TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:00 Susedské prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa III. [i] 11:00 Teória veľkého tresku II. 7-8/23 [i] 12:00 Kobra 11 XIX. 10/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23-24/25 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tutanchamon 2 [i] 22:20 Chlap na roztrhanie [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23-24/25 [i] 02:00 Tajomstvo kruhu čarodejníc 1/22 [i] 02:40 Kobra 11 XIX. 10/14 [i] 03:30 Dva a pol chlapa III. [i] 03:50 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Počasie [i] 05:10 Extrémni experti [i] 06:00 Duel [i] 06:25 Most do krajiny Terabithia [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Mišo [i] 09:35 Svet v obrazoch [i] 10:05 Largo 2/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 1/16 [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 2/16 [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley IV.: Semeno ľútosti 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Trinidad a Valle de los Ingenios - trpký cukor, Kuba [i] 16:40 Poklady sveta: Santiago de Cuba - El Morro a kolíska revolúcie, Kuba [i] 17:00 Horskí záchranári II: Núdzové pristátie 8/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 23:45 Inšpektor Lynley IV.: Semeno ľútosti 2/2 [i] 00:35 Largo 2/39 [i] 01:20 Cestou necestou: Island [i] 01:50 Slovensko v obrazoch [i] 02:15 Extrémni experti [i] 03:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 1/16 [i] 04:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny 2/16 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Úžasná veda II. [i] 07:25 Velikáni dejín [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky- SEZAM OTVOR SA! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pohoda 2012 [i] 09:15 Bola raz jedna planéta: Vzácna voda v Indii [i] 09:35 Pán Tau I.: Pán Tau v horách [i] 10:10 Herecké legendy: Štefan Kvietik [i] 10:25 Rosmersholm [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Japonská mozaika VII 3/6 [i] 12:45 Japonská mozaika VII 4/6 [i] 13:05 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 13:30 Pohoda 2015 [i] 14:25 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:40 RIO [i] 17:45 ME v atletike [i] 20:00 Universum: Levia skala [i] 20:55 Po Brazílii s Michaelom Palinom 1/4 [i] 22:00 LETNÉ KINO: Svetlá veľkomesta [i] 23:25 Andrea za hranicou: Pes na tanieri [i] 23:50 Berlín Alexanderplatz [i] 00:50 Futbal - EURO 2016 [i] 02:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:05 SÚDNA SIEŇ: Potrat [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Obyčajná závisť [i] 10:20 Doba ľadová [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle III. 20 [i] 13:30 Hawaii 5.0 V. 1/25 [i] 14:30 Prvé oddelenie II. [i] 15:00 Celebrity Camp: Dobrodružstvo na ostrove [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Áno, šéfe! 1/17 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Prechádzky s dinosaurami [i] 22:35 Kameňák [i] 00:55 Spravodlivosť v krvi IV. 19 [i] 01:55 Ochrana svedkov II. 13 [i] 02:55 Hawaii 5.0 V. 1/25 [i] 03:35 Áno, šéfe! 1/17 [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Potrat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 05:55 DA VINCI [i] 07:10 KLENOT TV [i] 08:30 Simpsonovci XXII. 7,8 [i] 09:25 Futurama VII. 2 [i] 09:55 Faktor strachu 2.0 3 [i] 11:10 DA VINCI [i] 11:55 Ochrana svedkov II. 12 [i] 13:10 DA VINCI [i] 14:00 X Factor Veľká Británia XII. 1 [i] 15:20 Faktor strachu 2.0 3 [i] 16:20 Futurama VII. 2,3 [i] 17:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 12 [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 13 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 9,10 [i] 20:05 SVET PODĽA EVELYN: Smrteľná diagnóza [i] 20:45 Tsunami [i] 22:45 Poručík Backstrom 3 [i] 23:50 Mafstory V.: Duch starej Csontosovej 34/34 [i] 00:50 Mafstory VI.: Prezident alebo boss? 1/31 [i] 01:50 Graceland II. 13/13 [i] 02:30 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 03:20 SVET PODĽA EVELYN: Smrteľná diagnóza [i] 03:45 Poručík Backstrom 3 [i] 04:30 Graceland II. 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 12 [i] 07:40 Reign Ii. 2 [i] 08:30 Medium Iii. 18 [i] 09:25 Vražedná čísla VI. 7 [i] 10:15 Vražedná čísla VI. 8 [i] 11:05 Reign Ii. 2 [i] 11:55 Medium Iii. 19 [i] 12:50 Vražedná čísla VI. 7 [i] 13:40 Vražedná čísla VI. 8 [i] 14:30 Jak prosté III. 5 [i] 15:25 Vražedná čísla VI. 9 [i] 16:15 Vražedná čísla VI. 10 [i] 17:10 Reign Ii. 3 [i] 18:05 Jak prosté III. 6 [i] 19:00 Medium Iii. 20 [i] 20:00 Medium Iii. 21 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 22:00 Jak prosté IV. 18 [i] 22:55 Vražedná práva II. 2 [i] 23:55 Hannibal I. 8 [i] 00:50 Jak prosté IV. 18 [i] 01:40 Vražedná práva II. 2 [i] 02:25 Hannibal I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 42 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Nástup do letadla 190 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Šok a překvapení 14 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Vyzvědači 34 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Tak to ukaž! 3 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Sierra Nevada 5 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Citroën 2CV 4 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 6 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (Series 1): Letadlová loď 1 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (Series 1): Most Rio-Antirio 2 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajská věž 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Šok a překvapení 14 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Vyzvědači 34 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Tak to ukaž! 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Citroën 2CV 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 43 [i] 20:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Chevy C10 6 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Letadlová loď 1 [i] 00:55 Bezplatná jízda (Series 1) 6 [i] 01:50 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Chevy C10 6 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Jaguar F-Type 9 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Banánové rybičky [i] 06:00 Doktorská pohádka [i] 06:45 O Terezce a paní Madam [i] 07:35 O princi Truhlíkovi [i] 08:35 Rozmarné léto "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..." [i] 09:50 Sanitka: Doktor Jandera se sbližuje s 5/11 [i] 10:50 Pan Tau: Pan Tau na horách 3/33 [i] 11:30 Vojtík a duchové [i] 12:15 Křesadlo [i] 13:15 Kačenka a zase ta strašidla [i] 14:40 Sen o krásné panně [i] 15:55 Ať přiletí čáp, královno! [i] 17:30 O svatební krajce [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2016 [i] 19:53 Losování Sportky a Šance 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Panoptikum Města pražského [i] 21:20 Vinnetou a Old Firehand [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 22:50 Kriminálka Paříž [i] 23:45 Kriminalista [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Toulky za cechy a řemesly 1/8 [i] 02:20 Bydlení je hra [i] 02:40 Chalupa je hra [i] 03:05 Zahrada je hra [i] 03:30 Zpráva o sešlosti [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Kluci v akci - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Zbraně 2. světové války 2/5 [i] 06:45 Náš venkov: Mořeplavec na suchu [i] 07:15 Putování za muzikou [i] 07:40 S gurmánem na cestách II.: Brooklyn [i] 08:25 Barevná třicátá léta: Vzdálený svět [i] 09:15 Rýn - cesta od pramene k ústí: Otevřený světu [i] 10:00 Až na kraj světa: Hledání Iásóna a [i] 10:50 Ženy, které vaří bohům [i] 11:45 Největší přírodní katastrofy: Otřesy z pekel [i] 12:35 Listy z Provence [i] 13:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 1/5 [i] 13:35 S Arthurem za slony [i] 14:05 David Zeisberger - apoštol indiánů [i] 15:00 Bohoslužba k uctění mučednické smrti mistra Jana Husa [i] 16:30 Mistr Jan Hus [i] 17:05 Jeroným Pražský [i] 17:20 Klenoty naší krajiny: Křivoklátsko [i] 17:45 Klenoty naší krajiny: Český ráj [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Káně lesní [i] 19:05 Příběhy zvědavých přírodovědců 1/10 [i] 19:25 Příběhy domů: Kouzelný život [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jan Hus - Cesta bez návratu [i] 20:55 Basketbal: Česko - Japonsko [i] 23:00 Matrjoški 7/10 [i] 23:45 Sherlock III [i] 01:15 Queer: Nenápadný půvab [i] 01:40 Na místě zločinu: Unikající spravedlnost [i] 02:35 Cesty víry: Po stopách mistra Jana [i] 03:00 Divnopis [i] 03:05 Prázdniny na chatě [i] 03:25 Minuty mezi životem a smrtí [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Divočina bez hranic [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Scooby-Doo: Strašidelné hry [i] 06:00 Scooby-Doo: Záhada kolem Wrestlemánie [i] 07:50 Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty [i] 09:25 O Nosáčkovi [i] 11:25 Nebe a dudy [i] 12:55 Krotitelé duchů 2 [i] 15:10 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 16:50 Což takhle dát si špenát [i] 18:50 Hospoda: Šejdrista 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Mentalista VII: Zmrzlina s příchutí pomerančového květu 3 [i] 22:35 Vzorec pro vraždu [i] 01:05 Krotitelé duchů 2 [i] 03:05 Dr. House VII: Masážní terapie 4 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zpověď 557 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Primáček: Max Steel před 06:15 Wolverine: Asano 5 [i] 06:45 Friends: Tábor Divoké srdce [i] 07:15 Friends: Koš [i] 07:45 O princezně na hrášku [i] 09:45 Příběh hraček 3 [i] 12:05 V podstatě jsme normální [i] 14:05 Prstýnek [i] 15:50 Pravá blondýnka 2 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Věštba 3 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:40 V podstatě jsme normální [i] 02:35 Prstýnek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sila 143 [i] 07:00 Tisíc a jedna noc 127/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:30 Frasier [i] 11:35 Velvet 3-4 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 135-136/172 [i] 16:45 Indická nevesta 208-209 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House II. 6/24 [i] 21:30 Velvet 5-6 [i] 23:00 Bostonské vraždy III. 7/15 [i] 23:55 Krok za krokom [i] 00:55 Mike a Molly V. [i] 01:30 Frasier [i] 01:55 Karavan šou [i] 02:20 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 More lásky 97-98/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 7 [i] 06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černovous0 [i] 13:35 Černovous0 [i] 15:05 Ruka mrtvého muže0 [i] 16:35 Producenti0 [i] 18:50 Jasmíniny slzy0 [i] 20:30 Země naděje0 [i] 22:15 Marie Antoinette0 [i] 00:15 Vítejte ve Wellville0 [i] 02:15 Mistři magie0 [i] 04:10 Souboj0 [i]