TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:50 Scooby-Doo na ostrove Zombiov [i] 09:10 Veľké dieťa Dickie Roberts [i] 11:10 Škorpión II. 3-4/25 [i] 13:05 Karate Kid [i] 16:05 Kráľ Škorpión [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Twilight sága: Úsvit 1 [i] 23:05 Twilight sága: Úsvit 2 [i] 01:15 Karate Kid [i] 03:40 Kráľ Škorpión [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Rozprávky z celého sveta [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:45 Bol raz jeden život [i] 08:15 Bol raz jeden život [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Safari: Kapitán Žak 2/13 [i] 09:35 Safari: Telegram 3/13 [i] 10:00 Jazdi Hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 10:15 Otvorené nebo: Jordánsko [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:00 Zbojnícky tanec [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Tretie dievča [i] 15:00 "Léto s kovbojem" [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:25 Mixzóna [i] 23:50 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Tretie dievča [i] 01:40 "Léto s kovbojem" [i] 03:10 Zbojnícky tanec [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 07:20 Kaštieľ v Antole [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Požičaná planéta: Nusa Penida - ostrov zlých duchov, Indonézia [i] 10:00 Sokovia [i] 11:30 Família: Família - Príbeh Allanovho mydla [i] 12:00 Ženský vtip [i] 13:10 Návraty k hereckým legendám: Eva Kristínová [i] 13:50 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:10 Cyklistika - Tour de France [i] 17:15 ME v atletike [i] 18:40 RIO [i] 18:45 Večerníček: Škriatok do bytu nepatrí [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - ZÁZRAKY OKOLO NÁS [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Hudobníci: Ladislav Kupkovič [i] 20:10 Sherlock III.: Posledná prísaha [i] 21:45 Pohoda Festival 2016 [i] 21:50 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 2/8 [i] 22:45 LETNÉ KINO klub: Desať dní, ktoré otriasli svetom [i] 00:25 Futbal - EURO 2016 [i] 02:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:30 Pasca na žraloka 2 [i] 08:15 Rozprávková jazda [i] 08:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:55 Mavericks: Na divokej vlne [i] 13:30 Fantastická štvorka [i] 15:50 Takmer normálne dievča [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Manželský sľub [i] 23:00 Tajomný muž [i] 01:25 Machete zabíja [i] 03:25 Vojna Roseovcov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 05:55 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 07:40 KLENOT TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:25 Simpsonovci XXII. 13,14 [i] 10:35 Láska vo hviezdach 1,2/13 [i] 12:40 Honba za drahokamom [i] 14:55 Frankenweenie: Domáci maznáčik [i] 16:45 Megapresuny II. 15,16 [i] 17:40 Policajt drábom [i] 19:55 KOLABS 6 [i] 20:35 Mavericks: Na divokej vlne [i] 22:55 Vojna Roseovcov [i] 01:10 Policajt drábom [i] 03:10 Tajomný muž [i] 04:50 Megapresuny II. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 22 [i] 07:30 Charlieho andílci I. 3 [i] 08:25 Charlieho andílci I. 4 [i] 09:15 Krotitelé duchů 1 [i] 11:10 Krotitelé duchů II. 1 [i] 13:05 Grand Hotel III. 3 [i] 14:00 Grand Hotel III. 4 [i] 15:00 Bez hranic II. 5 [i] 16:00 Bez hranic II. 6 [i] 17:05 Medium V. 10 [i] 18:00 Medium V. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 21:00 The Amazing Spider-man 1 [i] 23:30 Myšlenky zločince X. 5 [i] 00:25 Jak prosté IV. 18 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 03:00 Jak prosté IV. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Přepadení v Monze 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 2): VW Beetle 11 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 10 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Christinin svět 21 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): Vydělává těžkou prací 13 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3) 14 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 15:20 Naftové bratrstvo (Series 1) 8 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Ariel Atom 3S 5 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3) 6 [i] 18:05 Divoká jízda (Series 1): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 19:00 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 2 [i] 21:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2): Patagonie 4 [i] 22:00 Šerpa [i] 00:00 Vražedná pole (Series 1): Soudný den 6 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Volání medvědů 4 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 2 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 03:30 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 04:20 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:45 Banánové rybičky [i] 07:15 Po stopách hvězd [i] 07:45 Slovácko sa nesúdí: Nadílka 3/12 [i] 08:25 Slovácko sa nesúdí: Hody 4/12 [i] 09:05 Úsměvy Felixe Holzmanna [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Poste restante: Pan Kercl 2/7 [i] 11:55 Tohle jsme nečekali [i] 13:05 O zlé a dobré vodě [i] 14:10 Jak se ševcem šili čerti [i] 15:20 Duhová kulička [i] 16:40 Komici na jedničku [i] 17:35 Ohnivé ženy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor pro zvláštní případy [i] 21:40 Šéfe, vrať se! [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Komisař Moulin [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:15 Žiješ jenom 2x [i] 02:45 Postřehy odjinud [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:45 Pod pokličkou [i] 04:05 Padající květináč [i] 04:35 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neobyčejné ženy: paní Čankajšková [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 7 [i] 06:10 Angličtina pro nejmenší 8 [i] 06:20 Franklin a přátelé II [i] 06:45 Matýsek [i] 06:50 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Bobulka jako víno 4/13 [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1966 1103/2379 [i] 09:35 Hledání ztraceného času: Pádlem i kamerou 1 [i] 09:50 Kaple - duše rodů: Telč 2/5 [i] 10:20 Piloti z Nunaviku [i] 11:15 Dramatické příběhy z divočiny: Lvíče [i] 12:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 2/5 [i] 12:35 S Arthurem za slony [i] 13:05 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 3,4/12 [i] 13:55 Sváteční slovo faráře Starokatolické církve Pavla Cepka [i] 14:00 Cesty víry: Husita z Afriky [i] 14:25 Poutní místa: Svatý Kopeček u [i] 14:45 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 15:35 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Tiberius Gracchus 3/6 [i] 16:30 Až na kraj světa: Ztracení afghánští Buddhové [i] 17:25 Podivuhodné přírodní úkazy II. 2/3 [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Jizerské hory [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Do dunajské delty [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 1/4 [i] 21:45 Hořčice mi stoupá do nosu [i] 23:20 Meč 1/2 [i] 00:15 Salamandr 6/12 [i] 01:05 Jan Hus - Cesta bez návratu [i] 02:00 Sedmipočetníci - svatí učedníci svatých [i] 02:20 Stroje - to je moje! [i] 02:25 Češi v obnažení [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Na pomezí [i] 03:25 Divočina bez hranic [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Hranice bez hranic [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Lišákoviny [i] 06:00 Senzační Spiderman 16 [i] 06:30 Avengers: Sjednocení II 25 [i] 06:55 Robot a příšerka 13 [i] 07:25 Tom a Jerry III 19 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 26 [i] 08:15 Divoké vlny [i] 09:55 Gympl s (r)učením omezeným: Viróza 83 [i] 11:20 Lišáci, Myšáci a Šibeničák [i] 13:00 Cesta do středu Země [i] 14:50 Líbáš jako ďábel [i] 17:20 Můj brácha má prima bráchu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Nenávist 8 [i] 21:35 Kriminálka Anděl II: Podraz 9 [i] 22:45 Dannyho parťáci 2 [i] 01:20 Beze stopy IV: Pacient X [i] 02:15 Áčko: Kyslíková bomba- uzdraví mě, nebo zabije? [i] 03:05 Redakce: Právo na smrt 8 [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Viróza 83 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Cesta smrti 9 [i] 06:35 Friends: Vděčně tvá [i] 07:05 Největší tankové bitvy III: Kanadské tanky v Itálii 1 [i] 08:05 Vinaři: Věštba 3 [i] 09:20 Taxi 4 [i] 11:15 Big Ben I: Smrt překupníka 7 [i] 13:20 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 15:30 Přístav: Striptýz na fakturu 12 [i] 16:50 Rozpal to, šéfe! [i] 17:35 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Všechny moje lásky: Pan Motýl 22 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Hrátky s nebezpečím [i] 00:40 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 01:45 Vegas I: Jedna jako druhá 15 [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Karavan šou [i] 06:15 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 08:30 Frasier [i] 09:45 Rebelka z predmestia I. 14-16/22 [i] 11:40 Roztomilé mrchy III. 14-15/24 [i] 14:10 Kráska a zviera I. 15-16/22 [i] 15:55 Leto v Maďarsku [i] 18:00 Znovu zamilovaní [i] 20:00 Manželská terapia [i] 22:05 Kým si po nás príde [i] 00:05 Manželská terapia [i] 01:50 Kým si po nás príde [i] 03:20 Znovu zamilovaní [i] 04:55 More lásky 101-102/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Odvážný Crusoe 3 [i] 07:15 Odvážný Crusoe 4 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Císař Augustus 6 [i] 12:55 Kluci v mém životě0 [i] 15:05 Temné vzpomínky0 [i] 16:55 Maska zrcadla0 [i] 18:35 Osvoboditel0 [i] 20:30 Krvavá volba0 [i] 22:30 Gang Story0 [i] 00:10 Teror0 [i] 01:40 Krvavý stát0 [i] 03:00 Dům na konci ulice0 [i] 04:35 Pevnost draků0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Motorky [i] 07:15 Cyklistika [i] 08:15 Watts [i] 08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:15 Atletika [i] 11:15 Cyklistika [i] 11:40 Fotbal [i] 11:45 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:15 Futsal [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Sports Insiders [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Watts [i] 23:00 Rallye [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Motorky [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Fotbal [i] 01:45 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Green Team 73 [i] 05:15 Green Team 74 [i] 05:30 Top 10 - Architekti 8 [i] 06:00 Teleshop [i] 08:00 My jsme malí řemeslníci 14 [i] 08:35 Green Team 46 [i] 08:50 Green Team 47 [i] 09:05 Green Team 48 [i] 09:20 Green Team 49 [i] 09:35 Green Team 50 [i] 09:50 Zahradníkův svět 3 [i] 10:25 Zahradníkův svět 4 [i] 11:00 Úžasné prostory George Clarka 4 [i] 12:00 Bleší trhy 4 [i] 13:00 KOUPELNOVÉ METAMORFÓZY 2 [i] 13:30 Bytové metamorfózy VIII. 2 [i] 14:00 Souboj dekoratérů 12