Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Scooby-Doo [i] 06:40 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:00 Tarzan [i] 08:50 Rango [i] 11:00 Bláznivý tábor [i] 12:45 Inštinkt lovca [i] 14:50 Už sme doma? [i] 16:55 Dobrodružstvo na tajomnom ostrove [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tutanchamon 1 [i] 22:20 Pompeje [i] 00:30 Najmocnejší muž FBI [i] 02:50 Blbec na večeru [i] 04:40 Mrcha učiteľka I. 2/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Extrémni experti [i] 07:05 TV ŠANCA [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Posledný krajec [i] 08:25 Hurá do Afriky ! [i] 10:00 Národná púť na sviatok sv. Cyrila a Metoda [i] 11:55 Mišo [i] 13:00 Most do krajiny Terabithia [i] 14:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 15:35 Svätý Peter 1/2 [i] 17:20 Svätý Peter 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Skrytý prameň [i] 21:55 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov [i] 23:20 Svätý Peter 1/2 [i] 01:00 Svätý Peter 2/2 [i] 02:40 Skrytý prameň [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Úžasná veda II. [i] 07:25 Velikáni dejín [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SEMIENKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Misia bratov Konštantína a Metoda 3/3 [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Podnebie na ďalekom severe [i] 09:45 Pán Tau I.: Pán Tau rozdáva [i] 10:15 Herecké legendy: Štefan Kvietik [i] 10:25 Bačova žena [i] 11:45 Kovladov dar [i] 12:50 Povesť o Cyrilovi a Metodovi [i] 13:20 Deň zahraničných Slovákov: Portrét: Ján Valach [i] 13:55 Deň zahraničných Slovákov: GEN.sk - Ján Vilček [i] 14:10 Cyklopotulky [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:35 RIO [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Mikrospánok [i] 17:45 Devín spolupútnik histórie Bratislavy [i] 18:00 Bite sa, pán Jedlinský! [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SEMIENKA [i] 19:05 Náš Timmy [i] 19:10 Úžasná veda II. [i] 19:25 Sviatočné slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Divoké Slovensko [i] 20:35 SURI [i] 22:00 LETNÉ KINO: Zlaté opojenie [i] 23:30 Andrea za hranicou: Šanghaj - mesto kontrastov [i] 23:55 Berlín Alexanderplatz [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Naši na najmenšom svetadieli [i] 02:15 Korene ostali v srdci [i] 02:50 Slováci na Balkáne;Zrastení so zemou 1/2 [i] 03:20 Slováci na Balkáne;Zrastení so zemou 2/2 [i] 03:45 Slováci v Bihore I. [i] 04:15 Slováci v Bihore II. [i] 04:45 Slováci na Ukrajine [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:40 101 Dalmatíncov 2 [i] 10:15 Liga výnimočných [i] 12:40 Kráľ Škorpión: Cesta za mocou [i] 15:00 Pomsta chlpáčov [i] 17:10 Doba ľadová 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 Na ulici po opici v žltých šatách [i] 23:00 Šaman [i] 01:20 Ochrana svedkov II. 12 [i] 02:20 Tsunami [i] 03:55 Tiene Toskánska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 05:55 DA VINCI [i] 07:10 KLENOT TV [i] 08:30 DA VINCI [i] 09:15 V.I.P. vraždy: Muž, ktorý sa vyparil, Skvelé vyhliadky 3,4 [i] 12:05 Šaman [i] 14:45 Záhada bermudského trojuholníka 1,2,3/3 [i] 20:00 SVET PODĽA EVELYN: Alica rodí [i] 20:45 Tajný život Waltera Mittyho [i] 23:00 Nebezpečne zvodný sused [i] 01:05 Mafstory V.: Banánove frajerky, Satelit 32,33 [i] 02:55 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 03:45 SVET PODĽA EVELYN: Alica rodí [i] 04:10 DA VINCI [i] 04:40 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 11 [i] 07:35 Reign Ii. 1 [i] 08:25 Medium Iii. 16 [i] 09:15 Vražedná čísla VI. 5 [i] 10:10 Vražedná čísla VI. 6 [i] 11:05 Reign Ii. 1 [i] 11:55 Medium Iii. 17 [i] 12:50 Vražedná čísla VI. 5 [i] 13:45 Vražedná čísla VI. 6 [i] 14:40 Jak prosté III. 4 [i] 15:35 Vražedná čísla VI. 7 [i] 16:20 Vražedná čísla VI. 8 [i] 17:10 Reign Ii. 2 [i] 18:00 Jak prosté III. 5 [i] 19:00 Medium Iii. 18 [i] 20:00 Medium Iii. 19 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 4 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 5 [i] 00:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 01:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 03:10 Myšlenky zločince X. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 4) 41 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Chemické složení dělové koule 189 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Lháři, lháři 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Koupit a prodat 2 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Poušť Moab 4 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Kdo je tady pánem? 10 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (Series 1): Velká vášeň, Chevelle 1 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (Series 1): Velká vášeň, Chevelle – (Díl 2) 2 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (Series 1): Nadšení z vozu Gasser 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Lháři, lháři 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Koupit a prodat 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 42 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 5 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Týmová práce 13 [i] 22:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Poslední pokus 6 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (Series 1): Prokletí džungle 4 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 5 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Týmová práce 13 [i] 03:30 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Poslední pokus 6 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Lamborghini Aventador 8 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Postřehy odjinud [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Loupežnická pohádka [i] 06:40 O labuti [i] 07:40 Hodina zpěvu [i] 08:25 Záhada hlavolamu [i] 10:05 Panoptikum Města pražského [i] 10:55 Pan Tau: Pan Tau naděluje 2/33 [i] 11:25 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 12:15 O Šípkové Růžence [i] 13:15 Kačenka a strašidla [i] 14:40 O perlové panně [i] 16:00 Co takhle svatba, princi? [i] 17:30 Sedmero krkavců [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2016 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:05 Sanitka: Doktor Jandera se sbližuje s 5/11 [i] 21:10 Nejlepší Bakaláři [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:10 Rozmarné léto "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..." Úsměvná novela Vladislava Vančury v proslulém filmovém přepisu režiséra Jiřího Menzela . [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:20 Bolkoviny [i] 01:10 Po stopách [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Kde bydlely princezny [i] 02:10 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:00 Chalupa je hra [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:50 Evergreeny Gustava Broma [i] 04:20 Sváteční slovo místopředsedy Rady [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 1,2/12 [i] 06:45 Tajemství 2. sv. války: Bitva o [i] 07:40 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 08:35 Až na kraj světa: Hledání Iásóna a [i] 09:30 Římský Velehrad [i] 09:55 Sedm pečetí Karla IV. 7/7 [i] 10:30 Bohoslužba z Velehradu [i] 12:10 Postřehy odjinud [i] 12:15 Sedmipočetníci - svatí učedníci svatých [i] 12:40 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Caesar 2/6 [i] 13:35 Příběhy zvědavých přírodovědců 1/10 [i] 13:55 Kouzla přírody: Travnaté pláně 2/4 [i] 14:45 Směr rovník: Bitva o světlo 2/6 [i] 15:40 Dramatické příběhy z divočiny: Medvíďata [i] 16:30 Podivuhodné přírodní úkazy II. 1/3 [i] 17:20 Modrá planeta: Pulz moře [i] 18:10 Krásy evropského pobřeží: Souostroví bez konce [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: "Šťastné" [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Paměť stromů: Stromy u hradů a zámků [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cyril a Metoděj - Apoštolové [i] 21:25 Jan Hus [i] 23:55 Sestřička Jackie V: Dobrá věc 5/10 [i] 00:20 Česká vesnice - Bömische Dörfer [i] 01:40 Tábor 14 [i] 02:35 Římský Velehrad [i] 03:00 Divnopis [i] 03:05 Ztraceni v sobě [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Na hody do Banátu [i] 04:05 Divočina bez hranic [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Scooby-Doo: Vítězné góly [i] 05:50 Scooby-Doo: Tréma před vystoupením [i] 07:30 Jako kočky a psi [i] 09:20 O Rampelníkovi [i] 11:10 Poslední mohykán [i] 12:40 Krotitelé duchů [i] 14:50 Madagaskar [i] 16:35 Donšajni [i] 18:50 Hospoda: Koncert 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Pistole 7 [i] 21:35 Případ mrtvého muže [i] 23:40 Vlk [i] 02:10 Krotitelé duchů [i] 03:55 Dr. House VII: Nepsaná dohoda 3 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Omega Red 4 [i] 06:35 Friends: Tábor Divoké srdce [i] 07:05 Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy [i] 08:35 Toy Story 2: Příběh hraček [i] 10:35 Tři chlapi v chalupě [i] 12:20 Pátek není svátek [i] 14:10 Dívka v modrém [i] 15:50 Pravá blondýnka [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sherlock: Skandál v Belgravii [i] 22:05 Češi na cestách [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Pátek není svátek [i] 01:40 Dívka v modrém [i] 03:05 Tři chlapi v chalupě [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sila 142 [i] 07:00 Tisíc a jedna noc 126/183 [i] 08:30 Krok za krokom [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:35 Frasier [i] 11:35 Velvet 1-2 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 133-134/172 [i] 16:55 Indická nevesta 206-207 [i] 17:50 Krok za krokom [i] 18:50 Mike a Molly V. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House II. 5/24 [i] 21:30 Velvet 3-4 [i] 23:05 Bostonské vraždy III. 6/15 [i] 00:00 Krok za krokom [i] 00:55 Mike a Molly V. [i] 01:35 Frasier [i] 01:55 Karavan šou [i] 02:20 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 More lásky 95-96/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Producenti0 [i] 14:15 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 15:35 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 17:05 3 dny na zabití0 [i] 19:00 Ruka mrtvého muže0 [i] 20:30 Dominion 4 [i] 21:15 Božská extáze0 [i] 22:45 Limit0 [i] 00:10 Východní přísliby0 [i] 01:50 Oběť0 [i] 03:50 Mistři magie0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Cyklistika [i] 07:00 Atletika [i] 08:00 Olympijské hry [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Sports Insiders [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Sports Insiders [i] 18:15 Atletika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Atletika [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Watts [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Formule [i] 23:30 Závody GT [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Green Team 63 [i] 05:15 Green Team 64 [i] 05:30 Top 10 - Architekti 3 [i] 06:00 Teleshop [i] 08:00 Proklepnuto - Odklepnuto 3 [i] 08:30 Dej mi Pokoj! 33 [i] 08:45 Dej mi Pokoj! 34 [i] 09:00 12 pokojů - kolem světa 2 [i] 09:30 Kutiholka 2 [i] 10:00 Velké zahájení 2 [i] 10:30 Biozóna 7 [i] 11:00 Cesta kolem světa za 80 zahrad 9 [i] 12:05 Alan Titchmarsh: tajemné zahrady 1 [i] 13:10 Na chalupě Austrálie 8 [i] 14:10 Ve dvou se to lépe táhne 2 [i] 14:35 Ve dvou se to lépe táhne 3 [i] 15:00 Kamarádky barvy 12 [i] 15:30 Renovujeme víkendové domy 12 [i] 16:00 Razie Colina a Justina 2 [i] 17:00 Oči pro pláč 13 [i] 17:30 Oči pro pláč 14 [i] 18:00 Green Team 43 [i] 18:15 Green Team 44 [i] 18:30 12 pokojů - kolem světa 4 [i] 19:00 Sarah Beenyová prodává domy 17 [i] 20:00 Jít nebo zůstat? 7 [i] 20:30 Jít nebo zůstat? 8 [i] 21:00 Dům snů 17 [i] 21:55 Malinkaté domky 1