Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Scooby-Doo [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:20 Wild Wild West [i] 10:30 Teória veľkého tresku II. 5/23 [i] 10:55 Ľudia zajtrajška 5-6/22 [i] 12:50 MASTERCHEF - FINÁLE [i] 14:00 Pán Božský [i] 16:15 Cudzinec [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 22:45 Horúce pozdravy z Paríža [i] 00:40 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 02:50 Cudzinec [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Permoník z Kremnickej bane [i] 06:40 Macko Uško [i] 06:50 Náš Timmy [i] 07:00 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:10 Pingu [i] 07:15 Calimero [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:45 Garfield IV. [i] 08:00 Krajina dávnych vekov [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Atlantída II.: Kráľovná musí umrieť 1. časť 12/13 [i] 10:35 PARK [i] 11:25 On air [i] 11:55 Tučná princezná [i] 12:35 Vôňa lásky 5/6 [i] 14:30 Mixzóna [i] 14:35 Futbal - EURO 2016 [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Londýn [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:05 Vôňa lásky 5/6 [i] 01:50 Komisár Montalbano: Hlas huslí [i] 03:35 PARK [i] 04:20 On air [i] 04:40 Atlantída II.: Kráľovná musí umrieť 1. časť 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 To heľpianske šíre pole [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy RTVS z regiónov [i] 06:45 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Semafóry [i] 07:10 Polícia [i] 07:25 Profesionál [i] 07:40 Separé [i] 07:50 Art Film Fest 2016 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Pred rokmi... [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Generácia [i] 10:45 Cesta [i] 11:10 Paralympijský magazín [i] 11:40 VAT [i] 12:05 Kvarteto [i] 12:35 Herecké legendy: Andrej Mojžiš [i] 12:45 Predohra v mol [i] 14:05 Zlatý Amos [i] 15:25 Farmárska revue [i] 15:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:15 Test magazín: Test magazín: Smartfóny [i] 16:30 Cyklistika - Bratislava City Downhill [i] 17:30 Mixzóna [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Maroša Šefčoviča [i] 20:40 Hriech Kataríny Padychovej [i] 22:00 Borgiovci III. 1/10 [i] 22:45 Borgiovci III. 2/10 [i] 23:35 Art Film Fest 2016 [i] 23:40 Volejbal - Svetová liga: Slovensko - Česko [i] 01:15 Futbal - EURO 2016 [i] 02:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:20 Správy RTVS "N" [i] 03:10 Futbal - EURO 2016 [i] 04:10 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:10 Rozprávková jazda [i] 09:05 Simpsonovci XXV. 13,14 [i] 09:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 19 [i] 10:50 Dovidenia, stará mama! 25 [i] 11:35 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 12:20 Dr. Dolittle 5 [i] 14:05 Bezpečný prístav [i] 16:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Konečne prázdniny [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pí a jeho život [i] 23:30 Komando [i] 01:25 Posledná panna v ročníku [i] 03:25 Život naruby [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov 14 [i] 05:50 M*A*S*H [i] 06:40 Vytunuj mi fáro [i] 07:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:10 Ničitelia mýtov 1,2/16 [i] 12:25 Hrozba menom Fukušima [i] 13:40 Faktor strachu VI. 7,8 [i] 15:40 Robin Hood [i] 17:50 Áno, šéfe! USA IV. 12,13/13 [i] 19:45 KOLABS 1/12 [i] 20:35 X-Men: Wolverine [i] 22:45 Život naruby [i] 00:45 Simpsonovci XXV. 13,14 [i] 01:40 Ničitelia mýtov 15 [i] 02:30 Fantóm z Louvru [i] 04:05 Prvé oddelenie [i] 04:25 Graceland 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 6 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 08:30 Medium V. 4 [i] 09:30 Medium V. 5 [i] 10:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 11 [i] 11:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 12 [i] 12:30 Pravěk: Nový svět I. 11 [i] 13:30 Pravěk: Nový svět I. 12 [i] 14:30 Bez hranic I. 9 [i] 15:35 Bez hranic I. 10 [i] 16:40 Zločin 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 2 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 3 [i] 22:55 Bez hranic III. 8 [i] 00:00 Bez hranic III. 9 [i] 01:05 Bez hranic I. 9 [i] 02:05 Bez hranic I. 10 [i] 02:55 Havaj 5-0 III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 1. část 17 [i] 07:15 Lovec zbraní (Series 1): Odstřelovačská puška 2 [i] 08:10 Pozor, pozor (Series 1): Těžký úkol 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Noc mrtvol 1 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 2 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Yeovil 6 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Gwent 7 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nákup na safari 13 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 11:40 Co se dělo dál? (Series 2) 9 [i] 12:05 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i] 12:35 Co se dělo dál? (Series 2) 11 [i] 13:00 Co se dělo dál? (Series 2) 12 [i] 13:30 Co se dělo dál? (Series 2) 13 [i] 13:55 Co se dělo dál? (Series 2) 14 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (Series 5): Den otců 10 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 2 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (Series 2) 4 [i] 18:05 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 4 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Houstone, máme tady problém 4 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Mexičtí jezdci 2 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1) 1 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Stojí to za to 25 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Válka o zisk 26 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Svítící opice a překvapení psanci 21 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Aligátoři, opice a psanci 22 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Houstone, máme tady problém 4 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Mexičtí jezdci 2 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1) 1 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Stojí to za to 25 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Válka o zisk 26 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Polopatě [i] 07:45 Kráska a zvíře [i] 09:15 Nejlepší Bakaláři [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 A nebojíš se, princezničko? [i] 14:00 Princezna za tři koruny [i] 15:00 Tetinka [i] 16:15 Herec v zahradě [i] 17:10 Rubín má barvu krve [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 S tebou mě baví svět [i] 21:25 Zlatá hokejka [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:50 Příští rok ve stejnou dobu [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:10 Brno Open 2011 [i] 03:20 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Gustav Brom Big Band [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zachraňte stodoly [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Záhada písečného netvora [i] 11:00 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 11:45 Paměť stromů: Stromy osobností [i] 12:05 Babylon [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Gomera [i] 13:30 Schůzky s orlem [i] 14:25 Tři mušketýři [i] 16:10 Kouzla přírody: Tropické deštné lesy 1/4 [i] 17:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Majestátní [i] 17:45 Koncert pro největšího Čecha Karla [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Moře mírného pásma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Špinavá hra [i] 22:00 Sherlock III [i] 23:30 Colombiana [i] 01:15 Kurs Karibské ostrovy [i] 01:50 Cesty víry: Stabilita v pohybu [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 Když se strach rozplynul [i] 02:50 Příběhy železné opony [i] 03:05 Sporťák z vesnice [i] 03:20 Divočina bez hranic [i] 03:45 Ztracené adresy [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Lišákoviny [i] 06:30 Avengers: Sjednocení II 20 [i] 06:55 Robot a příšerka 8 [i] 07:20 Tom a Jerry III 14 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 21 [i] 08:10 Krok za krokem V 15 [i] 08:30 Cable Guy [i] 10:40 Poseidon [i] 12:35 4 svatby [i] 13:20 4 svatby [i] 14:10 Druhá nebo první [i] 16:45 Legenda o Zorrovi [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sherlock Holmes [i] 22:40 Mizerové 2 [i] 01:30 Cesta ven [i] 03:10 Krok za krokem V 15 [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Oni, nebo já 551 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Iron Man: Technické problémy 6 [i] 07:10 Ninjago: Neblaze proslulí [i] 07:40 Ninjago: Veřejný nepřítel číslo jedna [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Ohnivý kuře: Vyšší level 34 [i] 10:40 Jedině ona [i] 12:50 Úžasňákovi [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru IV: Tajemné kruhy v obilí [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Doba ledová 4: Země v pohybu [i] 22:10 Muži, kteří nenávidí ženy [i] 01:25 Záhadná žena 1: Víkend plný záhad [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru IV: Tajemné kruhy v obilí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 21-22/24 [i] 05:45 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Sultán 84-86/95 [i] 14:15 Kráska a zviera I. 6-7/22 [i] 16:05 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 18:05 Neskrotná Angelika [i] 20:00 Leto v Amsterdame [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 00:00 Prípad Pelikán [i] 02:25 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 03:55 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 11 [i] 06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Dopis Pro Krále0 [i] 08:15 Big Screen 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 13:50 Vyletět z hnízda0 [i] 15:15 Samotář0 [i] 16:50 Není úniku0 [i] 18:35 Atentát v Ambassadoru0 [i] 20:30 Philomena0 [i] 22:10 Dům na konci ulice0 [i] 23:45 7 pod nulou0 [i] 01:15 Resident Evil: Zánik0 [i] 02:40 Utrpení0 [i] 04:30 Dům na konci ulice0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Rally [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Tenis [i] 09:55 Fotbal [i] 10:00 Kanoistika [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Watts [i] 17:50 Fotbal [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Cestovní vozy [i] 19:00 Fotbal [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Tenis [i] 21:15 Jezdectví [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Rally [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Rally [i] 02:00 Cestovní vozy [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:30 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 06:00 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 07:00 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 08:00 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Město Santa Barbara 16 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Konec 22 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Hra 17 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Panenky 18 [i] 15:00 Exterminátor [i] 17:00 Bostonské tornádo [i] 19:00 Cesta Vikingů [i] 21:00 40 let panic 1 [i] 23:00 Prci, prci, prcičky: Spolek Beta [i] 01:00 Prci, prci, prcičky: Na táboře [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Město Santa Barbara 16 [i] 04:00 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 06:00 Safari v divočině 3 [i] 07:05 Život v lůně: Kočky0 [i] 08:05 David Attenborough - Zázraky přírody 1