TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Trampoty s opicou [i] 09:20 Teória veľkého tresku III. 3/23 [i] 09:45 Ľudia zajtrajška 11-12/22 [i] 11:35 Klamár, klamár [i] 13:15 Pán domu [i] 15:20 Policajti na baterky [i] 17:05 Dobre vedieť! [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Majstrovský plán [i] 22:45 Lovci gangstrov [i] 01:00 Dědictví aneb Kurvaseneříká [i] 02:45 Pán domu [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 12/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Škriatok do bytu nepatrí [i] 06:55 Malý medvedík [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Pingu [i] 07:15 Calimero [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:45 Garfield IV. [i] 07:55 Bol raz jeden život [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:50 Robin Hood I: Šerif získal tvoj jazyk? 2/13 [i] 10:35 PARK [i] 11:05 Tiene lásky 1/10 [i] 12:50 Tiene lásky 2/10 [i] 14:15 Slovensko chutí: Perky s makom [i] 14:45 NAJ dedinka Slovenska [i] 15:50 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia [i] 16:25 Danielle Steelová: Na lásku nie je nikdy neskoro [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Thasos [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ruky bozkávam 2/8 [i] 21:45 Amistad [i] 00:15 Ruky bozkávam 2/8 [i] 01:35 Amistad [i] 04:10 Robin Hood I: Šerif získal tvoj jazyk? 2/13 [i] 04:55 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy - Hírek [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Autocvičiská [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Na kráľovských perutiach [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Noc v archíve: Armáde zdar! [i] 10:25 Bakalárske návraty: Na ryby, na ryby, zasa na tie ryby [i] 10:50 Sobota, nedeľa, pondelok [i] 12:10 Hory, batoh, kamera [i] 12:35 51. Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe - TAJOMSTVÁ HRONSKÝCH DEDÍN [i] 14:00 Tenis - Davis Cup [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:25 Rio 2016- profily: Beňuš - vodný slalom [i] 17:45 Špiónka v galérii [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHUŤOVKA [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Úžasná veda III. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Hudobníci: Pavol Šimai [i] 20:15 Pátranie po Sugar Manovi [i] 21:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Tiny [i] 22:05 Borgiovci III. 7/10 [i] 22:50 Borgiovci III. 8/10 [i] 23:45 LETNÉ KINO klub: Profesor Mamlock [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Tenis - Davis Cup [i] 03:10 Štrajk [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:15 Rozprávková jazda [i] 09:10 Simpsonovci XXV. 19,20 [i] 10:05 SVET PODĽA EVELYN: Otec 3 [i] 10:40 Dovidenia, stará mama! 2,3 [i] 12:00 Hoď svišťom: Českí turisti, Kontrola 11,12 [i] 13:25 Zabudnutý ostrov [i] 15:30 Kráska a zviera [i] 17:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Rodičovský manuál [i] 23:05 Prometheus [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 Rocky III [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie II. [i] 05:25 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 06:20 DA VINCI [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 10:05 DA VINCI [i] 11:55 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 14:05 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 15:55 Honba za Klenotom Nílu [i] 18:05 Áno, šéfe! USA V. 5,6 [i] 19:55 KOLABS 7 [i] 20:35 Záťah [i] 23:00 Posledný škótsky kráľ [i] 01:25 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 02:30 KOLABS 7 [i] 02:50 Po prečítaní spáľte [i] 04:25 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:15 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 17 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 10:00 Medium V. 12 [i] 10:55 Medium V. 16 [i] 11:50 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 17 [i] 12:45 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 18 [i] 13:40 Profesor v ringu 1 [i] 15:35 Charlieho andílci I. 5 [i] 16:25 Charlieho andílci I. 6 [i] 17:15 Pretty Girl I. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 23:00 Bez hranic III. 12 [i] 00:05 Medium V. 12 [i] 01:00 Medium V. 16 [i] 01:55 Havaj 5-0 III. 6 [i] 02:40 Havaj 5-0 III. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 50 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Super Ford GT - 2. část 20 [i] 07:15 Odpadlická autodílna (Series 1): Nadšení z vozu Gasser 3 [i] 08:10 Lovci odpadu (Series 1) 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Hotovost za činel 7 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Hodně peněz za málo muziky 8 [i] 09:55 Poklady z garáží (Series 1): Pinballové hoře 4 [i] 10:20 Poklady z garáží (Series 1): Hrůza a panenky 5 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Ipswich 4 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Kent 5 [i] 12:35 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Yeovil 6 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Gwent 7 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Leeds 8 [i] 13:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 9 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (Series 5): Týmová práce 13 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 5 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (Series 2): Shard 7 [i] 18:05 Bořiči mýtů (Series 10): Výbušný speciál 236 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 3 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Jezdci z Arkansasu 7 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Kubánští dragsteři 5 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): I nejlepší plány selžou 4 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tak do práce 7 [i] 23:00 Likvidátor (Series 1) 2 [i] 23:30 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Naprosté selhání 6 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Jezdci z Arkansasu 7 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Kubánští dragsteři 5 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): I nejlepší plány selžou 4 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tak do práce 7 [i] 04:20 Likvidátor (Series 1) 2 [i] 04:45 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:20 Dary hadího krále [i] 07:10 Dobrodružství Toma Sawyera [i] 08:20 Ohnivé ženy [i] 09:35 Toulky za cechy a řemesly 3/8 [i] 10:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Svíčková 3/13 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Všudybylovi [i] 14:00 Princ Hněvsa [i] 14:25 V kleštích [i] 15:45 Drahý můj Jiří Grossmann [i] 16:45 Vinnetou [i] 18:25 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:00 Báječná Angelika [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:45 Slečna Marplová VI [i] 00:15 Světáci [i] 01:05 Po stopách hvězd [i] 01:35 Žiješ jenom 2x [i] 02:00 Sváteční slovo faráře Starokatolické církve Pavla Cepka [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:30 Chalupa je hra [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Přes nový práh [i] 03:40 Pod pokličkou [i] 04:05 Vyzkoušejte si... [i] 04:30 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 9 [i] 06:10 Angličtina pro nejmenší 10 [i] 06:20 Malý rytíř Trenk [i] 06:45 Matýsek [i] 06:50 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Architektův diamant 5/13 [i] 09:15 Náš venkov: Správci skanzenu [i] 09:45 Ta naša kapela [i] 10:10 Terezské údolí [i] 10:40 Invaze 1944 4/4 [i] 11:30 Letecké katastrofy: Přistání v [i] 12:15 Paměť stromů: Stromy klášterů a poutních míst [i] 12:35 Tunisko. Dech pouště [i] 13:00 Krásy evropského pobřeží: Slzy, hvězdy a dech [i] 13:10 Dramatické příběhy z divočiny: Lvíče [i] 14:00 Hráč [i] 15:40 Kouzla přírody: Vodní světy 4/4 [i] 16:30 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 17:25 Tygří ostrov [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Moravský kras [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Pobřeží [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Děla z Navarone [i] 22:35 Auto zabiják [i] 00:25 IQ [i] 02:00 Na místě zločinu: Vrah v uniformě [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:20 Meruňky ve stínu vinné révy [i] 03:45 O smržických ženách, a nejenom o nich [i] 04:00 Ochránce [i] 04:30 Čaj pro třetího [i] 04:55 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:05 Senzační Spiderman 17 [i] 06:35 Avengers: Sjednocení II 26 [i] 07:00 Robot a příšerka 14 [i] 07:30 Tom a Jerry III 20 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 1 [i] 08:25 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 10:10 Princezna ze mlejna 2 [i] 11:15 Myšák Stuart Little 2 [i] 12:35 4 svatby [i] 13:30 4 svatby [i] 14:20 Sedm let v Tibetu [i] 17:15 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šifra mistra Leonarda [i] 23:10 Hellboy [i] 01:35 Svědkem zločinu [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:30 Svatba mého nejlepšího přítele [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 X-Men: Zbroj 3 [i] 06:55 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 07:25 Autosalon [i] 08:40 Vinaři: Klip 4 [i] 09:55 Utta Danella: Svatba na venkově [i] 12:05 Beethoven 2 [i] 14:05 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 16:20 Přístav: Třicet milionů 18 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 22:45 Strážce hranice [i] 00:45 Záhadná žena 4: Vražda v lázních [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Karavan šou [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i] 08:30 Frasier [i] 09:45 Sultán 93-95/95 [i] 14:10 Kráska a zviera I. 17-18/22 [i] 16:00 Princezná so smaragdom [i] 20:00 Takmer vydaté [i] 21:45 Leto v Bavorsku [i] 23:45 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 01:35 Princezná so smaragdom [i] 04:25 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 McBride: To je vražda, madam0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 5 [i] 12:50 Odvážný Crusoe 6 [i] 13:35 Bláznivá škola0 [i] 14:55 Dvě tváře lásky0 [i] 16:55 Neposlušné tenisáky0 [i] 18:30 Věž smrti0 [i] 20:30 Vzpoura v Seattlu0 [i] 22:10 Grázlové z vidlákova0 [i] 23:50 Sbal prachy a vypadni0 [i] 01:35 Rozsudek noci0 [i] 03:20 Kóma 1 [i] 04:40 Kóma 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Rallye [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 3 [i] 06:00 Něco ve vodě 1 [i] 06:15 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace mezi Dunajem a Tisou 2 [i] 07:00 Podivné páry ve světě zvířat0 [i] 08:05 David Attenborough - Zázraky přírody 8 [i] 08:30 David Attenborough - Zázraky přírody 9 [i] 09:00 Jurské bojiště 5