [i] 12:25 Majstrovský plán [i] 14:35 Vo štvorici po Slovensku [i] 15:40 Ohnivý kuře - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 ZOO - NOVÝ SERIÁL [i] 23:20 Smrtonosná jazda [i] 01:20 Lovci gangstrov [i] 03:00 Smrtonosná jazda [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 V chalúpke a za chalúpkou [i] 06:55 Malý medvedík [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Pingu [i] 07:20 Calimero [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:45 Garfield IV. [i] 08:00 Bol raz jeden život [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Safari: S.O.S. 4/13 [i] 09:25 Safari: Nehoda 5/13 [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Používanie slúchadiel v premávke [i] 10:05 Otvorené nebo: Nový Zéland [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 Danielle Steelová: Na lásku nie je nikdy neskoro [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 15:05 Statočný zlodej [i] 16:25 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Sen o sláve 1/2 [i] 22:10 Sen o sláve 2/2 [i] 23:50 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 01:25 Sen o sláve 1/2 [i] 03:10 Sen o sláve 2/2 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Požičaná planéta: Plač veľrýb - Japonsko, Indonézia, Tonga, Azorské ostrovy [i] 10:00 Služby Božie z Békešskej Čaby - V. evanjelické cirkevné dni [i] 12:00 Tenis - Davis Cup [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:55 Rio 2016- profily: Matej Tóth - atletika [i] 18:00 Slovenské cvalové derby [i] 19:10 Večerníček: Malý medvedík [i] 19:20 Futbal - Fortuna liga [i] 21:30 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 3/8 [i] 22:25 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 4/8 [i] 23:20 LETNÉ KINO klub: Alexander Nevský [i] 01:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 07:00 (Ne) šťastne až naveky [i] 08:40 Rozprávková jazda [i] 09:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:25 Záťah [i] 13:05 Let Fénixa [i] 15:35 Rodičovský manuál [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Mortdecai: Grandiózny prípad [i] 23:05 Toto je Sparta! [i] 01:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:40 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:45 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 05:50 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:25 Simpsonovci XXIII. 1,2/22 [i] 10:35 Láska vo hviezdach 3,4 [i] 12:40 Honba za Klenotom Nílu [i] 14:50 Eldorádo [i] 16:45 Megapresuny II. 17,18 [i] 17:40 Policajt v Hongkongu [i] 19:55 KOLABS 8 [i] 20:35 Kameňák 2 [i] 22:25 Kráska a zviera [i] 00:10 Policajt v Hongkongu [i] 02:30 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 03:20 Megapresuny II. 17,18 [i] 04:00 KOLABS 8 [i] 04:25 Láska vo hviezdach 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 18 [i] 08:00 Charlieho andílci I. 5 [i] 08:50 Charlieho andílci I. 6 [i] 09:40 Havaj 5-0 III. 6 [i] 10:35 Havaj 5-0 III. 7 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 13:20 Grand Hotel III. 5 [i] 14:20 Grand Hotel III. 6 [i] 15:15 Bez hranic II. 7 [i] 16:15 Bez hranic II. 8 [i] 17:15 Medium V. 12 [i] 18:10 Medium V. 16 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 21:00 Profesor v ringu 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 7 [i] 23:55 Jak prosté IV. 19 [i] 00:55 Pretty Girl I. 2 [i] 02:40 Jak prosté IV. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Chevy C10 6 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pán mandlí 1 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 2): Ferrari 12 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 2 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Překvapení ve sklepě 23 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): Rakev za peníze 15 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3): Vůně peněz 16 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Rockabilly hotrod 9 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 15:20 Naftové bratrstvo (Series 1): Strašlivý Snowram 5 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Maserati Quattroporte 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 19:00 Připásáni (Series 1): Pacifické ostrovy, Panama 1 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 3 [i] 21:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2): Filipíny 5 [i] 22:00 Říční příšery - sumec zabiják [i] 23:00 Vražedná pole (Speciální rekapitulace) [i] 00:00 Neobjasněné případy (Series 2): Napadají mimozemšťané naše jaderné zbraně? 7 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Problémy s mobilitou 5 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 3 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 03:30 Připásáni (Series 1): Pacifické ostrovy, Panama 1 [i] 04:20 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:45 Banánové rybičky [i] 07:20 Po stopách hvězd [i] 07:45 Slovácko sa nesúdí: Divadlo 5/12 [i] 08:30 Slovácko sa nesúdí: Medicína 6/12 [i] 09:05 Úsměvy Niny Divíškové [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Poste restante: Zloději a loupežníci 3/7 [i] 12:00 To tady ještě nebylo... [i] 13:05 Škola princů [i] 14:15 Dvojčata [i] 15:25 Sluníčko na houpačce [i] 16:50 Komici na jedničku [i] 17:45 Ohnivé ženy se vracejí [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Pelíšky [i] 22:00 Šéfe, jdeme na to! [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 23:25 Komisař Moulin [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:15 Postřehy odjinud [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:45 Chalupa je hra [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Vyzkoušejte si... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 11 [i] 06:10 Angličtina pro nejmenší 12 [i] 06:20 Malý rytíř Trenk [i] 06:45 Polo [i] 06:50 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Nález z moře 6/13 [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1966 1104/2379 [i] 09:30 Hledání ztraceného času: Léto budiž pochváleno [i] 09:45 Kaple - duše rodů: Náměšť 3/5 [i] 10:15 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 10:20 Klenoty naší krajiny: Beskydy [i] 10:45 Neobyčejné ženy: Martha [i] 11:35 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Povstání v Judeji 4/6 [i] 12:30 Počesku [i] 12:40 Tenis: Česko - Francie [i] 19:00 Zapomenuté výpravy: Bez dokladů přes Kavkaz [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 2/4 [i] 21:45 Útěk ze Sibiře [i] 23:55 Meč 2/2 [i] 00:50 Salamandr 7/12 [i] 01:40 Salamandr 8/12 [i] 02:30 Večerní safari [i] 02:55 Ochránce [i] 03:20 Dobrovolní cizinci [i] 03:50 Tančící skály [i] 04:05 Zapomenutý Bečov [i] 04:25 Poručíme větru...? [i] 04:40 Padající květináč [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Senzační Spiderman 18 [i] 06:35 Chlupatá rota 1 [i] 07:05 Robot a příšerka 15 [i] 07:35 Tom a Jerry III 21 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 2 [i] 08:30 Raubíř Ralf [i] 10:25 Gympl s (r)učením omezeným: Helenka 84 [i] 12:00 Dva lidi v zoo [i] 13:30 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 15:15 Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 17:35 Brácha za všechny peníze [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Švýcarský řez 11 [i] 21:35 Kriminálka Anděl II: Otázka víry 12 [i] 22:45 Dannyho parťáci 3 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba II: Skládanka [i] 02:15 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Helenka 84 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Nové schopnosti 4 [i] 06:35 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 07:05 Největší tankové bitvy III: Michael Wittmann 2 [i] 08:05 Vinaři: Zápisník 5 [i] 09:15 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 11:10 Big Ben I: Smrt na turné 8 [i] 13:15 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 15:25 Přístav: Grandhotel Přístav 19 [i] 16:50 Rozpal to, šéfe! [i] 17:35 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Všechny moje lásky: Recept na zajíčka 23 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Pouta, která svazují [i] 00:40 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 01:45 Vegas I: Malá ryba 16 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Karavan šou 2 [i] 06:15 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 08:30 Frasier [i] 09:45 Rebelka z predmestia I. 17-19/22 [i] 11:40 Roztomilé mrchy III. 16-17/24 [i] 14:10 Kráska a zviera I. 19-20/22 [i] 16:00 Leto v Bavorsku [i] 18:00 Takmer vydaté [i] 20:00 Zakázaný tanec [i] 22:15 Všetky sú zadané [i] 00:15 Zakázaný tanec [i] 02:15 Všetky sú zadané [i] 03:45 Frasier [i] 04:55 More lásky 111-112/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Odvážný Crusoe 5 [i] 07:15 Odvážný Crusoe 6 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dvě tváře lásky0 [i] 14:05 Papíroví andílci0 [i] 15:35 Bláznivá svatba0 [i] 17:05 Vzpoura v Seattlu0 [i] 18:45 Emperor0 [i] 20:30 Agent z Panamy0 [i] 22:20 Nadaný žák0 [i] 00:20 Valdemarův odkaz0 [i] 02:05 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 03:40 Pianistka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Skoky na lyžích [i] 08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Rally [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:15 Fotbal [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Fotbal [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Rally [i] 23:00 Fotbal [i] 00:55 Zprávy [i] 01:00 Rallye [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 4 [i] 06:00 Něco ve vodě 2 [i] 06:15 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace v Severní velké planině 3 [i] 07:00 Národní park Serengeti: mláďata v ohrožení0 [i] 08:00 David Attenborough - Zázraky přírody 10 [i] 08:25 Velká pětka Jižní Ameriky 1 [i] 08:55 Jurské bojiště 6 [i] 09:50 Vzdušní dřevorubci 6 [i] 10:45 Lovci vojenských pokladů 6 [i] 11:40 Ohromné stroje 6 [i] 12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 1 [i] 13:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2