Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Scooby-Doo [i] 07:20 Majster premeny [i] 08:50 Sherlock Holmes: Pyramída hrôzy [i] 11:00 Škorpión II. 1-2/25 [i] 13:00 Dobre vedieť! [i] 14:00 CHART SHOW [i] 16:10 Prázdniny Mr. Beana [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Beštia [i] 22:20 Dovolenka v pekle [i] 00:20 Beštia [i] 02:00 Dovolenka v pekle [i] 03:30 Princ a ja: Rok po svadbe [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Rozprávky z celého sveta [i] 06:45 Macko Uško [i] 06:55 Pingu [i] 07:00 Calimero [i] 07:10 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:45 Bol raz jeden život [i] 08:10 Bol raz jeden život [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Škriatok 11/11 [i] 09:30 Safari: Sova 1/13 [i] 10:00 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 10:10 Otvorené nebo: Island [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 15:05 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:50 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:45 Mixzóna [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Misia bratov Konštantína a Metoda 1/3 [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:55 Halali [i] 10:25 Požičaná planéta: Kráľovná Karpát - Slovensko [i] 10:50 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 11:10 Krokodíl [i] 12:10 Karenova žena [i] 12:40 Návraty k hereckým legendám: Ladislav Chudík [i] 13:10 Ktosi je za dverami [i] 14:20 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 18:00 Folklórny festival Východná - KAŽDÝ CHVÍĽKU ŤAHÁ PÍLKU [i] 19:30 Malý medvedík [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Hudobníci: VLADIMÍR GODÁR [i] 20:15 Sherlock III.: Znamenie troch [i] 21:45 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 1/8 [i] 22:40 Krížnik Potemkin [i] 23:45 Všetko je v nás - František Tugendlieb [i] 00:25 Futbal - EURO 2016 [i] 02:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Medvedí bratia 2 [i] 09:05 Rozprávková jazda [i] 09:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:50 Jackie a Ryan [i] 13:50 Jumper [i] 15:50 Cumlikátor [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Tajný život Waltera Mittyho [i] 23:15 Kráľ Škorpión: Cesta za mocou [i] 01:40 Machete [i] 03:45 Baby na ťahu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 05:50 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:25 Simpsonovci XXII. 5,6 [i] 10:35 Hviezdna brána: Atlantída II. 20/20 [i] 11:55 Falošná grófka [i] 13:50 Jozef: Kráľ snov [i] 15:30 Faktor strachu VI. 18 [i] 16:30 Megapresuny II. 13,14 [i] 17:25 Dva muly pre sestru Sáru [i] 19:55 KOLABS 4 [i] 20:35 Zákon príťažlivosti [i] 22:20 Baby na ťahu [i] 00:05 Dva muly pre sestru Sáru [i] 02:25 Megapresuny II. 13,14 [i] 03:05 Ničitelia mýtov II. 5,6 [i] 04:45 Faktor strachu VI. 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Charlieho andílci I. 1 [i] 08:10 Charlieho andílci I. 2 [i] 09:05 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 13:05 Grand Hotel III. 1 [i] 14:05 Grand Hotel III. 2 [i] 15:00 Bez hranic II. 3 [i] 16:00 Bez hranic II. 4 [i] 17:05 Medium V. 6 [i] 18:00 Medium V. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 21:00 Muži v černém 3 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 3 [i] 23:55 Jak prosté IV. 17 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 02:40 Jak prosté IV. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Do toho GTO 4 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pořádná hromada šrotu 5 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 2): Mercedes 450SL 10 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (Series 1) 7 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Gwent 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Leeds 8 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1) 18 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Ve městě je nová holka 19 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): V čem je problém? 11 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3): Zavolej kamarádovi 12 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 15:20 Naftové bratrstvo (Series 1): Svatý grál 7 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Porsche Panamera 3 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Peugeot RCZ R 4 [i] 18:05 Divoká jízda (Series 1): Kubánští dragsteři 5 [i] 19:00 Králové divočiny (Series 1): Finsko - polární kruh 5 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 1 [i] 21:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2): Namibie 3 [i] 22:00 Spektakulární hadi [i] 23:00 Vražedná pole (Series 1): Rodinné záležitosti 5 [i] 00:00 Neobjasněné případy (Series 2): Peruánská lebka mimozemšťana a UFO v Baltském moři 5 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Strach na vodě 3 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 1 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Kubánští dragsteři 5 [i] 03:30 Králové divočiny (Series 1): Finsko - polární kruh 5 [i] 04:20 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:45 Banánové perličky [i] 07:15 Po stopách hvězd [i] 07:45 Slovácko sa nesúdí: Parohy 1/12 [i] 08:20 Slovácko sa nesúdí: Polénko 2/12 [i] 09:05 Úsměvy Oldřicha Vlacha [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Poste restante: Velkoměsto 1/7 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O uloupené divožence [i] 14:05 Červánková královna [i] 15:10 Artuš, Merlin a Prchlíci [i] 16:25 Komici na jedničku [i] 17:20 Andělské oči [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2016 [i] 19:54 Losování Sportky a Šance 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Společník [i] 21:40 Šéfe, to je věc! [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Komisař Moulin [i] 00:15 Evergreeny Gustava Broma [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:15 Brno Open 2010 [i] 02:00 Muzikály na cestách [i] 02:50 Hobby naší doby - letní speciál [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:10 Vyzkoušejte si... [i] 04:35 Slavkov [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Ochránce [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 3 [i] 06:05 Angličtina pro nejmenší 4 [i] 06:20 Franklin a přátelé II [i] 06:40 Matýsek [i] 06:50 Raníček [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:10 Garfieldova show IV [i] 07:20 Pingu III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Ďabelská hádanka 2/13 [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1966 1102/2379 [i] 09:30 Hledání ztraceného času: V srdci [i] 09:50 Kaple - duše rodů: Křivoklát 1/5 [i] 10:15 Sedm pečetí Karla IV. 7/7 [i] 10:45 Divnopis [i] 10:50 Dějiny světa: Průmyslový věk 7/8 [i] 11:40 Dějiny světa: Věk extrémů 8/8 [i] 12:35 Dramatické příběhy z divočiny: Medvíďata [i] 13:25 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 1/5 [i] 14:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 1,2/12 [i] 14:50 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 14:55 Cesty víry: Po stopách mistra Jana [i] 15:20 Neobyčejné ženy: paní Čankajšková [i] 16:10 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Caesar 2/6 [i] 17:05 Bonbónky světa [i] 17:25 Podivuhodné přírodní úkazy II. 1/3 [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Český ráj [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Zapomenuté výpravy: "Šťastné" [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bídníci 4/4 [i] 21:25 Král Krysa [i] 23:35 Česká vesnice - Bömische Dörfer [i] 00:55 Až na kraj světa: Hledání Iásóna a [i] 01:45 Salamandr 5/12 [i] 02:35 Noční safari [i] 03:00 Padající květináč [i] 03:30 Bezdomovci [i] 03:50 Folklorika [i] 04:15 Zahrada 2005 [i] 04:40 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Lišákoviny [i] 06:00 Senzační Spiderman 14 [i] 06:25 Avengers: Sjednocení II 23 [i] 06:55 Robot a příšerka 11 [i] 07:25 Tom a Jerry III 17 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 24 [i] 08:15 Medvídek Pú [i] 09:35 Gympl s (r)učením omezeným: Poslední výstřel 82 [i] 11:05 My tři a pes z Pětipes [i] 12:35 Dožeň, co se dá! [i] 14:45 Rozchod [i] 16:50 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa 5 [i] 21:35 Kriminálka Anděl II: Baronka 6 [i] 22:45 Dannyho parťáci [i] 01:05 Odložené případy IV: Po porodu [i] 02:05 Dožeň, co se dá! [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Poslední výstřel 82 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Yukio 2 [i] 06:35 Ninjago: Cesta zpátky [i] 07:05 Největší tankové bitvy II: Bitva u Stalingradu 10 [i] 08:05 Vinaři: Narozeniny 1 [i] 09:15 Taxi, taxi [i] 11:10 Big Ben I: Smrt v pivovaru 6 [i] 13:15 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i] 15:25 Přístav: Španělský večírek 7 [i] 16:50 Rozpal to, šéfe! [i] 17:35 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Všechny moje lásky: Recept na šťastný život 21 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Zrádný prsten [i] 00:40 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 01:45 Vegas I: Ten třetí 14 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Karavan šou [i] 06:15 Angelika a sultán [i] 08:30 Frasier [i] 09:55 Rebelka z predmestia I. 12-13/22 [i] 11:25 Roztomilé mrchy III. 12-13/24 [i] 14:00 Kráska a zviera I. 11-12/22 [i] 15:50 Inga Lindströmová: Svadba môjho muža [i] 17:50 Leto v Paríži [i] 20:00 Notting Hill [i] 22:30 Letné vzplanutie [i] 00:35 Notting Hill [i] 02:40 Letné vzplanutie [i] 04:15 Frasier [i] 04:50 More lásky 91-92/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Odvážný Crusoe 1 [i] 07:15 Odvážný Crusoe 2 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Císař Augustus 5 [i] 12:55 Zorro0 [i] 14:55 Všichni královi muži0 [i] 17:00 Penelope0 [i] 18:45 Jako za starých časů0 [i] 20:30 Mafiánovi0 [i] 22:20 Předtucha0 [i] 23:55 Snajpr0 [i] 01:25 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 [i] 02:55 Megazkrat: Smrtící výpadek 2 [i] 04:25 Mnich0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Cyklistika [i] 06:45 Sports Insiders [i] 08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Sports Insiders [i] 10:15 Fotbal [i] 10:25 Fotbal [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Závody GT [i] 12:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Watts [i] 18:15 Fotbal [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:45 Cyklistika [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:15 Sports Insiders [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zachránce: Pravdivý příběh Ignáce Semmelweise0 [i] 06:00 Divoké Pyreneje 3 [i] 06:55 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 2 [i] 08:05 David Attenborough - Zázraky přírody 2 [i] 08:30 David Attenborough - Zázraky přírody 3 [i] 09:00 Jurské bojiště 2 [i] 09:50 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 10:45 Lovci vojenských pokladů 2 [i] 11:40 Ohromné stroje 2 [i] 12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 3