TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. [i] 11:05 Teória veľkého tresku II. 20-21/23 [i] 12:05 Kobra 11 XX. 1/16 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 8-9/23 [i] 15:05 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Nejako sa to komplikuje [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 8-9/23 [i] 01:55 Tajomstvo kruhu čarodejníc 5/22 [i] 02:35 Dva a pol chlapa III. [i] 03:15 Kobra 11 XX. 1/16 [i] 04:20 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:05 Horskí záchranári II: Ostáva len dúfať 12/12 [i] 10:00 Largo 7/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley V.: Prirodzené príčiny 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Pching-jao - peniaze a bohovia za vysokými múrmi, Čína [i] 16:40 Poklady sveta: Valle de Vinales - tam, kde rastie havana, Kuba [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 1/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Za hrsť dolárov [i] 22:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Stratená reputácia 1/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Veľké odhalenie 2/24 [i] 23:25 Inšpektor Lynley V.: Prirodzené príčiny 2/2 [i] 00:10 Largo 7/39 [i] 00:55 Postav dom, zasaď strom [i] 01:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:10 Extrémni experti [i] 03:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 03:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Škriatok do bytu nepatrí [i] 07:20 Velikáni dejín [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DO NEZNÁMA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Plášťovce [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Bola raz jedna planéta: More, naše smetisko [i] 09:55 Pán Tau I.: Pán Tau to zariadi [i] 10:30 Herecké legendy: Oldo Hlaváček [i] 10:40 Súboj [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Japonská mozaika VIII 1/6 [i] 12:50 Japonská mozaika VIII 2/6 [i] 13:10 Hľadač pravdy [i] 13:45 Krása ukrytá v hline [i] 14:10 Cyklopotulky [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 18:10 Rio 2016- profily: K2 [i] 18:15 Príroda: Kde sa končí les [i] 18:45 Večerníček: Škriatok do bytu nepatrí [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DO NEZNÁMA [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Úžasná veda III. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:10 Hľadači utajených svetov 1/2 [i] 20:45 Po Brazílii s Michaelom Palinom 2/4 [i] 21:45 LETNÉ KINO: Deň splnu [i] 23:15 Andrea za hranicou [i] 23:40 Berlín Alexanderplatz [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Ten chlapec je ancikrist [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Baletka [i] 10:20 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 11:00 DVOJIČKY 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:20 Vtierka Castle IV. 4 [i] 15:20 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Áno, šéfe! 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Turbo [i] 22:40 Kosti XI. 2 [i] 23:40 Klamári 2 [i] 00:40 Spravodlivosť v krvi V. 1/22 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:35 Áno, šéfe! 6 [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Baletka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XXII. 17,18 [i] 09:25 Futurama VII. 8 [i] 09:50 Faktor strachu 2.0 8 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi IV. 22/22 [i] 12:00 Klamári 1/13 [i] 13:10 X Factor Veľká Británia XII. 6 [i] 14:15 Faktor strachu VI. 23/23 [i] 15:15 Faktor strachu 2.0 8 [i] 16:10 Futurama VII. 8 [i] 16:40 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 17 [i] 18:55 Simpsonovci XXII. 19,20 [i] 19:50 DVOJIČKY 3 [i] 20:45 Banánový Joe [i] 22:35 Poručík Backstrom 4 [i] 23:30 Mafstory VI.: Pitbull Banán, Klub mafiánskych žien 6,7 [i] 01:30 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 02:30 DVOJIČKY 3 [i] 03:05 Poručík Backstrom 4 [i] 03:45 Faktor strachu VI. 23/23 [i] 04:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 04:50 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 17 [i] 07:30 Ranč Heartland III. 2 [i] 08:25 Medium Iv. 8 [i] 09:15 Medium Iv. 9 [i] 10:05 Jak prosté III. 10 [i] 10:55 Reign Ii. 7 [i] 11:50 Medium Iv. 8 [i] 12:40 Ranč Heartland III. 2 [i] 13:35 Reign Ii. 7 [i] 14:30 Jak prosté III. 10 [i] 15:25 Medium Iv. 9 [i] 16:20 Ranč Heartland III. 3 [i] 17:15 Reign Ii. 8 [i] 18:05 Jak prosté III. 12 [i] 19:05 Medium Iv. 10 [i] 20:00 Medium Iv. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 21:55 Jak prosté IV. 19 [i] 22:55 Vražedná práva II. 3 [i] 23:55 Hannibal I. 9 [i] 00:50 Jak prosté IV. 19 [i] 01:45 Vražedná práva II. 3 [i] 02:30 Hannibal I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 47 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Mini mýty 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Dolary a donuty 8 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Močály Everglades 10 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 12:35 Extrémní stroje (Series 1): Beluga, Icehammer, Goliath 2 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (Series 1): Letiště Kensai 4 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajský maglev 5 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (Series 1): Airbus A380 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Dolary a donuty 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 48 [i] 20:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): 1 000 koní 7 [i] 21:00 Velká láska k autům (Series 2) 1 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Most Rio-Antirio 2 [i] 00:55 Bezplatná jízda (Series 1) 1 [i] 01:50 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): 1 000 koní 7 [i] 02:40 Velká láska k autům (Series 2) 1 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Bugatti Veyron 4 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i] 10:45 Sanitka: Konečně nové sanitky! Jandera a 7/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau to zařídí 8/33 [i] 14:00 Věšák [i] 14:35 Doktorka Quinnová III [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Vinnetou [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Kriminálka Paříž [i] 23:30 Banánové perličky [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:20 Manéž Bolka Polívky [i] 01:35 Toulky za cechy a řemesly 2/8 [i] 02:00 Romantická Lednice a Valtice [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Lvi - špionáž v brlohu [i] 09:20 Invaze 1944 4/4 [i] 10:10 Barevná třicátá léta: S [i] 11:00 Najdi si své zvíře [i] 11:35 Divnopis [i] 11:40 Náš venkov: Tři ženy v chalupě [i] 12:10 Ta naša kapela [i] 12:35 Piloti z Nunaviku [i] 13:30 Největší přírodní katastrofy: Smrtící cunami [i] 14:15 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 2/5 [i] 14:45 Jdi do kláštera [i] 15:40 Zbraně 2. světové války 3/5 [i] 16:30 Klenoty naší krajiny: Pálava [i] 16:55 Klenoty naší krajiny: Jizerské hory [i] 17:20 Až na kraj světa: Ztracení afghánští Buddhové [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jezevec lesní [i] 19:05 Příběhy zvědavých přírodovědců: Rychlé ryby aneb O halančících 2/10 [i] 19:25 Příběhy domů: Vila Sibiř [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 21:00 Na cestě po Mauriciu [i] 21:30 Na Větrné hůrce [i] 23:10 Matrjoški 8/10 [i] 00:00 Queer: Ich bin queer Berliner [i] 00:25 Na místě zločinu: Mrtvý ve vodě [i] 01:20 Cesty víry: Husita z Afriky [i] 01:45 Popcorn [i] 02:15 Ochránce [i] 02:40 Tančící skály [i] 03:00 Folklorika [i] 03:20 Klovací pořádek [i] 03:45 Pouť do Říma [i] 04:10 Večerní safari [i] 04:35 Plavidla českých vod [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce: Mimo realitu 11 [i] 10:15 Comeback: Pravidla rodinného provozzu [i] 10:50 Comeback: Je jaro... [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 10 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: 36 hodin 8 [i] 13:40 Dr. House VII: Dva příběhy 13 [i] 14:40 Dr. House VII: Následky recese 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Režim jako řemen 562 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Šabat Šalom 11 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 11 [i] 18:50 Hospoda: Růžička 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Mentalista VII: Černý trh 4 [i] 22:35 Ultraviolet [i] 00:20 Dr. House VII: Dva příběhy 13 [i] 01:15 Dr. House VII: Následky recese 14 [i] 02:15 Áčko: Bojím se války ! [i] 03:05 Redakce: Mimo realitu 11 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Režim jako řemen 562 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Wolverine: Logan 12 [i] 06:50 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 07:20 M*A*S*H 152 [i] 08:15 M*A*S*H 153 [i] 09:10 Místo činu: Brémy: Chladnokrevná zlost 5 [i] 11:10 Policie Hamburk VII: Rozlety 24 [i] 12:10 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 13:15 Castle na zabití III: Nikky Heatová 11 [i] 14:10 Julie Lescautová II: Trest smrti 1 [i] 16:10 Přístav: Klárka 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Zápisník 5 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Brémy: Chladnokrevná zlost 5 [i] 02:25 Policie Hamburk VII: Rozlety 24 [i] 03:10 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 148 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 132/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Frasier [i] 11:35 Velvet 11-12 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 145-146/172 [i] 16:50 Indická nevesta 218-219 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House II. 11/24 [i] 21:30 Velvet 13-14 [i] 23:05 Bostonské vraždy III. 11/15 [i] 00:00 Krok za krokom [i] 01:00 Mike a Molly V. [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Karavan šou [i] 02:25 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 More lásky 107-108/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Otevřené srdce0