TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XIX. 8/14 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vesničko má středisková [i] 22:40 Okresní přebor 1-2/16 [i] 00:00 Top Aplikácie [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 01:00 Šiesty zmysel II. 13/13 [i] 01:45 Kobra 11 XIX. 8/14 [i] 03:20 Okresní přebor 1-2/16 [i] 04:30 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Horskí záchranári II: Priateľská služba 5/12 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda: Zachráň ma [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 14:15 Slovensko v obrazoch [i] 14:35 Inšpektor Lynley IV.: Pod rúškom smrti 2./2 4/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Delfy - moc proroctva, Grécko [i] 16:40 Poklady sveta: Rodos - rytiersky hrad a špitál, Grécko [i] 17:00 Horskí záchranári II: Na úteku 6/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Slávnostný otvárací koncert pri príležitosti slovenského predsedníctva v Rade Európskej únie [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:10 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý [i] 01:10 Inšpektor Lynley IV.: Pod rúškom smrti 2./2 4/8 [i] 01:55 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 03:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 04:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Národnostné správy [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:25 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:35 Mixzóna [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Velikáni dejín [i] 07:35 Macko Uško [i] 07:40 Úžasná veda II. [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ABECEDA PRE BARBORKU [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Tatranský národný park [i] 10:25 Prázdniny u starej mamy [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Televízny posol [i] 13:05 Biomimikry: Látky budúcnosti [i] 14:00 Homo Aquarius [i] 14:35 VAT [i] 15:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Trápenie svätej Alžbety [i] 16:00 Super - zmysly: Zrak [i] 16:25 Okná vesmíru dokorán: Šťastná planéta [i] 16:45 Neprišli sme sa zabávať [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ABECEDA PRE BARBORKU [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Velikáni dejín [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:10 GEN.sk: Dalibor Karvay [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:00 Mixzóna [i] 23:25 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i] 00:30 Futbal - EURO 2016 [i] 04:30 ROUTE 66 REVISITED [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:15 EXTRÉMNE PRÍPADY: Týraný Kevin [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Povaľač [i] 09:40 Príšerky: Univerzita [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 18 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 21 [i] 14:50 NAŠI: Patent na deti [i] 15:30 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:05 Mythica: Hľadanie hrdinov [i] 00:05 Pach krvi 6: Krvavý hotel [i] 02:05 Hawaii 5.0 IV. 21 [i] 03:05 KRIMI 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Povaľač [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Faktor strachu VI. 16 [i] 05:45 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 06:35 Vytunuj mi fáro [i] 06:55 Fórky, vtipky XXI. [i] 07:25 EUROMINÚTY [i] 08:30 Simpsonovci XXII. 3,4 [i] 09:40 Faktor strachu 2.0 1/10 [i] 10:45 Spravodlivosť v krvi IV. 18 [i] 11:55 Ochrana svedkov II. 10 [i] 13:05 DA VINCI [i] 14:30 SVET PODĽA EVELYN: Otec [i] 15:00 Faktor strachu VI. 17 [i] 16:00 Vytunuj mi fáro [i] 16:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 11 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 12 [i] 18:50 Simpsonovci XXII. 5,6 [i] 19:50 SVET PODĽA EVELYN: Práca snov [i] 20:35 Jumper [i] 22:25 Nahí v raji II. 6,7 [i] 00:20 Črepiny [i] 01:35 Ničitelia mýtov II. 2,3 [i] 03:25 SVET PODĽA EVELYN: Práca snov [i] 03:50 Faktor strachu VI. 17 [i] 04:35 Ničitelia mýtov II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Království I. 21 [i] 08:00 Medium Iii. 9 [i] 08:55 Vražedná čísla VI. 1 [i] 09:50 Jak prosté III. 2 [i] 10:45 Království I. 21 [i] 11:40 Medium Iii. 9 [i] 12:35 Vražedná čísla VI. 1 [i] 13:30 Vražedná čísla VI. 2 [i] 14:20 Jak prosté III. 2 [i] 15:15 Království I. 22 [i] 16:10 Vražedná čísla VI. 3 [i] 17:05 Vražedná čísla VI. 4 [i] 18:00 Jak prosté III. 3 [i] 19:00 Medium Iii. 12 [i] 20:00 Medium Iii. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 6 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev 7 [i] 01:15 Jak prosté IV. 17 [i] 02:05 True Blood - Pravá krev 6 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 5) 54 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Skákající kulka 185 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Oko za oko 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Na aukci 13 [i] 09:05 Nutné k přežití (Series 1): Evropské Alpy 2 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Ford Galaxie - /Nash Healey (Díl 1) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 12:35 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 5 [i] 13:30 Králové divočiny (Series 1): Mexiko - říční kaňon 1 [i] 14:25 Králové divočiny (Series 1): Bulharsko - hory 2 [i] 15:20 Králové divočiny (Series 1): Borne - mangrovové bažiny 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Oko za oko 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Na aukci 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 4) 40 [i] 20:00 Lovci jedů (Series 1): Uštknutý 5 [i] 21:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Do hlubiny 5 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 23:30 Co se dělo dál? (Series 2) 9 [i] 00:00 Život poté: Černobyl [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem 9 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Výbuch plynovodu 10 [i] 01:50 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Do hlubiny 5 [i] 02:40 Lovci jedů (Series 1): Uštknutý 5 [i] 03:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 2 [i] 04:20 Jak se to dělá: Auta snů (Series 1): Maserati Quattroporte 6 [i] 04:45 Jak se to dělá (Series 16) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo pastoračního referenta Martina Staňka [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:45 Sanitka 4/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Televizní legendy [i] 14:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:20 Reportéři ČT [i] 16:00 Polopatě [i] 16:50 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulky za cechy a řemesly 1/8 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2016 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Dešťová víla [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 22:45 Legendy televizní zábavy [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:30 Parta Maraton [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Po stopách hvězd [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Deník Dity P. II. [i] 08:55 Schůzky s orlem [i] 09:50 Gomera [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Vzhůru na Mars [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Příběhy zvědavých přírodovědců 1/10 [i] 12:35 Dějiny světa: Průmyslový věk 7/8 [i] 13:25 Dějiny světa: Věk extrémů 8/8 [i] 14:25 Zkáza torpedoborce Coventry [i] 15:15 Barevná třicátá léta: Vzdálený svět [i] 16:05 Věda na vlastní kůži 45/50 [i] 17:00 Směr rovník: Síla oceánu 1/6 [i] 17:55 Největší přírodní katastrofy: Otřesy z pekel [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Stroje - to je moje! [i] 19:00 O vědě a vědcích: Zkrocené světlo [i] 19:25 Na pomoc životu - cukrovka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Václav [i] 21:45 Narozen 4. července [i] 00:10 S gurmánem na cestách II.: Brooklyn [i] 00:50 Salamandr 5/12 [i] 01:40 Náš venkov: Zachraňte stodoly [i] 02:05 Ateismus [i] 02:30 Jenom kosti? [i] 02:55 Talent [i] 03:25 Padající květináč [i] 03:50 Vzkaz Miloše Štědroně [i] 04:05 Folklorika [i] 04:30 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce: Stud 4 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Zastavárník 4 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 4 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Návnada 2 [i] 13:45 Dr. House VII: Co teď? 1 [i] 14:40 Dr. House VII: Sobectví 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako bumerang 556 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Jmenovec 5 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VI 5 [i] 18:50 Hospoda: Forbes 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rozchod [i] 22:30 Ro(c)k podvraťáků [i] 00:45 Mentalista VII: Za mřížemi 2 [i] 01:40 Dr. House VII: Co teď? 1 [i] 02:35 Dva a půl chlapa VI 5 [i] 03:05 Redakce: Stud 4 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako bumerang 556 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Iron Man: Konec hry 12 [i] 06:35 Ninjago: Poslední možnost [i] 07:05 M*A*S*H 145 [i] 07:50 M*A*S*H 146 [i] 08:45 Místo činu: Kolín: V kruhu rodinném 25 [i] 10:45 Policie Hamburk VII: Riskantní rozhodnutí 18 [i] 11:45 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 12:45 Castle na zabití III: Anatomie jedné vraždy 5 [i] 13:45 Julie Lescautová I: Zločin v lyceu 8 [i] 16:05 Přístav: Život bez mobilu 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Taxi, taxi [i] 22:10 Do hlubiny [i] 00:35 Prostřeno! [i] 01:30 Místo činu: Kolín: V kruhu rodinném 25 [i] 03:15 Policie Hamburk VII: Riskantní rozhodnutí 18 [i] 04:00 Komisař Rex II: Únos 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 140 [i] 07:05 Tisíc a jedna noc 124/183 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 10:10 Frasier [i] 11:20 Wimbledon: Zápas o lásku [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 129-130/172 [i] 16:50 Indická nevesta 202-203 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly V. [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House II. 3/24 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová I. 1-3/24 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Mike a Molly V. [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Sherlock a Watsonová I. 1-3/24 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Družička v utajení0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Vražda po půlnoci0 [i] 13:35 600 kilo zlata0 [i] 15:15 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 17:05 Letní čas0 [i] 18:50 Penelope0 [i] 20:30 Arthur Newman0 [i] 22:00 Dom Hemingway0