Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:00 Susedské prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. [i] 11:05 Teória veľkého tresku II. 12-13/23 [i] 12:00 Kobra 11 XIX. 12/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 2-3/23 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 23:10 Okresní přebor 3-4/16 [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 2-3/23 [i] 01:55 Kobra 11 XIX. 12/14 [i] 02:40 Okresní přebor 3-4/16 [i] 03:35 Dva a pol chlapa III. [i] 04:10 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:05 Horskí záchranári II: Nezvestná 9/12 [i] 10:00 Largo 4/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 5/16 [i] 13:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 6/16 [i] 14:05 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 14:20 Hurá do záhrady [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: San Juan du Puerto Rico - bašta Španielska v Karibiku, USA [i] 16:40 Poklady sveta: Mesa Verde - duch Anasaziov, USA [i] 17:00 Horskí záchranári II: Nebezpečná aféra 10/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:30 Fetiše televízie: Včera, dnes a bratislavské pondelky [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:10 James Bond: Dr. No [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Neskoro večer [i] 01:55 Largo 4/39 [i] 02:45 James Bond: Dr. No [i] 04:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 5/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:35 Mixzóna [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Úžasná veda II. [i] 07:25 Velikáni dejín [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZÁHADA ČAROVNÉHO VAJÍČKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pohoda 2014 [i] 09:10 Festivaly 2015: BAŽANT POHODA 2015 [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Amazónsky prales [i] 09:50 Pán Tau I.: Pán Tau ide do školy [i] 10:30 Zostane to medzi nami [i] 11:35 Tam, kde život pramení [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Veľký, väčší, najväčší: Prieplav [i] 13:05 Biometria - Zaostrené na telo [i] 14:00 Cyklopotulky [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:40 RIO [i] 17:45 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 ME v atletike [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:25 Atletika - ME 2016 [i] 22:00 Pohoda Festival 2016 [i] 22:05 LETNÉ KINO: Diktátor [i] 00:05 Andrea za hranicou: Lovec myší [i] 00:30 Berlín Alexanderplatz [i] 01:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Nezaujímaš sa o mňa [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Chodila som s úžerníkom [i] 09:55 Pomsta chlpáčov [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle III. 22 [i] 13:30 Hawaii 5.0 V. 3 [i] 14:30 Prvé oddelenie II. [i] 15:30 Celebrity Camp: Dobrodružstvo na ostrove [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Áno, šéfe! 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Mythica: Boj o Darkspore [i] 00:30 30 dní dlhá noc [i] 03:00 KRIMI 03:20 Áno, šéfe! 3 [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Chodila som s úžerníkom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 10 [i] 05:55 DA VINCI [i] 07:10 KLENOT TV [i] 08:30 Simpsonovci XXII. 11,12 [i] 09:25 Futurama VII. 5 [i] 09:50 Faktor strachu 2.0 5 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi IV. 20 [i] 12:00 Ochrana svedkov II. 14 [i] 13:10 DA VINCI [i] 14:00 X Factor Veľká Británia XII. 3 [i] 15:00 Faktor strachu VI. 20 [i] 16:00 Faktor strachu 2.0 5 [i] 17:00 Futurama VII. 5 [i] 17:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 15 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 13,14 [i] 20:05 SVET PODĽA EVELYN: Stávka [i] 20:45 Na ulici po opici v žltých šatách [i] 22:45 Nahí v raji II. 8/8 [i] 23:45 Nahí v raji III. 1/8 [i] 00:50 Črepiny [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 03:00 SVET PODĽA EVELYN: Stávka [i] 03:25 Faktor strachu VI. 20 [i] 04:10 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 14 [i] 07:30 Reign Ii. 4 [i] 08:20 Medium Iii. 22 [i] 09:15 Vražedná čísla VI. 11 [i] 10:10 Vražedná čísla VI. 12 [i] 11:05 Reign Ii. 4 [i] 11:55 Medium Iv. 2 [i] 12:50 Vražedná čísla VI. 11 [i] 13:40 Vražedná čísla VI. 12 [i] 14:35 Jak prosté III. 7 [i] 15:30 Vražedná čísla VI. 14 [i] 16:25 Vražedná čísla VI. 16 [i] 17:20 Reign Ii. 5 [i] 18:10 Jak prosté III. 8 [i] 19:05 Medium Iv. 3 [i] 20:00 Medium Iv. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 8 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev 9 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 44 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Přežít potopení Titaniku 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Figuríny 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dramatické změny 36 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Na úrovni 5 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Sopka Mount Kilauea 7 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 12:35 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 6 [i] 13:30 Králové divočiny (Series 1): Mexiko - mlžný les 4 [i] 14:25 Králové divočiny (Series 1): Finsko - polární kruh 5 [i] 15:20 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Figuríny 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dramatické změny 36 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Na úrovni 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 13) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 45 [i] 20:00 Lovci jedů (Series 1): Teď nebo nikdy 6 [i] 21:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Poslední pokus 6 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i] 00:00 Přežití exodu [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Útěk před požárem lesa 11 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Zavěšený padák 12 [i] 01:50 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Poslední pokus 6 [i] 02:40 Lovci jedů (Series 1): Teď nebo nikdy 6 [i] 03:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 3 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 2): Alpha Romeo 4C 1 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Z Divadélka pod věží [i] 10:55 Sanitka 6/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau jde do školy 5/33 [i] 14:00 Reportéři ČT [i] 14:45 Doktorka Quinnová III [i] 15:35 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulky za cechy a řemesly 2/8 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2016 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Kouzla králů [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Legendy televizní zábavy [i] 23:40 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:45 Zpráva o sešlosti [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 1/5 [i] 09:00 Ženy, které vaří bohům [i] 09:55 Cestománie [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Klenoty naší krajiny: Křivoklátsko [i] 10:55 Klenoty naší krajiny: Český ráj [i] 11:25 Podivuhodné přírodní úkazy II. 1/3 [i] 12:15 Příběhy zvědavých přírodovědců: Rychlé ryby aneb O halančících 2/10 [i] 12:35 Směr rovník: Bitva o světlo 2/6 [i] 13:30 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 13:40 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 14:35 Barevná třicátá léta: S [i] 15:25 Stroje - to je moje! [i] 15:35 Věda na vlastní kůži 46/50 [i] 16:30 Největší přírodní katastrofy: Smrtící cunami [i] 17:15 Kaple - duše rodů: Křivoklát 1/5 [i] 17:45 Postřehy odjinud [i] 17:50 Basketbal: Kvalifikace na OH [i] 20:00 Tajný život koček [i] 20:50 Basketbal: Kvalifikace na OH [i] 23:00 Náhradnice [i] 00:30 Salamandr 6/12 [i] 01:15 Židé 5/5 [i] 02:10 Náš venkov: Mořeplavec na suchu [i] 02:35 Soláň [i] 02:55 Ráj rozvodů [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:35 Zapomenuté výpravy [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Babylon [i] 04:50 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Redakce: Právo na smrt 8 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Pistole 7 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 7 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Scan Man 5 [i] 13:40 Dr. House VII: Neštovice o rok více 7 [i] 14:40 Dr. House VII: Drobné oběti 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Žij a nech žít 559 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Zmizelá 8 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 8 [i] 18:50 Hospoda: Záloha na palmáre 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta do středu Země [i] 22:10 Zakázané uvolnění [i] 23:50 Mentalista VII: Zmrzlina s příchutí pomerančového květu 3 [i] 00:45 Dr. House VII: Neštovice o rok více 7 [i] 01:40 Dr. House VII: Drobné oběti 8 [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 Redakce: Strach 7 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Žij a nech žít 559 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Wolverine: Vadhaka 7 [i] 06:45 Friends: Spolubydlící [i] 07:15 M*A*S*H 149 [i] 08:00 M*A*S*H 150 [i] 08:50 Místo činu: Brémy: In flagranti 2 [i] 10:55 Policie Hamburk VII: Hodný polda, zlý polda 21 [i] 11:55 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 12:55 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 13:55 Julie Lescautová I: Bližší košile než kabát 11 [i] 16:05 Přístav: Vzkaz 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Taxi 4 [i] 22:10 Sedm životů [i] 00:45 Prostřeno! [i] 01:45 Místo činu: Brémy: In flagranti 2 [i] 03:30 Policie Hamburk VII: Hodný polda, zlý polda 21 [i] 04:15 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sila 145 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 129/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Frasier [i] 11:35 Velvet 7-8 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 139-140/172 [i] 16:50 Indická nevesta 212-213 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House II. 8/24 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová I. 4-6/24 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:10 Mike a Molly V. [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Sherlock a Watsonová I. 4-6/24 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Expert na vraždu0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Žena tří mužů0 [i] 13:35 Pohled na lásku0 [i] 15:10 Angelika0 [i] 17:05 Holka z předměstí0 [i] 18:45 V rytmu soulu0 [i] 20:30 Nitro0 [i] 22:10 Blondýna na předpis0 [i] 23:40 96 hodin: Odplata0 [i] 01:10 Pravidla násilí0 [i] 02:25 Sedm psychopatů0 [i] 04:10 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Atletika [i] 12:00 Atletika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:15 Cyklistika [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Jezdectví [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Green Team 69 [i] 05:15 Green Team 70 [i] 05:30 Top 10 - Architekti 6 [i] 06:00 Teleshop [i] 08:00 Proklepnuto - Odklepnuto 6 [i] 08:30 Dej mi Pokoj! 39 [i] 08:45 Dej mi Pokoj! 40 [i] 09:00 12 pokojů - kolem světa 5 [i] 09:30 Kutiholka 5