Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Susedské prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. [i] 11:05 Teória veľkého tresku II. 16-17/23 [i] 12:00 Kobra 11 XIX. 13/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 4-5/23 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku [i] 21:30 Okresní přebor 5-6/16 [i] 22:50 Sekerovci [i] 23:25 Mrcha učiteľka I. 3-4/13 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 4-5/23 [i] 02:00 Tajomstvo kruhu čarodejníc 3/22 [i] 02:40 Kobra 11 XIX. 13/14 [i] 03:50 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Horskí záchranári II: Nebezpečná aféra 10/12 [i] 10:00 Largo 5/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley IV.: Božie slovo 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Reichenau - ostrov s kláštorom na Bodamskom jazere [i] 16:40 Poklady sveta: Údolie Loiry - lesk a bieda žien, Francúzsko [i] 17:00 Horskí záchranári II: Nevestin útek 11/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dnes som blondínka [i] 22:15 Labyrint 2/7 [i] 23:15 Inšpektor Lynley IV.: Božie slovo 2/2 [i] 00:00 Largo 5/39 [i] 00:45 Dnes som blondínka [i] 02:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 03:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Škriatok do bytu nepatrí [i] 07:20 Úžasná veda II. [i] 07:30 Velikáni dejín [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ÚTEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Zbojnícke pastorále [i] 08:55 Ambulancia: Ženy a ich bolesti [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Energie [i] 09:50 Pán Tau I.: Pán Tau a všade voda [i] 10:25 Herecké legendy: Oldo Hlaváček [i] 10:40 Mandragora [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Huby: Letné huby [i] 12:40 Farmárska revue [i] 13:00 Japonská mozaika VII 5/6 [i] 13:15 Japonská mozaika VII 6/6 [i] 13:35 Štúrovci na Dobrej Vode [i] 14:05 Cyklopotulky [i] 14:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Používanie slúchadiel v premávke [i] 14:30 VAT: Plynulé odlievanie ocele [i] 15:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Vojna o česť kráľovnej [i] 15:55 Super - zmysly: Sluch [i] 16:20 Okná vesmíru dokorán: Zem v kruhu rodinnom [i] 16:45 Energetika [i] 17:05 Roznášač snov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Škriatok do bytu nepatrí [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ÚTEK [i] 19:00 Seržant Murko [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Úžasná veda II. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:10 Ukryté v lese, schované v tŕstí [i] 20:35 Po stopách Eiffela [i] 21:30 HiSTORY [i] 21:35 LETNÉ KINO: Mesto Zero [i] 23:10 Andrea za hranicou [i] 23:35 Berlín Alexanderplatz [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ: Bohatý a sebecký [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Pivnica [i] 10:15 Kutyil s.r.o. II.: Pytačky 1/28 [i] 11:00 DVOJIČKY 1/12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 2 [i] 15:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Áno, šéfe! 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 ČERT NIKDY NESPÍ: Miliónový strýko, Vypadnite z môjho bytu! [i] 22:00 V.I.P. vraždy: Labutia pieseň, Tvrdší než diamant 5,6 [i] 00:50 Spravodlivosť v krvi IV. 21 [i] 01:50 Ochrana svedkov II. 15/15 [i] 02:50 Áno, šéfe! 4 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Pivnica [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Láska vo hviezdach 1,2/13 [i] 06:30 DA VINCI [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 KOLABS 6 [i] 09:00 Futurama VII. 6 [i] 09:30 Faktor strachu 2.0 6 [i] 10:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 10:55 Ničitelia mýtov: Hollywoodský špeciál [i] 12:15 DA VINCI [i] 13:15 X Factor Veľká Británia XII. 4 [i] 14:35 Faktor strachu VI. 21 [i] 15:30 Faktor strachu 2.0 6 [i] 16:30 Futurama VII. 6 [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 5, 6 [i] 18:55 Simpsonovci XXII. 15,16 [i] 19:50 DVOJIČKY 1/12 [i] 20:45 Fantastická štvorka [i] 23:00 Rocky II [i] 01:35 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 02:30 DVOJIČKY 1/12 [i] 03:10 Medzi životom a smrťou 4,5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 15 [i] 07:35 Reign Ii. 5 [i] 08:25 Medium Iv. 3 [i] 09:15 Vražedná čísla VI. 14 [i] 10:10 Vražedná čísla VI. 16 [i] 11:05 Reign Ii. 5 [i] 11:55 Medium Iv. 4 [i] 12:50 Vražedná čísla VI. 14 [i] 13:45 Vražedná čísla VI. 16 [i] 14:40 Jak prosté III. 8 [i] 15:30 Medium Iv. 4 [i] 16:25 Ranč Heartland III. 1 [i] 17:20 Reign Ii. 6 [i] 18:10 Jak prosté III. 9 [i] 19:05 Medium Iv. 5 [i] 20:00 Medium Iv. 7 [i] 21:00 Jak prosté IV. 19 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 4 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 01:50 Jak prosté IV. 19 [i] 02:35 Vzpomínky IV. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Naftové bratrstvo (Series 1) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Zákopové torpédo 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Králičí sázky 6 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Pustý ostrov 8 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Poslední pokus 6 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 2): Zahrada zla 5 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 2): Přežít a prosperovat 7 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Králičí sázky 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 46 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 9 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Krev ve vodě 8 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1) 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Týmová práce 13 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Cesta k zotavení 13 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 9 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 03:30 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Pagani Huayra 2 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Okouzlení VIII [i] 10:55 Když je v Praze abnormální hic [i] 11:30 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Pan Tau: Pan Tau a samá voda 6/33 [i] 14:00 Věšák [i] 14:40 Doktorka Quinnová III [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Den, kdy nevyšlo slunce [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Kriminalista [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kalendárium [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:20 Z metropole [i] 01:45 Andělé tě hlídají [i] 02:45 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Největší přírodní katastrofy: Smrtící cunami [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S kuchařem kolem světa - speciál [i] 10:05 Divnopis [i] 10:15 Tajný život koček [i] 11:00 Zbraně 2. světové války 3/5 [i] 11:50 Letecké katastrofy: Přistání na [i] 12:35 Stroje - to je moje! [i] 12:45 Cesty víry: Husita z Afriky [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1966 1103/2379 [i] 13:30 Kaple - duše rodů: Telč 2/5 [i] 13:55 Krásy evropského pobřeží: Helsinky [i] 14:00 Věda na vlastní kůži 46/50 [i] 14:55 Barevná třicátá léta: S [i] 15:45 2000 let britské historie: Ostrov pokladů [i] 16:30 Tajemství 2. sv. války: Létání v čínských službách [i] 17:25 Lvi - špionáž v brlohu [i] 18:15 S Arthurem za slony [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Invaze 1944 4/4 [i] 20:50 Přístav ve Vancouveru [i] 21:40 Truman Show [i] 23:20 Umírá se jen dvakrát [i] 01:05 Queer: Nenápadný půvab [i] 01:30 Popcorn [i] 02:00 Osud psaný kartami [i] 02:25 Tančící skály [i] 02:45 Folklorika [i] 03:10 Život bez škatulky [i] 03:40 Ochránce [i] 04:10 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Redakce: Svědomí 9 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Nenávist 8 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 8 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Magická show 6 [i] 13:40 Dr. House VII: V nadživotní velikosti 9 [i] 14:40 Dr. House VII: Cukr, nebo bič 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Naděje na přežití 560 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Ďábelská trojka 9 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VI 9 [i] 18:50 Hospoda: Záškoláci 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Mrtvá z naší školy [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Sex v utajení 17 [i] 00:30 Dr. House VII: V nadživotní velikosti 9 [i] 01:30 Dr. House VII: Cukr, nebo bič 10 [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:05 Redakce: Svědomí 9 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Naděje na přežití 560 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Wolverine: Shingen 10 [i] 06:50 Nexo Knights [i] 07:20 M*A*S*H 150 [i] 08:15 M*A*S*H 151 [i] 09:10 Místo činu: Brémy: Vypálené rány 3 [i] 11:10 Policie Hamburk VII: Krtek 22 [i] 12:10 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 13:10 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9 [i] 14:10 Julie Lescautová I: Vražda v bazénu 12 [i] 16:15 Přístav: Bludičky 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Klip 4 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Oslavy [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Brémy: Vypálené rány 3 [i] 02:30 Policie Hamburk VII: Krtek 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 146 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 130/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:10 Frasier [i] 11:20 Leto v Maďarsku [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 141-142/172 [i] 16:45 Indická nevesta 214-215 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly V. [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House II. 9/24 [i] 21:30 Velvet 9-10 [i] 23:05 Bostonské vraždy III. 9/15 [i] 00:00 Krok za krokom [i] 01:00 Mike a Molly V. [i] 01:35 Frasier [i] 01:55 Karavan šou [i] 02:20 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 More lásky 103-104/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Počátek Země Nezemě0 [i] 13:35 Počátek Země Nezemě0 [i] 15:05 Love Lasts Three Years0 [i] 16:45 Krvavá volba0 [i] 18:50 Philomena0 [i] 20:30 Pan Pip0 [i] 22:15 Teror0 [i] 23:45 Tajemný muž0 [i] 01:25 Noční jízda0 [i] 02:45 Šílená jízda0 [i] 04:35 Revenge of the Green Dragons0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Atletika [i] 07:30 Motorky [i] 08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:15 Motorky [i] 11:45 Fotbal [i] 14:00 Atletika [i] 15:30 Cyklistika