Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. [i] 11:00 Teória veľkého tresku III. 1-2/23 [i] 12:00 Kobra 11 XX. 3/16 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 12-13/23 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dědictví aneb Kurvaseneříká [i] 22:40 Okresní přebor 5-6/16 [i] 00:00 Projekt '73 [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 12-13/23 [i] 01:55 Kobra 11 XX. 3/16 [i] 02:40 Dva a pol chlapa III. [i] 03:00 Okresní přebor 5-6/16 [i] 04:05 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Rosemary a Thymeová I 2/6 [i] 10:00 Largo 9/39 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 13:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 14:30 Inšpektor Lynley V.: Jedno previnenie 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:40 Poklady sveta: Krajina Ašantiov - náčelník, zlato a kráľ, Grécko [i] 17:00 Rosemary a Thymeová I 3/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:25 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:05 James Bond: Srdečné pozdravy z Ruska [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:10 Largo 9/39 [i] 01:55 James Bond: Srdečné pozdravy z Ruska [i] 03:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 04:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Škriatok do bytu nepatrí [i] 07:20 Zázračný miniateliér [i] 07:30 Úžasná veda III. [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MECHÚRIK KOŠČÚRIK [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 TELEREGINA [i] 09:00 Bola raz jedna planéta: Voda na celom svete [i] 09:25 Pán Tau I.: Pán Tau v cirkuse [i] 10:05 Veľký, väčší, najväčší: Ľadoborec [i] 11:00 Tenis - Davis Cup [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:50 Rio 2016- profily: Škantárovci - vodný slalom [i] 17:55 Správy - Hírek [i] 18:05 Tajba, posledné útočisko [i] 18:45 Večerníček: Škriatok do bytu nepatrí [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MECHÚRIK KOŠČÚRIK [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Úžasná veda III. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:25 Nesmrteľní: Ema B. [i] 21:45 LETNÉ KINO: Pavilón č. 6 [i] 23:10 Andrea za hranicou [i] 23:35 Berlín Alexanderplatz [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Bez mena [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:20 SÚDNA SIEŇ: Čórka [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ: Neodídem s holým zadkom [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 11:00 DVOJIČKY 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Vtierka Castle IV. 6 [i] 14:55 Turbo [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Áno, šéfe! 8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:35 Mythica: Nekromanka [i] 01:40 O 28 dní... [i] 03:50 Áno, šéfe! 8 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Čórka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXII. 21,22/22 [i] 09:25 Futurama VII. 10 [i] 09:50 Faktor strachu 2.0 10/10 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 2 [i] 12:00 Klamári 3 [i] 13:10 X Factor Veľká Británia XII. 8 [i] 15:10 Faktor strachu 2.0 10/10 [i] 16:10 Futurama VII. 10 [i] 16:40 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 18 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 19 [i] 18:55 Simpsonovci XXIII. 1,2/22 [i] 19:50 DVOJIČKY 5 [i] 20:45 Let Fénixa [i] 23:00 Nahí v raji III. 2,3 [i] 01:00 Črepiny [i] 02:15 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 03:05 DVOJIČKY 5 [i] 03:40 Fórky, vtipky XXI. [i] 04:00 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 19 [i] 07:30 Ranč Heartland III. 4 [i] 08:25 MEDIUM 412 - PARTNERS IN Krimi [i] 09:20 Medium Iv. 13 [i] 10:10 Jak prosté III. 13 [i] 11:00 Reign Ii. 9 [i] 11:50 MEDIUM 412 - PARTNERS IN Krimi [i] 12:45 Ranč Heartland III. 4 [i] 13:40 Reign Ii. 9 [i] 14:30 Jak prosté III. 13 [i] 15:25 Medium Iv. 13 [i] 16:20 Ranč Heartland III. 5 [i] 17:15 Reign Ii. 10 [i] 18:05 Jak prosté III. 14 [i] 19:00 Medium Iv. 14 [i] 20:00 Medium Iv. 15 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 10 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev VII 1 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev VII 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 49 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Zašpinit se/Jak přežít zemětřesení 15 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): To se stává 5 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Kimberly, Austrálie 12 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): Od tohoto dne 1 [i] 13:30 Připásáni (Series 1): Pacifické ostrovy, Panama 1 [i] 14:25 Připásáni (Series 1): Bažiny plné aligátorů, Louisiana 5 [i] 15:20 Připásáni (Series 1): Džungle El Camino Real, Panama 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): To se stává 5 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 50 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (Series 1): Vlci na prahu 9 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (Series 5): Americká kořalka 1 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 4 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 11 [i] 00:00 Alcatraz: Útěk ze skály [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Volný pád hořícího letadla 13 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Utržený nákladní vagón 14 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (Series 1): Vlci na prahu 9 [i] 02:40 Načerno pálený alkohol (Series 5): Americká kořalka 1 [i] 03:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 4 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Ginetta G40 6 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Neobyčejné životy: Nina Divíšková [i] 10:50 Sanitka 8/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau v cirkusu 10/33 [i] 14:00 Výhra [i] 14:20 Doktorka Quinnová III [i] 15:00 Záchranáři [i] 15:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulky za cechy a řemesly 3/8 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Tři životy [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Legendy televizní zábavy [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Andělé tě hlídají [i] 01:25 Sváteční slovo faráře Starokatolické církve Pavla Cepka [i] 01:30 Banánové perličky [i] 02:00 Pohádková Dobříš [i] 02:20 Dobré ráno 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 2/5 [i] 09:00 Piloti z Nunaviku [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Barevná třicátá léta: Americká dobrodružství [i] 11:15 Klenoty naší krajiny: Pálava [i] 11:40 Klenoty naší krajiny: Jizerské hory [i] 12:10 Kaple - duše rodů: Telč 2/5 [i] 12:35 Největší přírodní katastrofy: Smrtonosné cyklóny [i] 13:25 Postřehy odjinud [i] 13:30 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 13:40 Tenis: Česko - Francie [i] 20:00 Posel [i] 21:45 IQ [i] 23:20 Salamandr 7/12 [i] 00:05 Salamandr 8/12 [i] 00:55 2000 let britské historie: Ostrov pokladů [i] 01:40 Náš venkov: Tři ženy v chalupě [i] 02:10 Padající květináč [i] 02:40 Ochránce [i] 03:05 Tančící skály [i] 03:20 Podlužácký ornament [i] 03:50 Hraje vám... Zlaťanka [i] 04:20 Čaj pro třetího "Vládnou nám paraziti?" [i] 04:50 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Redakce: Tam a zpět 13 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství 10 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 12 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Kamarádi na oko 10 [i] 13:40 Dr. House VII: V nemilosti 17 [i] 14:40 Dr. House VII: Naleziště 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Převozník 564 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Autonehoda 13 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VI 13 [i] 18:50 Hospoda: Asketa 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 22:10 Pompeje [i] 00:15 Mentalista VII: Černý trh 4 [i] 01:10 Dr. House VII: V nemilosti 17 [i] 02:10 Dr. House VII: Naleziště 18 [i] 03:00 Redakce: Tam a zpět 13 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Převozník 564 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 X-Men: U-Men 2 [i] 06:50 Nexo Knights: Noc hrůzy [i] 07:20 M*A*S*H 154 [i] 08:15 M*A*S*H 155 [i] 09:05 Místo činu: Brémy: Poslední zápas 7 [i] 11:05 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i] 12:05 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 13:05 Castle na zabití III: Uzemnění 13 [i] 14:05 Julie Lescautová II: Dávná nenávist 3 [i] 16:10 Přístav: Šary vary 17 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 22:20 Vetřelec [i] 00:50 Prostřeno! [i] 01:50 Místo činu: Brémy: Poslední zápas 7 [i] 03:35 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i] 04:20 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 150 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 134/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Frasier [i] 11:35 Velvet 15-16 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 149-150/172 [i] 16:50 Indická nevesta 222-223 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 19:10 Mike a Molly V. [i] 19:40 Dr. House II. 13-14/24 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová I. 7-9/24 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:30 Mike a Molly V. [i] 01:45 Frasier [i] 02:10 Sherlock a Watsonová I. 7-9/24 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Expert na vraždu: Zločin na fakultě0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: To je vražda, madam0 [i] 13:35 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 15:15 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 17:20 Blázni a poloblázni0 [i] 19:00 Skóruj!0 [i] 20:30 Věž smrti0 [i] 22:30 Bullet0 [i] 00:00 Grázlové z vidlákova0 [i] 01:35 Pytel kostí 1 [i] 02:55 Pytel kostí 2 [i] 04:15 Rozsudek noci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Fotbal [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V síti 5 [i] 05:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 9 [i] 06:00 Pán časového prstenu: V proudu. 2 [i] 06:30 Pán časového prstenu: V divočině. 3 [i] 07:00 Zlato z dolu Rosia Montana 1 [i] 08:00 HungaRock z prvni ruky 4 [i] 09:10 Celníci v akci 4 [i] 10:05 Nenasytná Amerika 19 [i] 10:30 Nenasytná Amerika 20 [i] 11:00 Saharští kostlivci0 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 3 [i] 13:00 Dokonalá polární záře0 [i] 14:00 Historie světa ve dvou hodinách 1