TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Šťastný domov [i] 09:55 Susedské prípady [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XIX. 7/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19-20/25 [i] 14:55 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Oblačno, miestami fašírky 2 [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19-20/25 [i] 01:30 Šiesty zmysel II. 12/13 [i] 02:20 Kobra 11 XIX. 7/14 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19/25 [i] 03:50 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Taxila - prvá tvár Budhu, Pakistan 2001 [i] 08:50 Poklady sveta: Láhaur - slepé zrkadlo minulosti, Pakistan 2001 [i] 09:05 Horskí záchranári II: Falošná stopa 4/12 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Vraždy v nemocnici [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley IV.: Pod rúškom smrti 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Ryžové terasy Ifuganov - schody do na, Filipíny 2001 [i] 16:40 Poklady sveta: Vigan - zemetrasný barok a okná z mušlí, Filipíny [i] 17:00 Horskí záchranári II: Priateľská služba 5/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 23:40 Inšpektor Lynley IV.: Pod rúškom smrti 1/2 [i] 00:25 Diagnóza: Vražda: Vraždy v nemocnici [i] 01:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:50 Extrémni experti [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 03:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Velikáni dejín [i] 07:35 Macko Uško [i] 07:45 Úžasná veda II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - TO ERR IS HUMAN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 V lúčnom kráľovstve [i] 10:25 Herecké legendy: Mária Kráľovičová [i] 10:30 Prvá nadovšetky [i] 11:35 Huncúti a veseličky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Universum: Triumf paradajky [i] 13:25 Homo touristicus [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Televíkend [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Jedinečné vily v Kjóte [i] 16:30 Moja diagnóza: Tanec bez okuliarov [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Cesty Edwarda Browna [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - TO ERR IS HUMAN [i] 19:05 Náš Timmy [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Velikáni dejín [i] 19:45 Úžasná veda II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Bulímia - Láska moja, prekliatie moje [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Biomimikry: Látky budúcnosti [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Alkohol za volantom [i] 23:00 Profesionál [i] 23:10 Malý zúrivý Robinson [i] 00:25 Futbal - EURO 2016 [i] 02:10 Správy RTVS "N" [i] 02:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánsky strik [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Poslanec [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ: Vráťte sa do mesta! [i] 10:30 EXTRÉMNE PRÍPADY: Týraný Kevin [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 17 [i] 13:50 Hawaii 5.0 IV. 20 [i] 14:50 NAŠI: Puberta, neopúšťaj ma [i] 15:30 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pestúnka v akcii [i] 22:45 Dr. Dokonalý: Ťažký prípad, Zrážanlivosť 15,16/16 [i] 00:45 Spravodlivosť v krvi IV. 18 [i] 01:45 Ochrana svedkov II. 10 [i] 02:40 KRIMI 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Poslanec [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie II. [i] 05:30 Graceland 13/13 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 17 [i] 09:45 Ochrana svedkov II. 9 [i] 10:55 Ničitelia mýtov 5 [i] 12:00 Kosti VII. 6 [i] 13:10 SVET PODĽA EVELYN: Buď - alebo [i] 14:00 Faktor strachu VI. 16 [i] 15:00 Simpsonovci XXII. 1,2/22 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 10 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 11 [i] 18:50 Simpsonovci XXII. 3,4 [i] 19:50 SVET PODĽA EVELYN: Otec [i] 20:35 Mythica: Hľadanie hrdinov [i] 22:25 Hawaii 5.0 VI. 24 [i] 23:20 Medzi životom a smrťou 11 [i] 00:20 Mafstory: Nadine a Lešek, Darček z Bukurešti 30,31 [i] 02:15 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 03:15 SVET PODĽA EVELYN: Otec [i] 03:40 Medzi životom a smrťou 11 [i] 04:25 Prvé oddelenie II. [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 9 [i] 07:30 Medium Iii. 5 [i] 08:25 Vražedná čísla V. 22 [i] 09:25 Jak prosté III. 1 [i] 10:20 Království I. 20 [i] 11:15 Medium Iii. 7 [i] 12:15 Vražedná čísla V. 22 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 23 [i] 14:15 Jak prosté III. 1 [i] 15:15 Království I. 21 [i] 16:15 Vražedná čísla VI. 1 [i] 17:15 Vražedná čísla VI. 2 [i] 18:10 Jak prosté III. 2 [i] 19:05 Medium Iii. 9 [i] 20:00 Medium Iii. 11 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 713 - ANGELS & DAEMONS [i] 22:00 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 23:00 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 00:00 Jak prosté IV. 17 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 01:55 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 02:40 Ncis: New Orleans I. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 5) 53 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Piráti na laně 183 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kradená auta 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 26 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Malý Roy 30 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Na aukci 13 [i] 09:05 Zlatá horečka (Speciál 6. řady) (Series 6): Hlava nehlava 4 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Oprava Ferrari, 1. část/koncertní autobus fanoušků 26 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Cadillac Coupe De Ville 12 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Týmová práce 13 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 6): Kapitánka Monica 11 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Vzpoura 12 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 6): Godzillí zlato 13 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kradená auta 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 26 [i] 17:10 Jak funguje vesmír (Series 4): Okraj sluneční soustavy 2 [i] 18:05 Zkoumání oblohy – dalekohled televizní stanice Discovery [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 5) 54 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2): Všichni na palubu 5 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 5 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1) 17 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1) 18 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Na život a na smrt 4 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2): Všichni na palubu 5 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 5 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1) 17 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1) 18 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Panoptikum Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 První pohled [i] 13:40 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:45 Kojak IV [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:25 Cestománie [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 4/11 [i] 21:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Taggart [i] 22:50 Motiv II [i] 23:30 Bolkoviny [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:20 Objektiv [i] 01:45 Toulavá kamera [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kouzla přírody: Tropické deštné lesy 1/4 [i] 09:50 Směr rovník: Síla oceánu 1/6 [i] 10:40 Modrá planeta: Korálová moře [i] 11:30 Krásy evropského pobřeží: Mezi dvěma světy [i] 11:40 Království divočiny: Zvířecí legrácky 10/10 [i] 12:05 Život na Zemi: Primáti [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:05 Příběhy domů: Kouzelný život [i] 13:20 Zbraně 2. světové války 1/5 [i] 14:10 Zkáza torpedoborce Coventry [i] 15:00 Židé 4/5 [i] 15:55 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 16:45 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Nero 1/6 [i] 17:35 Zapomenuté výpravy: "Šťastné" [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Rio de [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Florencie, město talentů [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Deník Dity P. II. [i] 21:55 Sedm pečetí Karla IV. 7/7 [i] 22:30 Kanárek [i] 00:00 Na místě zločinu: Unikající spravedlnost [i] 00:55 Sestřička Jackie V: Ztracená děvčata 4/10 [i] 01:20 Folklorika [i] 01:45 Babylon [i] 02:15 Chcete mě? [i] 02:40 Laurel a Hardy [i] 02:50 Vina [i] 03:20 Majetkové vyrovnání státu a církve [i] 03:45 A přece se točí... [i] 04:00 Folklorika [i] 04:25 Ochránce [i] 04:50 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Redakce: Cesta ke slávě 3 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla V: Vysoké riziko 1 [i] 13:40 Dr. House VI: Balast 21 [i] 14:35 Dr. House VI: Pomozte 22 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Příběh jako pro Hollywood 555 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Ztraceni v moři 4 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 4 [i] 18:50 Hospoda: Nález 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Souboj Titánů [i] 20:55 Comeback: Pomáhat a chránit [i] 21:25 Těsně vedle [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Smrtící ambice 15 [i] 00:40 Dr. House VI: Balast 21 [i] 01:30 Dr. House VI: Pomozte 22 [i] 02:15 Dva a půl chlapa VI 4 [i] 03:00 Redakce: Cesta ke slávě 3 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Příběh jako pro Hollywood 555 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Iron Man: Začátek konce 11 [i] 06:55 Ninjago: Mistři přání [i] 07:25 M*A*S*H 144 [i] 08:20 M*A*S*H 145 [i] 09:15 Místo činu: Kolín: Na světle světa 24 [i] 11:15 Policie Hamburk VII: Nevěstino tajemství 17 [i] 12:15 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 13:20 Castle na zabití III: Subkultura 4 [i] 14:15 Julie Lescautová I: Vrah mezi námi 7 [i] 16:10 Přístav: Dluh 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:20 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:05 Prostřeno! [i] 01:05 Místo činu: Kolín: Na světle světa 24 [i] 02:50 Policie Hamburk VII: Nevěstino tajemství 17 [i] 03:35 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 More lásky 87-88/164 [i] 06:40 Sila 139 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 123/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 147,148 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 127-128/172