TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:00 Susedské prípady [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XIX. 9/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 14:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Okresní přebor 3-4/16 [i] 22:50 Sekerovci [i] 23:30 Mrcha učiteľka I. 1-2/13 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 01:15 Kobra 11 XIX. 9/14 [i] 02:05 Sekerovci [i] 02:35 Mrcha učiteľka I. 1/13 [i] 03:05 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Delfy - moc proroctva, Grécko [i] 08:45 Poklady sveta: Rodos - rytiersky hrad a špitál, Grécko [i] 09:05 Horskí záchranári II: Na úteku 6/12 [i] 10:00 Largo 1/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 13:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley IV.: Semeno ľútosti 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Spišský hrad - pevnosť na križovatke kultúr, Slovensko [i] 16:40 Poklady sveta: Vlkolínec - drevená dedina v kraji vlkov, Slovensko [i] 17:00 Horskí záchranári II: Stratený syn 7/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Muži robia, čo môžu [i] 22:05 Labyrint: časť 1. 1/7 [i] 23:05 Inšpektor Lynley IV.: Semeno ľútosti 1/2 [i] 23:50 Largo 1/39 [i] 00:40 Muži robia, čo môžu [i] 02:20 Extrémni experti [i] 03:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 04:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Polícia [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Tempo [i] 06:20 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:05 Malý medvedík [i] 07:15 Úžasná veda II. [i] 07:25 Velikáni dejín [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAK ŽIVOTA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Misia bratov Konštantína a Metoda 2/3 [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Ochrancovia Zeme [i] 09:45 Pán Tau I.: Pán Tau prichádza [i] 10:15 Herecké legendy: Štefan Kvietik [i] 10:30 Dvaja [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Farmárska revue [i] 12:55 Halali [i] 13:25 Japonská mozaika VII 1/6 [i] 13:40 Japonská mozaika VII 2/6 [i] 14:00 Cyklopotulky [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:40 RIO [i] 17:45 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Sklon k riskovaniu [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAK ŽIVOTA [i] 19:05 Náš Timmy [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Úžasná veda II. [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Gen.sk: Zuzana Mináčová [i] 20:00 Večer ľudí dobrej vôle [i] 21:20 Slovensko - prírodný klenot [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 LETNÉ KINO: Kid [i] 22:50 Andrea za hranicou: Šanghajská rozcvička a prvé problémy [i] 23:15 Berlín Alexanderplatz [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Hrob [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Život s kriminálnikom [i] 10:00 Princezná [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Vtierka Castle III. 19 [i] 13:50 Hawaii 5.0 IV. 22/22 [i] 14:50 NAŠI 3,4 [i] 16:20 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Doba ľadová [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:40 V.I.P. vraždy: Muž, ktorý sa vyparil, Skvelé vyhliadky 3,4 [i] 23:30 Poseidon Rex [i] 01:10 Ochrana svedkov II. 11 [i] 02:10 Hawaii 5.0 IV. 22/22 [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 SÚDNA SIEŇ: Hrob [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Život s kriminálnikom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Prvé oddelenie II. [i] 05:45 KOLABS 4 [i] 06:10 Hviezdna brána: Atlantída II. 20/20 [i] 06:40 DA VINCI [i] 07:25 KLENOT TV [i] 08:30 KOLABS 4 [i] 09:15 Futurama VII. 1/13 [i] 09:50 Faktor strachu 2.0 2 [i] 10:50 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:25 Ničitelia mýtov - Špeciál [i] 12:45 SVET PODĽA EVELYN: Práca snov [i] 13:45 Medvedí bratia 2 [i] 15:15 Faktor strachu 2.0 2 [i] 16:15 Futurama VII. 1/13 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 17:15 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 3, 4 [i] 19:10 Simpsonovci XXII. 7,8 [i] 20:05 SVET PODĽA EVELYN: Ako uloviť boháča [i] 20:45 Liga výnimočných [i] 23:00 Rocky [i] 01:30 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 02:30 SVET PODĽA EVELYN: Ako uloviť boháča [i] 02:55 Medzi životom a smrťou 1,2,3/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 10 [i] 07:30 Království I. 22 [i] 08:20 Medium Iii. 12 [i] 09:10 Vražedná čísla VI. 3 [i] 10:00 Vražedná čísla VI. 4 [i] 10:55 Království I. 22 [i] 11:45 Medium Iii. 13 [i] 12:40 Vražedná čísla VI. 3 [i] 13:35 Vražedná čísla VI. 4 [i] 14:30 Jak prosté III. 3 [i] 15:25 Vražedná čísla VI. 5 [i] 16:20 Vražedná čísla VI. 6 [i] 17:15 Reign Ii. 1 [i] 18:05 Jak prosté III. 4 [i] 19:05 Medium Iii. 16 [i] 20:00 Medium Iii. 17 [i] 21:00 Jak prosté IV. 18 [i] 21:55 Vzpomínky IV. 3 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 01:40 Jak prosté IV. 18 [i] 02:20 Vzpomínky IV. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Naftové bratrstvo (Series 1): Svatý grál 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Hail Hijinx 188 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2) 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1) 32 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Plav nebo se utop 1 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Deštný prales na Kosta Rice 3 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Do hlubiny 5 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 2): Cesta ke spáse 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2) 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1) 32 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Plav nebo se utop 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 41 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Prvotní strach 10 [i] 22:00 Z chlapce mužem (Series 1): Sobí lidé 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Bod zlomu 12 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Veselé Vánoce, Kilcherovi 12 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 03:30 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Weismann MF5 7 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Okouzlení VIII [i] 10:50 Abeceda hvězd [i] 11:30 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 O labuti [i] 13:30 Pan Tau: Pan Tau přichází 1/33 [i] 13:55 Když je v Praze abnormální hic [i] 14:35 Doktorka Quinnová III [i] 15:20 Kojak IV [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2016 [i] 19:57 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Panoptikum Města pražského [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Hříšní lidé města brněnského [i] 22:45 Kriminalista [i] 23:45 Kriminálka Paříž [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Kalendárium [i] 01:40 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 01:45 Zpráva o sešlosti [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Největší přírodní katastrofy: Otřesy z pekel [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 09:25 Vzhůru na Mars [i] 10:20 Zbraně 2. světové války 2/5 [i] 11:05 S gurmánem na cestách II.: Brooklyn [i] 11:50 Letecké katastrofy: Smrtící únava [i] 12:35 Cesty víry: Po stopách mistra Jana [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1966 1102/2379 [i] 13:20 Kaple - duše rodů: Křivoklát 1/5 [i] 13:50 Krásy evropského pobřeží: Souostroví bez konce [i] 13:55 Věda na vlastní kůži 45/50 [i] 14:50 Barevná třicátá léta: Vzdálený svět [i] 15:45 Židé 5/5 [i] 16:40 Tajemství 2. sv. války: Bitva o [i] 17:30 Rýn - cesta od pramene k ústí: Otevřený světu [i] 18:15 Na cestě po Lanzarote [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neobyčejné ženy: paní Čankajšková [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2016 [i] 21:15 Cyril a Metoděj - Dědictví otců a matek zachovej nám, Pane! [i] 22:10 Co kdybychom žili společně? [i] 23:45 Bídníci 4/4 [i] 01:05 Queer: Takové normální rodiny [i] 01:35 Tetovaní [i] 02:00 Vesnicopis [i] 02:20 Vesnická zabijačka [i] 02:35 Divočina bez hranic [i] 03:00 Volavka popelavá [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Babylon [i] 04:00 Okouzlení VIII [i] 04:50 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Medvídek Pú [i] 07:10 My tři a pes z Pětipes [i] 08:30 Redakce: Dopis 5 [i] 09:40 Redakce: Tajný závod 6 [i] 10:45 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa 5 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Nový začátek 3 [i] 13:40 Dr. House VII: Nepsaná dohoda 3 [i] 14:40 Dr. House VII: Masážní terapie 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zpověď 557 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Nervový otřes, 1. část 6 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VI 6 [i] 18:50 Hospoda: Casanova 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Líbáš jako ďábel [i] 22:45 Zodiac [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Wolverine: Kikyo 3 [i] 06:50 Friends [i] 07:20 M*A*S*H 146 [i] 08:15 M*A*S*H 147 [i] 09:10 Místo činu: Kolín: Franziska 26 [i] 11:05 Policie Hamburk VII: Rána pro štěstí 19 [i] 12:05 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 13:05 Castle na zabití III: Trojitý vrah 6 [i] 14:05 Julie Lescautová I: Rozchod 9 [i] 16:10 Přístav: Bicykl 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Kladeňáci 2 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Oslavy [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Kolín: Franziska 26 [i] 02:30 Policie Hamburk VII: Rána pro štěstí 19 [i] 03:15 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sila 141 [i] 07:00 Tisíc a jedna noc 125/183 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:35 Varte s nami [i] 10:10 Frasier [i] 11:20 Leto v Paríži [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 131-132/172 [i] 16:45 Indická nevesta 204-205 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly V. [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House II. 4/24 [i] 21:30 Velvet 1-2 [i] 22:55 Bostonské vraždy III. 5/15 [i] 23:50 Krok za krokom [i] 00:45 Mike a Molly V. [i] 01:20 Frasier [i] 01:45 Karavan šou [i] 02:10 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 More lásky 93-94/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Zorro0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 5 [i] 12:35 Kočičí slečna0 [i] 14:05 Černovous0 [i] 15:30 Černovous0 [i] 17:00 Mafiánovi0 [i] 18:50 Předtucha0 [i] 20:30 3 dny na zabití0 [i] 22:15 Východní přísliby0