TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo [i] 07:45 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:35 Tom a Jerry [i] 09:05 Malá veľká liga [i] 11:30 Teória veľkého tresku II. 14-15/23 [i] 12:25 Ľudia zajtrajška 9-10/22 [i] 14:20 Poliš z obchoďáku [i] 16:10 Chlap na roztrhanie [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Karate Kid [i] 23:35 Pomstiteľ [i] 01:35 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 6/16 [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:40 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:00 Garfield IV. [i] 08:15 Bol raz jeden život [i] 08:40 Bol raz jeden život [i] 09:10 Fidlibum [i] 09:40 Trpaslíci [i] 10:00 Daj si čas [i] 10:35 Robin Hood I 1/13 [i] 11:20 PARK [i] 12:00 James Bond: Dr. No [i] 13:55 NAJ dedinka Slovenska [i] 15:00 Fetiše televízie: Včera, dnes a bratislavské pondelky [i] 15:30 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Rovinj [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ruky bozkávam 1/8 [i] 21:45 Vek nevinnosti [i] 00:00 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 02:20 Ruky bozkávam 1/8 [i] 03:40 Cestou necestou: Rovinj [i] 04:15 PARK [i] 04:45 Robin Hood I 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Na prvej potulke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:25 HiSTORY [i] 09:30 Pred rokmi... [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Československý filmový týždenník [i] 10:30 Zahraničný duchovný prenos: 1700. výročie narodenia sv. Martina [i] 12:55 „Z iného sveta“ [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:50 RIO [i] 18:00 Herci-novinári [i] 18:35 Večerníček: Škriatok do bytu nepatrí [i] 18:45 ME v atletike [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Atletika - ME 2016 [i] 22:00 Pohoda Festival 2016 [i] 22:05 Borgiovci III. 5/10 [i] 22:55 Borgiovci III. 6/10 [i] 23:40 LETNÉ KINO klub: Manželstvo v tieni [i] 01:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ: Nezaujímaš sa o mňa [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:25 Rozprávková jazda [i] 09:20 Simpsonovci XXV. 17,18 [i] 10:15 SVET PODĽA EVELYN: Buď - alebo [i] 10:55 Dovidenia, stará mama! 1 [i] 11:40 Hoď svišťom: Dušičky, Maďari 9,10 [i] 13:00 John Tucker musí zomrieť [i] 15:00 Prechádzka v oblakoch [i] 17:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Takmer normálne dievča [i] 22:45 Machete zabíja [i] 01:00 Rocky II [i] 03:30 Temná voda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie II. [i] 05:30 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 06:20 DA VINCI [i] 07:40 KLENOT TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 10:05 DA VINCI [i] 11:50 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 13:50 Nora Robertsová: Pocta [i] 15:45 Honba za drahokamom [i] 17:55 Áno, šéfe! USA V. 3,4 [i] 19:55 KOLABS 5 [i] 20:35 Kameňák [i] 22:30 Temná voda [i] 00:35 Simpsonovci XXV. 17,18 [i] 01:35 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 02:30 Na dno nás nedostanete [i] 04:25 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 09:05 Medium V. 10 [i] 10:00 Medium V. 11 [i] 10:55 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 15 [i] 11:50 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 16 [i] 12:45 The Amazing Spider-man 1 [i] 15:10 Charlieho andílci I. 3 [i] 16:05 Charlieho andílci I. 4 [i] 16:55 Pretty Girl I. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 21:00 Krotitelé duchů 1 [i] 23:00 Krotitelé duchů II. 1 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 02:40 Charlieho andílci I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 13) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 45 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): (Díl 19) 19 [i] 07:15 Odpadlická autodílna (Series 1): Velká vášeň, Chevelle – (Díl 2) 2 [i] 08:10 Lovci odpadu (Series 1) 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Stará dobrá hotovost 5 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 6 [i] 09:55 Poklady z garáží (Series 1): Mizerný pocit 2 [i] 10:20 Poklady z garáží (Series 1): Špatná strana stodoly 3 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 8 [i] 12:35 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 9 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Hampshire 1 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Preston 2 [i] 13:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Lewes 3 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (Series 5): Bod zlomu 12 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 4 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (Series 2): Výletní lodě třídy Oasis 6 [i] 18:05 Bořiči mýtů (Series 10): Chaos v kuchyni 235 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 2 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Alabama! 6 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Švédští závodníci 4 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1) 3 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 23:00 Likvidátor (Series 1) 1 [i] 23:30 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Motocyklový blázinec 3 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Náhlý dopad 4 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Alabama! 6 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Švédští závodníci 4 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1) 3 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 04:20 Likvidátor (Series 1) 1 [i] 04:45 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Vo modrým ptáčku [i] 07:25 Princ a chuďas: Zrození krále 2/2 [i] 08:35 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Omáčka 2/13 [i] 09:40 Toulky za cechy a řemesly 2/8 [i] 10:05 Nejlepší Bakaláři [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kde bydlí štěstí [i] 13:55 Pohádka z šafránové louky [i] 14:30 Podezřelé okolnosti [i] 15:55 Neobyčejné životy: Nina Divíšková [i] 16:50 Vinnetou a Old Firehand [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Slavnostní zakončení MFF Karlovy [i] 21:10 Bathory [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:30 Slečna Marplová VI [i] 01:00 Světáci [i] 01:55 Po stopách hvězd [i] 02:20 Žiješ jenom 2x [i] 02:50 Bolkoviny [i] 03:50 Zahrada je hra [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 5 [i] 06:05 Angličtina pro nejmenší 6 [i] 06:20 Franklin a přátelé II [i] 06:40 Matýsek [i] 06:50 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:10 Garfieldova show IV [i] 07:20 Pingu III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Majdiny šlejšky 3/13 [i] 09:15 Náš venkov: Tři ženy v chalupě [i] 09:45 Ta naša kapela [i] 10:10 S kuchařem kolem světa - speciál [i] 11:50 Letecké katastrofy: Přistání na [i] 12:35 Paměť stromů: Stromy umělců, stromy umělci [i] 12:55 Divnopis [i] 13:00 Tunisko. Země Berberů [i] 13:30 Krásy evropského pobřeží: Helsinky [i] 13:40 Dramatické příběhy z divočiny: Medvíďata [i] 14:30 Železná maska [i] 16:35 Kouzla přírody: Lesní ekosystémy 3/4 [i] 17:25 Lvi - špionáž v brlohu [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Pálava [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Pulz moře [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Všechnopárty [i] 20:55 Basketbal: Kvalifikace na OH [i] 23:00 Sherlock: Přízračná nevěsta [i] 00:30 Horko [i] 02:05 Na místě zločinu: Mrtvý ve vodě [i] 03:00 Popírači holocaustu [i] 03:25 V zajetí železné opony [i] 03:40 Divočina bez hranic [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:05 Senzační Spiderman 15 [i] 06:35 Avengers: Sjednocení II 24 [i] 07:00 Robot a příšerka 12 [i] 07:30 Tom a Jerry III 18 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 25 [i] 08:30 Kocour v botách [i] 09:45 Princezna ze mlejna 1 [i] 10:50 Myšák Stuart Little [i] 12:30 4 svatby [i] 13:25 4 svatby [i] 14:20 Svatý muž [i] 16:40 Španglicky snadno a rychle [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jack Reacher: Poslední výstřel [i] 23:05 Náhradníci [i] 00:50 Anakonda [i] 03:05 Svatý muž [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Wolverine: Koh 8 [i] 06:50 Friends: Zbloudilá zpráva [i] 07:25 Autosalon [i] 08:40 Vinaři: Kladeňáci 2 [i] 10:05 Utta Danella: Sen se stává skutečností [i] 12:05 Beethoven [i] 14:05 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i] 16:15 Přístav: Sumec 11 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy [i] 22:50 Smrtonosná hra [i] 01:10 Záhadná žena 3: Zpěv smrti [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Karavan šou [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca [i] 08:30 Frasier [i] 09:45 Sultán 90-92/95 [i] 14:05 Kráska a zviera I. 13-14/22 [i] 15:55 Barbara Woodová: Čas snov 1-2/2 [i] 20:00 Znovu zamilovaní [i] 21:45 Leto v Maďarsku [i] 23:45 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 01:35 Barbara Woodová: Čas snov 1-2/2 [i] 04:30 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 McBride: Žena tří mužů0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 3 [i] 12:50 Odvážný Crusoe 4 [i] 13:35 Big Screen 13 [i] 13:50 Osvoboditel0 [i] 15:40 Počátek Země Nezemě0 [i] 17:10 Počátek Země Nezemě0 [i] 18:40 Temné vzpomínky0 [i] 20:30 96 hodin: Odplata0 [i] 22:00 Pravidla násilí0 [i] 23:20 Sedm psychopatů0 [i] 01:05 Electric Slide0 [i] 02:35 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i] 04:25 Gang Story0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:00 Watts [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Atletika [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:50 Zprávy [i] 17:55 Fotbal [i] 18:00 Atletika [i] 18:30 Atletika [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Motorky [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:15 Cyklistika [i] 02:15 Atletika [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Green Team 71 [i] 05:15 Green Team 72 [i] 05:30 Top 10 - Architekti 7 [i] 06:00 Teleshop [i] 08:00 My jsme malí řemeslníci 13 [i] 08:35 Green Team 41 [i] 08:50 Green Team 42 [i] 09:05 Green Team 43 [i] 09:20 Green Team 44 [i] 09:35 Green Team 45 [i] 09:50 Zahradníkův svět 1 [i] 10:25 Zahradníkův svět 2 [i] 11:00 Úžasné prostory George Clarka 3 [i] 12:00 Bleší trhy 3 [i] 13:00 KOUPELNOVÉ METAMORFÓZY 1 [i] 13:30 Bytové metamorfózy VIII. 1 [i] 14:00 Souboj dekoratérů 11 [i] 15:00 Já to tady nepoznávám 6 [i] 16:00 Jak svépomocí postavit dům 1 [i] 17:00 Jak svépomocí postavit dům 2 [i] 18:00 Na chalupě Austrálie II 5 [i] 19:00 Na chalupě Austrálie II 6 [i] 20:00 Netradiční bydlení? 4 [i] 20:55 Netradiční bydlení? 5 [i] 21:55 Jít nebo zůstat? 9 [i] 22:20 Jít nebo zůstat? 10 [i] 22:50 Souboj dekoratérů 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pořád jsem to já [i] 07:40 Mrtvá nevěsta Tima Burtona