TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XIX. 4/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13-14/25 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Okresní přebor 1-2/16 [i] 22:55 Sekerovci [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13-14/25 [i] 01:30 Šiesty zmysel II. 9/13 [i] 02:10 Kobra 11 XIX. 4/14 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 03:45 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Extrémni experti [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Trója - osudový pahorok archeológie, Turecko 2001 [i] 08:45 Poklady sveta: Göreme- skalné mesto raných kresťanov, Turecko [i] 09:10 Horskí záchranári II: Nečistá hra 1/12 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Uväznení v raji [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 13:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley III.: Keby želania boli kone 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Icukušima - hovoriaca pravda, Japonsko [i] 16:40 Poklady sveta: Robben Island, Južná Afrika 2001 [i] 17:00 Horskí záchranári II: Záblesk nádeje 2/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 23:50 Inšpektor Lynley III.: Keby želania boli kone 2/2 [i] 00:35 Diagnóza: Vražda: Uväznení v raji [i] 01:20 Cestou necestou: Londýn [i] 01:50 Slovensko v obrazoch [i] 02:10 Extrémni experti [i] 03:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 04:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:00 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Velikáni dejín [i] 07:35 Macko Uško [i] 07:45 Úžasná veda II. [i] 07:55 Art Film Fest 2016 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Separé [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Reflexné prvky [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Herecké legendy na Dvojke: Mária Kráľovičová [i] 10:45 Ľudský hlas [i] 11:20 Cyklistika - Majstrovstvá ČR a SR [i] 11:30 Cesty za folklórom: Rejdová [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Slovenský raj [i] 13:05 Generácia [i] 13:35 Variácie: Herci bez tváre [i] 14:10 PARK [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 15:55 Správy - Hírek [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Dynamický festival Danjiri [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Lovci histórie [i] 17:30 Mixzóna [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Príbehy starého lesa [i] 20:40 HiSTORY [i] 20:45 Gen.sk: František Kele [i] 21:05 LoveMEATender [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Horiaci sneh [i] 00:05 Futbal - EURO 2016 [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:40 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Kriplom si už bol [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Tehotná a mŕtva [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Autobazár [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierne oči [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 14 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 17 [i] 15:00 NAŠI: Prachy, love, money [i] 15:35 Rodinné záležitosti: Lovestory s profesorom, Garážový spor [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V.I.P. vraždy: Nad priepasťou, Mimo reality 1,2/15 [i] 23:20 Mafstory XI.: Oktoberfest, Utopenec na úteku 7,8 [i] 00:40 Najlepšie Haló [i] 01:20 Spravodlivosť v krvi IV. 15 [i] 02:20 Ochrana svedkov II. 7 [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Tehotná a mŕtva [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 KOLABS 2 [i] 05:25 Graceland 9,10 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Superpolicajti z Miami [i] 11:05 KOLABS 1,2/12 [i] 12:35 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 13:30 Faktor strachu VI. 11,13 [i] 15:25 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 1, 2/17 [i] 18:45 Simpsonovci XXI. 20,21 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Pôrod 10/10 [i] 20:35 Stratené mesto [i] 22:45 Komando [i] 00:40 Mafstory: Zabili Prca!, Rafinéria 24,25 [i] 02:25 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 03:15 Späť v hre 11,12,13/13 [i] 04:15 Ničitelia mýtov 16/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 8 [i] 07:30 Medium Ii. 20 [i] 08:25 Vražedná čísla V. 16 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 10:20 Království I. 17 [i] 11:15 Medium Ii. 21 [i] 12:10 Vražedná čísla V. 16 [i] 13:05 Vražedná čísla V. 17 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 15:05 Království I. 18 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 18 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 19 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 19:00 Medium Ii. 22 [i] 20:00 Medium Iii. 1 [i] 21:00 Jak prosté IV. 17 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 2 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 01:50 Jak prosté IV. 17 [i] 02:35 Vzpomínky IV. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Králové divočiny (Series 1): Mexiko - mlžný les 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Čtyřhranná kola 180 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty 20 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Brnění a Drákula 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 23 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Donův svět 27 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Máš, cos chtěl 10 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Král Klondiku 19 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Nehorázná suma 19 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Chevrolet Corvette Stingray 9 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Zabiják 4 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Mayská oběť 18 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Údolí aligátorů 19 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Kolumbijský konflikt 20 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Brnění a Drákula 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 23 [i] 17:10 Nebezpečný vesmír (Series 1): Srážka s asteroidem 1 [i] 18:05 Přistání na kometě: Rosetta [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2) 2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Pustina 13 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Svět hackerů 12 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Úplné dno 11 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Pád 10 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2) 2 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2): Pustina 13 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 6 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Svět hackerů 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo pastoračního referenta Martina Staňka [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:40 Odkud já vás znám [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 14:50 Kojak IV [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:25 Cestománie [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Hříšní lidé města brněnského [i] 23:05 Kriminalista [i] 00:05 Kriminálka Paříž [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Herec v zahradě [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pravda o chuti [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kurs Karibské ostrovy [i] 09:40 Bonbónky světa [i] 09:55 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 10:40 Stroje - to je moje! [i] 10:50 Zbraně 2. světové války 1/5 [i] 11:40 S gurmánem na cestách II.: Rio de [i] 12:20 Babylon [i] 12:50 Cesty víry: Turínské plátno [i] 13:15 Klíč [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1966 1101/2379 [i] 14:00 Věda na vlastní kůži: Udržela by pavučina i člověka? 44/50 [i] 14:55 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 15:40 Židé 4/5 [i] 16:35 Tajemství 2. sv. války: Lovci min [i] 17:30 Rýn - cesta od pramene k ústí: Majestátní [i] 18:15 Festivalové ozvěny [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Cesty k sousedům [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Invaze 1944 3/4 [i] 20:55 Vzhůru na Mars [i] 21:50 Takhle se s dámou nejedná [i] 23:35 Bídníci 3/4 [i] 01:15 Queer: Chci abys mě trestal [i] 01:40 Folklorika [i] 02:10 Šintoismus [i] 02:35 Padající květináč [i] 03:05 Pokušení [i] 03:30 Šťastné stáří? [i] 03:50 Od pohanky k rodovým tradicím [i] 04:10 Vdolečky jsou grunt [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3065 [i] 10:00 Kriminálka Anděl II: Lidská skládačka 2 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 11 [i] 13:40 Dr. House VI: Soukromé životy 15 [i] 14:40 Dr. House VI: Černá díra 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zkouška dospělosti 552 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba X: Nejvyšší zaujatost 1 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VI 1 [i] 18:50 Hospoda: Závěť 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Marečku, podejte mi pero! [i] 22:15 Kriminálka Las Vegas XIII: Nezapomeneš [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Pochybení 13 [i] 00:05 Dr. House VI: Soukromé životy 15 [i] 00:55 Dr. House VI: Černá díra 16 [i] 01:45 Dva a půl chlapa VI 1 [i] 02:05 Áčko: Rozhodla jsem se nezemřít [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zkouška dospělosti 552 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Iron Man: Dcera Zvěrokruhu 8 [i] 06:50 Ninjago: Smolná tvrz stoupá [i] 07:20 M*A*S*H 141 [i] 08:15 M*A*S*H 142 [i] 09:10 Místo činu: Kolín: Nevolejte policii 21 [i] 11:10 Policie Hamburk VII: La Paloma 14 [i] 12:10 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 13:15 Castle na zabití III: Smrtelná známost 1 [i] 14:15 Julie Lescautová I: Špinavé obchody 4 [i] 16:15 Přístav: Vyplouváme 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Dvě mouchy jednou ranou 36 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Kolín: Nevolejte policii 21 [i] 02:35 Policie Hamburk VII: La Paloma 14 [i] 03:20 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 More lásky 81-82/164 [i] 06:40 Sila 136 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 120/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Leto v Amsterdame [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 121-122/172 [i] 16:40 Indická nevesta 194-195 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Mike a Molly IV. [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House I. 21/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 143-144 [i] 23:30 Bostonské vraždy III. 1/15 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Krok za krokom [i] 01:40 Mike a Molly IV. [i] 01:55 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Armáda v sukních0 [i] 08:15 Big Screen 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Den zrady0 [i] 13:45 Vila na kopci0 [i] 15:45 Malcolm X0 [i] 19:00 Skóruj!0 [i] 20:30 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 22:00 30 dní dlouhá noc0 [i] 23:50 Píseční žraloci0 [i] 01:25 Sex nebo život!0 [i] 02:50 Vrtěti ženou0 [i] 04:25 Souboj0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:00 Cyklistika [i] 07:45 Cyklistika [i] 08:30 Lukostřelba [i] 09:00 Šerm [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 14:15 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:00 Sports Insiders [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Jezdectví [i] 20:45 Cestovní vozy [i] 22:00 Snooker