TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:00 Susedské prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa III. [i] 11:00 Teória veľkého tresku II. 9-10/23 [i] 12:00 Kobra 11 XIX. 11/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1/23 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tutanchamon 3 [i] 22:20 Toto je raj [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1/23 [i] 02:00 Tajomstvo kruhu čarodejníc 2/22 [i] 02:45 Kobra 11 XIX. 11/14 [i] 03:35 Dva a pol chlapa III. [i] 03:55 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:05 Horskí záchranári II: Núdzové pristátie 8/12 [i] 10:00 Largo 3/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 3/16 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 4/16 [i] 14:15 Svet v obrazoch [i] 14:35 Inšpektor Lynley IV.: Božie slovo 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Orkneyské ostrovy - grafiti Vikingov, Veľká Británia [i] 16:40 Poklady sveta: Wartburg - kde romantika sníva o stredoveku, Nemecko [i] 17:00 Horskí záchranári II: Nezvestná 9/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:25 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 23:45 Inšpektor Lynley IV.: Božie slovo 1/2 [i] 00:30 Largo 3/39 [i] 01:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:55 Extrémni experti [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 3/16 [i] 03:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 4/16 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Seržant Murko [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Úžasná veda II. [i] 07:25 Velikáni dejín [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - A WONDER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pohoda 2013 [i] 09:20 Bola raz jedna planéta: Vzácna voda v Sahele [i] 09:45 Pán Tau I.: Pán Tau a nedeľa [i] 10:15 Herecké legendy: Štefan Kvietik [i] 10:25 Tanec nad plačom [i] 11:20 Režisér [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Universum: Levia skala [i] 13:15 Po Brazílii s Michaelom Palinom 1/4 [i] 14:25 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:40 RIO [i] 17:50 ME v atletike [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Veľký, väčší, najväčší: Prieplav [i] 21:05 Biometria - Zaostrené na telo [i] 22:00 LETNÉ KINO: Moderná doba [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Andrea za hranicou: Vysoko na ryžových poliach [i] 00:00 Berlín Alexanderplatz [i] 01:05 Futbal - EURO 2016 [i] 02:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:00 SÚDNA SIEŇ: Silvester [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Nič nezarobíš [i] 10:10 Doba ľadová 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle III. 21 [i] 13:30 Hawaii 5.0 V. 2 [i] 14:30 Prvé oddelenie II. [i] 15:30 Celebrity Camp: Dobrodružstvo na ostrove [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Áno, šéfe! 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 INKOGNITO [i] 22:00 Konzultant [i] 00:45 Spravodlivosť v krvi IV. 20 [i] 01:45 Ochrana svedkov II. 14 [i] 02:45 Hawaii 5.0 V. 2 [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 Áno, šéfe! 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 06:00 DA VINCI [i] 07:10 KLENOT TV [i] 08:30 Simpsonovci XXII. 9,10 [i] 09:25 Futurama VII. 4 [i] 09:50 Faktor strachu 2.0 4 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi IV. 19 [i] 12:00 Ochrana svedkov II. 13 [i] 13:10 DA VINCI [i] 14:00 X Factor Veľká Británia XII. 2 [i] 15:00 Faktor strachu VI. 19 [i] 16:00 Faktor strachu 2.0 4 [i] 16:55 Futurama VII. 4 [i] 17:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 14 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 11,12 [i] 20:00 SVET PODĽA EVELYN: Diéta [i] 20:45 Mythica: Boj o Darkspore [i] 23:00 Medzi životom a smrťou 12 [i] 00:00 Mafstory VI.: Konzultant, Hazard tety Márgit 2,3 [i] 02:00 Ničitelia mýtov II. 10 [i] 02:50 SVET PODĽA EVELYN: Diéta [i] 03:15 Medzi životom a smrťou 12 [i] 04:00 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 13 [i] 07:30 Reign Ii. 3 [i] 08:20 Medium Iii. 20 [i] 09:15 Vražedná čísla VI. 9 [i] 10:05 Vražedná čísla VI. 10 [i] 11:00 Reign Ii. 3 [i] 11:55 Medium Iii. 21 [i] 12:50 Vražedná čísla VI. 9 [i] 13:40 Vražedná čísla VI. 10 [i] 14:35 Jak prosté III. 6 [i] 15:25 Vražedná čísla VI. 11 [i] 16:15 Vražedná čísla VI. 12 [i] 17:10 Reign Ii. 4 [i] 18:00 Jak prosté III. 7 [i] 19:00 Medium Iii. 22 [i] 20:00 Medium Iv. 2 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 714 - COME BACK [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 00:00 Jak prosté IV. 18 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 43 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 9): Auto s raketovým pohonem: mise splněna? 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Zlá krev 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Rodinná hádka 35 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Král šrotu 4 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Horské hřbety Aljašky 6 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Customline 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Maserati 3200 GT 5 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Boj o území 14 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Výchova divočinou 1 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Lidská vlčí smečka 2 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Nepříjemné překvapení 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Zlá krev 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Rodinná hádka 35 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Král šrotu 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Maserati 3200 GT 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 44 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 6 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 6 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Ve městě je nová holka 19 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Nejrychlejší z jihovýchodu: (Díl 6) 1 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace vozu Galaxie 1 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 6 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 6 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Ve městě je nová holka 19 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Banánové rybičky [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Komici na jedničku [i] 10:50 Panoptikum Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Pan Tau a neděle 4/33 [i] 13:55 Hity roku [i] 14:40 Doktorka Quinnová III [i] 15:25 Kojak IV [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2016 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Sanitka 6/11 [i] 21:10 Nejlepší Bakaláři [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Taggart [i] 23:00 Motiv II [i] 23:45 Bolkoviny [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:50 Karlovy Vary, sadové město [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzla přírody: Travnaté pláně 2/4 [i] 09:20 Modrá planeta: Pulz moře [i] 10:10 Zbraně 2. světové války 2/5 [i] 11:00 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 11:45 Dobrodružství z půdy 1/13 [i] 12:00 Dobrodružství z půdy: Ďabelská hádanka 2/13 [i] 12:20 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 12:40 Příběhy domů: Vila Sibiř [i] 12:55 Praha snů [i] 13:25 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 14:20 Židé 5/5 [i] 15:15 Země kadidlové stezky [i] 15:35 Letecké katastrofy: Smrtící únava [i] 16:20 Stroje - to je moje! [i] 16:30 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Caesar 2/6 [i] 17:25 Zapomenuté výpravy: Do dunajské delty [i] 17:50 Směr rovník: Bitva o světlo 2/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 1,2/12 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Ariana [i] 21:40 Ucho [i] 23:15 Na místě zločinu: Mrtvý ve vodě [i] 00:10 Tajemství 2. sv. války: Bitva o [i] 01:00 Sestřička Jackie V: Dobrá věc 5/10 [i] 01:25 Putování za muzikou [i] 01:55 Stroje - to je moje! [i] 02:00 Řemenářská sláva [i] 02:20 Skalická Morávka [i] 02:30 Čestní a nečestní [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Divočina bez hranic [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Redakce: Strach 7 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 6 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Všeuměl 4 [i] 13:40 Dr. House VII: Neplánované rodičovství 5 [i] 14:40 Dr. House VII: Politická objednávka 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Srážka s blbcem 558 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Nervový otřes, 2. část 7 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VI 7 [i] 18:50 Hospoda: Vetřelci 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Pravidla rodinného provozzu [i] 21:00 Comeback: Je jaro... [i] 21:35 Šéfové na zabití [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Podivná láska 16 [i] 00:20 Dr. House VII: Neplánované rodičovství 5 [i] 01:15 Dr. House VII: Politická objednávka 6 [i] 02:10 Redakce: Dopis 5 [i] 03:00 Redakce: Tajný závod 6 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Srážka s blbcem 558 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Wolverine: Min 6 [i] 06:50 Friends: Podle skutečnosti [i] 07:20 M*A*S*H 148 [i] 08:15 M*A*S*H 149 [i] 09:10 Místo činu: Brémy: Přímo do srdce 1 [i] 11:10 Policie Hamburk VII: Příležitost dělá zloděje 20 [i] 12:10 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 13:10 Castle na zabití III: Málem slavný 7 [i] 14:05 Julie Lescautová I: Malý svědek 10 [i] 16:10 Přístav: Dokonalá vražda 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Brémy: Přímo do srdce 1 [i] 02:05 Policie Hamburk VII: Příležitost dělá zloděje 20 [i] 02:50 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sila 144 [i] 07:00 Tisíc a jedna noc 128/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Frasier [i] 11:35 Velvet 5-6 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 137-138/172 [i] 16:55 Indická nevesta 210-211 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Mike a Molly V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House II. 7/24 [i] 21:30 Velvet 7-8 [i] 23:00 Bostonské vraždy III. 8/15 [i] 23:55 Krok za krokom [i] 00:55 Mike a Molly V. [i] 01:30 Frasier [i] 01:55 Karavan šou [i] 03:00 Na streche [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 More lásky 99-100/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 9 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu0 [i] 13:35 Opuštěný kaňon0 [i] 15:00 Země naděje0 [i] 16:50 Jasmíniny slzy0 [i] 18:30 Marie Antoinette0