TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:05 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XIX. 3/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11-12/25 [i] 14:55 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Život je život [i] 22:40 Kredenc [i] 23:50 Top Aplikácie [i] 00:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11-12/25 [i] 02:00 Šiesty zmysel II. 8/13 [i] 02:40 Kobra 11 XIX. 3/14 [i] 04:00 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda x 4 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:05 Horskí záchranári I: Ťažké rozhodnutie 4/4 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Mŕtvy vo vode [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:45 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:55 Horskí záchranári II: Nečistá hra 1/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 22:30 Mafiáni: Jaroslav Svěchota - Ten, čo ťahal nitky [i] 23:25 Večerné správy RTVS [i] 23:35 Ideálne mesto [i] 01:15 Inšpektor Lynley III.: Keby želania boli kone 1/2 [i] 02:05 Nikto nie je dokonalý [i] 04:05 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Národnostné správy [i] 06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Úžasná veda I. [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:35 Permoník z Kremnickej bane [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Art Film Fest 2016 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 V útvare [i] 10:00 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:25 Inzerát na sny [i] 11:30 Spieva Miroslav Žbirka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Orientácie [i] 13:15 Zabi svojho mamuta [i] 13:30 Nové tajomstvá terakotových bojovníkov [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Kam v lete: Zabudnutá Perla Považia [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Lajčáka [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Barón Hoening sa vracia [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Rekonštrukcia nehody [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Permoník z Kremnickej bane [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - OPERÁCIA ORECH [i] 19:05 Náš Timmy [i] 19:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:25 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:35 Úžasná veda II. [i] 19:50 Volejbal - Svetová liga: Slovensko - Holandsko [i] 22:10 Art Film Fest 2016 [i] 22:15 Bol to syn [i] 23:50 BJD 2015: Marla Glen (USA) [i] 00:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 04:30 Záznamy z rokovania NR SR [i] 04:30 Po tajomných stopách Slovanov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Očúrala ma opica [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Syn ťa nemá rád [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Starec a študentka [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Kriplom si už bol [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 13 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. [i] 14:55 NAŠI: Konečne prázdniny [i] 15:35 Rodinné záležitosti [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Armageddon [i] 00:00 Elektra [i] 02:00 Východ [i] 04:15 KRIMI 04:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 14 [i] 09:45 Ochrana svedkov II. 6 [i] 10:55 M*A*S*H [i] 12:00 Kosti VII. 3 [i] 13:10 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 14:00 Faktor strachu VI. 10 [i] 15:00 Simpsonovci XXI. 16,17 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 7 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 8 [i] 18:45 Simpsonovci XXI. 18,19 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 20:35 Východ [i] 23:00 Nahí v raji II. 4,5 [i] 01:00 Črepiny [i] 02:10 Ničitelia mýtov 14 [i] 03:00 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 03:35 Graceland 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 5 [i] 07:30 Medium Ii. 15 [i] 08:25 Vražedná čísla V. 14 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 10:20 Království I. 16 [i] 11:15 Medium Ii. 16 [i] 12:10 Vražedná čísla V. 14 [i] 13:10 Vražedná čísla V. 15 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 15:10 Království I. 17 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 16 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 17 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 19:00 Medium Ii. 20 [i] 20:00 Medium Ii. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 4 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev 5 [i] 01:20 Zločin 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Souboj pohlaví 179 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Zápalky/chróm 19 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hotovost nade vše 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 22 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Prostory 9 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Zamrzlá výplata 18 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Parádní Bronco – (Díl 18) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Ford Popular 8 [i] 12:35 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 4 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hotovost nade vše 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 22 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Prostory 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Ford Popular 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 20:00 Lovci jedů (Series 1): Máme tu zraněného 4 [i] 21:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Zabiják 4 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 00:00 Pekelné silnice [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Pohřbení v závěji sněhu 7 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Srážka vlaku s přívěsným vozem 8 [i] 01:50 Lovci jedů (Series 1): Máme tu zraněného 4 [i] 02:40 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Zabiják 4 [i] 03:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 1 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 10:00 Tlusťoch [i] 10:50 Sanitka 2/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Abeceda hvězd [i] 13:50 Televizní legendy [i] 15:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:50 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Princezna ze mlejna [i] 21:50 Všechnopárty [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 22:45 Zpátky se Sobotou [i] 23:40 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:30 Parta Maraton [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Po stopách hvězd [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:25 Pozor na aligátory [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Výprava do Timbuktu [i] 11:45 Život na Zemi: Rostliny [i] 12:40 Chcete mě? [i] 13:05 Krajinou domova: Dvojí srdce Vysočiny 8/8 [i] 13:35 Krásy evropského pobřeží: Napněte všechny plachty [i] 13:40 Kurs Karibské ostrovy [i] 14:20 Putování Lucemburskem [i] 14:50 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 15:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:10 Věda na vlastní kůži: Udržela by pavučina i člověka? 44/50 [i] 17:05 Pravda o chuti [i] 17:55 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Konfident [i] 21:50 Colombiana [i] 23:40 S gurmánem na cestách II.: Rio de [i] 00:20 Salamandr 4/12 [i] 01:10 Židé 3/5 [i] 02:05 Náš venkov: Štítinská akademie múzických umění [i] 02:30 Stroje - to je moje! [i] 02:35 Výtvarníci - ohrožený druh [i] 03:00 Příběhy železné opony [i] 03:15 Život v pevnosti č. XVII [i] 03:30 Divočina bez hranic [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Babylon [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3064 [i] 09:55 Kriminálka Anděl II: Minuta ticha 1 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Sue Thomas: Agentka FBI III 10 [i] 13:45 Dr. House VI: Tah na branku 13 [i] 14:40 Dr. House VI: Od pěti do devíti 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Oni, nebo já 551 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3065 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pearl Harbor [i] 23:55 Kill Bill 2 [i] 02:15 Mentalista VII: Jen modré nebe nade mnou 1 [i] 03:05 Dr. House VI: Tah na branku 13 [i] 03:45 Dr. House VI: Od pěti do devíti 14 [i] 04:30 Áčko: Opustil mě těhotnou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Iron Man: Epidemie 5 [i] 06:35 Ninjago: Neblaze proslulí [i] 07:05 M*A*S*H 139 [i] 07:55 M*A*S*H 140 [i] 08:45 M*A*S*H 141 [i] 09:20 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 10:15 Místo činu: Kolín: Křížení 20 [i] 12:20 Policie Hamburk VII: Pokušení 13 [i] 13:20 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 14:30 Castle na zabití II: Smrtelná hra 24 [i] 15:25 Julie Lescautová I: Sexuální obtěžování 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Havárie 66 [i] 21:45 Bony a klid 2 [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Kolín: Křížení 20 [i] 02:30 Policie Hamburk VII: Pokušení 13 [i] 03:15 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 79-80/164 [i] 06:30 Sila 135 [i] 07:30 Tisíc a jedna noc 119/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 141-142 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 119-120/172 [i] 16:45 Indická nevesta 192-193 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly IV. [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 20/22 [i] 21:30 Magor v podnájme [i] 23:40 Sedem smrteľných hriechov 1-2/2 [i] 02:55 Priatelia [i] 03:15 Krok za krokom [i] 04:00 Mike a Molly IV. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Instruktor Schmidt0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hříbě0 [i] 13:30 Osudové setkání0 [i] 15:45 Kóma 1 [i] 17:05 Kóma 2 [i] 18:30 Rivalové0 [i] 20:30 Riddick0 [i] 22:30 Resident Evil: Zánik0 [i] 00:00 Spirit0 [i] 01:40 Vítejte ve Wellville0 [i] 03:40 Touha zvítězit0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Vytrvalostní závody [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Tenis [i]