Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Scooby-Doo [i] 07:25 Scooby-Doo a mimozemšťania [i] 08:55 Kočky opäť v akcii [i] 10:55 Dobre vedieť! [i] 13:15 CHART SHOW [i] 15:45 Hrbáč Lagardére [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobrodružstvo s mojím ex [i] 22:35 Špecialista [i] 00:55 Dobrodružstvo s mojím ex [i] 02:35 Špecialista [i] 04:20 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Tučná princezná [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Calimero [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:05 Krajina dávnych vekov [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Škriatok 10/11 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 10:05 Otvorené nebo: Kambodža [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 14:35 "Hodíme se k sobě, miláčku?" [i] 16:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:05 Mixzóna [i] 17:10 Futbal - EURO 2016 [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:35 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 01:00 O 5 minút 12 [i] 02:05 "Hodíme se k sobě, miláčku?" [i] 03:45 Otvorené nebo: Kambodža [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:20 Test magazín: Test magazín: Smartfóny [i] 09:30 Sviatok sv. Jána Krstiteľa [i] 03:15 Futbal - EURO 2016 [i] 04:15 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:20 Dr. Dolittle 5 [i] 09:10 Pat a Mat: Rotoped [i] 09:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:05 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 10:45 HABOVŘESKY [i] 12:10 X-Men: Wolverine [i] 14:30 Armageddon [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Cesta do krajiny Oz [i] 23:40 Sezóna zabíjania [i] 01:30 Vidiecka farma [i] 03:20 Sezóna zabíjania [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov 15 [i] 06:35 Hrozba menom Fukušima [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:30 Simpsonovci XXI. 18,19 [i] 10:40 Hviezdna brána: Atlantída II. 19 [i] 12:00 Robin Hood [i] 14:10 Faktor strachu VI. 9,10 [i] 16:10 Megapresuny II. 10,11,12 [i] 17:45 Superpolicajti z Miami [i] 19:45 KOLABS 2 [i] 20:35 Bezpečný prístav [i] 22:55 Pofajčíme, uvidíme [i] 00:50 Mafstory: Zjavenie „svatého“, Vivat akadémia 22,23 [i] 02:35 Megapresuny II. 10,11,12 [i] 03:35 Pofajčíme, uvidíme [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 7 [i] 07:35 Pravěk: Nový svět I. 13 [i] 08:35 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 11 [i] 09:35 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 12 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 11:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 12:35 Zločin 1 [i] 14:55 Bez hranic II. 1 [i] 16:00 Bez hranic II. 2 [i] 17:05 Medium V. 4 [i] 18:05 Medium V. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 21:00 S.W.A.T.: Pod palbou 1 [i] 22:45 Medium V. 15 [i] 23:45 Jak prosté IV. 16 [i] 00:45 S.W.A.T.: Pod palbou 1 [i] 02:25 Medium V. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Monstrózní Riviera 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Maserati 3200 GT 5 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 2): Páni vozu Zephyr 4 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 2): Karavan VW 9 [i] 10:50 Lovci odpadu (Series 1) 9 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Kent 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Yeovil 6 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1) 17 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1) 18 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): Krátká setkání 9 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3): Velký obchod 10 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Královna Cadillaců 24 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 15:20 Naftové bratrstvo (Series 1): Náklaďáky vs. vlaky 2 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Bentley Mulsanne 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Chevrolet Camaro 2 [i] 18:05 Divoká jízda (Series 1): Švédští závodníci 4 [i] 19:00 Králové divočiny (Series 1): Mexiko - mlžný les 4 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 6 [i] 21:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 22:00 Teleskop [i] 23:00 Vražedná pole (Series 1): Hon na člověka 4 [i] 00:00 Neobjasněné případy (Series 2): Kletba majáku Flannan a Aljošenka – ruská mumie 4 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. řada: Speciály) (Series 5): Koloběh života 2 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 6 [i] 02:40 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 03:30 Teleskop [i] 04:20 Fantastické inženýrství (Series 1): Letiště Kensai 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Tetinka [i] 08:10 Úsměvy Eduarda Cupáka [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 My všichni školou povinní: Zvonění na časy 13/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarodějné námluvy [i] 14:20 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 15:35 S tebou mě baví svět [i] 17:00 Setkání v červenci [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Princezna ze mlejna II. [i] 21:55 168 hodin [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 00:05 Komisař Moulin [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 02:55 Po stopách hvězd [i] 03:20 Brno Open 2012 [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:05 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1101/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Očima turistů [i] 09:35 Sedm pečetí Karla IV.: Poslední císař 6/7 [i] 10:05 Dobré úmysly [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Království divočiny: Zvířecí legrácky 10/10 [i] 12:50 Francie s ozvěnou domova [i] 13:10 Sváteční slovo pastoračního referenta Martina Staňka [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:10 Cesty víry: Turínské plátno [i] 14:35 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Nero 1/6 [i] 15:30 Na plovárně s Gustavem Oplustilem [i] 16:00 Židovské památky Českého ráje a okolí [i] 16:30 Až na kraj světa: Poslední stopa [i] 17:25 Život na Zemi: Primáti [i] 18:15 Krajinou domova: Dvojí srdce Vysočiny 8/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Dvanáct koní na Aljašku [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bídníci 3/4 [i] 21:45 Šakal [i] 00:05 Benátský syndrom [i] 00:55 Běž domů, Ivane [i] 01:55 Salamandr 4/12 [i] 02:45 Infarkt v Srdci Evropy [i] 03:10 Příběhy železné opony [i] 03:25 Nationalpark Sächsische Schweiz [i] 03:50 Ztracené adresy [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:20 Senzační Spiderman 12 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 21 [i] 07:10 Robot a příšerka 9 [i] 07:35 Tom a Jerry III 15 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 22 [i] 08:30 Dumbo [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Nová éra 81 [i] 11:10 Bláznivej tábor [i] 13:00 Má láska s Jakubem [i] 14:55 Adéla ještě nevečeřela [i] 17:15 Krásná pokojská [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Lidská skládačka 2 [i] 21:25 Kriminálka Anděl II: Vesnická balada 3 [i] 22:30 Policajt ze San Franciska [i] 00:50 Odložené případy IV: Běsnění [i] 01:40 Krásná pokojská [i] 03:30 Kolotoč [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Nová éra 81 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Iron Man: Přátelé pomáhají 7 [i] 07:15 Ninjago: Veřejný nepřítel číslo jedna [i] 07:45 Ninjago: Ve vězení [i] 08:15 Největší tankové bitvy II: Bitva o Pobaltí 9 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Kytarový blues 35 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Show Jana Krause [i] 14:30 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni [i] 16:50 Rozpal to, šéfe! [i] 17:35 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Superchlapi [i] 23:20 Mamánek [i] 01:15 Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE [i] 02:25 Vegas I: Výlet do pouště 13 [i] 03:15 Big Ben I: Smrt u oltáře 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 23-24/24 [i] 05:50 Neskrotná Angelika [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Rebelka z predmestia I. 10-11/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy III. 10-11/24 [i] 14:05 Kráska a zviera I. 8-9/22 [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 18:00 Tanec v srdci [i] 20:00 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky 1-2/2 [i] 00:10 Tyran [i] 01:50 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky 1-2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Děti deště0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Císař Augustus 4 [i] 12:55 Nové světy 4 [i] 13:55 Philomena0 [i] 15:35 2 dny v New Yorku0 [i] 17:10 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 18:55 Neposlušné tenisáky0 [i] 20:30 Malcolm X0 [i] 23:45 Den zrady0 [i] 01:25 Pořádná rána0 [i] 03:00 7 pod nulou0 [i] 04:30 Píseční žraloci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cestovní vozy [i] 06:30 Rally [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Fotbal [i] 08:45 Tenis [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Tenis [i] 12:30 Kanoistika [i] 13:00 Kanoistika [i] 14:15 Fotbal [i] 14:30 Rally [i] 15:00 Cestovní vozy [i] 16:00 Cestovní vozy [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:00 Snooker [i] 22:00 Cestovní vozy [i] 23:00 Tenis [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Fotbal [i] 23:55 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Cestovní vozy [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cestovní vozy [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a Sharona 10 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a pes 11 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk jede tábořit 12 [i] 08:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědkem na svatbě 13 [i] 09:00 Beethoven 3 [i] 11:00 Beethoven 4 [i] 13:00 Beethoven 5 [i] 15:00 Beethoven: Velký trhák [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Hra 17 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Panenky 18 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Konec 22 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Město Santa Barbara 16 [i] 21:00 Baba na zabití [i] 23:00 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 01:00 Cesta krokodýlů [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 06:00 Divoké Pyreneje 1 [i] 07:00 Život v lůně: Psi0 [i] 08:00 David Attenborough - Zázraky přírody 3 [i] 08:30 David Attenborough - Zázraky přírody 4 [i] 09:00 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady: Vůně rýže 3 [i] 10:00 Lovci velryb 2 [i] 11:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 4 [i] 11:30 Úžasná jídla: Jídlo jako pohlazení na duši 10 [i] 12:00 Úžasná jídla: Vypečený steak 11 [i] 12:30 Úžasná jídla: Báječné párky 12 [i] 13:00 Letiště na severním pólu 3 [i] 14:00 Kód 3 [i] 15:00 Světlo a tma 2 [i] 16:00 Jak se dostat dopředu 2 [i] 17:00 Světové války 4 [i] 18:00 Města vybudovaná na odpadcích 3 [i] 19:00 Pohřebiště 6 [i] 20:00 Budování starověkých měst: Řím a Atény 2 [i] 21:00 Úžasné nápady-vynálezci a jejich vynálezy 8 [i] 22:00 Poslední dny 6 [i] 23:00 Třetí říše 2 [i] 00:40 Ikony naší doby: Che Guevara 4 [i] 01:05 Střet bohů 8 [i] 02:00 Poslední dny 6 [i] 03:00 Třetí říše 2 [i] 04:35 Legendy rocku 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Grey Gardens