Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Svokra [i] 09:55 Susedské prípady [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XIX. 5/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15-16/25 [i] 14:55 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:30 Svokra [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15-16/25 [i] 01:50 Šiesty zmysel II. 10/13 [i] 02:30 Kobra 11 XIX. 5/14 [i] 03:40 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:45 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Icukušima - hovoriaca pravda, Japonsko [i] 08:50 Poklady sveta: Robben Island, Južná Afrika 2001 [i] 09:05 Horskí záchranári II: Záblesk nádeje 2/12 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vzdialené hlasy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 13:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley IV.: V zlatom reze 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Lednice - kniežacia nádhera a záhradné umenie, Česká republika 2001 [i] 16:40 Poklady sveta: Telč - kde domy nosia nedeľné šaty, Česká republika 2001 [i] 17:00 Horskí záchranári II: Čin zo zúfalstva 3/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí: Mäsová baba [i] 22:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Pochybnosti 22/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Uvážlivý zločinec 23/24 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Jarné prebudenie 24/24 [i] 00:20 Inšpektor Lynley IV.: V zlatom reze 1/2 [i] 01:10 Diagnóza: Vražda: Vzdialené hlasy [i] 01:55 Extrémni experti [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 03:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy a komentáre [i] 05:50 Mixzóna [i] 06:10 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:20 Cyklopotulky [i] 06:30 Mixzóna [i] 06:40 Extrémne v horách [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:05 Kapura [i] 07:10 Velikáni dejín [i] 07:35 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMENKÁ NAŠEJ ABECEDY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Domaša [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Stredovekí kníhtlačiari [i] 09:05 Národnostný magazín: Nemecký [i] 09:35 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:00 Herecké legendy: Mária Kráľovičová [i] 10:10 Strýčkov sen [i] 11:40 Keď ťa budú čepčiť [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Cesta [i] 13:15 Po stopách čatára Matúša [i] 13:55 Kontakty architektúry [i] 14:30 VAT: Aerodynamický tunel [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Zimné nástrahy hory Fudži [i] 16:30 Tempo [i] 16:45 Test magazín: Smartfóny [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Ľudia z lesných húštin [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Permoník z Kremnickej bane [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMENKÁ NAŠEJ ABECEDY [i] 19:05 Náš Timmy [i] 19:10 Velikáni dejín [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Úžasná veda II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna [i] 21:00 Prípad Albert Göring [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Čo je dobrá literatúra [i] 23:55 Festivaly 2015: BAŽANT POHODA 2015 [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierne oči [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Botoxová obluda [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Ty môžeš za synovu chorobu! [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Podnájomníci [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 15 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 18 [i] 15:00 NAŠI: Hádaj, kto príde dnes varovať [i] 15:35 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 HABOVŘESKY [i] 23:20 Spravodlivosť v krvi IV. 16 [i] 00:20 Ochrana svedkov II. 8 [i] 01:15 KRIMI 01:45 NOVINY TV JOJ 02:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ: Botoxová obluda [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Graceland 11 [i] 05:50 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 15 [i] 09:45 Ochrana svedkov II. 7 [i] 10:55 Ničitelia mýtov 3 [i] 12:00 Kosti VII. 4 [i] 13:10 Hoď svišťom II.: Pôrod 10/10 [i] 14:00 Faktor strachu VI. 14 [i] 15:00 Simpsonovci XXI. 20,21 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 8 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 9 [i] 18:50 Simpsonovci XXI. 22,23/23 [i] 19:50 SVET PODĽA EVELYN: Skončila som s mužmi [i] 20:35 Cesta do krajiny OZ [i] 23:15 Letecké katastrofy XI. 9,10 [i] 01:15 Mafstory: Pán prezident, Obrúčky 26,27 [i] 02:50 Ničitelia mýtov 3 [i] 03:40 Letecké katastrofy XI. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Medium Ii. 22 [i] 08:15 Vražedná čísla V. 18 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 10:15 Království I. 18 [i] 11:15 Medium Iii. 1 [i] 12:15 Vražedná čísla V. 18 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 19 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 15:10 Království I. 19 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 20 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 21 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 19:05 Medium Iii. 2 [i] 20:00 Medium Iii. 3 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 2 [i] 23:50 Myšlenky zločince X. 3 [i] 00:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 02:25 Království I. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Pomsta mýtu 181 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Poklady v bednách 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 24 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Neopič se po mně 28 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Potěšení pro oči 11 [i] 09:05 Zlatá horečka (Speciál 6. řady) (Series 6): Parker dospívá 2 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Problémy 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): FSM Syrena 105 10 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): DeLorean 9 [i] 13:30 Pouliční psanci (Series 1): Rachejtle středozápadu 2 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1): Klaďák ze Sonomy 3 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1): Nejrychlejší holka v Oklahoma City 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Poklady v bednách 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 24 [i] 17:10 Nebezpečný vesmír (Series 1): Hvězdy smrti 3 [i] 18:05 Teleskop [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 4 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Bod zlomu 12 [i] 22:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Do hlubiny 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 00:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Dokud nás smrt nerozdělí 6 [i] 00:55 Nazí a vystrašení XL (Series 1): 40 dnů - Oběť 6 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 4 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Bod zlomu 12 [i] 03:30 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Do hlubiny 5 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Hrdinové a šprýmaři 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Postřehy odjinud [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Panoptikum Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Jako tenkrát [i] 13:35 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:40 Kojak IV [i] 15:30 Tlusťoch [i] 16:25 Cestománie [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 3/11 [i] 21:00 Nejlepší Bakaláři [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:25 Kriminálka Paříž [i] 23:20 Kriminalista [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:40 Po stopách hvězd [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo pastoračního referenta Martina Staňka [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Až na kraj světa: Poslední stopa [i] 09:50 Život na Zemi: Primáti [i] 10:40 Směr rovník: Síla oceánu 1/6 [i] 11:35 O vědě a vědcích: Zkrocené světlo [i] 12:00 Nedej se [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Auto Moto Revue [i] 13:25 Sedm pečetí Karla IV.: Poslední císař 6/7 [i] 14:00 Tajemství 2. sv. války: Lovci min [i] 14:50 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Nero 1/6 [i] 15:45 Zkáza torpedoborce Coventry [i] 16:40 Kouzla přírody: Tropické deštné lesy 1/4 [i] 17:30 Modrá planeta: Korálová moře [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: Dvanáct koní na Aljašku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Gomera [i] 19:20 Paměť stromů: Stromy osobností [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Průmyslový věk 7/8 [i] 20:55 Dějiny světa: Věk extrémů 8/8 [i] 21:50 Dům z karet II 12/13 [i] 22:40 Dům z karet II 13/13 [i] 23:40 Sestřička Jackie V: Ztracená děvčata 4/10 [i] 00:05 Benátský syndrom [i] 01:00 Divnopis [i] 01:05 Buddhismus Diamantové cesty [i] 01:30 Závislost [i] 01:55 Moudrost [i] 02:25 Dominik kardinál Duka [i] 02:50 Lidová zbožnost [i] 03:15 A gajdy tam bývaly vždycky doma [i] 03:35 Padající květináč [i] 04:00 Folklorika [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Redakce: Návrat 1 [i] 10:20 Kriminálka Anděl II: Vesnická balada 3 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 1 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 12 [i] 13:40 Dr. House VI: Uzavření 17 [i] 14:40 Dr. House VI: Rytířův pád 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dočasné řešení 553 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Obnova 2 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 2 [i] 18:50 Hospoda: Kuchař 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Zastavárník 4 [i] 21:30 Zlaté rybky [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Exhumovaná tajemství 14 [i] 00:15 Dr. House VI: Uzavření 17 [i] 01:05 Dr. House VI: Rytířův pád 18 [i] 01:55 Dva a půl chlapa VI 2 [i] 02:15 Áčko: Chci sterilizaci! [i] 03:00 Redakce: Návrat 1 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dočasné řešení 553 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Iron Man: Souboj oceli 9 [i] 06:50 Ninjago: Zbožné přání [i] 07:20 M*A*S*H 142 [i] 08:15 M*A*S*H 143 [i] 09:10 Místo činu: Kolín: Chladnokrevně 22 [i] 11:10 Policie Hamburk VII: Mlčeti měď 15 [i] 12:10 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 13:10 Castle na zabití III: On mrtvý, ona mrtvá 2 [i] 14:10 Julie Lescautová I: Zločin ve vyšších kruzích 5 [i] 16:15 Přístav: Splněný sen 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sherlock: Velká hra [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Kolín: Chladnokrevně 22 [i] 01:40 Policie Hamburk VII: Mlčeti měď 15 [i] 02:25 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 03:15 Pojídač hříchů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 More lásky 83-84/164 [i] 06:40 Sila 137 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 121/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 143-144 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 123-124/172 [i] 16:50 Indická nevesta 196-197 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Mike a Molly V. [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 22/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 145-146 [i] 23:30 Bostonské vraždy III. 2/15 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Krok za krokom [i] 01:40 Mike a Molly V. [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Skóruj!0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3