TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. [i] 11:05 Teória veľkého tresku II. 22-23/23 [i] 12:00 Kobra 11 XX. 2/16 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 10-11/23 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ohnivý kuře - NOVÝ SERIÁL [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 10-11/23 [i] 02:05 Tajomstvo kruhu čarodejníc 6/22 [i] 02:45 Kobra 11 XX. 2/16 [i] 03:50 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:05 Rosemary a Thymeová I 1/6 [i] 10:05 Largo 8/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley V.: Jedno previnenie 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Bialowieza - divočina pod strechou pralesných obrov, Poľsko/Bielorusko [i] 16:40 Poklady sveta: Accra - tam, kde nakladali na lode zlato a ľudí, Ghana [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 2/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 1/10 [i] 21:55 Tiene lásky 2/10 [i] 23:20 Inšpektor Lynley V.: Jedno previnenie 1/2 [i] 00:05 Largo 8/39 [i] 00:55 NAJ dedinka Slovenska [i] 01:55 Extrémni experti [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 03:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Škriatok do bytu nepatrí [i] 07:20 Velikáni dejín [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HOME [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 08:50 Ambulancia: Hrozba zvaná krvná zrazenina - hlboká venózna trombóza [i] 09:20 Bola raz jedna planéta: Ekosystémy [i] 09:45 Pán Tau I.: Pán Tau a cesta okolo sveta [i] 10:25 Herecké legendy: Oldo Hlaváček [i] 10:30 Múdry blázon [i] 11:25 Vrana vrane [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Obrázky z prírody: Ej, hory naše [i] 13:00 Rainerova chata [i] 13:20 Po Brazílii s Michaelom Palinom 2/4 [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:35 Rio 2016- profily: K4 [i] 17:45 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Motorkári [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Škriatok do bytu nepatrí [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HOME [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Úžasná veda III. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Futbal - poháre (predkolo): Slovan Bratislava - Jelgava [i] 22:15 LETNÉ KINO: Zmiznuté impérium [i] 00:00 Polícia [i] 00:15 Andrea za hranicou [i] 00:40 Berlín Alexanderplatz 9/14 [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Vyšinutá ženská [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Chodník [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 11:00 DVOJIČKY 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:20 Vtierka Castle IV. 5 [i] 15:20 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Áno, šéfe! 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 INKOGNITO [i] 22:00 Kameňák 2 [i] 00:00 Klamári 3 [i] 01:00 Spravodlivosť v krvi V. 2 [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:50 Áno, šéfe! 7 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Chodník [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 05:55 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXII. 19,20 [i] 09:25 Futurama VII. 9 [i] 09:50 Faktor strachu 2.0 9 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi V. 1/22 [i] 12:00 Klamári 2 [i] 13:10 X Factor Veľká Británia XII. 7 [i] 14:40 Faktor strachu 1/10 [i] 15:40 Faktor strachu 2.0 9 [i] 16:40 Futurama VII. 9 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 18 [i] 18:55 Simpsonovci XXII. 21,22/22 [i] 19:50 DVOJIČKY 4 [i] 20:45 Mythica: Nekromanka [i] 22:45 Medzi životom a smrťou 13/13 [i] 23:45 Mafstory VI.: Tehotná Katka, Aliho mama 8,9 [i] 01:45 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 02:35 DVOJIČKY 4 [i] 03:10 Medzi životom a smrťou 13/13 [i] 03:55 Faktor strachu 1/10 [i] 04:40 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 18 [i] 07:30 Ranč Heartland III. 3 [i] 08:25 Medium Iv. 10 [i] 09:15 Medium Iv. 11 [i] 10:05 Jak prosté III. 12 [i] 11:00 Reign Ii. 8 [i] 11:50 Medium Iv. 10 [i] 12:40 Ranč Heartland III. 3 [i] 13:35 Reign Ii. 8 [i] 14:25 Jak prosté III. 12 [i] 15:20 Medium Iv. 11 [i] 16:15 Ranč Heartland III. 4 [i] 17:10 Reign Ii. 9 [i] 18:00 Jak prosté III. 13 [i] 19:00 MEDIUM 412 - PARTNERS IN Krimi [i] 20:00 Medium Iv. 13 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 715 - MATRYOSHKA [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 00:00 Jak prosté IV. 19 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 48 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Nejnebezpečnější úlovek – speciál o lovu krabů 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Vanilka/kotvy 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Vesmírný nález 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Dálný Východ 9 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Ekvádor 11 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Hotovo 15 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Boj nebo útěk 4 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Život v divočině 5 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Konečně svoboda 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Vesmírný nález 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Dálný Východ 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 49 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 7 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 7 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Christinin svět 21 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Nejrychlejší z jihovýchodu: (Díl 7) 2 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Výkonnější Chevelle 2 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 7 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 7 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Christinin svět 21 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Tříkolka Morgan 5 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Komici na jedničku [i] 10:50 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau a cesta kolem světa 9/33 [i] 14:00 Věšák [i] 14:40 Doktorka Quinnová III [i] 15:30 Kojak V [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 8/11 [i] 21:00 Byl jednou jeden dům: Ďábelské ostrovy 4/5 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Taggart [i] 23:25 Motiv II [i] 00:10 Bolkoviny [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Objektiv [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:20 Dobré ráno 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzla přírody: Lesní ekosystémy 3/4 [i] 09:20 Zlatá brána [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 10:25 Modrá planeta: Pobřeží [i] 11:15 Zbraně 2. světové války 3/5 [i] 12:05 Stroje - to je moje! [i] 12:15 Dobrodružství z půdy: Majdiny šlejšky 3/13 [i] 12:30 Dobrodružství z půdy: Bobulka jako víno 4/13 [i] 12:45 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 13:05 Příběhy domů: Zámek Nové Město nad [i] 13:20 Psí vojáci [i] 14:15 2000 let britské historie: Ostrov pokladů [i] 15:00 Letecké katastrofy: Přistání na [i] 15:45 Přístav ve Vancouveru [i] 16:30 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Tiberius Gracchus 3/6 [i] 17:25 Zapomenuté výpravy: Bez dokladů přes Kavkaz [i] 17:50 Směr rovník: Řeky slunce 3/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 3,4/12 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Květiny pro Mattyho [i] 21:35 Divoké včely [i] 23:10 Na místě zločinu: Vrah v uniformě [i] 00:05 Tajemství 2. sv. války: Létání v čínských službách [i] 01:00 Sestřička Jackie V: Chodník hanby 6/10 [i] 01:25 Ta naša kapela [i] 01:55 Padající květináč [i] 02:25 Ochránce [i] 02:50 Večerní safari [i] 03:15 Folklorika [i] 03:40 Zemědělci - energetičtí plantážníci? [i] 03:55 Sportoviště [i] 04:15 Stroje - to je moje! [i] 04:25 Čaj pro třetího [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Redakce: Právo na práci 12 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 11 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Konspirační teorie 9 [i] 13:40 Dr. House VII: Střepiny 15 [i] 14:40 Dr. House VII: Volným pádem 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdinové nekradou 563 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Šiva 12 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 12 [i] 18:50 Hospoda: Obránci 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Lupiči [i] 21:00 Comeback: Zdravý a nemocný [i] 21:35 Klikař Charlie [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Rozený psychopat 19 [i] 00:35 Dr. House VII: Střepiny 15 [i] 01:35 Dr. House VII: Volným pádem 16 [i] 03:00 Redakce: Právo na práci 12 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdinové nekradou 563 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 X-Men 1 [i] 06:50 Nexo Knights: Rytířský kodex [i] 07:20 M*A*S*H 153 [i] 08:15 M*A*S*H 154 [i] 09:10 Místo činu: Brémy: Nenápadná žena 6 [i] 11:10 Policie Hamburk VII: Výstřel 25 [i] 12:10 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 13:15 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12 [i] 14:15 Julie Lescautová II: Zavražděná snoubenka 2 [i] 16:10 Přístav: Prasklá duše 16 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Síla lásky [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:25 Prostřeno! [i] 00:25 Místo činu: Brémy: Nenápadná žena 6 [i] 02:10 Policie Hamburk VII: Výstřel 25 [i] 02:55 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 149 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 133/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Frasier [i] 11:35 Velvet 13-14 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 147-148/172 [i] 16:50 Indická nevesta 220-221 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 19:10 Mike a Molly V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House II. 12/24 [i] 21:30 Velvet 15-16 [i] 23:05 Bostonské vraždy III. 12/15 [i] 00:00 Krok za krokom [i] 01:20 Mike a Molly V. [i] 01:35 Frasier [i] 01:55 Karavan šou [i] 02:20 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 More lásky 109-110/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Hříbě0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu: Zločin na fakultě0 [i] 13:35 Touha zvítězit0 [i] 15:45 Královský víkend0 [i] 17:20 Kočičí slečna0 [i] 18:50 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 20:30 Blázni ve vězení0 [i] 22:20 Neposlušné tenisáky0